Spotify Haberleri

Spotify haber, Spotify son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Spotify - 05.05.2021
Zubizu'dan evde sıkılmama rehberi "Zubizu evde"
"Zubizu evde", eve kapanma günlerinde müziği de ihmal etmiyor. Kullanıcılar evde oyalanırken, yemek yaparken, pazar sabahları dinlenirken, spor yaparken veya çalışırken, ünlü DJ Tankut Karakurt'un hazırladığı en iyi şarkı listelerine Zubizu üzerinden ulaşıp Spotify'da dinleyebiliyor.
Spotify - 05.05.2021
Yapı Kredi'nin podcast kanalı "Ekonomiyi Konuşalım" yayında
"Ekonomiyi Konuşalım", Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından yatırımcılarla buluşacak.
Spotify - 05.05.2021
RTÜK, yerel yayıncıların frekans taksit ücretlerini erteledi, Spotify'a lisans verdi
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yerel radyo ve televizyonların son ödeme tarihi 31 Temmuz 2021 olan kanal/frekans taksit ücretlerini 4 ay erteledi.
Spotify - 29.04.2021
Yapı Kredi'nin podcast kanalının konuğu Doç. Dr. Arif Karabeyoğlu oldu
Pek çok sektör ve alanda, dünyada ve Türkiye'de yaşanan gelişmeler hakkında seçkiler sunan "Geleceği Konuşalım" podcast kanalı; Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından dinlenebiliyor.
Spotify - 28.04.2021
İstanbul Bilgi Üniversitesi, "Sinema, Televizyon ve Ses Kültürlerinde Algoritmalar" konferansı düzenleyecek
"Platform kültürleri", "yaratıcı hikaye anlatım süreçleri", "affektif karşılaşmalar" gibi panel başlıkları altında akış platformlarında görselin estetiği ve etiği, sinema ve televizyonda veri tabanlı algoritmik temsiller, akış platformlarının kültürlerarası etkileri, Spotify listelerinde ırk, etnisite, ulus gibi birçok konu tartışılacak.
Spotify - 23.04.2021
Geleceği Konuşalım'da tarımın geleceği masaya yatırıldı
Pek çok sektör ve alanda, dünyada ve Türkiye'de yaşanan gelişmeler hakkında seçkiler sunan "Geleceği Konuşalım" podcast kanalı; Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından dinlenebiliyor.
Spotify - 23.04.2021
GittiGidiyor'un "Keşfedecek Çok Şey Var" podcast serisi ilk bölümüyle yayında
Her yeni bölümde, birbirinden değerli konukların katılımıyla ilgi çekici konularda yayınların yer alacağı GittiGidiyor'un podcast kanalı "Keşfedecek Çok Şey Var"a Spotify üzerinden kolayca erişilebilecek.
Spotify - 19.04.2021
Yunus Emre Enstitüsü "Türk Belgesel Haftası" başladı
Türk Belgesel Haftası bütün sosyal medya platformlarının dışında Spotify, Apple Podcast, Google Podcast ve Amazon Podcast platformlarında yayımlanacak.
Spotify - 08.04.2021
Şehir Tiyatroları, kültür-sanat etkinliklerini Spotify'da online olarak yayınlıyor
Sanatseverleri Spotify'da güncel oyunlarımızdan bölümler, yönetmenlerimizin ve oyuncularımızın söyleşileri vb. pek çok etkinlik bekliyor.
Spotify - 03.04.2021
"Geleceği Konuşalım"da müşteri deneyimi ele alındı
Pek çok sektör ve alanda, dünyada ve Türkiye'de yaşanan gelişmeler hakkında seçkiler sunan "Geleceği Konuşalım" podcast kanalı, Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından dinlenebiliyor.
Spotify - 26.03.2021
"Geleceği Konuşalım" podcast kanalında dijital bankacılık ele alındı
Cahit Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Dijital servislerin, önümüzdeki dönemde devreye girecek açık bankacılık ve uzaktan müşteri kazanımı gibi yeniliklerini müşterilerimizle buluşturmak, sağlıklı ve güvenli bir şekilde işlemlerini yapabilmelerini sağlamak en büyük gayemiz. Bugün Yapı Kredi olarak 70'in üzerinde açık bankacılık hizmetine kendimizi hazırladığımız API'larımız var. Önümüzdeki dönemlerde banka olarak sadece kendi kanallarımızdan değil, işin regülasyonları doğrultusunda farklı üçüncü partiler üzerinden ya da bizim başka üçüncü parti hizmetlerinde yer alabileceğimiz finansal hizmetler yelpazesini kullanıcılarımıza açmayı planlıyoruz." Pek çok sektör ve alanda, dünyada, Türkiye'de yaşanan gelişmeler hakkında seçkiler sunan "Geleceği Konuşalım" podcast kanalı, Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından dinlenebiliyor.
Spotify - 25.03.2021
CHP Parti Okulu, YouTube'da açtığı "CHP Okul TV" kanalından eğitici içerikler paylaşacak
Kanalın, CHP Parti Okulu'nun genç eğitmenlerden oluşan gönüllü ekibi ile çalışmalarını sürdüreceği ve yakın zamanda Spotify'da podcast yayınına başlayacağı kaydedildi.
Spotify - 22.03.2021
TÜRKÜLERE SES VERENLER - Sanatçı Sevcan Orhan, sanat hayatını ve türkülerin halk kültüründeki yerini anlattı Açıklaması
Türkülerin ninni, ağıt, oyun havası gibi formlarıyla hayatın her alanında var olduğunun altını çizen sanatçıOrhan, sözlerine şöyle devam etti: "Halk söyler türkü olur, türküler söylenir halk öğrenir. Bakalım şimdiki zamanın çocukları ileriye neler söyleyecek, neler bırakacak? Ben özellikle dijital mecralar için bol bol türkü, şarkı söylüyorum. Akustik videolar hazırlıyorum. Kendi firmamı kurmaya karar verdim. Albüm artık hiçbirimiz yapmayacağız, o süreç geçti. Ben çıktığımda kaset vardı. Şimdi iTunes, Spotify, Fizy diye bir şeyler var.
Spotify - 18.03.2021
"Uluslararası alanda söz sahibi olan yayıncıları ülkemize getirmeyi başardık"
"ULUSLARARASI YAYINCILAR ARTIK TÜRKİYE'DE" Türkiye'yi dünya nezdinde zora sokmak isteyenlerin olduğunu belirten Şahin, uluslararası yayıncıların Türkiye'ye geliş serüvenini anlatan Şahin, sözlerini şeyle sürdürdü: "Türkiye'de enteresan bir yapı var veyahut da enteresan bir kesim var. Netflix Türkiye gelmesin, uluslararası bir kuruluşun Türkiye'ye gelmemesinden dolayı doğacak bir takım söylentiler; işte Netflix Suudi Arabistan'da bile var ama Türkiye'de yok görüyor musun? Buna müsaade eder miyiz Allah aşkına. Böyle bir şey yok ki zaten. Netflix Türkiye gelsin diye bir talimat yok gelmesin diye talimat yok böyle bir talimat olmaz zaten. Biz almış olduğumuz eğitim, birikim ve mesleki tecrübeyle ve buranın yapısıyla birikimi ile üyelerimizin desteğiyle bu çalışmaları yapıyoruz. Uluslararası alanda söz sahibi olan Amazon gibi Spotify gibi yerli olan Blu TV gibi, Exxen gibi Puhu TV gibi bu alanda yayın yapan sektöre destek olan biz kuruluşlara lisans verdik.
Spotify - 10.03.2021
Allianz Motto Müzik yenilendi
Hedef kitlenin yıllar içerisinde değişen ilgi ve beklentilerinin sonucu olarak hayata geçirilen yenilenme projesi kapsamında, Allianz Motto Müzik artık çoklu platformda içerik üreten bir gençlik markası olarak konumlanıyor. Platform, yeni dönemde mecraya özel özgün içerikleriyle YouTube başta olmak üzere Instagram, Spotify, Clubhouse ve TikTok'ta etkin şekilde yer alarak etki alanını genişletmeyi hedefliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Spotify Haberleri | Spotify Haber - Haberler - Spotify haberleri, son dakika spotify haber ve gelişmeleri burada. Futbolist May Playlist yayında!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 00:54:39. #1.15#

title