Melekli Haberleri

Melekli haber, Melekli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Melekli - 15.12.2020
Kore gazisi Mısırlı, son yolculuğuna uğurlandı
Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan Melekli Camisi'ndeki cenaze törenine, Mısırlı'nın yakınlarının yanı sıra Vali İsmail Ustaoğlu da katıldı.
Melekli - 22.11.2020
İrem Bağları sonbahar renkleriyle büyülüyor
Her mevsim ziyaretçilerine ayrı güzellikler sunan Melekli beldesindeki sarı, kahverengi, yeşil ve kırmızıya bürünen ağaçların renk cümbüşü oluşturduğu bölge, doğaseverlerin uğrak mekanları arasında yer alıyor.
Melekli - 08.10.2020
Iğdır'da Azerbaycan'da destek için bir mahallenin adı "Karabağ" olarak değiştirildi
Iğdır'ın Melekli beldesindeki bir mahalleye, Ermenistan'ın işgali altında bulunan Azerbaycan toprağı Karabağ'ın adı verildi.
Melekli - 01.09.2020
Iğdır'da hayvan hırsızlığı operasyonunda 3 kişi yakalandı
Melekli beldesinde bir çiftçiye ait 26 küçükbaş hayvanın kaybolduğu ihbarı üzerine İl Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı.
Melekli - 16.07.2020
Son dakika haberleri | Elma bahçesinden dönüştürdüğü manda çiftliğinde "süt talebi"ne yetişemiyor
Melekli Beldesi'nde yaşayan Ertekin, elma bahçesini iki yıl önce bölgede çok yaygın olan fakat zamanla unutulan manda çiftliğine dönüştürdü.
Melekli - 01.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nden çıkan polis araçları sirenlerini çalarak Melekli Caddesi'ndeki Iğdır Devlet Hastanesi'ne kadar geldi.
Melekli - 16.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
Görüntü Dökümü ---------------------- -Otogaleri Çarşısı'ndan drone görüntüleri -Arşiv otomobil üretim bandı görüntüleri -Genel detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN/BURSA, Haber Kodu : 200216016 =============================== Öğrenciler, sokak hayvanlarını unutmadı IĞDIR'da, ilkokul 4'üncü sınıf öğrencileri, sokak hayvanları için yem, mama ve süt hazırladı. Sınıf öğretmeni Özkan Oğan, amaçlarının; hem öğrencilerin köpek ve kedi fobisini yenmelerini sağlamak, hem de bu kış gününde hayvanların karnını doyurmak olduğunu söyledi.  En düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 7 ile 10 arasında değiştiği Iğdır'da, Melekli Beldesi Şehit Er Aytekin Arslan ilkokulu 4'üncü sınıf öğrencileri, öğretmenleri Özkan Oğan'la birlikte bir çalışma başlattı.
Melekli - 16.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Görüntü Dökümü ---------------------- -Otogaleri Çarşısı'ndan drone görüntüleri -Arşiv otomobil üretim bandı görüntüleri -Genel detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN/BURSA, =============================== Öğrenciler, sokak hayvanlarını unutmadı IĞDIR'da, ilkokul 4'üncü sınıf öğrencileri, sokak hayvanları için yem, mama ve süt hazırladı. Sınıf öğretmeni Özkan Oğan, amaçlarının; hem öğrencilerin köpek ve kedi fobisini yenmelerini sağlamak, hem de bu kış gününde hayvanların karnını doyurmak olduğunu söyledi.  En düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 7 ile 10 arasında değiştiği Iğdır'da, Melekli Beldesi Şehit Er Aytekin Arslan ilkokulu 4'üncü sınıf öğrencileri, öğretmenleri Özkan Oğan'la birlikte bir çalışma başlattı.
Melekli - 13.01.2020
Iğdır'da öğrenciler empati için gözlerini bağladı
Iğdır'da öğrenciler empati için gözlerini bağladıIĞDIR'ın Melekli beldesinde Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu 4-A sınıfı öğrencileri, görme engellilerin ne gibi zorluklar yaşadığını kısmen da olsa hissedebilmek amacıyla empati çalışması yaptı.
Melekli - 08.12.2019
'Annem öğretmenim oldu' projesi ilgi görüyor
IĞDIR'ın Melekli beldesindeki Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Aykız Aras, velilerin çocukları ile daha ilgili olması, öğretmenlerin yaşadığı zorlukları yakından anlamaları amacıyla, 'Annem öğretmenim oldu' projesini hayata geçirdi.
Melekli - 08.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- -Kar yağışı -Kar altında yürüyen vatandaşlar -Detaylar -İşyerlerinin önünü temizleyen esnaflar -Araçların üzerindeki karları temizleyenler   -Gazi Işık ile röportaj -İlçe Merkezinden genel ve detaylar  Yaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA, (Hakkari), ========================== 'Annem öğretmenim oldu' projesi ilgi görüyor Iğdır'ın Melekli beldesindeki Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Aykız Aras, velilerin çocukları ile daha ilgili olması, öğretmenlerin yaşadığı zorlukları yakından anlamaları amacıyla, 'Annem öğretmenim oldu' projesini hayata geçirdi.
title