ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİİ FUARI HABERLERİ

Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı Haberleri

Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı haber, Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 22.11.2021
Son dakika haberleri... Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır: "Savunma sanayisinin örneklik teşkil eden bir ruhu var"
"Yürüdüğümüzü değil koştuğumuzu gösterme fırsatı oldu" ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün de fuara uluslararası katılımın çok fazla olduğu vurguladı. Görgün, "Türkiye'de ilk önce bir Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF) oldu.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 27.09.2021
Son dakika haber... Türkiye'nin Cuba Büyükelçisi Mutaf, Güney Sudan Savunma Bakanı Teny ile görüştü
Savunma Bakanlığında gerçekleşen görüşmede, Bakan Teny, ağustos ayında İstanbul'da katıldığı İDEF 2021 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı kapsamında yaptığı görüşmeler hakkında bilgi verdi.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 31.08.2021
Nijerya Kara Kuvvetleri Komutanı, Türk savunma sanayi ürünlerinden çok memnun kaldıklarını söyledi
Yahaya, görüşmede yaptığı konuşmada, Türkiye'de düzenlenen 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nın (IDEF 2021) çok faydalı geçtiğini, askeri makamlarla verimli görüşmeler yaptığını söyledi.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 31.08.2021
Irak Savunma Bakanı İnad, Türkiye'den Bayraktar TB2 ve T129 ATAK helikopterleri almak istediklerini açıkladı
19 Ağustos tarihinde İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'na (IDEF'21) katılan Irak Savunma Bakanı İnad, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile bir araya gelmişti.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 26.08.2021
Türkiye ile Rusya, kara kuvvetleri teçhizatlarına yönelik çeşitli projeler yürütüyor
Kalabalık bir heyetle İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'na (IDEF 2021) katılan Rosoboronexport, burada bazı Türk savunma sanayi şirketleri ile temaslarda bulunmuştu.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 24.08.2021
STM'nin deniz projeleri ve Taktik Mini İHA Sistemleri IDEF'e damga vurdu
STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ'nin (STM) deniz projeleri Türkiye'nin ilk milli fırkateyni TCG İSTANBUL (F-515), MİLGEM Ada Sınıfı Korvet, TS-1700 Denizaltı ve Sahil Güvenlik Gemileri 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF 2021) katılımcılarla buluşurken,...
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 24.08.2021
Son dakika haberi: Michelin, askeri lastiklerini IDEF 2021'de görücüye çıkardı
Son dakika haberi: Michelin, 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF 2021), askeri araçlar için özel olarak ürettiği ve farklı ihtiyaçlara hitap eden lastiklerini görücüye çıkardı.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 24.08.2021
Dorçe Prefabrik, Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda proje ve ürünlerini tanıttı
Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat AŞ, 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF'21) proje ve ürünlerini ziyaretçilerine sundu.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 23.08.2021
Profen, yerli ve milli ürünleriyle IDEF'21'de boy gösterdi
Uydu haberleşme, telekomünikasyon, veri merkezi ve savunma teknolojileri alanında çalışmalar yürüten Profen, insansız hava araçlarında (İHA), füze ve benzeri platformlarda kullanılan, yerli ve milli imkanlarla üretilen birçok yeni teknoloji ürününü 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF'21) sergiledi.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 22.08.2021
Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, IDEF'21 Fuarı'nda Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul'da düzenlenen 15'inci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nda (IDEF'21) basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 20.08.2021
Türkiye ile Irak arasında Savunma Sanayii İşbirliği Anlaşması imzalandı
Türkiye ile Irak arasında Savunma Sanayii İşbirliği (SSİ) Anlaşması, Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF 2021) imzalandı.
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - 20.08.2021
Hava savunma muhribi TF-2000 ihalesine çok yakında çıkılacak
Demir, TÜYAP Palas Otel'de, 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF 2021) değerlendirme toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı Haberleri | Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı Haber - Haberler - Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı haberleri, son dakika uluslararası savunma sanayii fuarı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır: Savunma san
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 16:21:53. #1.15#

title