İSMAİL DEMİR HABERLERİ

İsmail Demir haber, İsmail Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Demir

İsmail Demir

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1960 - ...

İsmail Demir Kimdir ?

1960 yılında Elazığ’da doğdu. 1982 yılında İTÜ’den Uçak Mühendisi olarak mezun oldu. Uludağ ve İstanbul Teknik Üniversitelerinde birer yıl Araştırma görevliliği sonrasında 1985 yılında ABD’ye Yüksek Lisans ve Doktora öğrenimi için gitti. Michigan Üniversitesi’nde Uygulamalı Mekanik, Purdue Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği dallarında Y.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmail Demir - 23.10.2020
STM'nin "CTF" yarışması online yapılacak
STM'nin bu yıl 6'ıncı kez düzenlediği Türkiye'nin en önemli siber güvenlik etkinliklerinden olan "Capture The Flag-CTF (Bayrağı Yakala)" 30-31 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.
İsmail Demir - 22.10.2020
Şanlıurfa Oduncular Pazarı'nda hareketlilik başladı
Şanlıurfa'da oduncular pazarında kış hazırlıkları başladı.
İsmail Demir - 16.10.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE UKRAYNA DEVLET BAŞKANI ZELENSKİ BASIN AÇIKLAMASI
Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ortak basın toplantısı düzenledi.
İsmail Demir - 16.10.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy başkanlığındaki heyetler arası görüşme sona erdi
Son dakika haberi... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy başkanlığındaki heyetler arası görüşme, sona erdi.
İsmail Demir - 6.10.2020
Son dakika haber! Savunma Sanayii Başkanı Demir: "Sanayimiz, ambargo kararlarına aldırmadan yoluna devam ediyor"
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, savunma sanayisinin engelleme ve ambargo kararlarına aldırmadan yoluna devam ettiğini belirterek, "SİHA'larımıza takılıp kullanıma alınacak CATS kameralarımız seri üretime geçiyor.
İsmail Demir - 6.10.2020
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Kanada tarafından bazı askeri ürünlerin...
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Kanada tarafından bazı askeri ürünlerin Türkiye'ye ihraç izinlerinin askıya almasıyla ilgili olarak, "Bu tür engellemeler geçmişteki örneklerinde yaşadığımız gibi Türk savunma sanayiini daha da güçlendirecektir" dedi.
İsmail Demir - 2.10.2020
Son dakika haber | Türkiye'nin ilk lityum iyon pil üretim tesisinin temeli Kayseri'de atıldı (2)
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Küresel güç Türkiye' vizyonunda hava, kara, deniz unsurlarından silah ve mühimmatlarına, radar ve elektronik harp unsurlarından siber güvenliğe, motor sistemlerinden uzay çalışmalarına kadar savunma sanayinin her alanında yerli ve milliği...
İsmail Demir - 2.10.2020
ASPİLSAN Enerji Pil Üretim Tesisi Temel Atma Töreni
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Her ne kadar birileri istikrarsızlık, huzursuzluk çıkarma peşinde olsa da Türkiye bölgesinde ve dünyada her zaman barış, huzur ve istikrar için çalışmaya devam edecektir.
İsmail Demir - 30.9.2020
Savunma sanayisi ihracatını artırmak için iş birliği
Türk savunma sanayisinde faaliyet gösteren ve sektörün önemli kısmını temsil eden kuruluşlar, ihracatın artırılması amacıyla iş birliği yapacak.
İsmail Demir - 29.9.2020
Altay tankı, Akıncı ve Aksungur için üretim ve envanter tarihi
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Altay tankının seri üretiminin gelecek yılın ortalarında başlamasının beklendiğini, Aksungur ve Akıncı gibi yüksek faydalı yük taşıyacak insansız hava araçlarının da gelecek yıl teslim edilmeye başlanacağını bildirdi.
İsmail Demir - 19.9.2020
Türk ve Amerikan iş dünyası Kovid-19 salgını nedeniyle bu yıl sanal ortamda buluşacak
Türk ve Amerikan iş dünyası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu yıl sanal ortamda düzenlenecek 38'inci Amerikan-Türk Konferansı'nda, iki ülkenin ekonomik, ticari ve stratejik ilişkilerini masaya yatıracak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsmail Demir Haberleri | İsmail Demir Kimdir - Haberler - İsmail Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi... - Savunma Sanayii Başkanı Demir: Minyatür Bomba Projemiz kapsamında
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 09:58:32. #1.14#
title