Murat Gerenli Haberleri

Murat Gerenli haber, Murat Gerenli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Gerenli - 25.05.2021
Oda başkanlarından Başkan Gerenli'ye destek ziyareti
Lüleburgaz'daki esnaf odası başkanları Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli'ye destek ziyareti gerçekleştirdi. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette fikir alışverişinde bulunulurken oda başkanları, Lüleburgaz Belediyesi'nin ve Başkan Gerenli'nin yanında olmaya devam edecekleri mesajını verdi.
Murat Gerenli - 20.05.2021
"90'lık çınar elinde Türk Bayrağı'yla yalın ayak koştu"
19 Mayıs coşkusu yaş dinlemedi! Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli'nin halkı selamlama turunda marşların sesini duyan 90 yaşındaki Emirzade Tekin, ayağına ayakkabısını giymeden evinden çıktı.
Murat Gerenli - 18.05.2021
Lüleburgaz'da "Gençlerle Temiz Çevre" etkinliği yapıldı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası dolayısıyla Kent Ormanı'nda düzenlenen etkinliğe Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanı Murat Gerenli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Tuncay Akgöl ile lise öğrencileri ve öğretmenleri katıldı.
Murat Gerenli - 17.05.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, yeni nesil bankları vatandaşların kullanımına sunduklarını belirtti.
Murat Gerenli - 16.05.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Murat Gerenli, kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarının yiyecek ve su ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi.
Murat Gerenli - 10.05.2021
Lüleburgaz'a yeni temizlik şantiye binası
Atıl bir durumdayken baştan aşağı yenilenerek ayağa kaldırılan bina, ofis, soyunma odaları, yemekhanesi ve dinlenme alanlarıyla temizlik personelinin hizmetine sunuldu. Binanın açılışına katılan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, personele hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Murat Gerenli - 06.05.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Murat Gerenli, yaptığı yazılı açıklamada, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Kongre Meydanı'nda çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
Murat Gerenli - 03.05.2021
Başkan Gerenli'den tarihi köprü ve spor salonu açıklaması
Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz'ın Lüleburgaz'da yıllardır yapılmayan kapalı spor salonunun ödeneğinin çıkması ve tarihi taş köprünün restorasyonu için ihaleye çıkıldığını duyurmasıyla ilgili olarak, "Her iki konunun da takipçisi olacağız.
Murat Gerenli - 02.05.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi'nde gerçekleştirilen idmanı Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, kulüp başkanı Yılmaz Canpolat ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.
Murat Gerenli - 30.04.2021
Başkan Gerenli'den Lüleburgazspor antrenmanına ziyaret
Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi'nde antrenman yapan Lüleburgazspor'u ziyaret etti.
Murat Gerenli - 29.04.2021
Lüleburgaz'da 'Fide Bizden Ürün Sizden' etkinliği düzenlendi
Belediye Başkanı Murat Gerenli ile başkan yardımcıları Leyla Güncer ve Gökhan Kaya Atay'ın da katıldığı etkinlikte vatandaşlara belediye serasında yetiştirilen bin 500 sebze fidesi dağıtıldı.
Murat Gerenli - 28.04.2021
Fideler vatandaşla buluştu
"Fideler bizden ürün sizden" Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Belediye Başkan Yardımcıları ve Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyeleri'nin de katıldığı fide dağıtımı etkinliğine yoğun ilgi gösterildi.
Murat Gerenli - 15.04.2021
Lüleburgaz Belediyesinde esnafa "su aboneliği" desteği
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kısmi kapanma süreci dolayısıyla faaliyetlerine ara verilen esnafın su aboneliklerinin geçici olarak kullanıma kapatılarak destek verileceğini bildirdi.
Murat Gerenli - 14.04.2021
Lüleburgaz Belediyesi'nden ramazan yardımı
Belediye Başkanı Murat Gerenli, yaptığı yazılı açıklamada, "İyilik elden ele" sloganıyla başlattıkları yardım kampanyası kapsamında 22 mahallede tespit edilen bin 750 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunduklarını bildirdi.
Murat Gerenli - 14.04.2021
Lüleburgaz Belediyesi'nden esnafa destek!
"Faaliyeti durdurulan iş yerlerinden O bedeller alınmayacak" Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Lüleburgaz Belediyesi'nin vatandaşının her zaman yanında olduğunu söyleyerek, "Lüleburgaz Belediyesi olarak bu süreçte tüm imkânlarımızla vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
Murat Gerenli - 01.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Gerenli'ye ziyaret Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Lüleburgazspor Kulübü yöneticileri, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli'yi ziyaret etti.
Murat Gerenli - 30.03.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Gerenli'den muhtarlara ziyaret Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor.
Murat Gerenli - 26.03.2021
Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli, huzurevini ziyaret etti
Lüleburgaz Belediyesi Başkanı Murat Gerenli, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Ramazan Yaman Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
Murat Gerenli - 25.03.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli'den muhtarlara ziyaret Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli mahalle muhtarlarını ziyaret etti.
Murat Gerenli - 15.03.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Murat Gerenli, yaptığı yazılı açıklamada, vektör mücadele çalışmalarının başarıyla yürütüldüğünü bildirdi.
Murat Gerenli - 02.03.2021
Son dakika haber | Kırklareli'nden kısa kısa
Son dakika haber: Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) normalleşme süreci dolayısıyla işletmelerini açan esnafı ziyaret etti.
Murat Gerenli - 28.02.2021
Lüleburgaz'da yollara motorcu dostu bariyerler monte edildi
Özellikle son yıllarda artan motosiklet kullanımı nedeniyle bariyerlere olan ihtiyacın da arttığını belirten Oğuz, belediye başkanı Murat Gerenli ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.
Murat Gerenli - 23.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Bulgaristan Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis'i makamında kabul etti.
Murat Gerenli - 10.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Murat Gerenli, yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşlara hizmet için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.
Murat Gerenli - 07.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, yaptığı açıklamada, ekiplerin çalışmalarını titizlikle sürdürdüğünü belirtti.
Murat Gerenli - 04.02.2021
Lüleburgaz Belediyesi, kiracılarına "indirim" yaptı
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında faaliyetlerini kısıtlı saatler arasında sürdüren belediye dükkanlarındaki esnaflara, yüzde 80 kira indirimi uyguladıklarını bildirdi.
Murat Gerenli - 22.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli başkanlığında, Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda, sözleşmeli personelin ücretleri belirlendi.
Murat Gerenli - 21.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Murat Gerenli, inşaat alanında incelemede bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Murat Gerenli - 12.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
"Sevgi Mağazası" projesi Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, ihtiyaç sahipleri için "Sevgi Mağazası" projesini hayata geçirdiklerini bildirdi.
Murat Gerenli - 09.01.2021
Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli çalışmaları inceledi
Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, çalışmaları denetledi.
Murat Gerenli - 06.01.2021
Lüleburgaz Afet ve Acil Durum Koordinasyon Planı hazırlandı
Toplantıya Belediye Başkanı Murat Gerenli, başkan yardımcıları Leyla Güncer ve Gökhan Kaya Atay katıldı.
Murat Gerenli - 28.12.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Murat Gerenli, Yıldırım Mahallesi'nde devam eden çalışmaları inceledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Gerenli Haberleri | Murat Gerenli Kimdir - Haberler - Murat Gerenli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Gerenli kimdir, hayatı ve biyografisi. 750 fidan toprakla buluştu!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 17:27:58. #1.13#

title