Haberler

'Istakoz' ve 'Rolex' tartışmalarının ardından AK Parti'den vekillere uyarı

Güncelleme:

Yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla tartışmalara neden olan AK Partili vekillere "Herkes sizi izliyor, adımlarınıza dikkat edin" uyarısı gitti. Bu uyarının 'Istakoz' ve 'Rolex' tartışmalarının ardından gelmesi dikkat çekti.

Son dönemde tartışma konusu olan bazı sosyal medya paylaşımları nedeniyle AK Parti grup yönetimi milletvekillerine uyarıda bulundu. Yapılan uyarıda "Herkes sizi izliyor, adımlarınıza dikkat edin" denildi.

"HER KONUDA HASSAS OLMALARINI İSTİYORUZ"

AK Parti'de yapılan toplantılarda, iyi niyetli ve samimi olsalar bile sosyal medyadan yapılan paylaşımların kamuoyunda yanlış algılandığını ve tepki çektiği tespiti yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da 'Şatafat, gösteriş ve kibir' içeren davranışlarda çok hassas olduğuna dikkat çeken AK Parti kurmayları, milletvekillerinin bu konuda zaman zaman uyarıldığını hatırlattı. Son dönemdeki tartışmalar sebebiyle de milletvekillerine daha hassas olmalarını tavsiye ettiklerini ifade eden AK Parti yöneticileri "Hepimiz kamuoyu önünde olan insanlarız. Milletvekili arkadaşlarımıza daha dikkatli olmalarını söylüyoruz. Giyim kuşamdan yemeden içmeye, her konuda hassas olmalarını istiyoruz" dedi.

'Istakoz' ve 'Rolex' tartışmalarının ardından AK Parti'den vekillere uyarı gittiIstakoz tartışmalarıyla gündeme gelen AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı

"HERKES ŞU ANDA SİZİ İZLİYOR"

Türkiye gazetesinin haberinin göre; grup yöneticilerinin milletvekillerinden, yaptıkları açıklamalardan, kullandıkları dil ve söyleme kadar her alanda özenli olmalarını istediği belirtildi. Milletvekillerine, grup yönetimi tarafından "Herkes şu anda sizi izliyor. O sebeple attığınız her adım yanlış anlaşılmaya müsait olabilir. Siz samimi olsanız bile, yanlış algılanacaktır. Bu sebeple çok özenli olun. İstenmeyen sonuçlara yol açacak davranışlardan kaçının" uyarısında bulunuldu.

'Istakoz' ve 'Rolex' tartışmalarının ardından AK Parti'den vekillere uyarı

SAVUNMASI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

AK Partili Bahadır Yenişehirlioğlu, yarım milyon lirayı aşan değerdeki Rolex saati için "Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim" ifadelerini kullanmıştı.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Sosyal Medya AK Parti Rolex Politika Güncel Haberler

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Sabah sporunda kabusu yaşadı! Talihsiz kadın başıboş köpeklerin saldırısında yaralandı

Sabah sporunda kabusu yaşadı! Talihsiz kadın başıboş köpeklerin saldırısında yaralandı

Wanda Nara, anlaşma imzaladığı +18 sitesinde hesap açtı! Kapak fotoğrafına çırılçıplak halini koydu

Wanda Nara, anlaşma imzaladığı +18 sitesinde hesap açtı! Kapak fotoğrafına çırılçıplak halini koydu

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı

500

Yorumlar (102)

haksız mıyım:

Zamanı geldiğinde bu iktidarın işlediği suçlara göz yuman herkes adalet karşısında hesabını verecek, vekiller, bakanlar, savcılar, hakimler, polisler, askerler hepsi yargılanacak zannetmeyin ki bu devran hep böyle gidecek.

1417
70
yanıtYanıtla
Narter Nart:

Zenginliğinizi göstermeyin almanlar sizi kıskanıyor, denmiştir.. Belki

yanıt119
yanıt6
YILDIRAY YILDIRIM:

amin inşaallah

yanıt106
yanıt10
YILDIRAY YILDIRIM:

sarayın saatlik harcaması ile onlarca Rolex alabilirsin. ama bazıları gerçekleri göremiyor ne yazık ki

yanıt155
yanıt18
Vatan Aşığı:

Askerini şehit edenleri övenlere selam çakanlar da, selam çakanları övenler de bu düydada olmasa bile diğer alemde mutlaka ve mutlaka bunun hesabını verecek ve şehidin hakkı onlardan sorulacak !

yanıt80
yanıt14
Erdem Sen:

kral ya

yanıt15
yanıt3
Halil yılmaz:

İmamoğlu nun bir buçuk milyonluk saatini bir kere bile haber yapmadınız.

yanıt53
yanıt116
Fullbrightsız Tarih:

Açık saçık chplileri ak partiye doldurmuşlar her pisliği savunuyorlar

yanıt21
yanıt48
Luckyboom:

Türkiye yakın siyasi tarihine bakarsan kim bugüne kadar yaptığının cezasını çekmiş? Siyaset nüfuzlu insanlarla yapılıyor maalesef, akp gider bunlar başka partilerden vekil, belediye başkanı, bakan olur. Yeri gelir ihale alır.

yanıt54
yanıt0
Sezgin Sezgin:

88 milyonluk ülkede bir ayda AVM lere gidebilenlerin sayısı sadece 2 milyon kişi.. ( aynı yerlere birden fazla kez gidenlerin sayısı dahil) AVM ler, cafeler ağzına kadar dolu diyenlere duyurulur...

yanıt1
yanıt0
Tüm 102 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title