YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ

YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ

Yusuf Ziya Yılmaz haber, Yusuf Ziya Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Ziya Yılmaz

Yusuf Ziya Yılmaz

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 28.8.1951 - ...

Yusuf Ziya Yılmaz Kimdir ?

1951 yılında Samsun'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun'da tamamladıktan sonra, İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi'ni bitirdi. 1975 yılında Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü'nde Şantiye Makina Mühendisi olarak göreve başladı.1978-1980 yılları arasında Diyarbakır'da askerlik görevini tamamladıktan sonra tekrar Karayolları 7.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yusuf Ziya Yılmaz - 12.9.2020
Ölmez ve Moral ailelerinin mutlu günü
Bir otelde gerçekleşen düğün töreninde evlenen çifti siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri de yalnız bırakmadı. Genç çiftin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir kıydı. Şahitliklerini ise Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Bedri Yaşar, Fuat Köktaş, Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu yaptı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 6.9.2020
AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden güven tazeledi
Kongreye, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve partililer katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 31.8.2020
Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın'dan tıp fakültesi açıklaması
Rektör Aydın desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'a teşekkür ederek, şunları kaydetti: "Tüm YÖK üyelerine, Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a, önceki dönem Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz'a, Fuat Köktaş'a ve Orhan Kırcalı'ya ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e üniversitem ve Samsun şehri adına şükranlarımı arz ediyorum.
Yusuf Ziya Yılmaz - 23.8.2020
AK Partili Karaaslan, partisinin Salıpazarı ve Terme kongrelerine katıldı Açıklaması
Kongrelere, Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Samsun milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, İl Başkanı Ersan Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, partililer ve Cumhur İttifakı MHP ilçe başkanları katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 1.8.2020
AK Parti'li Karaaslan: "AK Parti geleceğe vizyon açmaktadır"
Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına da değinen Karaaslan, şunları kaydetti: "Ayasofya Camisi asıl işlevine geri döndü. Bu bir hayaldi, gerçek oldu. Çok değil, yakın zaman içinde Ayasofya'nın cami olmasını isteyenlerin bile yargılandığı ülkeden bahsediyoruz. Bugün Ayasofya, büyük bir cesaretle tekrar ibadete açıldı. Bizlere de bunun canlı şahitleri olarak görmek nasip oldu. Allah razı olsun diyoruz. Bu devletin, bu milletin yarım kalmış hayalleri bir bir gerçekleşiyor. Bir yandan Türkiye'nin hayalleri gerçekleşirken, diğer taraftan gelecekle ilgili güçlü hedefler koyma zamanıdır. AK Parti aslında geleceğin de partisidir. Bugünün tüm hizmetlerini bir bir hayata geçirirken, geçmişin kötü izlerini silerek geleceğe de vizyon açmaktadır." Bayramlaşma programına, AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile partililer katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 20.6.2020
AK Parti'li Yılmaz'dan Babalar Günü mesajı
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Babalar Günü" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 5.6.2020
Eski 19 Mayıs Stadı millet bahçesine dönüştü
Millet bahçesinin açılış törenine, Vali Osman Kaymak, AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 24.5.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Kovid-19 ile mücadelede dünyanın imrenerek izlediği bir ülke olduk"
Yeni bir dönemin başladığını, AK Parti teşkilatlarının salgın ile mücadele sürecinde ortaya koyduğu çalışmaların gönül seferberliğiyle ivme kazanacağını belirten Karaaslan, şöyle devam etti: "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşkilatlarımıza duyurduğu gönül seferberliğini bugün tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da başlatmış bulunmaktayız. Ramazan Bayramı süresince telefonla arayarak, sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasının ardından da inşallah sahaya inmek suretiyle milletimizle bir araya geleceğiz. Kovid-19 salgınıyla mücadelemizde Türkiye olarak elde ettiğimiz kazanım çok değerli, dünyanın imrenerek izlediği ve örnek aldığı bir ülke olduk. Şimdi AK Parti teşkilatları olarak bizlerin sorumluluğu, bu kazanımı sürdürmek ve evde kaldığımız sürede biriken enerjimizi yeniden milletimize hizmet yolunda kullanmaktır. Koronavirüs sonrası yeni dönemde de teşkilatlarımız, millete hizmet yolculuğumuzda var gücüyle çalışmaya devam edecektir." Video konferans yöntemiyle yapılan bayramlaşmaya, Karaaslan'ın yanı sıra AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile partililer katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 8.5.2020
AK Parti'li Karaaslan: Hükümetimiz sivil toplumun desteğiyle Kovid-19 sürecini başarıyla yönetmiştir
Toplantıya Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 31.3.2020
AK Parti'li Karaaslan, Türkiye'nin koronavirüs ile mücadele çalışmalarını değerlendirdi Açıklaması
Koronavirüsün yayılmasını önlemek amacıyla illerde oluşturulan ve gerektiğinde şehre özgü ilave tedbirler alan pandemi kurullarının da mücadelenin daha etkili olmasını sağladığına dikkati çeken Karaaslan, şunları kaydetti: "Yerel yönetimlerimizin, AK Parti'mizin belediyecilik anlayışının gereğiyle tüm Türkiye'ye örnek olacak projeler geliştirilmesi ve iş birliğimizi doruğa taşımamız gereken bir dönemdeyiz. Bu dönemde başkan olmaktan çok can yoldaşı olmalı, bizi bulmalarını beklemeden tüm vatandaşlarımıza ulaşmalı ve hizmetleriyle sorumlu olduğumuz vatandaşlarımızın kendisini yalnız hissetmemesi için özenle çalışmalıyız." "İhtiyaçların karşılanmasında örnek dayanışma sergilemiştir" Karaaslan, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının sorumluluk alanlarında aldığı önlemler ve sürecin en iyi şekilde atlatılmasına yönelik çalışmaların paylaşılması gerektiğini anlatarak, şöyle devam etti: "Bu zorlu süreçte sosyal devlet ilkesinin gereğini yerine getiren devletimiz, toplumumuzun tüm kesimlerini riskler karşısında koruyup teminat altına almaktadır. Türkiye, tüm kurum ve kuruluşlarıyla koronavirüsten en çok etkilenen grup olan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında örnek dayanışma sergilemiştir. 'Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir' anlayışıyla hayırseverliğin en güzel örneklerinin görüldüğü medeniyetimizin öğretileriyle bu dönem, dayanışmamızın daha da güçlenmesine vesile olmuştur." Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'nın bu dönemde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik önemli bir sosyal sorumluluk projesi olduğunun altını çizen Karaaslan, sözlerini şöyle tamamladı: "Samsun'da büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz tüm imkanlarını seferber ederek diğer şehirlerimiz için de örnek olacak uygulamalarıyla gönül belediyeciliğinin gereğini yerine getirdi. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin birinci yıl dönümünde, sorumluluk alanlarında özveriyle hizmetlerin aksamaması için canla başla çalışan, toplantımıza katılarak tecrübelerini paylaşan tüm belediye başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Millet olarak bugüne kadar aştığımız nice zorlukta ve üstesinden geldiğimiz nice badirede olduğu gibi bu sıkıntılı günleri de birlik, beraberlik ve dayanışmamızla aşacak, birlikte başaracağız." Toplantıya AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu da katıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 31.3.2020
Seyahat izin belgesi için sosyal mesafe kuralına uymadılar
İçişleri Bakanlığı'nın yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında şehirler arası otobüs seferleri, 28 Mart'ta Valilik izniyle yapılabileceğini açıklanmasının ardından otogardaki firmalar tüm seferlerini iptal etti. Seyahat etmesi zorunlu olan vatandaşlar, oluşturulan Seyahat İzin Kurulu'na başvurarak seyahat izin belgesi düzenlenmesi talebinde bulunmaya başladı. Talebi uygun görülenler için de seferler düzenleniyor. Seyahat edecek vatandaşlar, Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne kurulan Seyahat İzin Komisyonu'nun önüne geldi.
Yusuf Ziya Yılmaz - 28.3.2020
Samsun'da şehirlerarası otobüs seferleri durduruldu
SAMSUN'da koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde son seferler yapılmasının ardından saat 17.00 itibariyle otobüs seferleri durduruldu, firmalara ait yazıhaneler kapatıldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 28.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  -Polisin hazırlanması  -Şüphelilerin özel kıyafetli polisler eşliğinde yurttan çıkarılması  -Yurtta kalan vatandaşların tepkileri, polisi alkışlamaları  -Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilmeleri  -Şube önündeki vatandaşların tepkileri  -Detaylar  Haber-Kamera: Murat KÜÇÜK/BOLU, =================== Samsun'da şehirlerarası otobüs seferleri durduruldu SAMSUN'da koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde son seferler yapılmasının ardından saat 17.
Yusuf Ziya Yılmaz - 19.3.2020
Samsun'da otogar sessizliğe büründü
SAMSUN'da koronavirüs tedbirleri nedeniyle vatandaşlar zorunlu olmadıkça seyahat etmeyince şehirlerarası otobüs terminali sessizliğe büründü.  Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında vatandaşlar evlerinden dışarı çıkmamaya özen gösterirken zorunlu olmadıkça da şehirler arası seyahat etmiyor. Okulların tatil edilmesiyle üniversite öğrencilerinin evlerine dönmesi nedeniyle otobüs seferlerinde geçen hafta yoğunluk yaşanan Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bu hafta ise yolcu sayısı azaldı.
Yusuf Ziya Yılmaz - 19.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, alınan kararı sosyal medya hesabından duyurdu. Başkan Yılmaz, 'Önemli Duyuru' başlığıyla yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "İlçemizde son günlerde geliş yönünde görülen olağandışı bir yolcu ve araç artışı sebebiyle, Bozcaada halkından ve esnafımızdan gelen talep, görüş, dilek ve öneriler neticesinde, Bozcaada Belediye Başkanlığı ve Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu arasında bir görüşme yapılmıştır. Varılan tam mutabakat neticesinde, ülke ve dünya gündeminde büyük bir tehlike olarak hayatımızda olan viral salgın tehdidinin risklerini en aza indirmek, viral yayılmanın engellemesini sağlamak ve sosyal yalıtımı destekleyebilmek amacıyla tedbiren, 5393 Sayılı Belediye Kanunun Belediye Başkanı'nın görev ve yetkilerini düzenleyen Madde 38/m (Belde halkının huzur, esenlik, sağlık ve mutluluğu için gereken önlemleri almak) bendine istinaden belediye başkanlığımız tarafından ilçemizdeki tüm konaklama tesislerinin, 19 Mart-15 Nisan 2020 tarihleri arasında tedbiren geçici olarak faaliyetlerinin durdurulması kararı alınmıştır. Altını çizmek istediğimiz husus, bu kararın Bozcaada Belediye Başkanlığı ve Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu'nun tam mutabakatıyla alınan ortak bir karar olduğudur. Karar zabıta birimi tarafından hassasiyetle denetlenecektir. Ada kendi öznel şartları nedeniyle zorluklara alışkındır ve hep beraber dayanışarak bu çetin süreci sağlıkla tamamlayabileceğimize inancımız tamdır. Halkımıza ve işletmelerimize önemle duyurulur." ARŞİV GÖRÜNTÜLERLE Serkan İLİK/BOZCAADA(Çanakkale), ========================= Samsun'da otogar sessizliğe büründü SAMSUN'da koronavirüs tedbirleri nedeniyle vatandaşlar zorunlu olmadıkça seyahat etmeyince şehirlerarası otobüs terminali sessizliğe büründü.  Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında vatandaşlar evlerinden dışarı çıkmamaya özen gösterirken zorunlu olmadıkça da şehirler arası seyahat etmiyor. Okulların tatil edilmesiyle üniversite öğrencilerinin evlerine dönmesi nedeniyle otobüs seferlerinde geçen hafta yoğunluk yaşanan Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bu hafta ise yolcu sayısı azaldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yusuf Ziya Yılmaz Haberleri | Yusuf Ziya Yılmaz Kimdir - Haberler - Yusuf Ziya Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Ziya Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Yılmaz: Ekonomimizin güçlenmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 11:42:14. #1.15#
title