Çandarlı Haberleri

Çandarlı haber, Çandarlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çandarlı - 15.04.2021
İzmir'in ikinci çevre yolu projesinde bazı aşamalar onaylandı
Proje güzergahının Menemen-Çandarlı Otoyolu'nun Koyundere Kavşağı kesiminden başlayacağını anlatan Kaya, şunları kaydetti: "Menemen ve Çiğli'nin doğusundaki dağlık kesimden güney istikametinde geçerek doğuya yönelecek.
Çandarlı - 09.04.2021
Bergama, "İzmir Turizmi ve UNESCO Dünya Mirası Alanları Çalıştayı"na ev sahipliği yaptı
Soyer, Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere tüm paydaşlarla büyük bir özveri ve vizyon ortaklığı içinde hareket ettiklerine vurgu yaparak, şöyle konuştu: "Türkiye genelinde 18 UNESCO Dünya Mirası Alanı ve 83 UNESCO Dünya Mirası Aday Alanı var. İzmir'de Dünya Mirası daimi listesinde Efes ve Bergama olmak üzere iki alan bulunuyor. Geçici listede ve başvuru aşamasında olan alanlar ise Kemeraltı, Birgi, Foça-Çandarlı-Çeşme kalelerini kapsayan Ceneviz ticaret yolu ve Gediz Deltası.
Çandarlı - 07.04.2021
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (5)
Yine İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu, Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu, Ankara- Niğde Otoyolu, ülkemize kazandırdığımız eserler arasındadır.
Çandarlı - 28.03.2021
Hürriyet Emlak, Türkiye'nin en çok ev aranan semtlerini listeledi
Alaçatı'yı, Menderes'te Çukuraltı, Karşıyaka'da Bostanlı, Dikili'de Çandarlı, Foça'da Mustafa Kemal Atatürk, Karşıyaka'da Şemikler, Dikili'de Salihler, Seferihisar'da Orhanlı ve Bornova'da Erzene ve Kazımdirik semtleri takip ediyor.
Çandarlı - 19.03.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, AK Parti Mersin İl Başkanlığı ziyaretinde konuştu Açıklaması
Karaismailoğlu, Bakanlık olarak Türkiye'yi dünyanın lojistik koridorlarında söz sahibi yapan ve ülke içinde ulaşımı çağın ötesine taşıyan daha pek çok projelerinin olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı, 2022'de açılışını planladığımız 1915 Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul gibi projelerimiz de yaptığımız ve yapacağımız büyük işlere örnektir. Son 19 yılda Türkiye'nin ulaşım ve iletişim altyapısına yaklaşık 1 trilyon lira yatırım yaptık. Bölünmüş yol uzunluğumuzu 6 bin 100 kilometreden 28 bin 200 kilometrelere çıkardık. 1714 kilometre olan otoyol ağımızı, hizmete açtığımız İstanbul-İzmir, Menemen-Çandarlı, Kuzey Marmara ve Ankara-Niğde gibi otoyol projeleriyle 3 bin 523 kilometreye çıkardık.
Çandarlı - 22.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de Deprem Konutları Temel Atma ve Göztepe Stadı Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Erdoğan, İzmirli ihtiyaç sahibi vatandaşlara 7 milyar lirayı aşan yardım yaptıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti: "Sağlıkta 36'sı hastaneden oluşan 120 sağlık tesisi inşa ettik. Yatak kapasitesi 2 bin 60 olan Bayraklı Şehir Hastanemizle birlikte 8 hastanemizin yapımları şu anda devam ediyor. Ulaştırmada 545 kilometre yeni bölünmüş yol yaparak, İzmir'in bölünmüş yol uzunluğunu toplam 948 kilometreye çıkardık. İstanbul-İzmir Otoyolu, Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu, Manisa yolundaki Sabuncubeli Tüneli ve bağlantı yolları, Konak Tüneli ve İzmir Çevreyolu bunlar arasındadır.
Çandarlı - 25.01.2021
AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ilçelerde incelemelerde bulundu
Kınık, Dikili ve Bergama'da esnaf ve çiftçi temsilcileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde de bulunan Sürekli, İzmir'in her ilçesine ayrımsız destek ve hizmet götürdüklerini anlatarak, şöyle devam etti: "Bergamalı çiftçilerimize 18 yılda 1,8 milyar lira hibe desteği verdik. Genç çiftçilerimizin 58 projesine 1,7 milyon lira; kırsal kalkınma kapsamında 38 projeye 16,1 hibe desteği sağladık. Toprağa alın terini akıtan çiftçi kardeşlerimizin de emekleriyle Bergama'nın tarımsal hasılası 4 kat artmış durumda. Dikili'de de aynı şekilde. İlçemizin tarımsal üretimine 355,5 milyon lira hibe sağlarken, 33 tarım projesine 5 milyon liranın üzerinde kaynak sağladık. Dikili-Çandarlı Barajı ile bölgeye soluk aldırdık, Yortanlı ve Çaltıkoru barajları ile Kınık Ovası'nı suyla buluşturduk.
Çandarlı - 22.11.2020
İzmir'de uyuşturucu ticareti yapan zanlı tutuklandı
Bunun üzerine Dikili ilçesindeki Çandarlı Mahallesi'nde bir eve operasyon düzenleyen ekipler, zanlıyı gözaltına aldı.
Çandarlı - 19.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Çandarlı Limanı'nın durumu içler acısı" CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Kuzey Ege Çandarlı Limanı'nın, inşaat hatalarıyla dolu olduğunu, bu nedenle oluşan yapısal bozuklukların da limanı amatör balıkçı iskelesine dönüştürdüğünü öne sürdü.
Çandarlı - 17.11.2020
Kapıkule'den Akdeniz'e ulaşacak kesintisiz otoyol ağının son halkasına ilk kazma vuruldu
"18 yıl içinde karayolları için 563,4 milyar lira harcadık" "Projelerin yıllarca sonunu getiremeyip, elden ele aktaran bir anlayışla, özkaynak dışında alternatif sermaye modeli üretemeyen kısır zihinlerle hiçbir işi vaktinde bitiremezsiniz" diyen Karaismailoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: "Biz, hızlı ve etkili çalışarak, yaklaşan yeniçağa uygun bir yük ve yolcu taşıma altyapısını en kısa sürede tamamlayıp, geri kalmış değil, gelişmekte olan da değil, gelişmiş dünyanın parçası olmaya ant içtik. Bu bakış açısıyla, 2002 yılından itibaren Cumhurbaşkanımız liderliğinde çok büyük işlere imza attık. 18 yıl içinde karayolları için 563,4 milyar lira harcadık. 6 bin 100 kilometreden devraldığımız bölünmüş yol uzunluğunu 27 bin 700 kilometrenin üzerine çıkardık. Şehirlerimizin neredeyse tamamını bölünmüş yollarla birbirine bağladık. 2003 öncesi 50 kilometre olan tünel uzunluğunu, 600 kilometreye çıkardık. 311 kilometre olan toplam köprü ve viyadük uzunluğunu ise 680 kilometreye yükselttik. Başlatmış olduğumuz otoyol seferberliği çerçevesinde 2003 öncesi bin 714 kilometre olan otoyol ağımız ise son 18 yılda yapılan bin 611 kilometre ile birlikte 3 bin 325 kilometreye ulaştı. Ege'den Doğu Anadolu'ya, Karadeniz'den Akdeniz'e konforlu ve hızlı ulaşımı tüm modlarda sağladık.Yollarımızdaki seyir hızımız 2 katına çıktı, seyahat süreleri ise yarı yarıya kısaldı. Dünyada Yap-İşlet-Devret modeliyle yapılan en büyük projelerden biri olan İstanbul-İzmir Otoyolunu hizmete açtık. Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu ile ülkemizin en büyük petrokimya ve ağır sanayi tesislerinin içinde bulunduğu Aliağa Endüstri Bölgesi'yle, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ni otoyol konforuyla tanıştırdık.
Çandarlı - 17.11.2020
Son dakika haberi: Beton mikseri viyadükten düştü: 1 ölü
Gelen son dakika haberine göre İzmir'in Dikili ilçesi Çandarlı Mahallesi yakınlarında beton mikseri, virajı alamayarak viyadükten aşağı düşüt. Olayda araç sürücüsü hayatını kaybetti.
Çandarlı - 16.11.2020
İzmir'de devrilen beton mikserinin sürücüsü hayatını kaybetti
Ferdi Çiğdem'in (36) kullandığı 35 NDV 30 plakalı beton mikseri, Çandarlı Köprüsü'nden bariyerleri kırarak devrildi.
Çandarlı - 12.11.2020
Karaismailoğlu: (Demir yolu bağlantısı) İskenderun, Mersin, Filyos ile İzmir'de Alsancak ve Çandarlı limanlarıyla ilgili de planlarımız var."
Karaismailoğlu: (Demir yolu bağlantısı) İskenderun, Mersin, Filyos ile İzmir'de Alsancak ve Çandarlı limanlarıyla ilgili de planlarımız var."
Çandarlı - 04.10.2020
AK Parti Dikili İlçe Başkanı Şekerci güven tazeledi
Kerem Ali Süreki, Cumhur İttifakı olarak İzmir'de kazandıkları ilçelerde önemli çalışmalara imza attıklarını ve gelecek seçimde Dikili'yi de kazanmak istediklerini vurgulayarak şunları kaydetti: "Çünkü artık sabırlar taştı. Bu yaz Dikili'de çekilen su çilesini hepiniz biliyorsunuz. Dikili'de, Çandarlı'da hemşehrilerim inim inledi 'su' diye.
Çandarlı - 17.09.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 08.09.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 07.09.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 06.09.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 04.09.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Son iki yılda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Erdoğan, 2018'de Ovit Tüneli'ni, Gümüşhane Çevre Yolu'nu, Trabzon Kaşüstü Kavşağı alt geçidini, 2019'da Ordu Çevre Yolu'nu, İstanbul-İzmir Otoyolu'nu, Derevenk Viyadüğü'nü, Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi köprülü kavşağı ve bağlantı yollarını, Kayseri Boğazköprü ve bağlantı yolunu, Konya Çevre Yolu'nu, Çorlu Çevre Yolu'nu, Menemen-Aliağa-Çandarlı otoyolunu hizmete açtıklarını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çandarlı Haberleri | Çandarlı Haber - Haberler - Çandarlı haberleri, son dakika çandarlı haber ve gelişmeleri burada. En başarılı belediye başkanları' anketinde Başkan Koştu 30 ilçede 5.'nci sırada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 00:27:00. #1.15#

title