Spotify Haberleri

Spotify haber, Spotify son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Spotify - 15.10.2020
RTÜK: "Spotify yasal süre içinde müracaatını yaptı, lisanslama süreçleriyle ilgili hazırlıklara...
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), müzik alanında isteğe bağlı yayın hizmeti veren uluslararası bir kuruluş olan Spotify'nin yasal süre içinde RTÜK'e müracaatını yaptığını, lisanslama süreçleriyle ilgili hazırlıklara başlandığını bildirdi.
Spotify - 15.10.2020
Teknolojinin 4 dev şirketi Kovid-19 salgınında New York ofislerini genişletti
Salesforce, LinkedIn, Spotify ve ZocDoc ve Microsoft gibi şirketlerin de şehirdeki ofis varlıklarını az da olsa artırması, New York'un, ABD'nin doğu yakasındaki teknoloji merkezi haline dönüşmesinde rol oynuyor.
Spotify - 4.10.2020
3 Ekim 2020 Haberleri
3 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Spotify - 2.10.2020
Microsoft Yöneticisi Erkul, yeni teknoloji hamlesini duyurdu
2008-2009 yıllarında doktora burslusu olarak National Center For Digital Government'ta çalışmalarda bulunan Erkul, 2009'da Massachusetts Üniversitesi'nde Kamu Politikaları, Girişimcilik ve e-Devlet konularında akademik çalışmalarına devam etti. Erkul, 2013 Haziran ayında Harvard Üniversitesi John F. Kennedy Kamu Yonetimi Okulu'nda Inovasyon için Ekonomik Kalkınma Programına katıldı. Doktorasını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Yönetim Bilimleri Anabilim dalında yapan Erkul'un, Avrupa Profesyonel Bilişim Dernekleri Konseyi'nde TBD Temsilciliği görevi ve Türk- Amerikan Bilim Adamları Derneği (TASSA) üyeliği bulunuyor. Ayrıca, Avrupa Bilişim Dernekleri Konseyi (CEPIS) Başkan Yardımcılığı ve Türkiye Bilişim Vakfı yürütme kurulu üyeliklerini de sürdürüyor.  Erkul, 2010- 2013 yılları arasında Microsoft Türkiye Kamu İşleri, Akademik Programlar ve Sosyal Sorumluluk Programları Direktörlüğü, 2013- 2014 arasında ise Ortadogu Afrika Bölgesinde 79 ülkeden sorumlu Microsoft planlama direktörlüğü görevlerini, 2018 Temmuz- 2020 Kasım ayları arasında ise Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini de yürüttü. Öte yandan Erkul, Harvard Business Review iş ve teknoloji dergilerinde makaleler kaleme aldı. TEDx konferansının da konuşmacılarından olan Erkul, Spotify üzerinden 'Dijital Dünya', 'Teknoloji ve Sosyoloji' podcast serilerini yayınladı ve YouTube üzerinden müzikten teknolojiye pek çok alanda yayınlar gerçekleştirdi.
Spotify - 17.9.2020
AA haberleri podcastlarla Arap dünyasına ulaşıyor
Arapça podcast yayınları, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud ve Castbox uygulamaları ile akıllı telefon ve kişisel bilgisayar üzerinden de ücretsiz olarak dinlenebiliyor.
Spotify - 16.9.2020
Paranın sosyal hali Tosla, 1 yaşında
Türkiye'nin ilk banka iştiraki olan e-para şirketi AkÖde'nin geliştirdiği yenilikçi uygulaması Tosla, birinci yaş coşkusunu yıl sonuna kadar sürecek sürpriz hediyeler ve marka iş birlikleriyle kutluyor. AkÖde açıklamasına göre, Tosla, kurulduğu günden bu yana yeniliklere öncü olmayı sürdürerek mevcut ürün ve özelliklerini gençleri dinleyerek geliştirmeye devam ediyor. Tüm gençlerin finansal ihtiyaçlarını karşılayan Tosla'ya yalnızca cep numarası ve e-posta ile saniyeler içinde kayıt olunurken, banka müşterisi olma gerekliliği bulunmuyor. Bu yıl sonuna kadar Tosla kart sahibi olmak isteyenlere ücretsiz kart sahibi olma imkanı sunulurken, ayda 2 kez yapılacak çekilişlerle de toplam 8 iPhone'dan birini kazanma şansı veriliyor. "Paranın sosyal hali" teması ile gençlerle buluşan Tosla, Amazon, BluTV, Netflix, TV+, Spotify, fizy, Youtube Premium, YouTube Müzik Premium ve Deezer platformlarında da 31 Aralık'a kadar Tosla kart ile gerçekleştirilen kişisel üyelik ödemelerinin yüzde 60'ını kullanıcılara iade ediyor.
Spotify - 9.9.2020
Gençler VakıfBank'ı beğendi
VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, Like Card veya Kampüs Kart sahibi gençler, App Store, Netflix, Spotify ve Fizy üzerinden yüzde 50 indirim fırsatı yakalıyor.
Spotify - 3.9.2020
, mobil ödeme çözümü " Pay"i tanıttı
Mobil ödeme pazarına 8 yıl önce girdiklerini hatırlatan Aksoy, şunları kaydetti: "Ekim 2012'de Cep Nakit Kart, Kasım 2013'te Vodafone Cep Cüzdan ürünlerini sunduk. Buradaki tecrübelerimizi farklı bir boyutta yeniden canlandırıyoruz. Bugün müşterilerimiz Vodafone Mobil Ödeme servisimiz sayesinde, Google Play, Apple App Store, Spotify gibi 2 binden fazla anlaşmalı işyerinden yapacakları alışverişleri saniyeler içinde gerçekleştiriyor.
Spotify - 28.8.2020
FreeZone'dan gençlere özel internet kampanyası
Vodafone FreeZone, yeni tarifeleriyle Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Spotify ve YouTube Music gibi uygulamalar için ekstra GB'ın yanı sıra sınırsız WhatsApp, sınırsız Twitch ve sınırsız mobil oyunlar da sunacak.
Spotify - 14.8.2020
"Bozcaada Caz Festivali" bu yıl çevrim içi gerçekleştirilecek
Sanatseverler, Instagram, Spotify ve YouTube kanallarından ağustos boyunca ücretsiz izlenebilecek festivalle ilgili detaylı bilgilere, "bozcaadacazfestivali.
Spotify - 12.8.2020
OPET'ten "OPET PeP Visa Sanal Kart" ile ödeme sistemi
OPET PeP Sanal Kart ile toplamda 250 TL tutarındaki dijital platform harcamalarında da 30 TL hediye ediliyor. Bu kampanya ise Apple Music, Netflix, Microsoft Store, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, Digiturk Play, XBOX ve S Sport Plus üyeliklerdeki toplam harcamalarda geçerli oluyor.
Spotify - 10.8.2020
Bölgenin en büyük yazılım test etkinliği için geri sayım
Uygulama performansı izleme, yazılım geliştirme, yazılım testi, API testi ve API yönetimi için araçlar sunan SmartBear'de mühendislik direktörü olarak görev alan Andrii Dyznia da konferansın ilgi çekici konuşmacıları arasında yer alıyor. Candy Crush gibi dünyanın en çok satan oyunlarını geliştiren King'de mühendislik müdürü ve Spotify'da teknik program müdürü olarak görev alan Dyznia, konferansta "Dağları Yerinden Oynatabilen Ekip" başlıklı bir konuşma yapacak.
Spotify - 11.7.2020
Küçük yaşta rap yapmaya başladı sosyal mecrada yüz binler dinliyor
"Hiç aklıma kayıt alacağım gelmezdi" Bir arkadaşının tavsiyesi ile kayıt aldığını ifade eden Ali Samed İnan, "9 yaşından beri şiir ve rap sözleri yazdım lakin hiç aklıma kayıt alacağım gelmezdi. Yakın arkadaşım Şevval in tavsiyesi ile 2019 yılında ilk kaydımı aldım ve şu ana kadar bir albüm ve 5 single çıkarttım. Bu sayede İlk çıkarttığım "Offlayn" isimli şarkım 3 haftada Spotify'da 100 binden fazla dinlendi.
Spotify - 10.7.2020
" FreeZone Online Müzik Yarışması" sonuçlandı
Fantastik YouTube'da yaklaşık 2 milyon izlenme aldı, Spotify'da yaklaşık 1,5 milyon dinlendi.
Spotify - 10.7.2020
Dijital dünyanın yeni yükseleni: Podcast
2000'li yılların ortalarında podcast adını alan bu mecra, birbirini izleyen sesli yayınlardan oluşuyor. Bir podcast, tıpkı bir radyo yayını gibi sadece dinlenebiliyor, ancak bölümler genellikle canlı değil, önceden kayıt edilmiş oluyor. Podcast'lere günümüzün popüler streaming uygulamaları Spotify, Deezer, Apple Music gibi kanallardan ulaşılabildiği gibi, podcast'e özel platformlar ve hatta aslında bir video platformu olan YouTube dahi bu yayınları bolca barındırıyor.
Spotify - 25.6.2020
Samsung Galaxy cihazlar öğrenmeye yardımcı oluyor
Galaxy tabletler, ödevlerden haberdar olmaya yardım etmek için okul e-postaları ve diğer bildirimlere erişmeyi sağlayan birçok uygulamayı da destekliyor. Tüm Samsung notlarını, kolaylık sağlamak amacıyla PDF, JPEG, metin dosyası ya da Microsoft Word belgesi olarak dışa aktarılabilme imkanı bulunuyor. Samsung'un Spotify ile yaptığı işbirliği sayesinde müzik dinleme uygulamalarından ve favori çalma listelerinden yararlanabiliniyor.
Spotify - 17.6.2020
Samsung Galaxy cihazlardan deneyim artıran klavye özellikleri
Ayrıca, paylaşılacak kişiler, galerideki görüntüler, Netflix ve Spotify'deki içerikler uygulamalar arasında geçiş yapmadan doğrudan klavyede aranabiliyor.
Spotify - 12.6.2020
Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral'ın Red için yaptığı mücadele tamamlandı
Öte yandan, "En beğenmediğin özelliğin nedir?" sorusuna "Telaşlı ve heyecanlı bir insan olmam, her şeyi çok kontrol etmem" diye yanıt vererek izleyiciden sempati toplayan Şebnem Bozoklu, "en iyi icat nedir" sorusuna ise "fermuar" yanıtını verdi. Vodafone Red'in 4 farklı tarifeden oluşan yeni portföyünde WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Spotify ve Facebook Messenger gibi uygulamalar sınırsız olarak ve hiçbir ek işlem yapmadan kullanılabiliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Spotify Haberleri | Spotify Haber - Haberler - Spotify haberleri, son dakika spotify haber ve gelişmeleri burada. RTÜK: Spotify yasal süre içinde müracaatını yaptı, lisanslama süreçleriyle ilgili hazırlıklara....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.10.2020 02:30:12. #1.15#
title