Shell Haberleri

Shell haber, Shell son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Shell - 06.06.2021
İtalya Rallisi'nin galibi Ogier
Elfyn Evans, takım arkadaşı Ogier'nin 46 saniye arkasında 2'nci, Hyundai Shell Mobis takımından Thierry Neuville ise liderin 1 dakika 5.
Shell - 04.06.2021
VakıfBank, anlaşmalı akaryakıt iş birliklerine Shell istasyonlarını ekledi
VakıfBank BusinessCard sahipleri, tüm Shell istasyonlarından alacakları akaryakıtlarda yüzde 5 indirim avantajından yararlanacak.
Shell - 27.05.2021
Son dakika haberleri! Petrol devlerinin sıfır emisyon planları küresel sıcaklık artışını sınırlandırma hedefinden "çok uzakta"
ABD'li şirketler en zayıf planlara sahip Shell, Equinor, Repsol ve Occidental şirketleri de net emisyon azaltım hedefleri yerine sadece enerji üretimlerinden kaynaklanan emisyon yoğunluğunu düşürme taahhüdünde bulunuyor ve böylece fosil yakıt üretimlerini artırma ihtimaline ilişkin açık kapı bırakıyor.
Shell - 26.05.2021
Hollanda mahkemesi Shell'in 2030'da karbon emisyonunu yüzde 45 azaltması gerektiğine hükmetti
Hollanda'nın Lahey kentindeki bölge mahkemesi, petrol şirketi Shell'in 2030'a kadar karbon emisyonunun 2019 yılındakinden yüzde 45 daha az olması gerektiğine hükmetti.
Shell - 20.05.2021
ABD'den Almanya'ya Kuzey Akım 2 projesine yönelik yaptırımlarda muafiyet
ABD, Ukrayna, Polonya ile Baltık ülkelerinin inşasına karşı çıktığı projenin ortakları arasında proje sahibi Gazprom'un yanı sıra Shell, OMV, Engie, Uniper ve Wintershall gibi şirketler yer alıyor.
Shell - 17.05.2021
Castrol Ford Team Türkiye, adım adım Avrupa Ralli Kupası finaline gidiyor
Ford Otosan açıklamasına göre, sezona 2021 Avrupa Ralli Kupası (ERT) ve Shell Helix Türkiye Ralli Şampiyonası'nın ilk ayağı olan Eskişehir (ESOK) Rallisi ile başlayan Castrol Ford Team Türkiye, Bulgaristan'ın Varna şehrinde gerçekleşen Bulgaristan Rallisi'ni hedeflediği şekilde tamamladı.
Shell - 17.05.2021
Kuzey Akım 2 inşa çalışmaları Alman karasularında devam edecek
ABD, Ukrayna, Polonya ile Baltık ülkelerinin inşasına karşı çıktığı projenin ortakları arasında proje sahibi Gazprom'un yanı sıra Shell, OMV, Engie, Uniper ve Wintershall gibi şirketler yer alıyor.
Shell - 11.05.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Bulgaristan Rallisi'ne hazır
Türkiye'ye Avrupa şampiyonluğunu kazandırarak önemli bir başarıya imza atan Castrol Ford Team Türkiye, 14-16 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek ve Avrupa Ralli Kupası'na (ERT) puan verecek Bulgaristan Rallisi için hazırlıklarını tamamladı.
Shell - 11.05.2021
Brent petrolün varili 67,94 dolar
Ülkenin en büyük petrol işleme tesisi Suudi Arabistan ve Shell ortaklığı Motiva'nın Port Arthur'da günde 600 bin varil petrol işleme kapasitesine sahip petrol rafinerilerinden ikisi saldırı dolayısıyla operasyonlarını geçici olarak durdurdu.
Shell - 07.05.2021
"Trafikte Küçük Hata Yoktur" projesi on binlerce kişiye ulaştı
Panele, Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı başkanlığında, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Birleşmiş Milletler Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ın danışmanı ve diplomat Öncü Keçeli, Dışişleri Bakanlığı Çok Taraflı Ulaştırma Daire Başkanı Fethi Etem, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Abdullah Süslü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanı Mehmet Yavuz, WHO Türkiye Temsilcisi Prof. Dr. Toker Ergüder, Trafikte Küçük Hata Yoktur projesinin ana sponsoru Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, projenin bir diğer sponsoru Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, TRAPDER kurucu üyeleri İbrahim Aybar, Yeşim Ayöz, Trafikte Küçük Hata Yoktur proje koordinatörü Fatih Aysal, MCE Firması Genel Müdürü Berkant Güzelküçük, RadyoTrafik program editörü Cezayir Doğan, sektör ve STK temsilcileri ile basın mensupları katıldı.
Shell - 29.04.2021
Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı
Enerji şirketi Shell'in bu yılın ilk çeyreğinde karı 3,2 milyar dolara çıkarak beklentileri aştı.
Shell - 26.04.2021
Castrol Ford Team Türkiye, genç pilotları ile Türkiye Ralli Şampiyonası'na hızlı başladı
Ford Otosan açıklamasına göre, 2021 Avrupa Ralli Kupası ve Shell Helix Türkiye Ralli Şampiyonası'nın ilk ayağı olan ESOK Rallisi, bu yıl 23-25 Nisan'da gerçekleştirildi.
Shell - 25.04.2021
Hırvatistan Rallisi'ni Sebastien Ogier kazandı
Ogier'in takım arkadaşı Büyük Britanyalı Elfyn Evans, 0.6 saniye geride ikinci, Hyundai Shell Mobis'in Belçikalı pilotu Thierry Neuville ise 8.
Shell - 25.04.2021
Evofone ESOK Rallisi'nde mücadele başladı
Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası, Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ve Şevki Gökerman Ralli Kupası'na da puan verecek olan Evofone ESOK Rallisi, 24 ve 25 Nisan tarihlerinde 2 gün süreyle devam edecek.
Shell - 23.04.2021
New York Belediyesi, büyük petrol şirketlerine "aldatıcı reklamları" nedeniyle dava açtı
New York Belediye Başkanı Bill de Blasio ve Şirket Danışmanı James E. Johnson, New York Şehri Tüketicinin Korunması Yasasını gerçek olmayan ilan ve tanıtım çalışmalarıyla ihlal ettiği için Exxon, Shell, BP ve Amerikan Petrol Enstitüsü aleyhine dava açtığını bildirdi.
Shell - 22.04.2021
Polonya, Almanya'ya Kuzey Akım 2'den vazgeçme çağrısı yaptı
ABD, Ukrayna, Polonya ile Baltık ülkelerinin inşasına karşı çıktığı projenin ortakları arasında proje sahibi Gazprom'un yanı sıra Shell, OMV, Engie, Uniper ve Wintershall gibi şirketler yer alıyor.
Shell - 22.04.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Eskişehir Rallisi'nde genç pilotlarıyla başarı hedefliyor
Ford Otosan açıklamasına göre, 2021 Avrupa Ralli Kupası ve Shell Helix Türkiye Ralli Şampiyonası'nın ilk ayağı olan Eskişehir Evofone (ESOK) Rallisi, bu yıl 23-25 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Shell - 21.04.2021
"Evofone ESOK Rallisi"nde 90 araçta 180 sporcu bitiş çizgisini görmek için yarışacak
"Evofone ESOK Rallisi"ne katılmak için yerli ve yabancı 180 sporcunun kayıt yaptırdığını belirten Aslan, şöyle konuştu: "Ralli şu ana kadar otomobil sporlarında en yüksek kayıt sayısına ulaştı. 90 araçta 180 sporcu piste bitiş çizgisini geçmek için yarışacak. 23 Nisan Cuma günü saat 21.30'da Espark Alışveriş Merkezi önünde gerçekleştirilecek törenle başlayacak ralli, 2 gün boyunca 335,17 kilometre uzunluğundaki asfalt zeminli parkurda koşulacak. Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası, Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ve Şevki Gökerman Ralli Kupası'na da puan verecek olan ralli, 25 Nisan Pazar günü Espark Alışveriş Merkezi önündeki bitiş seremonisi ve ödül töreniyle tamamlanacak.
Shell - 20.04.2021
"Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası" Eskişehir'de başlayacak
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), Shell Helix'in Türkiye'nin en önemli otomobil sporları serisi Türkiye ralli şampiyonasını bu sene de isim sponsoru olarak desteklediğini bildirdi.
Shell - 20.04.2021
Otomobil sporlarında "Evofone ESOK Rally", Eskişehir'de düzenlenecek
FIA Avrupa Ralli Kupası haricinde Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası, Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ve Şevki Gökerman Ralli Kupası'na da puan verecek olan ralli, 10 özel etaptan oluşuyor.
Shell - 18.04.2021
Haftanın tarihine bakış
1959- Mısır Devlet Başkanı Nasır, Shell ve Anglo-Egyptian petrol şirketlerini kamulaştırma emri verdi.
Shell - 08.04.2021
SKD Türkiye Başkanlığı'na Ebru Dildar Edin yeniden seçildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin, şunları kaydetti: "Çatı örgütümüzün bu vizyonu SKD Türkiye olarak 2021 yılı ana stratejimiz olan, 'yeşil dönüşüm' prensipleri doğrultusunda yeni iş birlikleri ve yeni dijital araçlar ile öncü rol edinme hedefimizi pekiştirir nitelikte. 10 yıl sonra iş dünyasının bugünkünden farklı olacağı kesin. Temellerini bugüne dek yaptığımız çalışmalarla başlattığımız bu dönüşüm, bugün itibarıyla başlayacak 3 yıllık yeni dönemimizde güçlenecek. Bugün hayata geçirdiğimiz projeler ve aldığımız kararlar önümüzdeki 10 yılı şekillendirecek. Yeni dönem olarak nitelendirebileceğimiz önümüzdeki 3 yıl boyunca SKD Türkiye olarak, döngüsel ekonomi, iş dünyası plastik girişimi ve raporlama konularında bugüne kadar gerçekleştirdiklerimizi daha üst kademelere taşımayı hedefliyoruz." SKD Türkiye'nin 2021-2024 dönemi yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor: "Asil üyeler: Ebru Dildar Edin (Garanti BBVA), R. Ediz Günsel (PwC), Aynur Duygu Yılmaz (Sütaş), Ece Börü (TSKB), Can Çaka (Anadolu Efes), Çağlar Göğüş (Doğan Holding), Barış Kökoğlu (Borusan Holding), Hakan Timur (Sabancı Holding), Gökhan Sarı (McKinsey), Ahmet Erdem (Shell Türkiye), A.
Shell - 08.04.2021
Kremlin: Rusya, ABD ile ilişkilerde en kötü senaryolara hazır
ABD, Ukrayna ve Polonya ile Baltık ülkelerinin inşasına karşı çıktığı projenin ortakları arasında, proje sahibi Gazprom'un yanı sıra Shell, OMV, Engie, Uniper ve Wintershall gibi şirketler yer alıyor.
Shell - 07.04.2021
Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, şirketin petrol üretiminin 2035'te yarıya düşeceğini söyledi Açıklaması
Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, şirketin ürettiği enerjiler içerisinde petrolün payının azalacağını belirterek, "Shell'in petrol üretimi 2035'e geldiğimizde tahminen şu andaki üretimin yarısına kadar inmiş olacak.
Shell - 01.04.2021
Son dakika haberi: Kuzey Akım 2'nin inşaat bölgesinde askeri araçların görüldüğü iddia edildi
ABD, Ukrayna, Polonya ile Baltık ülkelerinin inşasına karşı çıktığı projenin ortakları arasında proje sahibi Gazprom'un yanı sıra Shell, OMV, Engie, Uniper ve Wintershall gibi şirketler yer alıyor.
Shell - 23.03.2021
ABD'li senatörlerden, Blinken'a "Kuzey Akım 2 projesine yönelik yaptırımları hızlandırma" çağrısı
ABD, Ukrayna, Polonya ile Baltık ülkelerinin inşasına karşı çıktığı projenin ortakları arasında proje sahibi Gazprom'un yanı sıra Shell, OMV, Engie, Uniper ve Wintershall gibi şirketler yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Shell Haberleri | Shell Haber - Haberler - Shell haberleri, son dakika shell haber ve gelişmeleri burada. Zeynep Dereli kimdir? Zehra Zeynep Dereli kaç yaşında, nereli? Zehra Zeynep Dereli biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.06.2021 01:27:32. #1.13#

title