Oregon Haberleri

Oregon haber, Oregon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oregon - 5.11.2020
ABD siyasetinde yeni bir kriz kapıda
Ulusal anketler, ana akım medya ve seçim sonuçları Joe Biden, şimdiye dek açıklanan oy sayımında yüzde 50,4 oranla önde gidiyor ve kazandığı eyaletler listesi şöyle: Washington D.C., Arizona, Vermont, Massachusetts, Delaware, Maryland, New York, New Jersey, Illinois, Colorado, Connecticut, New Mexico, California, Oregon, New Hampshire, Virginia, Rhode Island, Minnesota, Hawaii, Maine, Michigan, Wisconsin.
Oregon - 4.11.2020
ABD'deki başkanlık seçimlerinde Trump 213, Biden 238 delegeye ulaştı
Öte yandan Demokrat aday Biden, Washington DC'de 3, Vermont'ta 3, Illinois'te 20, Virginia'da 13, New Jersey'de 14, Delaware'de 3, Massachusetts'te 11, Maryland'da 10, New York'ta 29, Colorado'da 9, Connecticut'ta 7, Washington'da 12, New Hampshire ve Rhode Island'da 4'er, New Mexico'da 5, Oregon'da 7, California'da 55, Arizona'da 11, Maine'den 3, Hawaii'den 4, Minnesota'dan 10 ve Nebraska'dan 1 delegeyi aldı.
Oregon - 4.11.2020
ABD'deki başkanlık seçimlerinde Trump 125, Biden 209 delegeye ulaştı
Öte yandan Demokrat aday Biden, Vermont'ta 3, Illinois'te 20, Virginia'da 13, New Jersey'de 14, Delaware'de 3, Massachusetts'te 11, Maryland'da 10, New York'ta 29, Colorado'da 9, Connecticut'ta 7, Washington DC'de de 3, Washington'da 12, New Hampshire ve Rhode Island'da 4'er, New Mexico'da 5, Oregon'da 7 ve California'da 55 delegeyi aldı.
Oregon - 4.11.2020
Son dakika haberleri... ABD'de bıçak sırtı başkanlık seçimi: Biden üç eyaleti, Trump Idaho'yu kazandı
ABD'de başkanlık seçimleri devam ediyor. Tüm dünya merakla ABD'nin 46. başkanını bekliyor. ABD Başkanlık seçimlerinde gelmeye devam eden oy sayımlarında, dört batı eyaletin daha oy sayımı bitti. Joe Biden California, Oregon ve Washington eyaletlerini, Donald Trump ise Idaho'yu kazandı.
Oregon - 4.11.2020
Son dakika: ABD'de başkanlık yarışında Biden, Rhode Island, Oregon, New Mexico ve New Hampshire'ı kazandı
Gelen son dakika haberine göre ABD'de 59. başkanlık seçimlerinde Demokrat aday Joe Biden, Rhode Island, Oregon, New Mexico ve New Hampshire eyaletlerini kazandı.
Oregon - 4.11.2020
ABD'de 16 eyalette Ulusal Muhafızlar görevde
Alabama, Arizona, Colorado, Delaware, Florida, Illinois, Kentucky, Massachusetts, New Jersey, Oregon, Pennsylvania, Tennessee, Texas, Washington, Wisconsin ve Wyoming'de yaklaşık 3 bin 600 Ulusal Muhafız'ın görev yaptığı belirtildi.
Oregon - 21.10.2020
Kovid-19 semptomlarını hafif geçiren kişiler virüsü en fazla 10 gün içinde bulaştırıyor olabilir
Asian News International'ın (ANI) haberine göre, sonuçları "Infection Control and Hospital Epidemiology" dergisinde yayımlanan çalışmada, Oregon Sağlık ve Bilim Üniversitesi (OHSU) ve Oregon Eyalet Üniversitesinden uzmanlar, dünya çapında 77 araştırmanın bulgularını değerlendirdi.
Oregon - 15.10.2020
Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası büyümeye devam ediyor
Başkanlığını Alex Demirhan Demir'in üstlendiği ve merkezi New York'ta bulunan TACCI East, özellikle turizm, otel ekipmanları, inşaat, yapı malzemeleri, perakende ve medikal gibi alanlarda ekibiyle faaliyete geçti. TACCI East, ABD Doğu kıyı şeridindeki Massachusetts, Connecticut, New York, New Jersey, Rhode Island, Pennsylvania, Delaware, District of Columbia, Maryland, Virginia, Georgia, Florida, Kuzey ve Güney Carolina eyaletlerinde faaliyet gösteriyor. Başkanlığını Kurt Gökhan Ölçer'in üstlendiği ve merkezi Seattle'da bulunan TACCI West ise özellikle e-ticaret, tekstil, havacılık, perakende, medikal, sağlık ve yiyecek sektörlerinde sahip olduğu tecrübe ve iş birlikleri ile ABD pazarına açılmak isteyen Türk firmalarına destek oluyor. TACCI West, ABD Batı kıyı şeridindeki California, Washington ve Oregon eyaletlerinin yanı sıra Alaska, Idaho, Wyoming ve Montana eyaletlerinde de faaliyetlerini yürütüyor.
Oregon - 28.9.2020
Son dakika gündem: ABD'nin Kentucky eyaletindeki Taylor davası protestoları hafta sonu da sürdü
Portland kentinde ırkçılık karşıtı gösterilerde gözaltı Oregon eyaletine bağlı Portland kentinde ise polis şiddetine karşı devam eden hafta sonundaki gösterilerde en az 20 kişi gözaltına alındı.
Oregon - 25.9.2020
ABD'nin Portland kentindeki protestolarda 14 kişi gözaltına alındı
NEW ABD'nin Oregon eyaletine bağlı Portland kentinde polis şiddetine karşı devam eden gösterilerde 14 kişi gözaltına alındı.
Oregon - 17.9.2020
ABD'nin batı yakasındaki orman yangınlarında 34 kişi hayatını kaybetti
Oregon'da mobil morglar kuruldu ABD'nin batı yakasında, yangınlardan en çok etkilenen bir diğer eyalet olan Oregon'da çıkan 29 ayrı yangında 8 kişi hayatını kaybederken, kayıp ihbarı yapılan 16 kişinin arama kurtama çalışmaları devam ediyor.
Oregon - 16.9.2020
ABD'de ötücü kuşların kitlesel ölümleri yetkilileri harekete geçirdi
Avrupa Birliğinin Kopernik Atmosfer Gözlem Servisi (CAMS), ABD'nin California, Washington, Colorado ve Oregon eyaletlerini etkileyen yangın nedeniyle oluşan dumanın Amerika kıtasının kuzeyi ve Pasifik üzerinde hareket ettiği ve bu hafta sonuna doğru Avrupa'nın kuzeyine ulaşacağı tahmininde bulunmuştu.
Oregon - 16.9.2020
Son dakika haber: ABD'deki yangının dumanının bu hafta Avrupa'ya ulaşacağı tahmin ediliyor
Avrupa Birliği'nin Kopernik Atmosfer Gözlem Servisi (CAMS), ABD'nin California, Washington, Colorado ve Oregon eyaletlerini etkileyen yangın nedeniyle oluşan dumanın Amerika kıtasının kuzeyi ve Pasifik üzerinde hareket ettiği ve bu hafta sonuna doğru Avrupa'nın kuzeyine ulaşacağı tahmininde bulundu.
Oregon - 14.9.2020
Trump, orman yangınlarının sürdüğü California'yı ziyaret etti
ABD'nin batı yakasındaki California, Oregon ve Washington eyaletlerinde son bir ayda en az 33 kişinin ölümüyle sonuçlanan orman yangınları etkisini sürdürüyor.
Oregon - 13.9.2020
Son Dakika | ABD'deki orman yangınlarında ölü sayısı 33'e çıktı
Son dakika haberleri... ABD'nin California, Oregon ve Washington eyaletlerinde yüzlerce noktada devam eden orman yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 33'e çıktı.
Oregon - 13.9.2020
ABD'deki orman yangınları koronavirüsün yayılmasında etken olabilir
ABD'nin batı yakasında Kaliforniya, Oregon ve Washington eyaletlerinde çıkan orman yangınları günlerdir söndürülemiyor ve atmosfere yayılan duman, hava kalitesini düşürdü.
Oregon - 12.9.2020
ABD'nin batısındaki orman yangınları
ABD'nin batı yakasındaki California, Oregon ve Washington eyaletlerinde son bir ayda en az 26 kişinin ölümüyle sonuçlanan orman yangınları etkisini sürdürüyor.
Oregon - 12.9.2020
ABD'nin Oregon eyaletindeki orman yangınında çok sayıda kişinin ölmesinden endişe ediliyor
NEW ABD'nin batı yakası eyaletlerinde en az 26 kişinin hayatına mal olan orman yangınları devam ederken, Oregon eyaletinde yetkililer, yangında çok sayıda kişinin ölmesinden endişe ettiklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oregon Haberleri | Oregon Haber - Haberler - Oregon haberleri, son dakika oregon haber ve gelişmeleri burada. Mevsim değişti, doğa değişti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 10:49:14. #1.14#
title