KANDİLLİ RASATHANESİ HABERLERİ

Kandilli Rasathanesi Haberleri

Kandilli Rasathanesi haber, Kandilli Rasathanesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de depremKandilli Rasathanesi 3.6.2020
Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de 4.0 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 3.6.2020
Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de 4.0 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 3.6.2020
Kandilli Rasathanesi 3.6.2020
Osmaniye'de 4.0 büyüklüğünde deprem
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, merkez üssü Osmaniye'nin Kadirli ilçesi Hacıhaliloğlu köyü olan saat 02.
Kandilli Rasathanesi 29.5.2020
Manisa'da korkutan deprem
MANİSA'nın Kırkağaç ilçesinde, 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kırkağaç'ın yanı sıra ve çevre ilçelerden de hissedilen deprem kısa süreli korku ve paniğe sebep oldu.  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, bugün saat 08.40'ta merkez üssü Manisa Kırkağaç ilçesi olan 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi: Manisa'da korkutan depremKandilli Rasathanesi 29.5.2020
Kandilli Rasathanesi 29.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-6
Manisa'da korkutan deprem MANİSA'nın Kırkağaç ilçesinde, 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kırkağaç'ın yanı sıra ve çevre ilçelerden de hissedilen deprem kısa süreli korku ve paniğe sebep oldu.  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, bugün saat 08.40'ta merkez üssü Manisa Kırkağaç ilçesi olan 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de 2.9 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 25.5.2020
Kandilli Rasathanesi 25.5.2020
Osmaniye'de 2.9 büyüklüğünde deprem
Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde 2.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, merkez üssü Osmaniye'nin Sumbas ilçesi Höyük köyü olan saat 01.
Kandilli Rasathanesi: Elazığ'da 3.7 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 24.5.2020
Kandilli Rasathanesi 24.5.2020
Elazığ'da 3.7 büyüklüğünde deprem
Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 04.
Kandilli Rasathanesi: Pülümür'de 4.3 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 22.5.2020
Kandilli Rasathanesi 21.5.2020
GÜNDEM / 21 Mayıs 2020
(Ankara/10.00) DÜNYA DİPLOMASİ 1- Libya hükümeti ile darbeci Halife Hafter milisleri arasındaki çatışmalar izleniyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) GÜNCEL 1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Başarılı pandemi mücadelesi Türkiye'ye olan sağlık turizmi talebini artırabilir İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yeter Demir Uslu: "Pandemi sürecinde başarılı bir salgın yönetimi yürütmemiz bu anlamda Avrupa'daki sağlık turizmi pastasından daha fazla pay alabilmemiz için bize ciddi bir fırsat sunmaktadır" "Sağlık turizminde Türkiye'ye olan talep artacak, bu kaçınılmazdır. Salgının yönetiminde sağladığımız başarıyı bu noktada da gösterebilirsek uzun vadede çok ciddi kazanımlarımızın olacağı açıktır" "Sağlık turizminde rekabet edilebilirliğin temel olarak dayandığı nokta ülkenin sağlık sistemi ve sağlık koşullarıdır. Acil durum hastaneleri ve şehir hastaneleri ülkemiz sağlık sistemini güçlendirmektedir. Bu açıdan Türkiye'nin sağlık turizminde küresel rekabet gücü artmaktadır" (Kenan Irtak/İstanbul) 2- Engelli bireylerin ailelerine "uzaktan eğitim" desteği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Kovid-19'la mücadele sürecinde evde kalan engelli bireyler ve ailelerine TRT ile iş birliğinde uzaktan eğitim desteği sağlayacak Engelli bireylerin kişisel temizlik, sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımına yönelik alışkanlık kazanmasını sağlamak amacıyla ünlü isimlerin de katılımıyla bilgilendirme videoları yayımlanacak (Burcu Çalık/Ankara) 3- Sıcak geçen kışın ardından yaz dönemi mevsim normallerinde seyredecek Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre, hava sıcaklıkları haziran, temmuz ve ağustosta Doğu Akdeniz ile doğu bölgelerde mevsim normalleri civarında, iç kesimlerde ise mevsim normallerinin 1 ila 2 derece üzerinde seyredecek Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Meteoroloji Laboratuvarı Başkanı Adil Tek: "Hava sıcaklığı 22 Mayıs Cuma gününden itibaren 16 dereceye kadar düşecek.
Kandilli Rasathanesi: Erzincan'da 4 büyüklüğünde deprem olduKandilli Rasathanesi 9.5.2020
Kandilli Rasathanesi 5.5.2020
Erzincan'da 3.3 büyüklüğünde deprem
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, merkez üssü Erzincan'ın Tercan ilçesi Başbudak Köyünde bugün saat 08.
Kandilli Rasathanesi 4.5.2020
Tutak'da 3.1 büyüklüğünde deprem
Edinilen bilgiye göre saat 23.36 da merkez üssü Tutak İlçesine bağlı Ekincek köyünde Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma merkezinin verilerine göre yerin 5 kilometre derinliğinde 3,1 şiddetinde deprem meydana geldi.
Kandilli Rasathanesi 30.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 8
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'nın merkez üssünü Sivrice ilçesi Yedipınar köyü yakınları olarak saptadığı deprem, saat 11.45'te meydana geldi. Yerin 12.55 kilometre derinliğinde olan deprem, ilçenin yanı sıra Elazığ kent merkezi ve çevre ilçeler ile Diyarbakır'ın Ergani ve Çüngüş, Malatya'nın Doğanyol ve Adıyaman'ın Gerger ilçesi ile Tunceli'de de hissedildi. Kısa süreli paniğe neden olan deprem, can ve mal kaybına yol açmadı.  Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi: Elazığ'da 4.2 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 30.4.2020
Kandilli Rasathanesi: Elazığ'da 4.2 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 30.4.2020
Kandilli Rasathanesi 19.4.2020
Kayseri'de deprem
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre, Bünyan ilçesine bağlı Büyüktuzhisar Mahallesi'nde gece 02.
Kandilli Rasathanesi 16.4.2020
Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde 4.3 büyüklüğünde deprem
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Kırkağaç İlçesi'nde saat 05.49'da Richter ölçeğine göre, 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. 7 kilometre derinlikte gerçekleşen deprem, Kırkağaç'ın yanı sıra il merkezi ile çevre ilçelerde de hissedildi. İlk belirlemelere göre, depremde can ve mal kaybı olmadı. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi 16.4.2020
Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde 4.3 büyüklüğünde deprem
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Kırkağaç İlçesi'nde saat 05.49'da Richter ölçeğine göre, 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. 7 kilometre derinlikte gerçekleşen deprem, Kırkağaç'ın yanı sıra il merkezi ile çevre ilçelerde de hissedildi. İlk belirlemelere göre, depremde can ve mal kaybı olmadı. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi 14.4.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
İSTANBUL'DA 3.8 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM Haber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU / İstanbul DHA  Karadeniz Arnavutköy açıklarında 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'da yer alan bilgilere göre, depremin saati 02.56 olarak açıklanırken derinliği 7 km olarak kaydedildi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi: İSTANBUL'DA 3.8 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREMKandilli Rasathanesi 14.4.2020
Kandilli Rasathanesi 14.4.2020
İSTANBUL'DA 3.8 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM(3)
Soner HASIRCIOĞLU / İstanbul DHA  Karadeniz Arnavutköy açıklarında 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'da yer alan bilgilere göre, depremin saati 02.56 olarak açıklanırken derinliği 7 km olarak kaydedildi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi 14.4.2020
Kandilli Rasathanesi İstanbul'daki depremin büyüklüğünü 4.1 olarak açıkladı
Kandilli Rasathanesi, İstanbul'da meydana gelen depremin büyüklüğünün 4.1 olduğunu bildirdi.
Kandilli Rasathanesi 12.4.2020
Türkiye-İran sınırında ve Karadeniz'de depremler
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, merkez üssü İran'ın Hoy kentinde saat 05.23'te Richter ölçeğine göre 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem Van'ın sınır ilçelerinde de hissedildi. Depremde ölü, yaralı ve hasar tespiti henüz belirlenemezken, Depremin merkez üssüne Türkiye'den en yakın yerleşim yerin Saray ilçesine bağlı Kapıköy olduğu tespit edildi.  Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü de depremin büyüklüğünü 4.
Kandilli Rasathanesi 10.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre gece saat 00.23'te merkez üssü Ordu'nun Korgan ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Zeminden 7 kilometre derinlikte meydana gelen deprem, Ordu, Giresun ve Gümüşhane'de hissedildi. Deprem hissedildiği bölgelerde kısa süreli endişeye yolaçarken, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı.  Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Kumru ilçesi, büyüklüğünü ise 4.
Kandilli Rasathanesi 10.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre saat 00.23'te merkez üssü Ordu'nun Korgan ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Zeminden 7 kilometre derinlikte meydana gelen deprem, Ordu, Giresun ve Gümüşhane'de hissedildi. Deprem hissedildiği bölgelerde kısa süreli endişeye yolaçarken, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı.  Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Kumru ilçesi, büyüklüğünü ise 4.
Kandilli Rasathanesi 10.4.2020
Ordu 4.0 büyüklüğünde depremle sallandı
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre saat 00.23'te merkez üssü Ordu'nun Korgan ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Zeminden 7 kilometre derinlikte meydana gelen deprem, Ordu, Giresun ve Gümüşhane'de hissedildi. Deprem hissedildiği bölgelerde kısa süreli endişeye yolaçarken, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Kumru ilçesi, büyüklüğünü ise 4.
Kandilli Rasathanesi 10.4.2020
Ordu 4.0 büyüklüğünde depremle sallandı
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre saat 00.23'te merkez üssü Ordu'nun Korgan ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Zeminden 7 kilometre derinlikte meydana gelen deprem, Ordu, Giresun ve Gümüşhane'de hissedildi. Deprem hissedildiği bölgelerde kısa süreli endişeye yolaçarken, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Kumru ilçesi, büyüklüğünü ise 4.
Kandilli Rasathanesi 8.4.2020
Osmaniye'de 3.3 büyüklüğünde deprem
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, merkez üssü Osmaniye'nin Sumbas ilçesi Gafarlı köyü olan saat 21.
Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de 3.3 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 8.4.2020
Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de 3.0 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 8.4.2020
Kandilli Rasathanesi 8.4.2020
Osmaniye'de 3.0 büyüklüğünde deprem
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, merkez üssü Osmaniye'nin Sumbas ilçesi Gafarlı köyü olan saat 18.
Kandilli Rasathanesi: Osmaniye'de 3.5 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi 4.4.2020
Şu an buradasınız: Kandilli Rasathanesi Haberleri | Kandilli Rasathanesi Haber - Haberler - Kandilli Rasathanesi haberleri, son dakika kandilli rasathanesi haber ve gelişmeleri burada. Osmaniye'de deprem.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 15:50:29. #1.15#
title