KENAN SOFUOĞLU HABERLERİ

Kenan Sofuoğlu haber, Kenan Sofuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kenan Sofuoğlu

Kenan Sofuoğlu

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 25.7.1983 -

Kenan Sofuoğlu Kimdir ?

Kenan Sofuoğlu, 25 Temmuz 1983 tarihinde Adapazarı Akyazı’da doğmuştur. Aslen Trabzon’ludur. Motor tamircisi olan İrfan Sofuoğlu babasının dört çocuğunun üçüncüsüdür. Abilerinin adı Bahattin ve Sinan’dır. Ailecek motor yarışçılarıdır. Anneleri Nuray Sofuoğlu’dur. Bir kız kardeşi vardır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kenan Sofuoğlu 7.7.2020
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu yeni sezon için "motorunu ısıtıyor"
AK Parti Sakarya Milletvekili ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu'nun koordinasyonunda çalışan milli sporcu Toprak, yeni sezon hazırlıklarına Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Kenan Sofuoğlu Pisti'nde devam ediyor.
Kenan Sofuoğlu 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
PATLAMADA HAYATINI KAYBEDEN SEBAHATTİN TEPEÇINAR VE HAVVA ÇELİK SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI 4 kişinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamada kayıplar aranıyor (9) SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR Hendek'te havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatlarını kaybeden Sebahattin Tepeçınar ve Havva Çelik, Akyazı ilçesi Gazi Süleyman Paşa Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş tarafından kıldırılan cenaze namazına Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kenan Sofuoğlu 4.7.2020
Sakarya'da havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatını kaybeden 2 kişinin cenazeleri defnedildi
Törene Çelik ve Tepeçınar ailelerinin yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, AK Parti Sakarya milletvekilleri Kenan Sofuoğlu ve Recep Uncuoğlu, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve AK Parti· Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile ilgililer katıldı.
Kenan Sofuoğlu 28.6.2020
Haftanın tarihine bakış
2013 - Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, İtalya'da yapılan Dünya Supersport Şampiyonası'nın 8.
Kenan Sofuoğlu 26.6.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ve Sakarya milletvekillerinden Vali Kaldırım'a ziyaret
Yavuz ile AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu'nu makamında kabul eden Vali Kaldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Kenan Sofuoğlu 17.6.2020
Toprak Razgatlıoğlu: "Kenan Sofuoğlu'nun bendeki emeği de yeri de çok büyük..."
Spor Arena | Uğur YapıcıDünya Superbike Şampiyonasında yarışan genç pilotumuz Toprak Razgatlıoğlu pistteki başarılarını gelen tekliflerle bir kez daha neticelendiriyor.
Kenan Sofuoğlu: 10 yıl önce bugün neler oldu ?Kenan Sofuoğlu 10.6.2020
Kenan Sofuoğlu 5.6.2020
Sakarya Millet Bahçesi açıldı
Adapazarı ilçesinde büyük bir bölümü tamamlanan millet bahçesi programının açılışına Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, ilçe belediye başkanları, oda temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Kenan Sofuoğlu: Sakarya Millet Bahçesi açıldıKenan Sofuoğlu 5.6.2020
Kenan Sofuoğlu: Sakarya Millet Bahçesi açıldıKenan Sofuoğlu 5.6.2020
Kenan Sofuoğlu 24.5.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- Dünya Supersport Şampiyonası'nda mücadele eden Türk motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Büyük Britanya'da düzenlenen sezonun 7.
Kenan Sofuoğlu 24.5.2020
Ramazan Bayramı kutlanıyor
Partiden yapılan açıklamaya göre, toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe başkanları, belediye başkanları ile partililer katıldı.
Kenan Sofuoğlu 22.5.2020
Kenan Sofuoğlu ile Toprak Razgatlıoğlu yerli üretim lastikle yarıştı
Eski Dünya Supersport Şampiyonu motosikletçi, AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ve milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi'nde yerli ve milli üretim "Anlas" marka lastikle yarıştı.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
Kenan Sofuoğlu ve Toprak Razgatlıoğlu 19 Mayıs için yarıştı
- Kenan Sofuoğlu ve Toprak Razgatlıoğlu 19 Mayıs için yarıştı Kenan ile Toprak, İstanbul'un tarihi yerlerinde mücadele etti Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında milli...
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
19 Mayıs'ın 101'inci yılında 101 motosikletli polis İstanbul turuna çıktı
19 Mayıs'ın 101'inci yılında 101 motosikletli polis İstanbul turuna çıktı Konvoya milli sporcular Kenan Sofuoğlu ve Toprak Razgatlıoğlu eşlik etti 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle İstanbul'da 101 motosikletli polis şehir turu atmak için hareket etti.
Kenan Sofuoğlu: İstanbul polisinin 19 Mayıs kortejiKenan Sofuoğlu 19.5.2020
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
(Polis Helikopteri görüntüleriyle)15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NDE '19 MAYIS' KORTEJİ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 101 motosikletli polis İstanbul'da sirenler eşliğinde şehir turu gerçekleştirdi. Korteje Dünya şampiyonu sporcu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike şampiyon pilotu Toprak Razgatlıoğlu da eşlik etti.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
(Havadan fotoğraflarla) 101 motosikletli polis ekibi İstanbul'da Türk bayraklarıyla şehir turu attı
19 MAYIS Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılı dolayısıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği'ne bağlı 101 ekip kortej oluşturarak şehir turu attı. Ekiplerin 15 Temmuz Şehitler ve Galata Köprülerinden geçişleri havadan fotoğraflandı.  19 MAYIS Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılı dolayısıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği'ne bağlı ekipler Dolmabahçe Sarayı önüne gelerek kortej oluşturdu. Korteje dünya şampiyonu sporcu ve Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu da katıldı.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
(Havadan görüntülerle) 101 MOTOSİKLETLİ POLİS İSTANBUL'DA TÜRK BAYRAKLARIYLA ŞEHİR TURU ATTI
19 MAYIS Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılı dolayısıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği'ne bağlı 101 ekip kortej oluşturarak şehir turu attı. Ekiplerin 15 Temmuz Şehitler ve Galata Köprülerinden geçişleri havadan görüntülendi.   19 MAYIS Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılı dolayısıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği'ne bağlı ekipler Dolmabahçe Sarayı önüne gelerek kortej oluşturdu. Korteje dünya şampiyonu sporcu ve Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu da katıldı.
Kenan Sofuoğlu: İstanbul polisinin 19 Mayıs kortejiKenan Sofuoğlu 19.5.2020
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda İstanbul'da Atatürk Rallisi...
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda İstanbul'da Atatürk Rallisi düzenlendi. Rallide dünya şampiyonu sporcu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike şampiyon pilotu Toprak Razgatlıoğlu, 24 kilometrelik parkurda Dolmabahçe Sarayı önünden start alıp Taksim Meydanı'ndaki finişe ellerinde Türk Bayrakları ile birlikte geldiler.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
İstanbul'da motorize polis ekiplerinden 19 Mayıs'a özel şehir turu
AK Parti Kocaeli Milletvekili ve eski Dünya Supersport şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu da kendi motosikletiyle şehir turuna katıldı.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi
Eski Dünya Supersport şampiyonu motosikletçi, AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ve milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İstanbul'da düzenlenen Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi ile Türkiye'nin tanıtımını yaptı.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
MOTOSİKLETLİ POLİS KONVOYU BAĞDAT CADDESİ'NDEN GEÇTİ (havadan görüntülerle)
İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında motosikletli polis ekipleri ile Kenan Sofuoğlu ile Toprak Razgatlıoğlu'nun oluşturduğu konvoy Caddebostan Sahili ve Bağdat Caddesi'nden geçti Konvoya Caddebostan Sahili'nden geçerken polis helikopteri de havadan eşlik etti.
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
  1-19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NDA İSTANBUL'DA ATATÜRK RALLİSİ Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA-Oğuzcan YAZAR/ İSTANBUL, - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda İstanbul'da Atatürk Rallisi düzenlendi. Rallide dünya şampiyonu sporcu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike şampiyon pilotu Toprak Razgatlıoğlu, 24 kilometrelik parkurda Dolmabahçe Sarayı önünden start alıp Taksim Meydanı'ndaki finişe ellerinde Türk Bayrakları ile birlikte geldiler.
Kenan Sofuoğlu: Kenan Sofuoğlu 'Köklerine döndü'Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
Kenan Sofuoğlu 19.5.2020
(Havadan fotoğraflarla) 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 19 Mayıs' korteji
19 MAYIS Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 101 motosikletli polis İstanbul'da sirenler eşliğinde şehir turu gerçekleştirdi. Korteje Dünya şampiyonu sporcu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike şampiyon pilotu Toprak Razgatlıoğlu da eşlik etti.
Şu an buradasınız: Kenan Sofuoğlu Haberleri | Kenan Sofuoğlu Kimdir - Haberler - Kenan Sofuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kenan Sofuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Toprak Razgatlıoğlu yeni sezona hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 12:59:01. #1.14#
title