FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haberleri

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi haber, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - Bugün
Kadın ve Tarih Kongresi tamamlandı
TBB açıklamasına göre, TBB'nin İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi iş birliğinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile bağlantılı olarak çevrim içi düzenlediği Kadın ve Tarih Kongresi sona erdi.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 21.02.2021
"Şeyh Şamil: Mücadelesi ve Tasavvufi Yönü" başlıklı çevrim içi panel düzenlendi
Yalova Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Recep Çelik'in moderatörlüğünü üstlendiği panelde, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Dr.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 10.02.2021
İSM'den hat sanatına özel sertifika programı
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslam Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSM) tarafından hat sanatına özel çevrim içi sertifika programı düzenlenecek.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 02.02.2021
"Edebiyat ve Mimarlık" panelinde edebiyat ve mimari ilişkisi ele alındı
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (FSMVÜ) Edebiyat Fakültesi ile üniversitenin Endülüs Fikir ve Sanat Kulübü tarafından "Edebiyat ve Mimarlık" başlıklı panel düzenlendi.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 02.02.2021
"Edebiyat ve Mimarlık" panelinde mekan-insan ilişkisi ele alındı
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ile üniversitenin Endülüs Fikir ve Sanat Kulübü tarafından çevrim içi düzenlenen panelde metin, mekan ve hafıza üzerinden edebiyat ve mimarlık konuşuldu.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 05.01.2021
Vakıf Katılım'ın yönetim kurulu ve danışma komitesine yeni atama yapıldı
Burhan Ersoy Açıklamaya göre, 1958 yılında Samsun'da doğan, ilk, orta ve lise öğrenimini Amasya'da, üniversite öğrenimini Samsun'da tamamlayan Ersoy, iş hayatına 1976 yılında Merzifon Zirai Donatım Kurumunda başladı. Çeşitli kuruluşlarda Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmış olan Burhan Ersoy, halen Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 04.01.2021
İstanbul Üniversitesinden "Tonyukuk Neden Bilge İdi" paneli
İÜ'den yapılan açıklamaya göre, etkinlik, İstanbul Üniversitesi Müze ve Kültür Miraslarının Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (MÜZEYUM) ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslam Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi koordinasyonunda gerçekleşti.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 29.12.2020
Salgın süreci, söyleşi, panel ve sempozyumları online ortama taşıdı
Vakıf üniversiteleri ve belediyeler etkinliklerini online yaptı Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, "Fethin 567.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 28.12.2020
Türkiye'de ilk olacak
PROTOKOL İMZALANMIŞTI, ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRÜYOR Bu kapsamda, Edirne Valiliği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi arasında 15 Temmuz'da imzalanan protokol ile Saatli Medrese, Fatih Sultan Mehmet Müzesi olarak tefriş ve tanzim edildi.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 26.12.2020
İBB'nin Şeb'i Arus etkinliğini değerlendiren Prof. Turan: "Halkın dini inançları ve gelenekleriyle oynamamalıdır"
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Mevlana'nın vefatının 747'inci gecesinde düzenlenen Şeb'i Arus etkinliğinde kadın-erkek bir arada sema gösterisi yapılmasına ve Kuran'ı Kerim'in Türkçe okunmasına kamuoyundan tepki gelmişti. Konuyla ilgili değerlendirme yapan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 20.11.2020
"Kısadan Hisse Kısa Film Günleri" 23 Kasım'da başlayacak
Dernekten yapılan açıklamaya göre, yarışmaya katılan kısa filmlerin gösterimleri 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Fatih Yerleşkesi ve Bağlarbaşı Kültür Merkezi Cep Sinema Salonunda eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 05.11.2020
Edirne İl Genel Meclisi 2021 yılı bütçe görüşmeleri devam ediyor
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ile Edirne İl Özel İdaresi arasında yapılan protokol kapsamında "Fatih Sultan Mehmet Müzesi" yapımı için çalışmalara başlandığını belirten Kılıç kurumlarla ortak olarak 13 projeye imza atıldığını ifade etti.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 31.10.2020
Galata Kulesi'nde "Vakıf Medeniyeti" fotoğraf sergisi açıldı
"Fotoğraf sanatçısı bir kültür adamıdır" Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 22.10.2020
Fatih Sultan Mehmet Müzesi tasarım çalışmaları devam ediyor
Edirne Valiliği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (FSMVÜ) işbirliğinde kurulacak müzenin tasarımı için çalışmalar devam ediyor.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 07.10.2020
Adalet Bakanlığı şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın anısına öykü ve deneme yarışması düzenliyor
Yarışmanın jürisi, Hürriyet gazetesi yazarı Doğan Hızlan, Muhit dergisi Genel Yayın yönetmeni şair yazar İbrahim Tenekeci, yazar Leyla İpekçi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 14.09.2020
TEKNOFEST 2020'ye geri sayım başladı
Festivalin akademik paydaşları arasında Boğaziçi Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Sanko Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi yer alıyor.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - 14.09.2020
Üniversiteliler, "bizz@kampüs"te en iyi fikri bulmak için yarıştı
Üniversiteliler, "bizz@kampüs" yarışmasında hayal güçlerini kullanarak "Ülker Halley" için pazarlama stratejileri oluşturdu. Yarışmada; inovatif ürün, tasarım, ambalaj, slogan, strateji ve iletişimi kapsayan projeleriyle yarışan gençlerin fikirlerini jüri üyeleri Ülker İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli, Ülker Pazarlama Yöneticisi (CMO) Aslı Özen Turhan, Ülker Ana Marka ve Yeni Kategoriler Pazarlama Direktörü Aslı Akman, Ülker Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Uçan ve Alametifarika Ajansı Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey değerlendirdi. Bu yıl 171 farklı üniversiteden 1.000'in üzerindeki takımdan 3000'e yakın öğrencinin başvurduğu bizz@kampüs'te birincilik Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Makine, İnşaat ve Biyomedikal Mühendisliği bölümleri 4.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haberleri | Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haber - Ha - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi haberleri, son dakika fatih sultan mehmet vakıf üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Kadın ve Tarih Kongresi tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 15:55:45. #1.15#
title