Haberi Paylaş

Canlı yayında Kılıçdaroğlu gerginliği! Sunucuyla tartışan konuk mikrofonu atıp yayını terk etti

Güncel Haberler

Optimar Araştırma Başkanı Hilmi Daşdemir, canlı yayında CHP Parti Meclis üyesi Müslim Sarı ile tartışmasında "Kemal Kılıçdaroğlu PKK'nın adayıdır" ifadelerini kullandı. Bu sözlere sunucu Kübra Par da tepki göstererek konuğunun sakin olması konusunda defalarca uyarıda bulundu. Gerginlik sonrası Daşdemir, mikrofonunu atarak yayını terk etti.

Optimar Araştırma Başkanı Hilmi Daşdemir ve CHP Parti Meclis üyesi Müslim Sarı, Habertürk ekranlarında yayınlanan Kübra Par'ın moderatörlüğünü yaptığı Açık ve Net programına konuk oldu.

Yayında Daşdemir ve Sarı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı üzerinden sert bir tartışmaya tutuştu. Daşdemir, Kılıçdaroğlu'nun HDP ile görüşmesine tepki göstererek "O genel başkanınız Kemal Kılıçdaroğlu PKK'nın ve HDP'nin adayıdır" dedi.

Canlı yayında Kılıçdaroğlu gerginliği! Sunucuyla tartışan konul mikrofonu atıp yayını terk etti

Bu sözlere Kübra Par da tepki gösterdi. Üst üste 4 kez "Hilmi bey sakin" diyen Par, "Hilmi bey müdahale edeceğim. Sakin olup sessiz olup lütfen müdahalemi dinleyin. Bakın Türkiye'nin HDP'nin PKK ile ilişkileri konusunda sizin görüşleriniz belli bir düşünce özgürlüğüdür. Bunu sonuna kadar dile getirmeniz için alan açıyorum" ifadelerini kullandı.

Daşdemir ise "Düşünce özgürlüğü değil bunlar gerçek" dedi. Par'ın "Hilmi bey lütfen beni dinler misiniz! Lütfen ya, en azından asgari nezaket bekliyorum sizden" demesi sonrası kulaklığını çıkaran Daşdemir, "Hadi güle güle" diyerek canlı yayını terk etti.

Canlı yayında Kılıçdaroğlu gerginliği! Sunucuyla tartışan konul mikrofonu atıp yayını terk etti

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Kemal Kılıçdaroğlu Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (66)

Feyzullah Atçı:

Hilmi Daşdemire helal olsun çok doğru konuştu ve tepkisini verdi

Cevap Yaz21Yayından Kaldır
ismail bey :

Adam doğru tespit yapmış. Kübra par sadece evet haklısınız demeliydi.

Cevap Yaz11Yayından Kaldır
Lokum Ceto :

adam dogru söyuyor - pkk nin adayidir net

Cevap Yaz11Yayından Kaldır
Tüm 66 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title