Baskonia Haberleri

Baskonia haber, Baskonia son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baskonia - 29.03.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 32. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 Real Madrid (İspanya) - Anadolu Efes 20.00 Zalgiris (Litvanya) - ALBA Berlin (Almanya) 20.00 Kızılyıldız mts (Sırbistan) - AX Armani Exchange Milan (İtalya) 20.00 Zenit (Rusya) - CSKA Moskova (Rusya) 21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - TD Systems Baskonia (İspanya) 21.
Baskonia - 24.03.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 31. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 CSKA Moskova (Rusya) - Kızılyıldız mts (Sırbistan) 20.30 Anadolu Efes - Panathinaikos (Yunanistan) 22.00 Zalgiris (Litvanya) - Maccabi Playtika (İsrail) 22.45 ASVEL (Fransa) - Real Madrid (İspanya) 23.00 Valencia Basket (İspanya) - Bayern Münih (Almanya) 26 Mart Cuma: 20.00 Khimki (Rusya) - Zenit (Rusya) 21.00 TD Systems Baskonia (İspanya) - AX Armani Exchange Milan (İtalya) 22.
Baskonia - 10.03.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 29. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 CSKA Moskova (Rusya) - AX Armani Exchange Milan (İtalya) 22.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Maccabi Playtika (İsrail) 22.45 Kızılyıldız mts (Sırbistan) - Khimki (Rusya) 22.45 ASVEL (Fransa) - ALBA Berlin (Almanya) 23.00 Real Madrid (İspanya) - Barcelona (İspanya) 12 Mart Cuma: 20.30 Anadolu Efes - Zalgiris (Litvanya) 21.00 TD Systems Baskonia (İspanya) - Bayern Münih (Almanya) 22.
Baskonia - 03.03.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Avrupa basketbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı organizasyonu THY Avrupa Ligi'nde heyecan, ara verilmeden 28. hafta maçlarıyla devam edecek.
Baskonia - 01.03.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 27. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 Zenit (Rusya) - ALBA Berlin (Almanya) 20.00 Khimki (Rusya) - Real Madrid (İspanya) 20.30 Anadolu Efes - Valencia Basket (İspanya) 21.00 Zalgiris (Litvanya) - ASVEL (Fransa) 22.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Barcelona (İspanya) 22.05 Maccabi Playtika (İsrail) - CSKA Moskova (Rusya) 22.45 Kızılyıldız mts (Sırbistan) - Bayern Münih (Almanya) 3 Mart Çarşamba: 21.00 TD Systems Baskonia (İspanya) - Olympiakos (Yunanistan) 22.
Baskonia - 10.02.2021
Son dakika spor: CSKA Moskova, Türk Telekom'dan Michael Eric'i kadrosuna kattı
Tecrübeli pivot, Türk Telekom'un yanı sıra İspanya'da Bilbao Basket ve Baskonia, Yunanistan'da AEK, Türkiye'de Darüşşafaka forması giymişti.
Baskonia - 13.01.2021
12 Ocak 2021 Haberleri
12 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Baskonia - 12.01.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Salon: Ülker Spor ve EtkinlikHakemler: Damir Javor (Slovenya), Milivoje Jovcic (Sırbistan), Anne Panther (Almanya)Fenerbahçe Beko: Guduric 9, de Colo 27, Vesely 17, Ahmet Düverioğlu 8, Ulanovas 5, Brown 14, Pierre 6, Eddie 6, Melih Mahmutoğlu, Perez 4TD Systems Baskonia: Jekiri 3, Henry...
Baskonia - 11.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Ocak 2021
(Bursa/15.45/Sivas/18.45/Malatya/20.45) 3- Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 19. haftasında Anadolu Efes, Almanya'nın Alba Berlin takımını, Fenerbahçe Beko da İspanya'nın TD Systems Baskonia takımını konuk edecek.
Baskonia - 11.01.2021
Basketbol: THY Avrupa Ligi
8 galibiyete sahip Fenerbahçe Beko ise Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda İspanya'nın TD Systems Baskonia takımı konuk edecek.
Baskonia - 11.01.2021
Fenerbahçe Beko'nun konuğu Baskonia
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, THY Avrupa Ligi'nin 19. haftasında yarın İspanya temsilcisi TD Systems Baskonia'yı konuk edecek.
Baskonia - 28.12.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 17. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 Khimki (Rusya) - Olympiakos (Yunanistan) 20.30 Anadolu Efes - Real Madrid (İspanya) 22.00 ALBA Berlin (Almanya) - Zalgiris (Litvanya) 22.05 Maccabi Playtika (İsrail) - Zenit (Rusya) 23.00 TD Systems Baskonia (İspanya) - Valencia (İspanya) 30 Aralık Çarşamba: 20.
Baskonia - 21.12.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 16. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 Zenit (Rusya) - Kızılyıldız mts (Sırbistan) 20.30 Anadolu Efes - Barcelona (İspanya) 22.15 Maccabi Playtika (İsrail) - Panathinaikos (Yunanistan) 22.45 ASVEL (Fransa) - CSKA Moskova (Rusya) 23.00 Real Madrid (İspanya) - ALBA Berlin (Almanya) 23 Aralık Çarşamba: 20.00 Zalgiris (Litvanya) - Bayern Münih (Almanya) 20.45 Fenerbahçe Beko - Olympiakos (Yunanistan) 22.45 AX Armani Exchange Milan (İtalya) - TD Systems Baskonia (İspanya) 23.
Baskonia - 16.12.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 15. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.30 Anadolu Efes - AX Armani Exchange Milan (İtalya) 21.00 Zalgiris (Litvanya) - Fenerbahçe Beko 22.00 Panathinaikos (Yunanistan) - ALBA Berlin (Almanya) 18 Aralık Cuma: 20.00 CSKA Moskova (Rusya) - Zenit (Rusya) 21.00 Kızılyıldız mts (Sırbistan) - Valencia (İspanya) 21.30 Bayern Münih (Almanya) TD Systems Baskonia (İspanya) 22.
Baskonia - 14.12.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 14. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 CSKA Moskova (Rusya) - Anadolu Efes 20.45 Fenerbahçe Beko - AX Armani Exchange Milan (İtalya) 21.00 Kızılyıldız mts (Sırbistan) - ALBA Berlin (Almanya) 21.00 Zalgiris (Litvanya) - TD Systems Baskonia (İspanya) 22.
Baskonia - 06.12.2020
Petkimspor-Anadolu Efes: 71-75
THY Euroleague'de cuma günü Baskonia'ya evinde yenilen Anadolu Efes, Aliağa Enka Spor Salonu'ndaki karşılaşmanın ilk periyodunu 30-20, ilk yarısını 48-30 önde geçti.
Baskonia - 05.12.2020
Petkimspor'a zorlu konuk
Aliağa Enka Spor Salonu'ndaki maçın hava atışı saat 13.00'te yapılacak. Ligin yeni ekibi Petkimspor 10 haftada 5 galibiyet, 5 mağlubiyetle Play-Off hattında yer alırken, THY EuroLeague'de dün evinde Baskonia'ya yenilen Anadolu Efes, ligde 9'da 9 yaptı.
Baskonia - 04.12.2020
Basketbolda maçın ardından
THY Avrupa Ligi'nde İspanya temsilcisi TDS Baskonia'a 77-59 yenilen Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman, rakipleri karşısında çok kötü performans sergilediklerini söyledi.
Baskonia - 04.12.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Salon: Sinan ErdemHakemler: Robert Lottermoser (Almanya), Milivoje Jovcıc (Sırbistan), Saso Petek (Slovenya)Anadolu Efes: Larkin 8, Simon 5, Anderson 4, Sertaç Şanlı 7, Singleton 5, Moerman 7, Doğuş Balbay 5, Micic 4, Dunston 5, Beaubois 4, Erten Gazi 2, Buğrahan Tuncer 3TDS Baskonia: Henry...
Baskonia - 04.12.2020
4 Aralık Cuma DHA Spor Gündemi
BASKETBOL EuroLeague 19.30 Anadolu Efes - CD Saski Baskonia ING Basketbol Süper Ligi 19.
Baskonia - 03.12.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 4 ARALIK 2020
(İstanbul/16.00/Bursa/19.00) 3- Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 12. haftasında Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İspanya'nın TDS Baskonia takımını konuk edecek.
Baskonia - 03.12.2020
Anadolu Efes'in konuğu TDS Baskonia
Anadolu Efes Basketbol Takımı, THY Avrupa Ligi 12. hafta maçında yarın İspanya temsilcisi TDS Baskonia'yı konuk edecek.
Baskonia - 18.11.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Salon: Buesa ArenaHakemler: Luigi Lamonica (İtalya), Mehdi Difallah (Fransa), Gytis Vilius (Litvanya)TDS Baskonia: Vildoza 11, Kurucs, Giedraitis 19, Polonara 3, Jekiri 4, Henry 4, Sedekerskis, Diop, Fall 4, Peters 25, Dragic 16.
Baskonia - 17.11.2020
17 Kasım Salı DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY EuroLeague 20.30 Anadolu Efes - Bayern Münih 22.30 TDS Baskonia - Fenerbahçe Beko FIBA Şampiyonlar Ligi 22.
Baskonia - 17.11.2020
THY Euroleague'de 9. hafta heyecanı
THY Euroleague'de çift hafta heyecanı yaşanacak. Salı ve çarşamba 9. hafta, perşembe ve cuma ise 10. hafta karşılaşmaları oynanacak. 9. hafta Zenit ile Khimki Moskova arasında oynanacak mücadele ile başlayacak. Bu hafta Anadolu Efes, sahasında Alman ekibi Bayern Münih ile oynayacak. Fenerbahçe ise deplasmanda Baskonia ile karşı karşıya gelecek.
Baskonia - 16.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 17 Kasım 2020
(İzmir/13.30) 6- Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 9. haftasında Anadolu Efes, Almanya'nın Bayern Münih takımını konuk edecek; Fenerbahçe Beko, deplasmanda İspanya'nın TDS Baskonia takımıyla karşılaşacak.
Baskonia - 16.11.2020
THY Avrupa Ligi'nde Olympiakos'un iki maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi
Karara göre 23 Kasım'da TD Systems Baskonia-Zenit, 1 Aralık'ta AX Armani Exchange Milan-ALBA Berlin, 5 Ocak 2021'de ALBA Berlin-TD Systems Baskonia ve 17 Şubat 2021'de Zenit-Panathinaikos maçlarının yapılacağı bildirildi.
Baskonia - 16.11.2020
Fenerbahçe Beko, Baskonia deplasmanında
Fenerbahçe Beko, THY Avrupa Ligi'nin 9. haftasında yarın İspanya temsilcisi TDS Baskonia ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.
Baskonia - 11.11.2020
Basketbol: THY Avrupa Ligi
Program THY Avrupa Ligi'nin 8. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.00 CSKA Moskova (Rusya) - TD Systems Baskonia (İspanya) 22.
Baskonia - 05.11.2020
Fenerbahçe Beko, Khimki'yi konuk edecek
Kızılyıldız mts'ye karşı galip gelen Khimki ise Panathinaikos OPAP, Zalgiris, Real Madrid, TD Systems Baskonia ve Maccabi Playtika'ya yenildi.
Baskonia - 05.11.2020
5 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini bulduYılın sporcusu Rıza KayaalpFutbolda ise yılın enleri;
Baskonia - 31.10.2020
THY Avrupa Ligi'nde 6. haftanın MVP'leri Mirotic ve Grigonis
Organizasyonun internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Mirotic, Barcelona'nın TD Systems Baskonia'yı 72-71 yendiği mücadelede, Grigonis ise Zalgiris'in ASVEL'i 83-74 mağlup ettiği maçta 27'şer verimlilik puanıyla oynayarak 6.
title