AYDIN DOĞAN HABERLERİ

Aydın Doğan haber, Aydın Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Doğan

Aydın Doğan

Doğum Yeri Gümüşhane / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1936

Aydın Doğan Kimdir ?

Aydın Doğan (d. 1936, Kelkit, Gümüşhane, Türkiye), Doğan Holding Onursal Başkanı. Türkiye'nin önemli medya patronlarından biridir. Doğan, 1936 yılında Gümüşhane'de doğdu. Lise öğrenimini Erzincan'da tamamlayan Doğan üniversite eğitimine, daha sonra Marmara Üniversitesi olan İstanbul Yüksek İktisat ve Ticaret Mektebi'nde devam etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aydın Doğan - 28.11.2021
Fas'ta YEE Türk Sinema Haftası etkinlikleri sona erdi
Kapanış programına Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Ahmed Aydın Doğan, YEE Rabat Müdürü Ensar Fırat, Türkiye'den oyuncu ve yönetmenlerin yanı sıra çok sayıda Faslı sinemasever katıldı.
Aydın Doğan - 23.11.2021
Fas'ta YEE Türk Sinema Haftası etkinlikleri başladı
İkincisi düzenlenen etkinliğin açılış programına Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Ahmed Aydın Doğan, sinema sanatçıları, Türkiye ve Fas'tan yönetmenler katıldı.
Aydın Doğan - 15.11.2021
"Aydın Doğan Ödülü"nün sahipleri Dr.Özlem Türeci ve Prof. Uğur Şahin
Aydın Doğan Vakfı tarafından her yıl bilim, kültür, edebiyat ve sanat gibi farklı alanlarda ulusal ve uluslararası platformlarda başarıya ulaşmış kişi ve kurumlara verilen "Aydın Doğan Ödülü"nün sahipleri Dr.Özlem Türeci ve Prof. Uğur Şahin oldu.
Aydın Doğan - 01.11.2021
"Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması" finalistleri belirlendi
Aydın Doğan Vakfı, 2019 yılından başlayarak çocuk kitabı ve çizgi roman alanlarında üretimin ulusal düzeyde desteklenmesine katkıda bulunmak amacıyla "Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması"nın çalışma alanını genişleterek, Türkiye'deki çizerler için "Çizgi Roman Ödülü" ve "Çocuk...
Aydın Doğan - 20.10.2021
'Başka Vatanımız Yok' Belgeseline Bir Ödül Daha
'Başka Vatanımız Yok', daha öncede 23. Faludi Uluslararası Film Festivali'nde 'En İyi Uluslararası Belgesel Film' ve 'En İyi Uluslararası Öğrenci Filmi', 31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışmasında ise görsel dalda en iyi üçüncü belgesel film seçilmişti.
Aydın Doğan - 20.09.2021
Güler YALVAÇ Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri bölümü öğretim görevlisi kadrosuna atanmış bulunmaktadır.
Güler YALVAÇ Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri bölümü öğretim görevlisi kadrosuna atanmış bulunmaktadır.
Aydın Doğan - 17.09.2021
'Pandeminin Çizgileri sergisi Eskişehir'de billboardlarda!
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışmasına katılan çizerlerin eserleriyle oluşturulan özel bir seçkiyi, Türkiye'de bir ilke imza atarak şehir merkezindeki billboardlarda, açık havada sergileyecek.
Aydın Doğan - 13.09.2021
37. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi, Galeri Işık Teşvikiye'de açılıyor
37. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın ödül alan ve sergilenmeye değer görülen karikatürleri, Galeri Işık Teşvikiye'de ziyarete açılıyor.
Aydın Doğan - 25.08.2021
Edirne'de genç müzisyenler "orkestra şefliğini" öğreniyor
Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi klarnet öğrencisi Dide Keleşoğlu ise mayıs ayında aynı zamanda Mimar Sinan Devlet Konservatuvarından yarı zamanlı arp bölümünden mezun olduğunu ifade etti.
Aydın Doğan - 30.07.2021
"Doğa Alarm Veriyor" Sergisi Balıkesir Antandros Derneği'nde ziyaretçilerini bekliyor
Aydın Doğan Vakfı'nın, toplumlararası uzlaşmayı, sevgiyi, dostluğu, özgürlüğü ve barışı karikatür ile yayma hedefiyle 37 yıldır düzenlediği Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'na katılan karikatüristlerin çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla çizdiği karikatürler "Doğa Alarm Veriyor" adıyla bir sergiye dönüştü.
Aydın Doğan - 28.07.2021
Balıkesir'in Edremit ilçesinde karikatür sergisi açıldı
Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'na katılan çizerlerin katkısıyla oluşturulan "Doğa Alarm Veriyor" adlı sergi Balıkesir'in Edremit ilçesinde açıldı.
Aydın Doğan - 28.07.2021
Güler YALVAÇ Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Bölümü öğretim görevlisi kadrosuna atanmış bulunmaktadır
Güler YALVAÇ Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Bölümü öğretim görevlisi kadrosuna atanmış bulunmaktadırGüler YALVAÇ Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Bölümü öğretim görevlisi kadrosuna atanmış bulunmaktadır.
Aydın Doğan - 16.07.2021
'RTÜK İletişim Dergisi' yayında
'RTÜK İletişim Dergisi' ilk sayısında; Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Prof. Dr. Kemal Sayar, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Prof. Dr. Edibe Sözen, Aydın Doğan Yalçındağ, Hasan Hüseyin Ertok, İbrahim Uslu gibi isimlerin aralarında bulunduğu yazarlar, okuyucularla buluştu.
Aydın Doğan - 15.07.2021
15 Temmuz şehitleri Fas'ta anıldı
Fas'ın Kazablanka kentinde bir otelde düzenlenen törende konuşan Büyükelçi Ahmet Aydın Doğan, 15 Temmuz 2016 gecesinde Türk milletinin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından planlanan darbe girişimini bertaraf ettiğini söyledi.
Aydın Doğan - 04.06.2021
"Doğa Alarm Veriyor" sergisi, Basın Müzesi'nde ziyaretçilerini bekliyor
Aydın Doğan Vakfı'nın, toplumlararası uzlaşmayı, sevgiyi, dostluğu, özgürlüğü ve barışı karikatür ile yayma hedefiyle 37 yıldır düzenlediği Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'na katılan karikatüristlerin çevre sorunlarına dikkati çekmek amacıyla çizdiği karikatürler "Doğa Alarm...
Aydın Doğan - 29.05.2021
"Pandeminin Çizgileri" sergisi, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde 31 Mayıs'ta açılacak
Aydın Doğan Vakfı tarafından 37 yıldır düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'na katılan çizerlerin hazırladığı "Pandeminin Çizgileri" Sergisi, 31 Mayıs'ta sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
Aydın Doğan - 28.05.2021
"Pandeminin Çizgileri" Sergisi, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde
37 yıldır düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'na katılan çizerlerin katkısıyla oluşturulan "Pandeminin Çizgileri" adlı Covid-19 sergisi, 31 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor.
Aydın Doğan - 05.05.2021
discovery+, BluTV'de yayın hayatına başladı
BluTV Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Aydın Doğan Yalçındağ ile Discovery CEEMEA (Orta Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya) Bölge Müdürü ve Grup Başkan Yardımcısı Jamie Cooke, düzenlenen basın toplantısında global online video hizmeti discovery+'ın, BluTV'de yayına başladığını duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydın Doğan Haberleri | Aydın Doğan Kimdir - Haberler - Aydın Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. 25. Aydın Doğan Vakfı ödülü Prof. Dr. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci'ye verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 09:56:08. #1.14#

title