BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 9.10.2020
BTSO Başkanı Burkay: "Otomotiv sektöründe ciddi bir hareketlilik söz konusu"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "En önemli amacımız, pandemi sürecinden ülkemizin ve şehrimizin en az düzeyde etkilenmesi. Yeni normal dönemle birlikte otomotiv sektöründe ciddi bir hareketlilik söz konusu. Tekstil sektöründe de ciddi ihracat artışı var.
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 6.10.2020
Tekstilde yenilikçi fikirlerin yarışacağı etkinliğe proje başvuruları 20 Ekim'de sona erecek
UTİB Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Taşdelen Engin, yaptığı yazılı açıklamada, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, Bursa Bilecik Eskişehir Kalkınma Ajansı (BEBKA), Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi (BUTEKOM) iş birliği ile TechXtile Start-Up Challenge programını geçen yıl başlattıklarını hatırlattı.
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.9.2020
BTSO Başkanı Burkay: "Pandemiye rağmen kurulan şirket sayısı artıyor"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen kurulan şirket sayısında artış yaşandığını bildirdi.
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.9.2020
BTSO, Bursa'nın en büyük 250 firmasını açıkladı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının (BTSO) kent ekonomisine ışık tutan en önemli saha çalışması olan "Bursa İlk 250 Büyük Firma Araştırması 2019" sonuçları açıklandı.
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 25.9.2020
Bursa'da sanayi alanlarının genişletilmesi hedefleniyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odasından (BTSO) yapılan açıklamaya göre, Organize Sanayi Bölgeleri Konseyi Toplantısı, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede'nin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 11.9.2020
Bursa Model Fabrika ve Bosch dijital dönüşüm için güçlerini birleştiriyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından KOBİ'lerin Endüstri 4.0'a geçişlerini kolaylaştırmak maksadıyla hayata geçirilen Bursa Model Fabrika ile teknoloji ve iot alanında dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Bosch, Bursa sanayiini geleceğe hazırlamak için güçlerini birleştiriyor.
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.9.2020
BTSO Başkanı Burkay'dan mali yükümlülüklerinin yeniden yapılandırılması çağrısı Açıklaması
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, koronavirüs salgınının ekonomik hayata etkilerini azaltmak amacıyla uygulanan kredi borçları ve vergi ötelemelerinin sona ermesiyle firmaların önemli bir mali yükün altına gireceğine işaret ederek, özellikle küçük ve...
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.9.2020
"Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali" başlıyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının (BTSO) destekleriyle Ehli Sanat Sinema ve Kültür Derneği tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen "Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali"nin ücretsiz halk gösterimleri, araçlı sinema...
Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası - 7.9.2020
BTSO ve UİB'in online seminerinde Romanya'daki iş fırsatları konuşuldu
Bursa Ticaret ve Sanayi Odasından (BTSO) yapılan açıklamaya göre, BTSO ve Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) iş birliğiyle online "Romanya Pazarı ve Ticaret Yatırım İmkanları Semineri" gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika bursa ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. BUTGEM'den B Gazete'ye ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 06:18:35. #1.15#
title