MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu

Mustafa Yeneroğlu

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1975

Mustafa Yeneroğlu Kimdir ?

Mustafa Yeneroğlu,1975 yılında Bayburt’ta doğdu. 1976 yılında ailesinin Almanya’ya göç etmesi sebebiyle 1 yaşından itibaren Almanya’nın Köln şehrinde ikamet etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Yeneroğlu - 07.09.2021
DEVA Partili Yeneroğlu: "İnsan Hakları Eylem Planı unutturulmaya çalışılıyor"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın unutturulmaya çalışıldığını iddia etti.
Mustafa Yeneroğlu - 02.09.2021
DEVA Partili Yeneroğlu, herkesin hukukun üstünlüğü, demokrasi ve adalete sahip çıkmasını istedi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, her bir ülke vatandaşının hukukun üstünlüğüne, demokrasi ve adalete ciddi manada sahip çıkması gerektiğini belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 03.08.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, orman yangınlarına karşı TBMM'yi acil toplanmaya davet etti
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, çeşitli illerde yaşanan orman yangınlarına karşı alınabilecek önlemlerin belirlenmesi amacıyla TBMM'nin acilen toplanması gerektiğini belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 13.07.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, OHAL uygulamalarının 3 yıl daha uzatılmaya çalışıldığını ileri sürdü
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen, ekonomiye ilişkin torba yasa teklifi ile OHAL uygulamalarının 3 yıl daha uzatılmaya çalışıldığını savundu.
Mustafa Yeneroğlu - 01.07.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Danıştay 10. Dairesi hukuk devletini ayaklar altına almıştır"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararının yürütmesinin durdurulması istemini reddeden Danıştay 10. Dairesinin hukuk devletini ayaklar altına aldığını savundu.
Mustafa Yeneroğlu - 29.06.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, Mısır'daki idam kararlarına tepki gösterdi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Mısır'da Müslüman Kardeşler yöneticileri hakkındaki idam kararlarına ilişkin "Bu yanlış karardan bir an önce dönülmelidir" çağrısında bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 15.06.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Toplantı ve gösteri yürüyüşlerine beş yıldır müsaade edilmiyor"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, toplantı ve gösteri yürüyüşlerine beş yıldır müsaade edilmediğini kaydederek, "Her gösteri en sert şekilde bastırılıyor, insanlar yaralanıyor, sokakta siyasetçiler ve gazeteciler dövülüyor.
Mustafa Yeneroğlu - 10.06.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Devletin bekasının tehlikeye girdiği bir dönemden geçiyoruz"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, devletin bekasının tehlikeye girdiği bir dönemden geçildiğini ileri sürdü.
Mustafa Yeneroğlu - 04.06.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Yurt dışındaki vatandaşlarımız Otomatik Bilgi Paylaşımı sistemiyle ilgili bilgilendirilmeli"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, taraf ülkelerin finansal bilgileri paylaşmasını kapsayan Otomatik Bilgi Paylaşımı sistemiyle ilgili yurt dışındaki vatandaşların bilgilendirilmesi gerektiğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 27.05.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Menderes, Zorlu ve Polatkan'ı vatandaşlarımız kalbine yazmıştır"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, 1960 darbesiyle yapılan yargılamalar sonucu idam edilen Adnan Menderes, Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ın isimlerinin milletin kalbine yazıldığını söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 25.05.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarının araştırılmasını istedi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarına ilişkin Meclis araştırması açılması gerektiğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 18.05.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Süleyman Soylu derhal görevini bırakmak zorundadır"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, hakkındaki iddialar nedeniyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, görevini bırakması gerektiğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 04.05.2021
Son dakika haberleri! DEVA Parti'li Yeneroğlu, Emniyetin "görüntü ve ses kaygı genelgesinin" iptali için Danıştaya dava açacak
Son dakika haber... DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Emniyet Genel Müdürlüğünün, toplumsal olaylarda kolluğa ses ve görüntü alınmasını engelleme yetkisi veren genelgesinin yürütmesinin durdurulması ve iptali için Danıştaya dava açacaklarını bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 23.04.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Çocuklarımızın bayram edebileceği ülke değil, kaçmak istedikleri ülke haline geldik"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Türkiye'nin, çocukların bayram edebileceği bir ülke değil, terk edip kaçmak istedikleri bir ülke haline geldiğini öne sürdü.
Mustafa Yeneroğlu - 20.04.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, Kanal İstanbul Projesi'nin, güvenlik riski taşıdığını söyledi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Kanal İstanbul Projesi'nin, güvenlik riskleri taşıyan bir proje olduğunu ileri sürdü.
Mustafa Yeneroğlu - 11.04.2021
DEVA Partisi'nin Nusaybin ilçe kongresi yapıldı
Kongreye, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan ve parti yöneticileri katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 01.04.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, Bahçeli'nin, Anayasa Mahkemesinin kapatılması çağrısını eleştirdi
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Anayasa Mahkemesinin kapatılması çağrısının, tehlikeli gidişatın köşe taşlarından biri olduğunu savundu.
Mustafa Yeneroğlu - 23.03.2021
Deva Parti'li Yeneroğlu: "İktidar artık hukukla bağını tamamen koparmıştır"
Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, iktidarın hukukla bağını tamamen kopardığını iddia ederek, "Son iki gündür ekonominin tepetaklak olmasının asıl nedeni de Türkiye'nin bir hukuk devleti olduğuna içeride ve dışarıda kimsenin artık inanmamasıdır.
Mustafa Yeneroğlu - 09.03.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Siyasi görüşü nedeniyle kimsenin ayrımcılığa maruz kalmadığı bir Türkiye kuracağız"
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, siyasi görüşü nedeniyle kimsenin ayrımcılığa maruz kalmadığı, yaşanabilir, müreffeh bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceklerini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 02.03.2021
Deva Parti'li Yeneroğlu kontrollü normalleşmeyi uygun bulduklarını söyledi
Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde, kontrollü normalleşme uygulamalarını uygun bulduklarını belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 18.02.2021
Son dakika haber: DEVA Partisi Milletvekili Yeneroğlu, iktidarın terörle mücadeleyi siyaset malzemesi haline getirdiğini savundu
Son dakika haberleri: DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, iktidarın, milletin tamamının ortak ve en öncelikli hassasiyeti olan terörle mücadeleyi siyaset malzemesi ve özellikle propaganda aracı haline getirdiğini öne sürdü.
Mustafa Yeneroğlu - 11.02.2021
DEVA Partisi Milletvekili Yeneroğlu, Çin'in Uygur Türklerine yönelik politikalarını eleştirdi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Çin yönetiminin, tüm inanç gruplarına özellikle Müslümanlara ve Uygur Türklerine karşı sistematik asimilasyon politikalarını dehşet içinde izliyoruz.
Mustafa Yeneroğlu - 04.02.2021
AK Parti'li Bulut, Elazığ depreminin ardından yapılan çalışmaları anlattı Açıklaması
Bulut, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'nun Elazığ'daki depreminin ardından yürütülen çalışmalarla ilgili mesnetsiz ve gerçek dışı beyanlarına şaşırdığını belirterek Yeneroğlu'nu kınadığını söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 02.02.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan Boğaziçi Üniversitesindeki gösterilere ilişkin açıklama Açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki gösterilere ilişkin "Boğaziçili öğrencilerin toplanma ve gösteri haklarının engellenmesini, kolluk kuvvetinin orantısız müdahalesini ve gözaltıları kabul edilemez buluyor;
Mustafa Yeneroğlu - 28.01.2021
CHP ve DEVA Partisi, güçlendirilmiş parlamenter sistem için ortak çalışma yürütecek
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. İki parti, güçlendirilmiş parlamenter sistem konusunda "mutabakat zemini" oluşturma kararı aldı. Babacan'ın önerisinin Kılıçdaroğlu tarafından olumlu karşılanması üzerine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, ortak çalışmayı yürütmekle görevlendirildi.
Mustafa Yeneroğlu - 28.01.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan "Anayasa Mahkemesi, AİHM için iç hukuk yolu konumunu kaybedebilir" uyarısı
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İrfan Fidan'ın Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçilme sürecine ilişkin, "Bu atamayı yapanlar, Anayasa Mahkemesine ve ülkenin itibarına nasıl zarar verdiklerinin farkında değillerdir.
Mustafa Yeneroğlu - 19.01.2021
Son dakika haber! DEVA Parti'li Yeneroğlu: "Farklı fikirlere ve ifadelere saygı duymazsak huzur içinde yaşayamayız"
Son dakika haber... DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Farklı fikirlere ve ifadelere saygı duymazsak bu ülkede huzur içerisinde yaşayamayız. Hele hele şiddeti teşvik eder ya da meşru göstermeye başlarsak işte o zaman bu ateş hepimizi yakar." dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 11.01.2021
DEVA Partisi Başkanlık Kurulu belirlendi
Genel Merkez Başkanlık Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: "Abdurrahman Bilgiç, Ali Rıza Babaoğlan, Aysun Hatipoğlu, Birol Aydemir, Burak Dalgın, Canberk Demirci, Doğa Şanlıoğlu, Elif Esen, İbrahim Halil Çanakcı, İdris Şahin, Medeni Yılmaz, Mehmet Emin Ekmen, Mustafa Ergen, Mustafa Uçak, Mustafa Yeneroğlu, Münevver Helün Fırat, Nazlı Seda Vural, Sadullah Ergin, Sanem Oktar, Selma Aliye Kavaf, Yasemin Bilgel.
Mustafa Yeneroğlu - 29.12.2020
DEVA Partisi 1. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi: Ali Babacan yeniden genel başkan olarak seçildi
Genel Başkan seçiminde Ali Babacan oy kullanan 523 delegeden 515'inin oyuyla yeniden genel başkan seçilirken, 8 oy geçersiz sayıldı. Babacan GMYK'de mevcut üyelerinin tamamını korudu. Mevcut parti yöneticileri İbrahim Çanakçı, Sadullah Ergin, Nihat Ergün, Mustafa Yeneroğlu, Abdurrahman Bilgiç, İdris Şahin, Birol Aydemir, Mehmet Emin Ekmen, Elif Esen, Münevver Helün Fırat, Arzu Kılıçlar, Sanem Oktar, Doğal Şanlıoğlu, Nazlı Seda Vural, Medeni Yılmaz, Burak Dalgın, Canberk Demirci, Zeynep Zehra Dereli ve Mustafa Uçak yeni GMYK listesinde de yer aldı.
Mustafa Yeneroğlu - 28.12.2020
Yeneroğlu'ndan "Anayasa Mahkemesi, 2021 yılında temel hakları koruyan tutumundan uzaklaşacak" iddiası
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Anayasa Mahkemesi'nin 2021 yılında temel hakları koruyan tutumundan uzaklaşacağını iddia etti.
Mustafa Yeneroğlu - 22.12.2020
Yeneroğlu'ndan "Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesi Teklifi'ni geri çekin" çağrısı
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi'nin, TBMM Adalet Komisyonuna geri çekilmesi çağrısında bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 14.12.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri kabul edildi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, bütçe üzerinde şahsı adına yaptığı konuşmada, bütçede 2021 yılı için öngörülen yüzde 5,8'lik büyüme, enflasyon ve kur tahminlerinin geçerliliğini yitirdiğini savunarak, bütçede sanayiye, araştırma geliştirmeye, gençlere, kadınlara ve insan haklarına ayrılan toplam tutarın, Kamu Özel İşbirliği garanti ödemeleri kadar olmadığını söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 10.12.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Ülkemizdeki Müslümanların büyük ekseriyeti Türkiye'de yaşamaktansa ırkçı hadiselere rağmen Batı ülkelerinde yaşamayı tercih ediyor.
Mustafa Yeneroğlu - 08.12.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi'ni değerlendirdi Açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "2021 Bütçe teklifi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi diye ortaya konulan keyfiliğin çöktüğünü gözler önüne sermektedir.
Mustafa Yeneroğlu - 18.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Yargı üzerindeki siyasi baskılar", HDP İstanbul Milletvekili Dilşat Canbaz Kaya, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü", CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, "Pandemi döneminde Bartın'ın sorunları" konularında birer konuşma yaptı.
Mustafa Yeneroğlu - 17.11.2020
DEVA Partisi "Azerbaycan tezkeresini" destekleyecek
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Azerbaycan'ın yalnız bırakılmaması gerektiğini düşünüyoruz.
Mustafa Yeneroğlu - 08.11.2020
Son dakika gündem: Deva Partisi Selçuklu İlçe Kongresi yapıldı
Tarihi Horozluhan'da düzenlenen kongreye Deva Parti'si kurucu üyelerinden İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu da katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 03.11.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan Viyana'daki saldırıya tepki Açıklaması
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Tüm farklılıklarımızla birlik ve beraberlik içinde yaşamak istiyorsak, terörün her türüne karşı mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeliyiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. DEVA Partili Yeneroğlu: İnsan Hakları Eylem Planı unutturulmaya çalışılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 22:46:44. #1.15#

title