KENAN SOFUOĞLU HABERLERİ

Kenan Sofuoğlu haber, Kenan Sofuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kenan Sofuoğlu

Kenan Sofuoğlu

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 25.7.1983

Kenan Sofuoğlu Kimdir ?

Kenan Sofuoğlu, 25 Temmuz 1983 tarihinde Adapazarı Akyazı’da doğmuştur. Aslen Trabzon’ludur. Motor tamircisi olan İrfan Sofuoğlu babasının dört çocuğunun üçüncüsüdür. Abilerinin adı Bahattin ve Sinan’dır. Ailecek motor yarışçılarıdır. Anneleri Nuray Sofuoğlu’dur. Bir kız kardeşi vardır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kenan Sofuoğlu - Dün
Milli motosikletçiler İspanya, San Marino ve Fransa'da piste çıkacak
Türkiye Motosiklet Federasyonundan (TMF) yapılan açıklamaya göre, TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde milli sporcular Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu, 4,6 kilometre uzunluğa sahip Barselona Pisti'nde kupa için ter dökecek.
Kenan Sofuoğlu - 10.09.2021
Milli motosikletçi Deniz Öncü İspanya'da piste çıkacak
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Moto3 sınıfında mücadele eden Deniz Öncü, yarınki sıralamalara yarışlarının ardından 12 Eylül Pazar günü TSİ 12.
Kenan Sofuoğlu - 06.09.2021
Motor sporlarında Türklerin hafta sonu
Böylece bu sınıfta ilk kez podyuma çıkan Can Öncü, Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu'ndan sonra Dünya Supersport Şampiyonası'nda kürsüde yer alan ikinci Türk sporcu oldu.
Kenan Sofuoğlu - 05.09.2021
Milli motosikletçi Can Öncü, Fransa'da üçüncü olarak podyuma çıktı
Dünya Supersport Şampiyonası'nın Fransa ayağında üçüncü olan milli motosikletçi Can Öncü, Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu'ndan sonra bu sınıfta kürsüye çıkan ikinci Türk sporcu oldu.
Kenan Sofuoğlu - 29.08.2021
Bahattin Sofuoğlu, İtalya Pist Şampiyonası'nın 5. ayak ikinci yarışını kazandı
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Supersport 300 sınıfında mücadele eden Bahattin, dün yapılan ilk yarışta olduğu gibi bugün de podyumun zirvesine çıktı.
Kenan Sofuoğlu - 28.08.2021
Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, İtalya'da birinci oldu
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde SS300 sınıfında Türkiye'yi temsil eden Bahattin Sofuoğlu, 38 sporcunun katıldığı yarışta damalı bayrağı ilk sırada gördü.
Kenan Sofuoğlu - 28.08.2021
Hayalleri için hayatını değiştirdi
En büyük hayallerinden birisinin Türkiye'yi temsil etmek olduğunu ifade eden Öztürk, "Türkiye Motosiklet Federasyonu'na bağlı lisanslı profesyonel pist yarışçısıyım. Bu spora başlayalı yaklaşık iki yıl oldu. Bu sezon ilk kez yarışlara katıldım ve üçüncü ayak yarışında Türkiye üçüncüsü oldum. Son ayak yarışlarında da daha güzel derece yapacağıma inanıyorum ve Marmaris'e kupa ile dönmeyi hedefliyorum. Kenan Sofuoğlu hocamın önerisi ile seneye daha büyük CC'de yarışmaya başlayacağım.
Kenan Sofuoğlu - 26.08.2021
Milli motosikletçilerden Deniz Öncü İngiltere'de, İlayda Yağmur Yılmaz ve Bahattin Sofuoğlu ise İtalya'da yarışacak
Red Bull KTM Tech3 takımıyla yarışan Deniz Öncü, TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde yarışlara hazırlanıyor.
Kenan Sofuoğlu - 19.08.2021
Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü, hafta sonu İspanya'da yarışacak
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde milli sporcu Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda 266 puanla zirvede bulunan Jonathan Rea ile arasındaki 3 puanlık farkı kapatmayı hedefliyor.
Kenan Sofuoğlu - 18.08.2021
Deniz Öncü: "En kısa sürede kazanmayı hedefliyorum"
Milli motosikletçi Deniz Öncü FIM Moto3 Dünya Şampiyonası'nda ikinci kez ödül kürsüsüne çıktı. Sezonun 11. ayağı Bitci Motorrad Grand Prix'i Avusturya'nın Spielberg şehrindeki 4.300 metre uzunluğa sahip Red Bull Ring pistinde düzenlendi. TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Moto3 sınıfında ülkemizi temsil eden milli sporcu beşinci cepten başladığı 23 turluk yarışta damalı bayraktan ikinci sırada geçti.
Kenan Sofuoğlu - 15.08.2021
Milli motosikletçi Deniz Öncü, Avusturya'da ikinci olarak podyuma çıktı
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Moto3 sınıfında Türkiye'yi temsil eden milli sporcu, 5.
Kenan Sofuoğlu - 05.08.2021
Milli motosikletçiler Çekya ve Avusturya'da mücadele edecek
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde çalışan milli sporcular Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu kendi sınıflarındaki dünya şampiyonalarında Türkiye'yi temsil edecek.
Kenan Sofuoğlu - 21.07.2021
AK Parti Sakarya İl Teşkilatı bayramlaştı
Partiden yapılan açıklamaya göre, toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Başkanı Yunus Tever, belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Kenan Sofuoğlu - 21.07.2021
Genç motosikletçiler Kadir Erbay ve Galip Satıcı, ilk kez Avrupa Kupası'nda mücadele edecek
Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, hafta sonu Hollanda'da milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu ile genç sporcular Kadir Erbay ve Galip Satıcı'nın da Türkiye'yi temsil edeceğini belirterek, şunları kaydetti: "Milli sporcularımız Hollanda'da önemli bir hafta sonu yaşayacaklar. TMF Milli Takımlar Kaptanımız Kenan Sofuoğlu koordinesinde çalışmalarını tamamladılar.
Kenan Sofuoğlu - 21.07.2021
Milli motosikletçilerin yeni durağı Hollanda
Türkiye Motosiklet Federasyonundan (TMF) yapılan açıklamaya göre, Dünya Superbike Şampiyonası'nın dördüncü ayak yarışlarına 23-25 Temmuz tarihlerinde Hollanda'nın 4,5 kilometre uzunluğa sahip TT Assen Pisti ev sahipliği yapacak. TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde ay-yıldızlı sporcular Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu kendi sınıflarında ödül kürsüsüne çıkmaya çalışacak.
Kenan Sofuoğlu - 14.07.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Temmuz 2021
(Ankara/22.45) 2- 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde motosikleti üzerinde şehit olan Yılmaz Ercan'ın anısına 251 motosikletliyle 251 şehidi anma programı düzenlenecek. Programa eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ve milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu da iştirak edecek.
Kenan Sofuoğlu - 23.06.2021
Avrupa ve dünya şampiyonalarında 12 milli motosikletçi piste çıkacak
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Moto3 sınıfında Türkiye'yi temsil eden genç sporcu, Hollanda Grand Prix'sinde 25 Haziran Cuma günü serbest antrenmanlara, 26 Haziran Cumartesi günü de sıralama turlarına katılacak.
Kenan Sofuoğlu - 18.06.2021
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun hedefi sezonu şampiyon bitirmek (1)
FIM Dünya Superbike Şampiyonası'nda geçen hafta İtalya'da birinci olan milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, bu sene çıktığı her yarışı kazanarak dünya şampiyonluğunu hedeflediğini söyledi. İtalya'nın Misano Dünya Pisti "Marco Simoncelli"de birincilik kupasını kazanarak İstiklal Marşı'nı dinleten Toprak Razgatlıoğlu, çalışmalarını ve hedeflerini AA muhabirine değerlendirdi. Motosiklet tutkusuyla tanınan "Tek teker Arif" lakaplı babasının teşvikleriyle 5 yaşlarında motosiklet sürmeye başladığını belirten Toprak, "Akrobasi branşında başlamıştım. Daha sonra babam beni yarışlara sokmaya başladı, yarışlara motokros ile başladım. Babam sonradan pist yarışlarında yarıştırmaya karar verdi." dedi. TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu ile tanışmaları ve katkılarına dikkati çeken Toprak Razgatlıoğlu, şöyle devam etti: "Neredeyse her gün beraberiz artık 'abi-kardeş' gibi bir ilişkimiz oldu.
Kenan Sofuoğlu - 17.06.2021
Milli motosikletçi Deniz Öncü hafta sonu Almanya'da piste çıkacak
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Moto3 sınıfında Türkiye'yi temsil eden milli sporcu, Liqui Moly Motorrad Grand Prix'sinde yarın serbest antrenmanlara, 19 Haziran Cumartesi günü de sıralama turlarına katılacak.
Kenan Sofuoğlu - 11.06.2021
Geleceğin şampiyon adayları pistlerin tozunu atıyorlar
"Dünya şampiyonları 10 - 11 yaşında bizim pistlerimizde eğitim gördü" Kumluca Beykonak Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Bülent Dönmez ise "Geçen sene pandemiden dolayı hiçbir yarışmamız yapılmadı. Bu yıl ilk yarış Edirne'de yapılacak. 5. Ayak Türkiye Şampiyonası kapanış sezonu burada olacak. Kenan Sofuoğlu, Toprak Razgatlıoğlu, Deniz Öncügil 10 – 11 yaşlarında bizim bu pistlerimizde yarışan çocuklarımızdı.
Kenan Sofuoğlu - 09.06.2021
İtalya'da 5 milli motosikletçi hafta sonu madalya mücadelesi verecek
TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde çalışmalarını sürdüren milli sporcular Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu kendi sınıflarındaki dünya şampiyonalarında madalya mücadelesi verecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kenan Sofuoğlu Haberleri | Kenan Sofuoğlu Kimdir - Haberler - Kenan Sofuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kenan Sofuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Milli motosikletçiler İspanya, San Marino ve Fransa'da piste çıkacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.09.2021 14:12:54. #1.13#

title