Burak Koçak Haberleri

Burak Koçak haber, Burak Koçak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burak Koçak 14.5.2020
DenizBank'tan tarımın gelişimi için çiftçilere tam destek
"Üreticimizin sırtındaki yükü bir nebze de olsa omuzlayabilmek en büyük amacımız" Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, 17 yıl önce çiftçinin yüzünü güldürmek üzere yola çıktıklarını ve bugün geldikleri noktada Türkiye'de tarımın ve çiftçinin bankası olarak anılmaktan gurur duyduklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak 17 yıldır üreticilerimiz ile kurduğumuz ilişkiyi gönül birliğiyle büyütüyor, onlara her alanda destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Burak Koçak 7.12.2019
Cerrahlar böbrek nakil operasyonlarını canlı yayında izledi
İki gün sürecek kurstaki nakil operasyonları 1. ameliyathanede Doç. Dr. İsmail Demiryılmaz, 2. ameliyathanede Prof. Dr. Ayhan Mesci, 3. ameliyathanede Prof. Dr. Burak Koçak tarafından gerçekleştirildi.
Burak Koçak 7.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 10
İki gün sürecek kurstaki nakil operasyonları 1. ameliyathanede Doç. Dr. İsmail Demiryılmaz, 2. ameliyathanede Prof. Dr. Ayhan Mesci, 3. ameliyathanede Prof. Dr. Burak Koçak tarafından gerçekleştirildi.
Burak Koçak 17.8.2019
Sualtı Hokeyi 24 Yaş Altı Dünya Şampiyonası
Sualtı Hokeyi 24 Yaş Altı Erkek Milli Takımı'nda sporcular Mert Erol, Fırat Karabul, Mert Doğan, Bedirhan Yıldız, Saadettin İbrahim Gençgil, Kaan Kutlu, Ömer Yunus Çoğan, Burak Koçak, Akın Özkan, Sarp Kutay Çetinkaya, Hakan Sofuoğlu ve Deniz Yılmaz yer alıyor.
Burak Koçak 15.8.2019
Sualtı Hokeyi 23 Yaş Altı Dünya Şampiyonası başlıyor
Organizasyonda erkeklerde mücadele edecek Türkiye'nin kadrosunda şu sporcular bulunuyor: Mert Erol, Fırat Karabul, Mert Doğan, Bedirhan Yıldız, Saadettin İbrahim Gençgil, Kaan Kutlu, Ömer Yunus Çoğan, Burak Koçak, Akın Özkan, Sarp Kutay Çetinkaya, Hakan Sofuoğlu, Deniz Yılmaz.
Burak Koçak 9.10.2018
Diyarbakır'da Tarım Zirvesi
Hürriyet ve Denizbank işbirliği düzenlenen Tarım Zirvesleri Aydın, Kars, Antalya ve Edirne'den sonra Diyarbakır'da gerçekleştirildi. Zirveye, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Hürriyet Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Demirören Medya Gazete Reklam Satış Grup Başkanı Gürcan Korkmaz, Denizbank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ile Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin'den gelen çok sayıda çiftçi katıldı.
Burak Koçak: Diyarbakır'da Tarım ZirvesiBurak Koçak 9.10.2018
Burak Koçak 15.5.2018
Denizbank, Çiftçiler Günü'nü Deniz Kule'de Kutladı
Bugün itibarıyla 50 binin üzerinde indirildi. Eylül ayında mobil uygulamamıza finansal okur yazarlığı artıracak, aynı zamanda yatırım danışmanlığı hizmeti de verecek bir modül ekleyeceğiz. Bu kanal üzerinden ayrıca İstihbarat Sorgusu hizmeti de sunacağız. Üreticimiz artık gönül rahatlığı ile ticari ilişkisi olan kişi için mobil olarak senet veya çek sorgulamasını yapabilecek. Diğer diğer gelişme, 10 gün içinde uygulamamıza Hibe Destek modülü ekleyecek olmamız. Burada da açılan hibe ve destek programlarını yayınlamamızın yanı sıra, üreticilerin yetiştirdikleri ürün bazında ne kadar hibe ve destek alabileceklerine ilişkin bilgi verebileceğiz." - "Çiftçilerin hayatlarına değer katacak projelerimiz sürecek" DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak da DenizBank'ın, tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafı ile de yakından ilgilendiğini, çiftçilerin hayatlarına değer katacak, onların yüzlerini güldürecek projelere imza attığını belirtti.
Burak Koçak 26.4.2018
Edirne'nin Tarımı, Zirvede Masaya Yatırıldı
Edirne Belediyesi, Hürriyet Gazetesi, DenizBank ile Edirne Ticaret Borsası; üreticileri ve çiftçileri, sorunlar ile çözümlerin görüşüldüğü 4'üncü Tarım Zirvesi'nde bir araya getirdi. Edirne Ticaret Borsası Konferans Salonu'ndaki zirveye Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Üyesi ve Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan, DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak ile çiftçiler katıldı.
Burak Koçak 26.4.2018
Dha Yurt Bülteni-12
Edirne Belediyesi, Hürriyet Gazetesi, DenizBank ve Edirne Ticaret Borsası, üreticileri ve çiftçileri sorunlar ve çözümlerinin görüşüldüğü 4'ncü Tarım Zirvesinde bir araya getirdi. Edirne Ticaret Borası konferans salonundaki zirveye Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Üyesi ve Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan, Denizbank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak ile çiftçiler katıldı.
Burak Koçak 26.4.2018
Edirne'de "İyi Tarım Uygulaması" Dönemi
"Edirne, stratejik öneme sahip" DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, Trakya'nın buğday ve ayçiçeği üretiminin önemli merkezlerinden biri olduğunu belirtti.
Burak Koçak 27.10.2017
Bankaların Kredileri Tarıma Aktı
"Şubelerimizi köye taşıdık" AA muhabirine konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Deni·zBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, 11 milyar TL'yi aşan tarım kredisi bakiyesi ve 1 milyonu aşan çiftçi müşterisi ile yüzde 12'nin üzerinde pazar payına sahip olduklarını belirtti.
Burak Koçak 18.10.2017
Denizbank Çiftçiler İçin "Deniz'den Toprağa" Uygulamasını Geliştirdi
- "Uygulama çiftçimizin gözü kulağı olacak" DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, konuya ilişkin değerlendirmesinde, tarım bankacılığına başladıkları ilk günden beri çalışmalarını sosyal sorumluluk bilinciyle yönettiklerini belirterek, çiftçilerin gelir ve verimliliğinin artması, köylerin göçlerle genç nüfusunu kaybetmemesi için, inovasyon alanındaki bilgi birikimlerini de devreye alarak çalıştıklarını aktardı.
Burak Koçak 16.6.2017
Denizbank'tan Çiftçilere Bayrama Özel Avantajlar
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, tarım sektörünü Türkiye'nin geleceği için sahiplenilmesi gereken en kıymetli alanlardan biri olarak gördüklerini; tarım ile bağlarını sosyal sorumluluk, milli bir görev olarak nitelendirdiklerini bildirdi.
Burak Koçak: Denizbank Oltu Şubesi AçıldıBurak Koçak 28.4.2017
Burak Koçak 17.2.2017
Şehit Koçak, Dualarla Anıldı
Anma töreninde Koçak'ın annesi Meliha Koçak, kardeşleri Deniz ve Burak Koçak da hazır bulundu.
Burak Koçak 14.12.2016
8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması
- "Çiftçinin, üretenin, tarımsal ticaretin yanındayız" DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak da 1 milyonu çiftçi olmak üzere 10 milyon müşterileri bulunduğunu belirterek, ödül töreni ve sergi açılışının tarımın kırsaldan çıkarılarak, şehrin gündemine taşınması bakımından önemli olduğunu söyledi.
Burak Koçak 25.5.2016
Aksaray'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Muhammet Halil Kürkcü (30) idaresindeki 34 KE 6627 plakalı otomobil, Aksaray - Ankara karayolu 30'uncu kilometrede sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada, sürücü yaralanmazken, otomobilde bulunan Ali Kürkcü (55), Hüsniye Kürkcü (57), Yelda Koçak (35) ve Ahmet Burak Koçak (4) yaralandı.
Burak Koçak 13.5.2016
Denizbank'tan Çiftçilere Özel Kampanyalar
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, tarım sektörünü en fazla destekleyen özel banka olarak uzun yıllardır üreticilerle aralarındaki ilişkiyi bankacı müşteri ilişkisinden öteye taşımayı hedeflediklerini bildirdi.
Burak Koçak 29.12.2015
Denizbank'tan Edenred İş Birliğiyle Kobi'lere Özel Avantaj
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, gerçekleştirdikleri iş birliği çerçevesinde çalışanının maaşını DenizBank'tan ödeyen, öğlen yemeğini de Ticket Restaurant'a taşıyan müşterilerine özel avantajlar sunduklarını ifade etti.
Burak Koçak 22.12.2015
Böbrek Yetmezliği Olan Çocuklar Büyüyemiyor
Çocuklarda, çabuk yorulma ve cilt solgunluğu gibi belirtilerle ortaya çıkan böbrek yetmezliği, zamanında tedavi edilmediği takdirde büyüme geriliğine neden olabiliyor. Organ Nakillerini Destekleme Derneği ORDES ve Memorial Şişli Hastanesi tarafından, 2.'si düzenlenen "Çocuklarda Böbrek Nakli Sempozyumunda konuşan Memorial Şişli Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi Başkanı Doç. Dr. Burak Koçak, çocuklarda böbrek yetmezliğinin en etkin tedavisinin böbrek nakli olduğunu söyledi.
Burak Koçak 22.12.2015
Çocuklardaki Tuvalet Problemleri Böbrek Yetmezliği Habercisi Olabilir
Çocuklarda daha çok doğumsal olarak ve idrar yolu iltihaplarıyla ortaya çıkan böbrek yetmezliği, sık tuvalete gitme, çabuk yorulma ve cilt solgunluğu gibi belirtilerle kendini gösteriyor. Organ Nakillerini Destekleme Derneği(ORDES) ve Memorial Şişli Hastanesi tarafından, 2.'si düzenlenen 'Çocuklarda Böbrek Nakli Sempozyumu'nda konuşan Memorial Şişli Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi Başkanı Doç. Dr. Burak Koçak, bu belirtilerin yanında geceleri fazla tuvalete gidip normalden fazla idrar çıkan çocuklarda da böbrek yetmezliğinden şüphelenilmesi gerektiğini söyledi.
Burak Koçak 15.12.2015
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Şanlıurfa İl Çocuk Hakları Komitesi yetişkin temsilcileri İsa Burak Koçak ve Duygu Ürker tarafından verilen eğitimde, "sosyal hayatta birlikte nasıl yaşanılır, hangi olumsuzluklar birlikte atlatılır, kültür, hoşgörü, ayrımcılık, içinde yaşadığımız toplum, ben güçlüyüm, birbirimizi anlamak ve anlatmak, akran eğitimi için eğitim teknikleri" hakkında bilgi verildi.
Burak Koçak 28.11.2015
DenizBank ve Bahçeşehir Üniversitesi İşbirliği
DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak kurum olarak insan odaklı bir yaklaşımı benimsediklerini, bu doğrultuda sürekli gelişimin kendileri için öncelikli amaçlar arasında yer aldığını vurgularken sözlerine şöyle devam etti; "Girişimciler, pazardaki ihtiyaçları en iyi şekilde anlayarak, yeni fikirler ve iş alanlarının hayata geçmesinde önemli rol oynuyorlar.
Burak Koçak 19.11.2015
Denizbank'tan Kobi Müşterilerine "Emeklilik" Fırsatı
Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, sundukları yenilikçi uygulamanın esnafın yüzünü güldüreceğine inandıklarını belirtti.
Burak Koçak 3.11.2015
Çapraz Böbrek Naklinde "Hibrit Yöntem" Başarıyı Artırıyor
Böbrek Nakli Merkezi Başkanı Doç. Dr. Burak Koçak, çapraz böbrek naklinde hibrit yöntemi hakkında bilgi verdi.
Burak Koçak 21.10.2015
Denizbank'tan Esnafa "Hoş Geldin" Kampanyası
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, şunları kaydetti: "'Yeni kampanyamızla birlikte DenizBank'tan ilk defa kredi kullanacak KOBİ'lerimize uygun faiz oranlı, 125 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi sunuyoruz.
Burak Koçak 21.10.2015
Denizbank'tan Esnafa "Hoş Geldin" Kampanyası
Esnafın yüzünü güldürecek yenilikler her zaman Deniz'de Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, hoş geldin kredi kampanyaları ile esnafa avantajlı faiz oranlarından faydalanma fırsatı sunduklarını bildirdi.
Burak Koçak 16.9.2015
Denizbank'tan Bayram Kredisi
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, bayram kampanyaları ile esnafa ferahlatan kredi paketi sunduklarını bildirdi.
Burak Koçak 31.8.2015
Denizbank'tan "Karekodlu Çek" Uygulaması
  "Uygulama, ekonominin canlanmasına katkı sağlayacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, finansal hayatta güven olgusunun nefes almak kadar önemli olduğuna vurgu yaparak, Karekodlu Çek uygulamasının karşılıksız çek endişesini ortadan kaldırdığını ve piyasadaki güvenilir oyuncuları birbirleri ile buluşturmayı hedeflediğini bildirdi.
12
Şu an buradasınız: Burak Koçak Haberleri | Burak Koçak Kimdir - Haberler - Burak Koçak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burak Koçak kimdir, hayatı ve biyografisi. DenizBank'tan tarımın gelişimi için çiftçilere tam destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.7.2020 16:55:26. #1.14#
title