Çandarlı Haberleri

Çandarlı haber, Çandarlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çandarlı - 4.10.2020
AK Parti Dikili İlçe Başkanı Şekerci güven tazeledi
Kerem Ali Süreki, Cumhur İttifakı olarak İzmir'de kazandıkları ilçelerde önemli çalışmalara imza attıklarını ve gelecek seçimde Dikili'yi de kazanmak istediklerini vurgulayarak şunları kaydetti: "Çünkü artık sabırlar taştı. Bu yaz Dikili'de çekilen su çilesini hepiniz biliyorsunuz. Dikili'de, Çandarlı'da hemşehrilerim inim inledi 'su' diye.
Çandarlı - 17.9.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 8.9.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 7.9.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 6.9.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 0-10.
Çandarlı - 4.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Son iki yılda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Erdoğan, 2018'de Ovit Tüneli'ni, Gümüşhane Çevre Yolu'nu, Trabzon Kaşüstü Kavşağı alt geçidini, 2019'da Ordu Çevre Yolu'nu, İstanbul-İzmir Otoyolu'nu, Derevenk Viyadüğü'nü, Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi köprülü kavşağı ve bağlantı yollarını, Kayseri Boğazköprü ve bağlantı yolunu, Konya Çevre Yolu'nu, Çorlu Çevre Yolu'nu, Menemen-Aliağa-Çandarlı otoyolunu hizmete açtıklarını anlattı.
Çandarlı - 13.8.2020
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasında konuştu: (3)
Ulaştırma ve altyapı alanlarında son 18 yıla damga vurduklarına dikkati çeken Erdoğan, şöyle devam etti: "6 bin 100 kilometreden devraldık bölünmüş yolları, mesafemiz bugün 27 bin 300 kilometreye ulaştı. Nereden, nereye? Keza otoyol mesafemizi 1715 kilometreden 3107 kilometreye çıkarttık. 83 olan karayolu tünel sayımız 395'e, 50 kilometre olan karayolu tünel mesafemiz toplam 523 kilometreye çıktı. Bolu Dağı Tüneli'nden Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü'nden Avrasya Tüneli'ne ve tabii yanında Marmaray var Marmaray'dan sonra Avrasya'yı yaptık, Nissibi Köprüsü'nden Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli'ne, Ovit, Erkenek, Cankurtaran ve Sabuncubeli Tüneli'ne kadar nice eseri tamamlayıp milletimizin hizmetine sunduk. İstanbul İzmir Otoyolu, Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi nice muhteşem esere imza attık.
Çandarlı - 9.8.2020
İZMİR Tabuları yıkan yemek
Türkiye'nin turizm merkezlerinden Foça'ya özgü hazırlanan yoğurtlu balık, ilgi görüyor. Uzun yıllardır balıkla birlikte yoğurdun yenmemesi gerektiğine hatta yenildiği takdirde zehirleyeceğine yönelik algıları yıkan yoğurtlu balık, parmak ısırtıyor. Menemen- Aliağa- Çandarlı otoyolunun açılmasıyla birlikte Foça'ya giden yerli turist sayısı artınca, yemeğe ilginin arttığını söyleyen aşçı Mustafa Akpınar, "Vatandaşlar önce şaşırıyor sonra çok beğeniyor.
Çandarlı - 28.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42.
Çandarlı - 24.7.2020
Son Dakika | Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42.
Çandarlı - 21.7.2020
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi 2 Yıllık Değerlendirme Toplantısı: (6)
Recep Tayyip Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Son 2 yılda hizmete sunduğumuz İstanbul-İzmir Otoyolu ile iki şehrimiz arasındaki mesafeyi 3,5 saate indirdik. Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nu tamamlayarak milletimizin istifadesine sunduk.
Çandarlı - 21.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Salgın döneminde, sosyal koruma kalkanı çatısı altında, vatandaşlarımıza...
"398 kilometre uzunluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu'nun kalan kısımlarını da yıl sonuna kadar tamamlıyoruz" İstanbul trafiği için çok büyük öneme sahip Gebze-Halkalı raylı sistem hattını hizmete aldıklarını hatırlatan Erdoğan, "Marmaray'ı da içinde bulunduran bu hat üzerinde, hem metro ve yüksek hızlı tren, hem de yük treni hatları birbirine entegre çalışıyor. Yük trenleri artık Pekin'den Londra'ya kadar kesintisiz gitmeye başladı. Gayrettepe Havalimanı Metro Projesi'nde tünellerin delme işlemini bitirdik. Uzunluğu 37,5 kilometreyi bulacak bu hatta, 9 istasyon arasında önce tam otomatik, ardından sürücüsüz trenler, saatte 120 kilometrelik hızla hizmet sunacak. Halkalı-İstanbul Havalimanı raylı sistem bağlantısı kesimindeki çalışmalar da hızla sürüyor. Kuzey Marmara Otoyolunu, bölüm bölüm hizmete açıyoruz. Bağlantı yollarıyla birlikte toplam 398 kilometre uzunluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu'nun kalan kısımlarını da yıl sonuna kadar tamamlıyoruz. Son 2 yılda hizmete sunduğumuz İstanbul-İzmir otoyolu ile iki şehrimiz arasındaki mesafeyi 3 buçuk saate indirdik. Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nu tamamlayarak milletimizin istifadesine sunduk.
Çandarlı - 17.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42.
Çandarlı - 15.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42 kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle İzmir-Çandarlı yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten 2 yönlü olarak sağlanıyor.
Çandarlı - 13.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42'nci kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle İzmir-Çandarlı yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü gerçekleştiriliyor.
Çandarlı - 6.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42.
Çandarlı - 5.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42.
Çandarlı - 3.7.2020
Kara yollarında durum
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 36-42.
Çandarlı - 1.7.2020
Son dakika güncel: Kara yollarında durum
İzmir Çevre Otoyolu'nun Koyundere Kavşağı ile İzmir Menemen devlet yolu arasındaki bağlantı kolu, yenileme çalışmaları nedeniyle bugün saat 23.00'e kadar araç trafiğe kapatıldı. Bu bölgede geçişler, Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu üzerinden devam ediyor.
Çandarlı - 30.6.2020
Denizcilikte hedef "rekabet gücünü yükseltmek"
Yusuf Öztürk, İzmir limanlarının, Türkiye konteyner taşımacılığında yüzde 15 paya sahip olduğunu anımsatarak, şunları kaydetti: "Alsancak Limanı ve bu limanla birlikte değerlendirilecek Kuzey Ege Çandarlı Limanı Projesi, Aliağa bölgemizdeki limanlarla Kuşak ve Yol Projesi'nde aktarma merkezi olarak konumlanabiliriz.
Çandarlı - 28.6.2020
Kara yollarında durum
Koyundere-Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nun 26-40 kilometreleri arasındaki asfaltlama çalışmaları sebebiyle Çandarlı-İzmir yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikamete yönlendiriliyor.
Çandarlı - 24.5.2020
Haftanın tarihine bakış
1974- Deniz Kuvvetlerine ait Çandarlı harita gemisi, savaş gemileri eşliğinde Ege Denizi'nde petrol arama araştırması yapmak üzere Beykoz'dan hareket etti.
Çandarlı - 30.4.2020
Mardin'in 85 mahallesinde elektrik kesintisi yapılacak
Elektrik kesintisi yapılacak mahalleler şöyle: "Midyat'ın Acırlı, Akçakaya, Bahçelievler, Bağlar, Budaklı, Cumhuriyet, Doğançay, Düzgeçit, Düzoba, Elbeğendi, Erişti, Eğlence, Gelinkaya, Gölcük, Gülgöze, Güngören, Güven, Harmanlı, Işıklar, Kayabaşı, Kayalar, Kayalıpınar, Kutlubey, Ortaçarşı, Oyuklu, Pelitli, Sanayi, Sarıkaya, Sarıköy, Seyitler, Söğütlü, Sivrice, Taşlıburç, Tepeli, Toptepe, Tulgalı, Ulucami, Yayvantepe, Yemişli, Yeni, Yenice, Yolbaşı, Yunus Emre, Ziyaret, Çaldere, Çalpınar, Çamyurt, Çandarlı, Çavuşlu, Çayırlı, Üçağıl, Şenköy, Dargeçit'in Akyol, Akçaköy, Alayunt, Altınoluk, Altıyol, Bahçebaşı, Batur, Baysun, Bağözü, Belen, Bostanlı, Değerli, Gürgen, Gürışık, Ilısu, Karabayır, Kartalkaya, Kılavuz, Kısmetli, Korucu, Kumdere, Kuşluca, Çatalan, Çatalçam, Çavuşlu, Çelikköy ve Çukurdere, Nusaybin ilçesinin Dağiçi, Dibek, Taşköy, Üçköy ve Üçyol, Ömerli'nin Akyokuş.
Çandarlı - 30.4.2020
Trendyol HAYTAP iş birliğinde 3 ton mama dağıttı
Trendyol, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle evde kalmanın büyük önem taşıdığı bugünlerde sokaklarda yalnız kalan ve doğaya terk edilen sahipsiz sokak hayvanlarını unutmadı. Trendyol'dan yapılan açıklamada, platformun, sokak hayvanları için HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) iş birliğinde mama bağışı gerçekleştirdiği belirtildi. Trendyol, 3 ton köpek ve kedi mamasını en çok ihtiyaç duyulan bölgelere ulaştırılmak üzere HAYTAP'a teslim etti. HAYTAP, Ankara Sincan, İzmir Dikili ve Menderes, İstanbul Ataşehir ve Hadımköy'deki merkezleri üzerinden mama dağıtımını gerçekleştirdi. Trendyol ve HAYTAP iş birliğinde mamalar, İstanbul'da Şamlar, Kurnaköy, Kayışdağı ve Beykoz ormanlık bölgelerindeki, Ankara'da Çubuk, Akyurt, Gölbaşı kırsalındaki, İzmir'de ise Nebiha Deprem Bakımevi ve Çandarlı Hayvanları Koruma Derneği'ndeki sahipsiz hayvanlara ulaştırıldı.
Çandarlı - 9.4.2020
Soma'da iki apartman karantinaya alındı
Manisa Valiliğinden yapılan açıklamada, "Soma İlçesine bağlı Turgutalp Mahallesi Ceylan Sokak No: 9 ve Cuma Mahallesi Cemalettin Çandarlı Caddesi No: 9'da bulunan apartmanlar Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 23.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çandarlı Haberleri | Çandarlı Haber - Haberler - Çandarlı haberleri, son dakika çandarlı haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Dikili İlçe Başkanı Şekerci güven tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 09:46:15. #1.14#
title