Özyeğin Üniversitesi Haberleri

Özyeğin Üniversitesi haber, Özyeğin Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özyeğin Üniversitesi - 21.04.2021
Ünlü sanatçıların destek verdiği AÇEV projesi, 100 bin çocuğu kitaplarla buluşturacak
Vakıftan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen AÇEV Yönetim Kurulu Üyesi Ayşecan Özyeğin Oktay, Okuyan Bir Gelecek platformu sayesinde binlerce çocuğun evine ilk kez kitap gireceğini belirterek, şunları kaydetti: "Özyeğin ailesi ve FİBA Grubu olarak tüm sosyal yatırımlarımızda 'en önemli yatırım insana yapılan yatırımdır' ilkesinden hareket ediyoruz. AÇEV, Hüsnü Özyeğin Vakfı ve Özyeğin Üniversitesi, hepsi eğitim odaklı.
Özyeğin Üniversitesi - 13.04.2021
TÜSİAD Avrupa Yeşil Mutabakatı Söyleşileri serisi devam ediyor
Özaydemir, şu değerlendirmelerde bulundu: "Sektörümüzün yol planlarını ve teknoloji haritalarını ana ve yan sanayi olarak ortak çalışma ile somutlaştırması önemli olacaktır. Üyelerimiz için farkındalık ve rehberlik çalışmalarını önemli görüyoruz ve bu yönde çalışmaları iş planımıza aldık. Uyum süreci için Ar-Ge ve teknik çalışmalar gerekli olacağı gibi, ortak altyapı ve projelerin büyük katkısı olacağına inanıyoruz. Bu süreçte Özyeğin Üniversitesi ve TÜSİAD paydaşlığında oluşturulan AB-IPA destekli Sanayi 4.
Özyeğin Üniversitesi - 04.02.2021
Türkiye'nin Kadın Girişimcilerini belirleyecek jüri toplantısı gerçekleşti
Hikayeleri, cesaretleri ile fark yaratan kadın girişimcilerin ödüllendirildiği yarışmanın jüri toplantısı 3 Şubat'ta gerçekleşti. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Emine Erdem, Ekonomist Dergisi Yazı İşleri Müdürü Talip Yılmaz, General Electric Yönetim Kurulu Başkanı Canan Özsoy, iş insanı-yatırımcı Ebru Dorman, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof.
Özyeğin Üniversitesi - 27.01.2021
TÜSİAD'ın Dijital Türkiye Konferansı
Kendi içinizde bir ürün geliştiriyor olsanız da yine startuplarla iş birliği yaparak bunu yapabiliyorsunuz. Bizim de hem dijitalleşme tarafında tüm iş modelimizi oluşturma, hem perakende-bankacılık gibi farklı sektörlerde ürün geliştirmeden dağıtım kanallarına kadar, tüm sistemimiz inovasyon üzerine kurulmuş durumda." Murat Özyeğin, Özyeğin Üniversitesi'nde kuruluşundan beri varolan Girişimcilik Merkezi'nin geçirdiği dönüşüme işaret ederek, zaman içinde burada bir takım girişimlere geçmişteki gibi katkı sağlanması, yatırım bulunması gibi konuların değil de ticaretleşme noktasında kurumlarla iş birlikleri konusunun daha fazla gündemlerinde olduğunu anlattı.
Özyeğin Üniversitesi - 14.01.2021
Elektrik dağıtım sektöründen enerji tasarrufu için iş birliği
Üniversite ve özel sektörle iş birliği Verimlilik artırıcı algoritmaların geliştirilmesi, teknik ekipmanların devreye alınması gibi konularda üniversite ve özel sektördeki şirketlerle iş birliği yapıldığına işaret edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Bu kapsamda Özyeğin Üniversitesi ile trafolarda enerji verimliliğini artırmak için trafoların doluluk oranlarının takibinin yapılacağı ve geliştirilecek algoritmalar neticesinde trafo verimliliğini arttırmaya yönelik aksiyonların iletileceği bir platform geliştiriliyor.
Özyeğin Üniversitesi - 22.12.2020
Özyeğin Üniversitesi öğrencileri, turizm ve otelcilik sektörünün öncü işletmeleriyle buluştu
Özyeğin Üniversitesi'nin sektörle iç içe eğitim anlayışı çerçevesinde her yıl düzenlediği "sektörle buluşma" etkinliği, turizm ve otelcilik alanında öncü 5 büyük grubun katılımıyla çevrim içi gerçekleşti.
Özyeğin Üniversitesi - 26.11.2020
TÜSİAD Başekonomisti Gizem Öztok Altınsaç oldu
Altınsaç'ın 2001 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduğu belirtilen açıklamada, "Aynı yıl Bilkent Üniversitesi İktisat yüksek lisansına başladı ve aynı üniversitede asistanlık yaptı. Yüksek lisans derecesini Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden aldı. 2004 yılında Garanti Yatırım'da Ekonomistlik görevine başladı. 2012-2016 yılları arasında Garanti Yatırım'da Başekonomistlik görevini yerine getirdi. Ardından GOA danışmanlık şirketini kuran Altınsaç çeşitli kurumlara danışmanlık hizmeti verdi. 2011 yılından bu yana, eş zamanlı olarak, Bloomberg HT'de yorumcu olarak yayın yapmakta olan Altınsaç, Sabancı Üniversitesi'nde ve Özyeğin Üniversitesi'nde dersler vermektedir.
Özyeğin Üniversitesi - 19.11.2020
Bimeks işçileri: Boğaziçi Üniversitesi'nde eylemlerine devam eden işçiler ne istiyor?
Haklarını almak isteyen işçiler, Akgiray kardeşlerin öğretim üyesi olarak görev yaptığı Boğaziçi Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi'nde eylemler gerçekleştiriyor.
Özyeğin Üniversitesi - 19.11.2020
Ekonomistler, Merkez Bankası kararını değerlendirdi
"Öngörülebilirlik ve sürdürülebilirlik adına doğru adım" Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve GOA Danışmanlık Kurucusu ekonomist Gizem Öztok Altınsaç ise TCMB'nin faiz kararının piyasa beklentisi ile uyumlu olduğunu belirterek, "Sadeleşmenin de net şekilde karar metninin içinde ifade edilmiş olmasını çok olumlu buluyorum.
Özyeğin Üniversitesi - 17.11.2020
Ekonomistler, TCMB'den faiz artışı ve güçlü mesajlar bekliyor
"Piyasada kredi ve mevduat fiyatlaması yüzde 14,75 baz alınarak yapılmakta" Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve ekonomist Gizem Öztok Altınsaç da Merkez Bankasının ortalama fonlama maliyetinin halihazırda yüzde 14,64 seviyesinde bulunduğunu, bu fonlama faizinin altında atılacak her adımın gevşeme sinyali vermesi sebebiyle verimli olmayacağını söyledi.
Özyeğin Üniversitesi - 04.11.2020
Teknoloji girişimciler Derin Teknolojiler Demo Günü'nde yatırımcılarla buluştu
Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası tarafından düzenlenen "Derin Teknolojiler Demo Günü" etkinliği, teknoloji girişimcileri ve yatırımcılarını bir araya getirdi.
Özyeğin Üniversitesi - 23.10.2020
Büyükçekmece'de düşen eğitim uçağının pilotu Beytullah Nart hayatını kaybetti (1)
BÜYÜKÇEKMECE'de düşen eğitim uçağından yaralı olarak kurtarılıp hastaneye kaldırılan pilot Beytullah Nart hayatını kaybetti. Büyükçekmece'deki Hezarfen Havaalanı'ndan kalkış yapan Ayjet Uçuş Okulu'na ait eğitim uçağı boş araziye düşmüştü. Kazada yalnız uçuş yapan Özyeğin Üniversitesi Pilotaj Bölümü öğrencisi Beytullah Nart ağır yaralı olarak kurtulmuş ve hastaneye kaldırılmıştı.
Özyeğin Üniversitesi - 08.10.2020
Akbank UniChallenge'a Türkiye ve yurt dışından 685 öğrenci başvurdu
İlk 3 ekip Yapılan sunumlar sonrası 10 grup arasından seçilen ilk 3 ekip üyeleri şöyle: "Birinci Ekip-Grup 5: Elif Oğuz-Akdeniz Üniversitesi, Oğulcan Patlar-Marmara Üniversitesi, Sahil Şensöz-Boğaziçi Üniversitesi, Serkan Horasan-Anadolu Üniversitesi, Şevval Pınar Güler-Dokuz Eylül Üniversitesi, Zeynep Sıla Karataş-Kadir Has Üniversitesi, mentor-Sinan Çilek İkinci Ekip: Doruk Uygunlar-Başkent Üniversitesi, Elif Sırtlayan-İstanbul Üniversitesi, İdil Şentürk-Anadolu Üniversitesi, Oğuz Zeybek-Boğaziçi Üniversitesi, Sena Kaya-Kocaeli Üniversitesi, Tuğba Akçay-Yıldız Teknik Üniversitesi, mentor-Maral Engür Üçüncü Ekip: Aslıhan Murat-İstanbul Üniversitesi, Defne Tural-Özyeğin Üniversitesi, Eda Yalçıner-Dokuz Eylül Üniversitesi, Emrehan Eralp-Beykent Üniversitesi, Ramazan Hazır-Boğaziçi Üniversitesi, Zeynep Buse Şogur-Anadolu Üniversitesi, mentor-Ceylan Cangül.
Özyeğin Üniversitesi - 28.09.2020
Yeşilay Genel Müdürü Nurullah Atalan oldu
Koç Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi gibi kurumlarda yöneticilik yapan Atalan, 2017 yılında Yeşilay'da İdari İşler Müdürü olarak göreve başladı.
Özyeğin Üniversitesi - 23.09.2020
, yeni nesil çağrı merkeziyle istihdamı 81 ile yayacak
Aslında biz bu sürece mart ortasında başladık. O tarih itibarıyla da tüm işe alınan müşteri temsilcileri uzaktan eğitim almaya başladı. Adaylar, toplam 25 gün dijital eğitim alarak faturalı ve faturasız müşterilerimize hizmet vermeye hazır hale geliyor." "Üniversite iş birliklerine başladık" Yeni sistem için üniversite iş birliklerine başladıklarını bildiren Ergun, şunları anlattı: "Özyeğin Üniversitesi ile bir iş birliği yaptık ve öğrencilerine uzaktan çalışma imkanı sunuyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özyeğin Üniversitesi Haberleri | Özyeğin Üniversitesi Haber - Haberler - Özyeğin Üniversitesi haberleri, son dakika özyeğin üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'den 54 üniversite dünya üniversiteleri sıralamasına girdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 17:07:28. #1.16#

title