Rolex Haberleri

Rolex haber, Rolex son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rolex - 16.04.2021
Romalı Chris Smalling'in evine hırsız girdi
Ellerindeki silahı Smalling ve eşine doğrultarak evdeki kasayı açtıran hırsızlar, ünlü futbolcuya ait "Rolex" marka saat ve mücevherleri çaldı.
Rolex - 01.02.2021
Milli otomobil sporcusu Salih Yoluç, ABD'deki Daytona 24 Saat Yarışı'nda dördüncü oldu
Milli sporcu, Rolex Daytona 24 Saat Yarışı'nı 'Ligier LMP2' şeklinde isimlendirilen araç ve takımı ile kategorilerinde dördüncü sırada tamamladı.
Rolex - 13.09.2020
Deniz tutkusu başarıyı getirdi: İspanya'da staj, İngiltere'de iş
Uzun yıllardır deniz ile iç içe geçen bir yaşamı olduğunu anlatan Erman Eroğlu, "2000 yılında başlayan ve 6 yıl süren bir yüzme kariyerim var. Türkiye Denizcilik İşletmeleri ve Slam Yüzme kulüplerinde lisanslı olarak yarışlara katıldım. Daha sonra Karşıyaka Yelken Kulübünde yelkene başladım, optimist, Laser 4.7 ve 420 sınıflarında yarıştım. Profesyonel yelken hayatım ise Arkas Sailing Team'e katıldıktan sonra başladı. Takım olarak yurtiçinde pek çok şampiyonluk kazanıp, 50 yılın en prestijli yelken yarışlarından birisi olan St. Tropez Giraglia Rolex Cup'ta 2'incilik elde ettik.
Rolex - 12.03.2020
ATP: Müsabakalar 6 hafta boyunca askıya alındı
Koronavirüsün dünya geneline yayılmasıyla spor organizasyonları askıya alınmaya devam ederken, tenis de bu salgından etkilenen sporlar arasına adını yazdırdı.
Rolex - 09.11.2019
Golfün kalbi Antalya'da atıyor
Rolex Serisi kapsamında sezonun altıncı organizasyonu olma özelliği taşıyan Turkish Airlines Open 2019 Golf Turnuvası, bu yıl ilk evi olan Belek Turizm Merkezi'ndeki Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübünde düzenleniyor.
Rolex - 06.11.2019
Turkish Airlines Pro-Am Turnuvası başladı
Avrupa Turu Rolex Serisi kapsamında bu yıl yedinci kez düzenlenecek Turkish Airlines Open öncesinde Türkiye Golf Federasyonu (TGF) ve Türk Hava Yolları (THY) işbirliğinde organize edilen Turkish Airlines Pro-Am Turnuvası başladı.
Rolex - 23.10.2019
Turkish Airlines Open Golf Turnuvası'na doğru
Türkiye Golf Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Rolex Serisi kapsamında sezonun altıncı organizasyonu olma özelliği taşıyan Turkish Airlines Open, bu yıl ilk evi olan Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübünde düzenlenecek.
title