AYDIN DOĞAN HABERLERİ

Aydın Doğan haber, Aydın Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Doğan

Aydın Doğan

Doğum Yeri Gümüşhane / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1936 - ...

Aydın Doğan Kimdir ?

Aydın Doğan (d. 1936, Kelkit, Gümüşhane, Türkiye), Doğan Holding Onursal Başkanı. Türkiye'nin önemli medya patronlarından biridir. Doğan, 1936 yılında Gümüşhane'de doğdu. Lise öğrenimini Erzincan'da tamamlayan Doğan üniversite eğitimine, daha sonra Marmara Üniversitesi olan İstanbul Yüksek İktisat ve Ticaret Mektebi'nde devam etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aydın Doğan - 16.9.2020
Suna Kıraç, son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Fenerbahçe Kulübü Başkanı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, eski Başbakan Tansu Çiller, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fener Rum Patriği Bartholomeos, Aydın Doğan, Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Vuslat Doğan Sabancı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda iş insanı katıldı.
Aydın Doğan - 14.8.2020
24. Aydın Doğan Ödülü İTÜ Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü'ne verildi
'Aydın Doğan Ödülü'nün, bu yıl "Deprem Araştırmaları" konusunda İTÜ Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü'ne verilmesi kararlaştırıldı.
Aydın Doğan - 13.6.2020
Türk ve Kosovalı öğrencilerden eğitimcilere dijital saygı konseri
Priştine, Prizren ve İpek Yunus Emre Enstitüleri koordinesinde geçen yıl kardeş okul olan Priştine "Prenk Jakova" Müzik Lisesi ve İstanbul Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi iş birliğinde düzenlenen dijital saygı konserine, Türkiye'nin Priştine Büyükelçisi Çağrı Sakar, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Priştine, Prizren ve İpek Yunus Emre Enstitüleri Müdürü Mehmet Ülker ve Priştine Belediyesi Eğitim Müdürü Shpresa Shala gönderdikleri görüntülü mesajlarıyla destek verdi.
Aydın Doğan - 4.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
'100 BİN KİŞİ GELİYOR' Edirne Tanıtma Tava Ciğerin Kalitesini Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, Edirne ekonomisine büyük katkı sağlayan güreşlerin yapılmasını istediğini belirterek, "Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin bu yılda ara vermeden yapılmasını istiyoruz. Güreşlerin Edirne ekonomisine katkısının çok fazla olduğunu biliyoruz. Yaklaşık 3 bin güreşçi ve yakınları, dünyanın her tarafından gelen basın mensupları ve izleyicisiyle 100 binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen yağlı güreş biz ciğerci esnafına büyük oranda ekonomik katkı sağlıyor. Edirne'ye gelenler mutlaka meşhur ciğerinden yiyor. Biz Edirneli ciğerciler olarak yapılmasını istiyoruz; çünkü Edirne, Kırkpınar Yağlı Güreşleri demek" dedi.   Edirneli ciğerci Aydın Doğan da "Kırkpınar'da Edirne'ye gelen turist sayısı 100 bini aşıyor, bu da doğal olarak bizlere yansıyor.
Aydın Doğan - 2.6.2020
Eskişehirli sanayiciler antimikrobiyal kumaştan maske ve önlük üretecek
Yeni teknolojilerin salgına karşı kullanılmasının önemine değinen Kesikbaş, şunları kaydetti: "Salgınla birlikte araştırmaya girdik. Özellikle üniversitelerdeki bilimsel bilginin hayata dahil edilmesi için harekete geçtik. Antimikrobiyal kavramı son günlerde çokça kullanılmakta ve bu alanda çalışmalar gerçekleştirilmekte. Biz de üniversitelerimiz ve Ar-Ge şirketlerimizle ne yapabilirizi sorguladık. Yaptığımız çalışmalar sonrası koruyucu nitelikte, nanoteknolojik antimikrobiyal özelliklere sahip ürünlerin gerekliliği ortaya çıktı. Salgın ile üretimine başladığımız maskeleri ileri teknoloji içeren ürünler haline getireceğiz. Bir tekstil ürünü olan maskelerde veya benzeri yüzeylerde tutunan organizmaların önüne geçen üretime başlayacağız." "Antimikrobiyal özellik, gümüş içeren kalsiyum fosfat esaslı malzemeyle sağlandı" Nanotech Şirket Müdürü Prof. Dr. Aydın Doğan da ileri teknoloji ve yüksek koruyucu özelliği bulunan malzemenin çalışmalarına uzun süre önce başlandıklarını belirtti.
Aydın Doğan - 6.3.2020
Gençler, sosyal medyadaki kısaltmaların dildeki yozlaşmaya etkisini anlattı
Bağcılar Aydın Doğan Mesleki ve Teknik Lisesi'nden Gülcan Gün, Şahin Adeşoğlu ve Kudret Kara, "Yurt Dışındaki ve Ülkemizdeki Eğitim Fırsatları" konusunda sunum yaptı.
Aydın Doğan - 5.3.2020
Genç İletişimciler Yarışması'nda ödül kazananlar açıklandı
Aydın Doğan Vakfı tarafından nitelikli medya çalışanı ve yöneticisi yetişmesine katkı amacıyla 29 yıldır düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması bu yıl ilk kez Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin ortak girişimiyle 30. kez yapıldı.
Aydın Doğan - 5.3.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Aydın Doğan Vakfı ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin ortak girişimiyle düzenlenen 30'uncu Genç İletişimciler Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu.
Aydın Doğan - 4.3.2020
30'UNCU GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI'NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Aydın Doğan Vakfı ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin ortak girişimiyle düzenlenen 30'uncu Genç İletişimciler Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu.
Aydın Doğan - 21.2.2020
Kuzey çevre yolu için toplantı gerçekleştirildi
Bazı temas ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya'ya gelen Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Aydın Doğan ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.
Aydın Doğan - 14.2.2020
"Bilimler Tarihçisi Prof. Dr. Fuat Sezgin" makale yarışması ödülleri verildi
Açılış konuşmalarının ardından yarışmada dereceye giren Tuzla Vala Gedik Özel Eğitim Meslek Okulundan Mehmet Furkan Ören, Tuzla Zübeyde Hanım İlkokulundan Kamil Ergenç, Fatih Halk Eğitim Merkezinden Ayhan Uyanık ve Ataşehir Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesinden Emrullah Bulut'a ödülleri takdim edildi.
Aydın Doğan - 29.1.2020
"36. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması" sergisi açıldı
Aydın Doğan Vakfınca düzenlenen "36. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması"nda ödül kazanan ve sergilenmeye değer görülen karikatürler sanatseverlerle buluştu.
Aydın Doğan - 28.12.2019
Egeli İletişimciler "Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması"nda finalde
Egeli genç iletişimcilerin "Çizgilerin Dışında" filmi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışmasında finalde yarışacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aydın Doğan Haberleri | Aydın Doğan Kimdir - Haberler - Aydın Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Suna Kıraç, son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 06:57:22. #1.14#
title