Zeus Haberleri

Zeus haber, Zeus son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeus 20.7.2020
Antalya'da uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen 4 şüpheli tutuklandı
Narkotik köpeği "Zeus" ile yapılan aramada, bir valizde 16 kilogram esrar ele geçirildi, yolculardan 6'sı gözaltına alındı.
Zeus 14.7.2020
Kedi maması poşetlerinden piyasa değeri 1,5 milyon TL olan uyuşturucu çıktı
Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Tuşba ilçesi Abdurrahman Gazi Mahallesi'nde bir ikamette arama yapıldığı belirtildi. Açıklamada, "Narkotik madde arama köpeği Zeus ile birlikte yapılan detaylı aramada, ikametin balkonunda bulunan ahşap koli içerisindeki kedi maması poşetlerine zulalanmış vaziyette; 15 paket halinde toplam 20 kilo 351 gram metamfetamin, 10 gram eroin, 1 adet tabanca, 1 adet şarjör ve 46 adet fişek ele geçirilmiştir.
Zeus 14.7.2020
Van'da 20 kilo 351 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi
Narkotik köpeği "Zeus"un kullanıldığı aramada, evin balkonunda kedi maması poşetlerine gizlenmiş 15 paket halinde 20 kilo 351 gram sentetik uyuşturucu, 10 gram eroin, tabanca, şarjör ve 46 mermi bulundu.
Zeus 10.7.2020
Van'da 3 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi
Narkotik köpeği "Zeus"un da kullanıldığı aramada, bir valizin taban kısmıyla astarı arasına gizlenmiş 12 paket halinde 3 kilogram sentetik uyuşturucu bulundu.
Zeus 10.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-2
Van'da kargo şubesinde 3 kilo metamfetamin ele geçirildi VAN'da polisin bir kargo şubesine düzenlediği operasyonda, 3 kilo metamfetamin ele geçirildi. Uyuşturucu ile ilgili 2 kişi gözaltına alındı.  Van Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında merkez İpekyolu İlçesi'nde bulunan kargo şubesine operasyon düzenledi. Kargo şubesinde Narkotik madde arama köpeği 'Zeus' ile yapılan detaylı aramalarda bir valizin taban kısmı ile astarı arasına gizlenmiş 12 paket halinde 3 kilogram metamfetamin ele geçirildi.
Zeus 2.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 2
Melek'in amcası Hüseyin Memiş ile bazı yakınları ise bölgeden ayrılmayarak gece boyu Melek'i aradı. Jandarma ve AFAD ekiplerinin arama çalışmalarına bugün devam edilecek.  .   GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ Barbaros KUL/ERCİŞ(Van), ======================== TIR'da yapılan aramada 3 kilo eroin ele geçirildi VAN'ın Gevaş ilçesinde polisin bir TIR'da yaptığı aramada 3 kilo 178 gram eroin, 21 senttik ecza ve 2 bin TL para ele geçirildi. Gözaltına alınan TIR sürücüsü çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.  Van Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında Gevaş'ta oluşturdukları uygulama noktasında şüphe üzerine bir TIR'ı durdurararak arama yaptı. Narkotik madde arama köpekleri 'Zeyna' ve 'Zeus'un yardımıyla yapılan aramalarda TIR'ın kupasında şapka diye tabir edilen yerde poşet içerisine gizlenmiş 6 paket halinde 3 kilo 178 gram eroin, 1 deste halinde uyuşturucu/uyarıcı madde, 21 adet sentetik ecza ile 2 bin TL para ele geçirildi.
Zeus 2.7.2020
Van'da 3 kilo 178 gram eroin ele geçirildi
Van'da bir tırda 3 kilo 178 gram eroin ele geçirildi, gözaltına alınan sürücü tutuklandı. İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, kent genelinde uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini planlayanlara yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gevaş ilçesi çıkışında oluşturdukları uygulama noktasında şüphe üzerine bir tırı durdurdu. Narkotik köpeği "Zeyna" ve "Zeus"un da kullanıldığı aramada, tırın kupasında şapka diye tabir edilen kısma gizlenmiş 6 paket halinde 3 kilo 178 gram eroin, bir miktar uyarıcı madde, 21 sentetik hap ve bir miktar para bulundu.
Zeus 20.6.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 3
Van'da basınçlı metal köpük kutularında 113 kilo eroin yakalandı VAN'da polisin bir kargo şubesine düzenlediği operasyonda, 165 basınçlı metal köpük kutusu içerisine gizlenmiş 165 paket halinde 113 kilo 350  gram eroin ele geçirildi. Uyuşturucu ile ilgili 3 kişi gözaltına aılındı.  Van Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında merkez İpekyolu ilçesinde bulunan kargo şubesine operasyon düzenlendi. Operasyonda  narkotik madde arama köpekleri'Zeus' ve 'Zeyna' yardımıyla yapılan detaylı aramalarda 165 basınçlı metal köpük kutusu içerisine zulalanmış 165 paket halinde 113 kilo 350  gram eroin ele geçirildi.
Zeus 20.6.2020
Van'da 113 kilo 350 gram eroin ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, kent genelinde uyuşturucu ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini planlayanlara yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, İpekyolu ilçesinde faaliyet gösteren bir kargo firmasına ait aktarım merkezinde narkotik köpeği "Zeus"un desteğiyle arama yaptı.
Zeus 11.6.2020
Mersin Valiliği'nden Cennet- Cehennem obruğu açıklaması
Mitolojide tanrıların en büyüğü Zeus ile canavarların en büyüğü Tifon'un iktidar mücadelesine ev sahipliği yaptığına inanılan Cennet-Cehennem obrukları için 2018 yılında Kalkınma Bakanlığı tarafından yaşlılar ve engellilere yönelik proje hazırlandı.
Zeus 11.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Mitolojide tanrıların en büyüğü Zeus ile canavarların en büyüğü Tifon'un iktidar mücadelesine ev sahipliği yaptığına inanılan Cennet-Cehennem obrukları için 2018 yılında Kalkınma Bakanlığı tarafından yaşlılar ve engellilere yönelik proje hazırlandı.
Zeus 10.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Mitolojide tanrıların en büyüğü Zeus ile canavarların en büyüğü Tifon'un iktidar mücadelesine ev sahipliği yaptığına inanılan Cennet-Cehennem mağaraları için 2018 yılında Kalkınma Bakanlığı tarafından yaşlılar ve engellilere yönelik proje hazırlandı.
Zeus 10.6.2020
CENNET MAĞARASINA İNEN ASANSÖR TARTIŞMAYA NEDEN OLDU
Mitolojide tanrıların en büyüğü Zeus ile canavarların en büyüğü Tifon'un iktidar mücadelesine ev sahipliği yaptığına inanılan Cennet-Cehennem mağaraları için 2018 yılında Kalkınma Bakanlığı tarafından yaşlılar ve engellilere yönelik proje hazırlandı.
Zeus 4.6.2020
Van'da 82 kilo 155 gram eroin ele geçirildi
Van'da, bir kargo firmasında 82 kilo 155 gram eroin ele geçirildi, bir kişi tutuklandı. İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, kent genelinde uyuşturucu ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini planlayanların yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda İpekyolu ilçesindeki bir kargo firmasına ait aktarma merkezine operasyon düzenleyen Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, narkotik köpekleri "Zeyna" ve "Zeus"un da desteğiyle arama yaptı.
Şu an buradasınız: Zeus Haberleri | Zeus Haber - Haberler - Zeus haberleri, son dakika zeus haber ve gelişmeleri burada. Zeynep Sever Demirel, Volkan'a methiyeler düzdü: Herakles'in Türk mitolojisindeki karşılığı mısın?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 00:45:08. #1.14#
title