MARK ZUCKERBERG HABERLERİ

Mark Zuckerberg haber, Mark Zuckerberg son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

Doğum Yeri ABD
Doğum Tarihi 14.5.1984

Mark Zuckerberg Kimdir ?

Mark Elliot Zuckerberg, 14 Mayıs 1984, Amerikan bilgisayar programcısı, girişimcisi ve sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kurucusu. Mark Zuckerberg 14 Mayıs 1984 tarihinde New York eyaletinin White Plains şehrinde doğmuştur. Diş hekimi bir baba olan Edward ve psikiyatrist hekim bir anne olan Karen'in tek erkek çocuğudur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mark Zuckerberg - 25.10.2021
ABD'de 17 medya kuruluşu Facebook'un şirket içi belgelerini yayınlamaya başladı
Şirketle ilgili haberler ABD medyasında Washington Post gazetesi, Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg'in kamuoyuna yaptığı açıklamalarla belgelerin çelişkili olduğunu iddia etti.
Mark Zuckerberg - 18.10.2021
Facebook, AB'de 10 bin kişiyi istihdam edecek
Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg de uygulamayı, "Cep telefonlarımızdan ya da ekranımızdan bakabileceğimiz değil, parçası olabileceğimiz, içine girebileceğimiz bir internet" olarak tanımlıyor.
Mark Zuckerberg - 05.10.2021
Eski çalışanına göre Facebook hem gençlere hem demokrasiye zarar veriyor
Haugen, Facebook raporlarını sızdırmıştı Facebook kurucusu Mark Zuckerberg ile aynı üniversiteden mezun olan veri bilimcisi 37 yaşındaki Haugen, CBS kanalında yayınlanan "60 Dakika" programında, şirketin kendi iç raporlarını Wall Street Journal'a ve federal birimlere kendisinin sızdırdığını açıklamıştı.
Mark Zuckerberg - 05.10.2021
Sosyal medyada yaşanan toplu kesinti ABD medyasında geniş yer buldu
Sosyal medya uygulamalarındaki çökme sorununa değinen Amerikan medyası, insanların sosyal medya ile oluşturduğu bağa vurgu yaparken dünya genelinde yaşanan kesintinin Facebook kurucusu Mark Zuckerberg'in "dijital hakimiyetini" tekrar gündeme getirdiğine dikkati çekti.
Mark Zuckerberg - 04.10.2021
Facebook muhbiri: Şirket kar etmeyi toplumun menfaatinin önüne koydu
Facebook kurucusu Mark Zuckerberg ile aynı üniversiteden mezun olan veri bilimcisi 37 yaşındaki Haugen, CBS kanalındaki "60 Dakika" programına çıkarak, Facebook'un kendi iç raporlarını Wall Street Journal'a ve federal birimlere kendisinin sızdırdığını açıkladı.
Mark Zuckerberg - 15.09.2021
Facebook'un basına sızan raporu, Instagram'ın gençler üzerindeki olumsuz etkilerinin bilindiğini gösterdi
Raporun, şirketin CEO'su Mark Zuckerberg'e sunulduğunu aktaran gazete, ancak şirketin, gençlerin zarar görmelerini engellerken, aynı zamanda kullanıcıların uygulamayı tekrar tekrar kullanmasını sağlayacak bir çözüm bulamadığını iddia etti.
Mark Zuckerberg - 26.08.2021
Facebook'un 'İsrail'e karşı eleştiri sansürüne' Fransız araştırmacılardan tepki
Yahudi kökenli Mark Zuckerberg'in sahibi olduğu sosyal medya devi Facebook'un İsrail yanlısı sansür uygulamaları tepkiye neden oldu.
Mark Zuckerberg - 19.08.2021
Facebook, "Horizon Workrooms" adlı sanal ofis uygulamasını tanıttı
Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg, CBS kanalına yaptığı açıklamada, Horizon Workrooms uygulamasının kullanıcılara "aynı odada bulunuyormuş gibi bir arada olma hissi" verdiğini söyledi.
Mark Zuckerberg - 12.06.2021
ABD'li siyasiler, teknoloji devlerinin tekelleşmesine karşı şirketleri bölmeye yönelik bir yasa hazırlıyor
ABD merkezli teknoloji devleri Amazon, Apple, Google ve Facebook'un CEO'ları Jeff Bezos, Tim Cook, Sundar Pichai ve Mark Zuckerberg, daha önce Kongrede tekelleşme konusunda rekabet alt komitesinin karşısına çıkarak ifade vermişti.
Mark Zuckerberg - 04.06.2021
Facebook, Trump'ın sosyal medya hesabını Ocak 2023'e kadar kapalı tutacak
Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, "Başkan'ın bu dönemde hizmetimizi kullanmaya devam etmesine izin vermenin risklerinin çok büyük olduğuna inanıyoruz.
Mark Zuckerberg - 22.05.2021
ABD'de, MUSIAD USA 19 Mayıs dolayısıyla "Gençlik Zirvesi" düzenledi
İstanbul'u 21 yaşında fetheden Fatih Sultan Mehmet ve Türkiye'yi gençlere emanet eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e atıfta bulunan Güzel, "Gençler bir ülkenin geleceğidir. Geleceğin hayallerini onlar kurar ve başarı bu hayaller sayesinde gelir. Hiçbir gencimiz kendini Mark Zuckerberg gibi girişimcilerden geride görmemeli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mark Zuckerberg Haberleri | Mark Zuckerberg Kimdir - Haberler - Mark Zuckerberg haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mark Zuckerberg kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD'de 17 medya kuruluşu Facebook'un şirket içi belgelerini yayınlamaya başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 03:45:27. #1.15#

title