İSMAİL DEMİR HABERLERİ

İsmail Demir haber, İsmail Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Demir

İsmail Demir

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1960 - ...

İsmail Demir Kimdir ?

1960 yılında Elazığ’da doğdu. 1982 yılında İTÜ’den Uçak Mühendisi olarak mezun oldu. Uludağ ve İstanbul Teknik Üniversitelerinde birer yıl Araştırma görevliliği sonrasında 1985 yılında ABD’ye Yüksek Lisans ve Doktora öğrenimi için gitti. Michigan Üniversitesi’nde Uygulamalı Mekanik, Purdue Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği dallarında Y.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmail Demir - 11.01.2021
Son dakika haber! Türkiye'nin savunmadaki hedefleri, yerli hava savunma sistemi ve milli savaş uçağı
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, hava savunma ve savaş uçağı ihtiyaçlarında Türkiye'nin önceliğinin kendi çözümlerini geliştirmek olduğunu bildirdi.
İsmail Demir - 11.01.2021
Savunma Sanayii Başkanı Demir, 2020 Değerlendirme ve 2021 Hedefler Toplantısı'nda konuştu: (2)
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, 2021'de AKINCI taarruzi insansız hava aracının (TİHA) ilk teslimatlarını yapacaklarını belirterek "ATAK helikopterlerinin gelişmişi Faz-2 versiyonun ilk teslimatlarına başlayacağız." dedi.
İsmail Demir - 11.01.2021
Savunma Sanayii Başkanı Demir, 2020 Değerlendirme ve 2021 Hedefler Toplantısı'nda konuştu: (3)
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Katedeceğimiz her bir mesafe, savunma sanayimize bir pozitif girdi olarak geri dönecek ve ülkemizin savunmasına, memleketimizin teknoloji birikimine katkıda bulunacaktır.
İsmail Demir - 11.01.2021
İsmail Demir: 2021'de TİHA, HİSAR-A ve ATMACA'da ilk teslimatlar yapılacak
SAVUNMA Sanayii Başkanı İsmail Demir, 2021 yılında AKINCI Taarruz İnsansız Hava Aracı (TİHA), Alçak İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi HİSAR-A+, ilk milli gemisavar füzesi ATMACA, ATAK helikopterlerinin gelişmişi Faz-2 versiyonunda ilk teslimatların yapılacağını söyledi.
İsmail Demir - 11.01.2021
İsmail Demir: "Bu yıl çok maksatlı amfibi hücum gemisi Anadolu, eğitim gemisi Ufuk teslim edilecek, İ sınıfı fırkateyn İstanbul suya indirilecek."
İsmail Demir: "Bu yıl çok maksatlı amfibi hücum gemisi Anadolu, eğitim gemisi Ufuk teslim edilecek, İ sınıfı fırkateyn İstanbul suya indirilecek.
İsmail Demir - 26.12.2020
Türkiye inovasyonu konuştu
Bu yıl sekizincisi düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası milyonlarca kişi tarafından büyük ilgiyle takip edildi.
İsmail Demir - 26.12.2020
8. Türkiye İnovasyon Haftası
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, "Stratejik ve taktik düzeylerde güvenlik güçlerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü mühimmat, güdüm kiti ve füzelerimizin üretimleri yerli ve milli olarak yapılıyor.
İsmail Demir - 25.12.2020
Tunus ile 150 milyon dolarlık savunma sanayi ihracatına imza atıldı
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, savunma sanayiinin yılın son günlerinde Tunus'a önemli ihracatlar gerçekleştirdiğini açıkladı.
İsmail Demir - 23.12.2020
Siber güvenlik alanındaki yerli ve milli çözümlerinden dolayı İçişleri Bakanlığına ödül
Siber güvenlik alanındaki yerli ve milli çözümlerinden dolayı İçişleri Bakanlığına, "Ekosisteme Katkı Ödülü" verildi.
İsmail Demir - 22.12.2020
Türkiye İnovasyon Haftası 25 Aralık'ta başlıyor
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Küresel ticarette önemli bir dönüşüm sürecinin arifesindeyiz.
İsmail Demir - 20.12.2020
SSB Başkanı Demir, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
İsmail Demir - 19.12.2020
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık'ta düzenlenecek
Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesinin düzenlediği Siber Güvenlik Haftası, 21-25 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.
İsmail Demir - 18.12.2020
Ukrayna, korvet ve İHA ihtiyacını Türkiye'den karşılayacak
Türkiye'den insansız hava araçları alan Ukrayna, bunlara yenilerini eklemeye ve donanmasını ADA sınıfı korvetlerle güçlendirmeye hazırlanıyor.
İsmail Demir - 17.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir, AA Finans Masası'na konuk oldu: (4)
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Türkiye'nin neden NATO'nun envanterinde olan bir Patriot hava savunma sistemi yerine Rusya'dan S-400 sistemi aldığına ilişkin, "Performansına bakıldığında Savunma Sanayii Başkanlığının (SSB) aldığı sistem, kendi sınıfında bir...
İsmail Demir - 17.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir, AA Finans Masası'na konuk oldu: (2)
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, ABD'nin, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve bazı yöneticilerine yönelik yaptırım kararına ilişkin, "Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, güvenlik güçlerimiz bundan etkilenme durumunda değil." dedi.
İsmail Demir - 17.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir: Projelerimizin Hiçbiri Yaptırım Kapsamında Değil
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir, "Projelerimiz genelde savunma sanayisi şirketleri üzerinden yürür ve bunların hiçbiri yaptırım kapsamında değil." dedi.
İsmail Demir - 17.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir: "(S-400) Bizim aldığımız sistem, kendi sınıfında 1 numaralı hava savunma sistemi."
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir: "(S-400) Bizim aldığımız sistem, kendi sınıfında 1 numaralı hava savunma sistemi."
İsmail Demir - 17.12.2020
İsmail Demir: "(Savunma ürünlerinin tedariki) Engel 'Hayır' şeklinde gelmiyor, işlemin uzatılması, sürüncemede bırakılması gibi yöntemle yapılıyor."
İsmail Demir: "(Savunma ürünlerinin tedariki) Engel 'Hayır' şeklinde gelmiyor, işlemin uzatılması, sürüncemede bırakılması gibi yöntemle yapılıyor.
İsmail Demir - 17.12.2020
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsmail Demir Haberleri | İsmail Demir Kimdir - Haberler - İsmail Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. Pakistan hava kuvvetleri komutanı Türkiye'nin üst düzey askeri liderleriyle görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 15:25:25. #1.15#
title