İSHAK PAŞA SARAYI HABERLERİ

İshak Paşa Sarayı Haberleri

İshak Paşa Sarayı haber, İshak Paşa Sarayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İshak Paşa Sarayı - 2.9.2020
Ağrı, tarihi ve doğal güzellikleriyle turizm atağına hazırlanıyor
Ağrı'da Valilik öncülüğünde düzenlenen "Turizm Sektör Toplantısı"nda, kentin tarihi ve doğal güzelliklerinin turizme kazandırılması için yapılacak çalışmalar görüşüldü.
İshak Paşa Sarayı - 31.8.2020
Ecdat yadigarı İshak Paşa Sarayı "dolunay" ile büyüledi
Doğu Anadolu Bölgesi'nin gözde turizm mekanlarından Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki tarihi İshak Paşa Sarayı, dolunay ile eşsiz görüntüler oluşturdu.
İshak Paşa Sarayı - 31.8.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ - TEKRAR
Ağrı Dağı eteğinde moda şovDosso Dossi Fashion Show'un 2020-21 kış kreasyonu dijital platform defilesinin üç gün süren çekimleri, Ağrı Dağı ve Nuh'un Gemisi bölümleriyle tamamlandı.
İshak Paşa Sarayı - 31.8.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
Ağrı Dağı eteğinde moda şovDosso Dossi Fashion Show'un 2020-21 kış kreasyonu dijital platform defilesinin üç gün süren çekimleri, Ağrı Dağı ve Nuh'un Gemisi bölümleriyle tamamlandı.
İshak Paşa Sarayı - 31.8.2020
Ağrı Dağı ünlü mankenleri ağırladı
Ağrı'nın doğal güzellikleri ve kültürel değerlerinin uluslararası mecrada tanıtılması amacıyla Doğubayazıt ilçesinde ünlü mankenlerin katılımıyla düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show 2020-21 Kış Kreasyonu Dijital Platform Defilesi, Ağrı Dağı ve Nuh'un Gemisi'nin bulunduğuna inanılan...
İshak Paşa Sarayı - 29.8.2020
İshak Paşa Sarayı yakınında uçurulan dilek balonu nedeniyle 5 bin balya ot yandı
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bulunan tarihi İshak Paşa Sarayı yakınlarında uçurulan dilek balonunun neden olduğu iddia edilen yangında, 5 bin balya ot yandı.
İshak Paşa Sarayı - 29.8.2020
Tarihi İshak Paşa Sarayı'nda "2020-21 Kış Kreasyonu Dijital Platform Defilesi"
Dosso Dossi Fashion Show'un 2020-21 Kış Kreasyonu Dijital Platform Defilesi, aralarında Demet Şener Küpeli, Deniz Akkaya ve eski Türkiye güzellerinin de olduğu mankenlerin katılımıyla Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki tarihi İshak Paşa Sarayı'nda başladı.
İshak Paşa Sarayı - 29.8.2020
İshak Paşa Sarayı?nda defile
LALE Devri'nin son anıtsal yapısı olan ve 17'nci yüzyıldan günümüze ulaşan en önemli tarih miraslarından biri olan İshak Paşa Sarayı, unutulmaz bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı.
İshak Paşa Sarayı - 2.8.2020
Tarihi İshak Paşa Sarayı'na Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki tarihi İshak Paşa Sarayı, Kurban Bayramı tatilinde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor.
İshak Paşa Sarayı - 10.7.2020
Ağrı Dağı için turizm projesi yarışması düzenlenecek
Nuh'un Gemisi'nin yer aldığına inanılan Ağrı Dağı'nın turizme kazandırılması için proje yarışması düzenlenmesi planlanıyor.
İshak Paşa Sarayı - 17.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
BAKAN SOYLU: AĞRI'DAKİ CİNAYETİN ŞÜPHELİLERİ, JİHA İLE YAKALANDIİÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde otomobille yanına yaklaştıkları İ.E. adlı kişiyi tabancayla öldürüp, kaçan 3 kişinin, Jandarma İnsansız Hava Aracının (JİHA) takibiyle yakalandığını açıkladı.
İshak Paşa Sarayı - 17.6.2020
BAKAN SOYLU: AĞRI'DAKİ CİNAYETİN ŞÜPHELİLERİ, JİHA İLE YAKALANDI
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde otomobille yanına yaklaştıkları İ.E. adlı kişiyi tabancayla öldürüp, kaçan 3 kişinin, Jandarma İnsansız Hava Aracının (JİHA) takibiyle yakalandığını açıkladı.
İshak Paşa Sarayı - 17.6.2020
Ağrı'da bir kişinin öldüğü silahlı saldırının failleri jandarmanın sıkı takibiyle yakalandı
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Gürbulak köyünde 13 Haziran'da bir kişinin öldüğü silahlı saldırının faillerinin, güvenlik kamerası kayıtlarının yanı sıra Jandarma İnsansız Hava Aracı (JİHA) ile yapılan sıkı takiple yakalandığı ortaya çıktı.
İshak Paşa Sarayı - 13.6.2020
Ağrı'da silahlı saldırıya uğrayan kişi hayatını kaybetti
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Gürbulak köyünde silahlı saldırıya uğrayan bir kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
İshak Paşa Sarayı - 8.6.2020
Osmanlı'nın en seçkin eserlerinden İshak Paşa Sarayı ziyarete açıldı
Osmanlı Devleti'nin Anadolu'daki en seçkin eserlerinden, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki tarihi İshak Paşa Sarayı, normalleşme süreciyle yeniden ziyarete açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İshak Paşa Sarayı Haberleri | İshak Paşa Sarayı Haber - Haberler - İshak Paşa Sarayı haberleri, son dakika ishak paşa sarayı haber ve gelişmeleri burada. Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 16:15:59. #1.14#
title