ÖĞRETİM ÜYESİ HABERLERİ

Öğretim Üyesi Haberleri

Öğretim Üyesi haber, Öğretim Üyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Öğretim Üyesi - Dün
Sivas'ta aşıklık ve ozanlık kültürü yeni nesillere aktarılacak
Sivas Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık, Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Sivas Belediyesi Başkan Danışmanı Prof.
Öğretim Üyesi - Dün
Ankara Kent Konseyi Uluslararası Katılımcılık Ödülü'ne layık görüldü
Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Öğretim Üyesi - Dün
"Edirne kırmızısı" Türk tekstil sektörüyle dünyaya açılacak
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Recep Karadağ, "Edirne kırmızısı" renginin, 15. yüzyıldaki orijinal halinin elde edilip patentinin alındığını ve Türk tekstil sektörü üzerinden tüm dünyaya yayılmasının hedeflendiğini bildirdi.
Öğretim Üyesi - Dün
İDSO Cumhuriyet Bayramı Haftası Konserleri kapsamında iki kez sahne alacak
NTV ile ortak hazırlanan ikinci bölümde "Marşlarla Cumhuriyet Yolculuğu" belgeselinin yayını gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü gazeteci, program yapımcısı Ahmet Yeşiltepe'nin yapacağı programda, yazar, öğretim üyesi ve danışmanlık görevlerini yürüten Ali Faik Demir anlatıcı olarak izleyenlerle buluşacak.
Öğretim Üyesi - Dün
1. Uluslararası Edirne kırmızısı e-Sempozyumu
Bugün bu değeri tekrar ortaya çıkarmak için bir define bulucu gibi çalışıyoruz. Edirne kırmızısı sadece Edirne'nin bir değeri değil. Osmanlı'nın geçmişteki sınırlarını düşünecek olursak o coğrafyada yaşamış tüm insanların değeri." "Edirne kırmızısını günlük hayatta görürüz" TÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğretim Üyesi Prof.
Öğretim Üyesi - Dün
Son Dakika | Aslan balığı zehrine karşı "sıcak su" tavsiyesi
Gelen son dakika haberine göre İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akın Savaş Toklu, aslan balığı zehrine karşı sıcak su uygulamasını önerdi.
Öğretim Üyesi - Dün
Geleneksel okçuluğa katkı için üniversitedeki atölyesinde eski usulle yay üretiyor
Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Salih Parlak, geleneksel Türk okçuluğuna katkıda bulunmak amacıyla üniversitedeki küçük atölyesinde eski yöntemlerle yay üretiyor.
Öğretim Üyesi - Dün
'Plastik ham maddesi sahil kumlarına karıştı; bir avuç kumda 200 tane var' (tekrar)
ÇUKUROVA Üniversitesi (ÇÜ) Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Temel Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr.
Öğretim Üyesi - 19.10.2020
OMÜ Rektörü Ünal'dan Havza'ya ziyaret
Ziyarette Ünal'a Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recep Sancak, Prof. Dr. Cengiz Batuk, Prof. Dr. Fehmi Yazıcı ile Havza Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural eşlik etti.
Öğretim Üyesi - 19.10.2020
Arkeologlardan Aizanoi'nin tiyatro ve stadyumuna "Antik Çağ" dokunuşu
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Dünya Mirası Geçici Listesi'ne 2012'de dahil edilen, "İkinci Efes" olarak da nitelendirilen Aizanoi'de kazı ve alan araştırması, Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Öğretim Üyesi - 19.10.2020
İzmir'in içme suyu barajlarında doluluk oranı düştü
"Su yönetimlerinin çok iyi planlanması gerekiyor" İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Uluslararası Su Kaynakları Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Öğretim Üyesi - 19.10.2020
Kovid-19 hastaları yaşadıkları zor anları anlattı
"Tedbirlere uyarak Kovid-19'u yenebiliriz" YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Ümit Haluk İliklerden, Kovid-19 salgınıyla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarının yaklaşık sekiz aydır canları pahasına insanların sağlığına kavuşması için mücadele ettiğinin altını çizdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Öğretim Üyesi Haberleri | Öğretim Üyesi Haber - Haberler - Öğretim Üyesi haberleri, son dakika öğretim üyesi haber ve gelişmeleri burada. Üzümlü MYO Müdürlüğüne Doç. Dr. Tümer getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 08:45:41. #1.14#
title