MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu

Mustafa Yeneroğlu

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1975 - ...

Mustafa Yeneroğlu Kimdir ?

Mustafa Yeneroğlu,1975 yılında Bayburt’ta doğdu. 1976 yılında ailesinin Almanya’ya göç etmesi sebebiyle 1 yaşından itibaren Almanya’nın Köln şehrinde ikamet etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Yeneroğlu - 11.01.2021
DEVA Partisi Başkanlık Kurulu belirlendi
Genel Merkez Başkanlık Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: "Abdurrahman Bilgiç, Ali Rıza Babaoğlan, Aysun Hatipoğlu, Birol Aydemir, Burak Dalgın, Canberk Demirci, Doğa Şanlıoğlu, Elif Esen, İbrahim Halil Çanakcı, İdris Şahin, Medeni Yılmaz, Mehmet Emin Ekmen, Mustafa Ergen, Mustafa Uçak, Mustafa Yeneroğlu, Münevver Helün Fırat, Nazlı Seda Vural, Sadullah Ergin, Sanem Oktar, Selma Aliye Kavaf, Yasemin Bilgel.
Mustafa Yeneroğlu - 29.12.2020
DEVA Partisi 1. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi: Ali Babacan yeniden genel başkan olarak seçildi
Genel Başkan seçiminde Ali Babacan oy kullanan 523 delegeden 515'inin oyuyla yeniden genel başkan seçilirken, 8 oy geçersiz sayıldı. Babacan GMYK'de mevcut üyelerinin tamamını korudu. Mevcut parti yöneticileri İbrahim Çanakçı, Sadullah Ergin, Nihat Ergün, Mustafa Yeneroğlu, Abdurrahman Bilgiç, İdris Şahin, Birol Aydemir, Mehmet Emin Ekmen, Elif Esen, Münevver Helün Fırat, Arzu Kılıçlar, Sanem Oktar, Doğal Şanlıoğlu, Nazlı Seda Vural, Medeni Yılmaz, Burak Dalgın, Canberk Demirci, Zeynep Zehra Dereli ve Mustafa Uçak yeni GMYK listesinde de yer aldı.
Mustafa Yeneroğlu - 28.12.2020
Yeneroğlu'ndan "Anayasa Mahkemesi, 2021 yılında temel hakları koruyan tutumundan uzaklaşacak" iddiası
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Anayasa Mahkemesi'nin 2021 yılında temel hakları koruyan tutumundan uzaklaşacağını iddia etti.
Mustafa Yeneroğlu - 22.12.2020
Yeneroğlu'ndan "Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesi Teklifi'ni geri çekin" çağrısı
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi'nin, TBMM Adalet Komisyonuna geri çekilmesi çağrısında bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 14.12.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri kabul edildi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, bütçe üzerinde şahsı adına yaptığı konuşmada, bütçede 2021 yılı için öngörülen yüzde 5,8'lik büyüme, enflasyon ve kur tahminlerinin geçerliliğini yitirdiğini savunarak, bütçede sanayiye, araştırma geliştirmeye, gençlere, kadınlara ve insan haklarına ayrılan toplam tutarın, Kamu Özel İşbirliği garanti ödemeleri kadar olmadığını söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 10.12.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Ülkemizdeki Müslümanların büyük ekseriyeti Türkiye'de yaşamaktansa ırkçı hadiselere rağmen Batı ülkelerinde yaşamayı tercih ediyor.
Mustafa Yeneroğlu - 08.12.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi'ni değerlendirdi Açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "2021 Bütçe teklifi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi diye ortaya konulan keyfiliğin çöktüğünü gözler önüne sermektedir.
Mustafa Yeneroğlu - 18.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Yargı üzerindeki siyasi baskılar", HDP İstanbul Milletvekili Dilşat Canbaz Kaya, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü", CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, "Pandemi döneminde Bartın'ın sorunları" konularında birer konuşma yaptı.
Mustafa Yeneroğlu - 17.11.2020
DEVA Partisi "Azerbaycan tezkeresini" destekleyecek
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Azerbaycan'ın yalnız bırakılmaması gerektiğini düşünüyoruz.
Mustafa Yeneroğlu - 08.11.2020
Son dakika gündem: Deva Partisi Selçuklu İlçe Kongresi yapıldı
Tarihi Horozluhan'da düzenlenen kongreye Deva Parti'si kurucu üyelerinden İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu da katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 03.11.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan Viyana'daki saldırıya tepki Açıklaması
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Tüm farklılıklarımızla birlik ve beraberlik içinde yaşamak istiyorsak, terörün her türüne karşı mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeliyiz.
Mustafa Yeneroğlu - 27.10.2020
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Yeneroğlu'ndan Fransa'ya tepki Açıklaması
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un, Müslümanlara yönelik ayrıştırıcı ve ayrımcı yaklaşımının, her şeyden önce Fransa'nın sosyal barışını zedelediğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 01.10.2020
DEVA Partili Yeneroğlu'ndan TBMM'ye "toplumsal sorunlar tartışılmıyor" eleştirisi
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "TBMM artık toplumsal sorunların tartışıldığı, en doğru olanın arandığı, uzlaşma kültürünün egemen olduğu müzakereci bir işlev görmekten çok uzaktadır.
Mustafa Yeneroğlu - 23.09.2020
DEVA Partili Yeneroğlu: "TTB'nin açıklamalarını ihanet olarak nitelendirmek abesle iştigaldir"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, sorumluluk sahibi hiç kimsenin, Türk Tabipleri Birliğinin (TTB) kapatılması için çağrı yapamayacağını savunarak, "TTB, salgına ilişkin önlemlere dikkat çekiyor, yetkililerin süreci şeffaf yönetmesini ve sağlık çalışanlarının...
Mustafa Yeneroğlu - 14.09.2020
DEVA Partili Yeneroğlu: "Oruç Reis gemisinin, limana çekilmesi doğru bir politikadır"
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Oruç Reis gemisinin, bakım ve ikmal için limana çekilmesinin, doğru bir politika olduğunu söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 28.07.2020
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu Açıklaması
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, sosyal medya düzenlemesinin getirdiği zorluklar ve sansür araçlarını artırması nedeniyle TBMM Genel Kurulundan çekilmesi gerektiğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 14.07.2020
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu Açıklaması
DEVA Partisi İstanbul Milletekili Mustafa Yeneroğlu, evrensel standartlarda bir demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü ve özgürlükleri yaşatmaya çalışmayan her türlü siyaset anlayışının halkın iradesine vurulmuş bir darbe olduğunun unutulmaması gerektiğini bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 23.06.2020
Son dakika haberleri: DEVA Partisi Milletvekili Yeneroğlu, baro başkanlarının yürüyüşünün engellenmesini eleştirdi
Gelen son dakika haberlerine göre Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Avukatlık Kanunu'ndaki değişiklikleri protesto etmek isteyen bazı baro başkanlarının yürüyüşüne engel olunmasını eleştirerek, "Savunma hakkının temsilcisi ve hukuk devletinin bekçisi olan avukatları temsil eden...
Mustafa Yeneroğlu - 17.06.2020
DEVA Parti'li Yeneroğlu'ndan son dönemdeki atamalara eleştiri
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, kamu bankalarının yönetim kurullarına yapılan atamaları eleştirerek "Söz konusu atamalardan bir kısmı liyakat ve görevin gereklerine uygun olma ilkelerine aykırıdır.
Mustafa Yeneroğlu - 12.06.2020
Prof. Dr. Sabri Orman son yolculuğuna uğurlandı
Prof. Dr. Sabri Orman'ın Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazına 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç de katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 02.06.2020
DEVA Partili Yeneroğlu Bahçeli'nin seçim açıklamasını değerlendirdi Açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, iktidarın daha 3 yıllık bir görev süresinin bulunduğunu belirterek, "Milletimizin verdiği bu görev süresini dikkate almadan erken seçime gitmek demek, 'ben bu görevi yerine getiremiyorum' demektir.
Mustafa Yeneroğlu - 23.04.2020
TBMM'nin açılışının 100. yılı
"Çocuklarımıza geleceğe umutla bakacak bir ülke armağan etmek" Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu da 23 Nisan 1920'de büyük bir sorumluluk bilinciyle açılan yüce Meclisin istiklal ve hürriyet için verilen müstesna mücadelenin çıkış noktası olduğuna işaret ederek, şunları söyledi: "Milletin ve vatanın zor günlerinde, yurdumuzun dört bir yanından gelen, farklı görüşlerin bir arada, omuz omuza verdiği bu mücadeleye önderlik eden başta Mustafa Kemal Atatürk'ü, Birinci Meclisin her bir üyesini ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Mustafa Yeneroğlu - 15.04.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, ülkede adalet çığlıkları atılırken, Meclis'te adil olmayan bir infaz kanununun kabul edildiğini öne sürdü.
Mustafa Yeneroğlu - 14.04.2020
DEVA Partisi Milletvekili Yeneroğlu: "Kişiye ya da kuruma özel kanun yapılmaz"
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, kişiye ya da kuruma özel kanun yapılamayacağını belirterek, "Siyasi irade Şehir Üniversitesinin faaliyet iznini iptal edeceğini çok önceden ortaya koymuş, siyasi hesaplaşmasına hukuku araçsallaştırarak, kanun...
Mustafa Yeneroğlu - 03.04.2020
DEVA Partisi Milletvekili Yeneroğlu, infaz düzenlemesini değerlendirdi Açıklaması
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, infaz düzelenlemesinin, adalet sistemine güvenin yeniden inşasını sağlayacak, toplum vicdanını da zedelemeyecek şekilde yapılması gerektiğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 01.04.2020
DEVA Partisi Milletvekili Yeneroğlu: "Korunamayan mahkumların acilen tahliye edilmesi gerekir"
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehdidine karşı, belirli ağır suçlar ve toplumu tehdit eden kişiler dışındakilerin acilen;
Mustafa Yeneroğlu - 10.03.2020
9 Mart 2020 Haberleri
9 Mart 2020 Manşet Haberleri.
Mustafa Yeneroğlu - 24.02.2020
Bağımsız Milletvekili Yeneroğlu: "Fransa'da Diyanet kurumları baskı altında"
Bağımsız İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Fransa'da Cumhurbaşkanı Emanuel Macron'un, "ayrılıkçı İslamla" mücadele adı altında yürüttüğü politikalar nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı kurumlarının ciddi baskı altında olduğunu belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 22.02.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler sürüyor
Bağımsız İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Genel Sekreteri Bekir Altaş, Almanya'nın Hanau kentinde ırkçı terör saldırısında yaralananlar ile olayda yaşamını yitirenlerin ailelerini ziyaret etti.
Mustafa Yeneroğlu - 20.02.2020
Bağımsız Milletvekili Yeneroğlu'ndan Hanau'daki ırkçı saldırı için özel oturum çağrısı
Bağımsız İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya'daki ırkçı terör saldırısına ilişkin TBMM'de özel bir oturum gerçekleştirilmesi ve partilerden ortak açıklama yapılması çağrısında bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 15.01.2020
Türk ve Alman milletvekilleri Berlin'de bir araya geldi
Heyette TBMM heyetinden AK Parti İstanbul Milletvekilleri Akif C¸agˆatay Kılıc¸ ve Zafer Sırakaya ile AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sercan, İstanbul Bağımsız Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ve CHP İstanbul Milletvekillleri Ahmet U¨nal C¸eviko¨z, Oğuz Kaan Salıcı ve Saliha Sera Kadıgil Su¨tlu¨ bulunuyor.
Mustafa Yeneroğlu - 12.01.2020
Almanya'da "Yükselen Irkçılık ve Ayrımcılık Karşısında Sorumluluklarımız" paneli
Köln Üniversitesinde, Türk Üniversiteliler ve Akademisyenler Derneği (TürkUnid) tarafından düzenlenen panele Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) terör örgütü davası avukatlarından Seda Başay Yıldız ile bağımsız İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu konuşmacı olarak katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 13.12.2019
12 Aralık 2019 Haberleri
12 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Ali Babacan'ın 'A Takımı' belli oldu! Kendine 5 başdanışman atadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:35:00. #1.15#
title