Marmara Üniversitesi Haberleri

Marmara Üniversitesi haber, Marmara Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marmara Üniversitesi - 18.11.2021
Dünya Çocuk Hakları Günü Türkiye Bildirisi'ni H. Salih Zengin kaleme aldı
Ve şey... Madem, bugün Dünya Çocuk Hakları Günü, öyleyse bir şiir okuma hakkım olmalı değil mi? Sorular ve Cevaplar Evimizden neden görünmez gökyüzü? -Şikayeti bırak, git ve yıka yüzünü Oynamak istiyorum, parklar niye kayıp? -Nasıl konuşuyorsun sen, ne ayıp! Biraz uzanıp gökyüzüne baksam? -Oyunu bırakıp adamakıllı dersine çalışsan Kendim seçemez miyim öğretmenimi? -Yok daha neler, kabul et sana verileni Peki istemezsem müzik ve matematik dersini? -İnan vaktim yok, başkasına anlat derdini Ne yani, çocuğum diye hiç mi yok benim hakkım? -Amma uzattın be çocuk, diline biber sürmek lazım Çocuk olmak niye zor? -Bunu bana değil, dünyaya sor" H. Salih Zengin kimdir? Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde 1974'te dünyaya gelen H. Salih Zengin, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi.
Marmara Üniversitesi - 16.11.2021
Rektörümüz ve Öğretim Üyemize "Üstün Makale" Ödülü
Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim üyelerimizden Doç. Dr. Börte Köse, Marmara Üniversitesi öğretim görevlisi Dr.
Marmara Üniversitesi - 08.11.2021
Organ Nakli ve Organ Nakline Bakış Webinarı Gerçekleşti
Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Rahşan Çam'ın moderatörlüğünde düzenlenen webinarda, Uzman Hemşire Fatma Başyiğit Uçar, Marmara Üniversitesi Organ Nakli Koordinatörlüğündeki bilgi ve deneyimlerini sunum, video ve fotoğraflar eşliğinde katılımcılarla paylaştı.
Marmara Üniversitesi - 06.11.2021
TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye'nin fikri her zaman bugünkü sınırlarımızdan, bugünkü Türkiye'den daha büyüktür"
Hukuk Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelen TBMM Başkanı Mustafa Şentop ise, akademisyen olarak Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde uzun yıllar görev yaptığını belirterek, bulundukları şehrin avantajları olduğunu dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marmara Üniversitesi Haberleri | Marmara Üniversitesi Haber - Haberler - Marmara Üniversitesi haberleri, son dakika marmara üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Bursa'daki trafik kazasında vefat eden Genç İHH gönüllülerinin cenazeleri yarın defnedilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 01:53:56. #1.15#

title