Kübra Par Haberleri

Kübra Par haber, Kübra Par son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kübra Par - 09.04.2021
"25 Nisan'da 1 milyon civarında bursluluk sınavı var. Bunu erteliyoruz"
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Habertürk TV'de Kübra Par'ın Açık ve Net programında Muharrem Sarıkaya ile Nagehan Alçı'nın sorularını yanıtladı.
Kübra Par - 08.04.2021
Son dakika haberleri | Milli Eğitim Bakanı Selçuk canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Selçuk, Habertürk TV'de canlı yayınlanan Kübra Par'ın moderatörlüğünü yaptığı "Açık ve Net" programında, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Kübra Par - 08.04.2021
Son dakika haber: Milli Eğitim Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Bakan Selçuk, HaberTürk TV'de yayınlanan "Kübra Par'la Açık ve Net" programının canlı yayın konuğu oldu.
Kübra Par - 09.03.2021
Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (4)
Gül, Habertürk televizyonunda yayınlanan ve Kübra Par'ın moderatörlüğünü yaptığı "Açık ve Net" programında, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Kübra Par - 09.03.2021
Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Gül, Habertürk TV'de Kübra Par'ın Açık ve Net programında, AK Parti'nin reformcu duruşunu çok değerli bulduğunu, bu konudaki en büyük şansın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu vurgulayarak, kendisinin sürecin başlatıcısı, yürütücüsü ve en büyük destekçisi olduğunu söyledi.
Kübra Par - 21.02.2021
Demet Akalın: Demet Şener'le karıştırdınız
Şarkıcı Demet Akalın Habertürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısına yanıt verdi.

Kübra Par - 11.11.2020
TRT'nin "Geleceğin İletişimcileri Haftası" 16 Kasım'da başlıyor
Aynı zamanda yarışmaya katılan çalışmaları değerlendiren jüri üyelerinden aralarında Okan Bayülgen, Pelin Çift, Birol Güven, Kübra Par, Seda Öğretir gibi isimlerin de yer aldığı konuklar, söyleşilerde deneyimlerini ve iletişimin geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaşacak.
Kübra Par - 14.10.2020
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"nin jürisi açıklandı
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"de jüri üyesi olarak yer alacak isimler şu şekilde: Radyo Yayıncılığı-Radyo Programı kategorisinde Acar Acartürk, Can Doğan, Füsun Alkan (Gönül Dostu Füsun), Geveze, Tülay Tüzün, Talha Bora Öge, Radyo Yayıncılığı-Radyo Drama kategorisinde Ahmet Akçakaya, Ali Düşenkalkar, Lütfi Kılınç, Mazlum Kiper, Onur Erbilen, Servet Pandur, Radyo Yayıncılığı-Radyo Belgeseli kategorisinde Ahmet Yeşiltepe, Cengiz Tünay, Esin Yolçınar, Harun Yöndem, Merdan Güven, Özay Şendir, Televizyon Yayıncılığı-Televizyon Programı kategorisinde Eser Yenenler, Kurtuluş Zeydan, Kübra Par, Okan Bayülgen, Pelin Çift, Selman Yılmaz, Televizyon Yayıncılığı-Belgesel Film kategorisinde Alin Taşcıyan, Bülent İnal, Ensar Altay, Ertuğrul Karslıoğlu, Süleyman Tezgel, Zeynep Keçeciler, Televizyon Yayıncılığı-Kısa Film kategorisinde Cemil Yavuz, Elif Dağdeviren, Faruk Güven, Hülya Koçyiğit, Mehmet Açar, Osman Nail Doğan, Haber Yayıncılığı-Televizyon Haberi kategorisinde Ahmet Hakan Coşkun, Deniz Bayramoğlu, Hakan Çelik, İhsan Yılmaz, Seda Öğretir, Yahya Bostan, Haber Yayıncılığı-İnternet Haberi kategorisinde Ahmet Görmez, Bora Bayraktar, Ercan Gürses, Ersin Çelik, İbrahim Altay, Mete Çubukçu, İnternet Yayıncılığı-İnternet Sitesi kategorisinde Arda Kutsal, Hakan Söğüt, Hakkı Alkan, Levent Erden, İsmail Halis, Yusuf Özhan, İnternet Yayıncılığı-Sosyal Medya Projesi kategorisinde Adem Metan, Bora Yıldırım, Emre Meriç, Muhammed Mennan Şahin, Murat Soner, Ömer Karaca, Ev Hayat Dolu kategorisinde Birol Güven, Bora Durmuşoğlu, Günseli Kato, İsmail Fidan, Prof.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kübra Par Haberleri | Kübra Par Kimdir - Haberler - Kübra Par haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kübra Par kimdir, hayatı ve biyografisi. 25 Nisan'da 1 milyon civarında bursluluk sınavı var. Bunu erteliyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 16:17:27. #1.15#

title