YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ

Yusuf Ziya Yılmaz haber, Yusuf Ziya Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Ziya Yılmaz

Yusuf Ziya Yılmaz

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 28.8.1951

Yusuf Ziya Yılmaz Kimdir ?

1951 yılında Samsun'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun'da tamamladıktan sonra, İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi'ni bitirdi. 1975 yılında Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü'nde Şantiye Makina Mühendisi olarak göreve başladı.1978-1980 yılları arasında Diyarbakır'da askerlik görevini tamamladıktan sonra tekrar Karayolları 7.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yusuf Ziya Yılmaz - 20.05.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz "Düzce'de içme, kullanma ve endüstri suyu havzalarında bulunan yerleşim yerlerinde yaşanan sorunlar", HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan "Şanlıurfa ve Türkiye genelinde yaşanan kuraklık", AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" ile ilgili konuştu.
Yusuf Ziya Yılmaz - 26.04.2021
'Otobüs terminalinde 278 bin lira para kaybettiği' iddiası
Olay, Samsun'un İkadım ilçesi Kıran Mahallesi'nde bulunan Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde meydana geldi.
Yusuf Ziya Yılmaz - 02.04.2021
Yurda yasa dışı yollarla giren 12 Afganistanlı sınır dışı edilmek üzere Samsun'dan Ankara'ya gönderildi
İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, 30 Mart'ta İlkadım ilçesi Samsun-Ankara kara yolu uygulama noktasında 2 ticari taksiyi durdurmuş, araçlardaki 9 Afganistan uyruklunun yurda yasa dışı yollardan girdiğini belirlemişti. Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki kontrollerde de 3 Afganistanlı yakalanmıştı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 26.03.2021
Son dakika haberi! Samsun'da selülozik kağıda emdirilmiş sentetik uyuşturucu ele geçirildi
Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne gelen otobüsten inen S.
Yusuf Ziya Yılmaz - 26.03.2021
Samsun'da selülozik kağıda emdirilmiş sentetik uyuşturucu ele geçirildi
Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne gelen otobüsten inen S.
Yusuf Ziya Yılmaz - 17.03.2021
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106'ncı yıl dönümü
Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106'ncı yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 17.03.2021
Son dakika haberleri | Samsun'da yeni görülen Amerikan altın yağmurcunu ile kayıt altına alınan kuş türü sayısı 360'a yükseldi
Kızılırmak Deltası'nın dünyada bu alanda en iyi lokasyona sahip yer olduğuna işaret eden Demir, "Koruma altında olan, dünyada aynı anda en fazla kuş çeşidini barındıran bir yer burası. Samsun'umuz, ülkemiz için artı bir değer. Bizden önceki Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibi burada çok değerli çalışmalar yaptı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 14.03.2021
Denetimde evinde olmayan korona virüslü hasta otogarda yakalandı
Edinilen bilgiye göre, İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi'nde ikamet eden 76 yaşındaki R.Ş., korona virüs tahlili pozitif çıkınca evinde tedavi ve karantina altına alındı. Filyasyon ekipleri tarafından FİTAS uygulaması dahilinde yapılan karantina denetiminde şahsın ikametine gidildiğinde burada olmadığı tespit edildi. Olay jandarmaya haber verildi. İlkadım İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri evinde olmayan korona virüslü hasta R.Ş.'yi bulmak için alarma geçti. Jandarma ekipleri yaptıkları araştırma sonucu R.Ş.'yi Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yakaladı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 12.03.2021
Kırmızı alarm veren Samsun'da birçok yere HES kodu zorunluğu getirildi
Birçok yere girişte HES kodu zorunluluğu getirildi Yeni alınan tedbirlere de değinilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İlimizde bulunan zincir marketler ve zincir mağazaların personelinin ve müşterilerin mağaza/market girişlerinde HES kodu sorgulamasının yapılmasına, yapılan sorgulama sonucunda riskli bulunan vatandaşların 112 ile irtibata geçilerek Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'na transferlerinin sağlanmasına, ayrıca yapılan sorgulama sonuçlarının her hafta Cuma günü mesai bitimine kadar İl/İlçe Salgın Denetim Merkezlerine bildirilmesine, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün ve saat dilimlerinde zincir ve büyük marketlerin otoparklarının kullanıma kapatılmasına, il merkezinde bulunan Yusuf Ziya Yılmaz Otobüs Terminali ve ilçelerimizdeki şehirlerarası otogarlarda (ilçe otogarları) otogar/terminal girişlerinde HES kodu sorgulaması yapılmasına, yapılan sorgulama sonucunda riskli bulunan vatandaşların 112 ile irtibata geçilerek Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'na transferlerinin sağlanmasına, ayrıca yapılan sorgulama sonuçlarının her hafta Cuma günü mesai bitimine kadar İl/İlçe Salgın Denetim Merkezlerine bildirilmesine, yolcu taşımacılığı faaliyeti gerçekleştirmek üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca düzenlenen B1, B2, D1, D2 ve D4 yetki belgesi eki taşıt belgesinde kayıtlı olan taşıtlarda HES kodu sorgulamasının yapılmasına, ilimiz ve ilçelerimizin giriş ve çıkışlarında polis ve jandarma noktalarının sayıca artırılmasına, yapılan denetimlerde araç içinde bulunan kişilerin HES kodu sorgulamasının yapılmasına, yapılan sorgulama sonucunda riskli bulunan vatandaşların 112 ile irtibata geçilerek Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'na transferlerinin sağlanmasına, ilimiz ve ilçelerimizde merkezden bağlı mahalli bölgelere gidişlerde, mahalle gibi girişlerinde ilgili yerel yönetimlerin kolluk kuvvetlerinin de katılımıyla HES kodu sorgulaması yapmalarına, yapılan sorgulama sonucunda riskli bulunan vatandaşların 112 ile irtibata geçilerek Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'na transferlerinin sağlanmasına, uygulamada herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesine ve mağduriyete neden olunmamasına, alınan kararlara uymayan vatandaşlara Umumi Hıfzıssıhha Kanunu'nun 282'nci maddesi gereğince idari para cezası verilmesi başta olmak üzere aykırılığın durumuna göre Kanun'un ilgili maddeleri gereğince işlem yapılmasına, konusu suç teşkil eden davranışlara ilişkin Türk Ceza Kanunu'nun 195'inci maddesi kapsamında gerekli adli işlemlerin başlatılmasına, toplantıya katılan üyelerce oybirliğiyle karar verilmiştir.
Yusuf Ziya Yılmaz - 12.03.2021
Samsun'da bazı alanlara girişte HES kodu zorunluluğu getirildi
Karar göre, kentte bulunan zincir market ile mağazaların personelinin ve müşterilerin mağaza/market girişlerinde, il merkezindeki Yusuf Ziya Yılmaz Otobüs Terminali ile ilçelerdeki şehirlerarası otogarlarda, otogar/terminal girişlerinde HES kodu sorgulamasının yapılması zorunluluğu getirildi.
Yusuf Ziya Yılmaz - 07.03.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan: "(Samsun'da şiddete uğrayan kadın) Davanın yakından takipçisi olacağız"
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da, olayı kınayarak, "Ne yazık ki, kadına yönelik şiddet olayları hepimizi derinden yaralamaktadır.
Yusuf Ziya Yılmaz - 16.02.2021
İstanbul'dan uyuşturucu getiren 2 şüpheli Samsun'da yakalandı
Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne gelen otobüsten inen T.
Yusuf Ziya Yılmaz - 30.12.2020
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: "Türkiye, tüm zorluklara rağmen dimdik ayaktadır"
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 20.12.2020
İstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getiren şahıs tutuklandı
Olay, Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde meydana geldi.
Yusuf Ziya Yılmaz - 16.12.2020
Son Dakika | Samsun'daki uyuşturucu operasyonlarında yakalanan 2 şüpheli tutuklandı
Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde otobüsten inen A.
Yusuf Ziya Yılmaz - 13.11.2020
Son dakika haberi... TBMM kararları Resmi Gazete'de
Komisyon üyeleri ise CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu, MHP İstanbul Milletvekili Cemal Çetin, CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık oldu.
Yusuf Ziya Yılmaz - 04.11.2020
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu üyeleri belirlendi
TBMM Genel Kurulu'nda, depreme karşı alınabilecek önlemlerin ve depremlerin zararlarının en aza indirilmesi için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis araştırma komisyonuna üye seçimi yapıldı. Meclis Başkanvekili Sadi Süreyya Bilgiç, listeyi okutup, oylattı. Üyeler 10 Kasım saat 15.30'da toplanarak, başkan, başkanvekili, sözcü ve katip seçimi yapacak. Komisyon üyelerinin 11'i AK Parti, 5'i CHP'den seçilirken, 2'şer milletvekili de İYİ Parti, MHP ile HDP'den seçildi. TBMM Deprem Araştırma Komisyonu, şu isimlerden oluştu: AK Parti; Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, İzmir Milletvekili Necip Nasır, Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yusuf Ziya Yılmaz Haberleri | Yusuf Ziya Yılmaz Kimdir - Haberler - Yusuf Ziya Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Ziya Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti bölge toplantıları Balıkesir'de başlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 13:20:05. #1.14#

title