MEHMET KERMAN HABERLERİ

Mehmet Kerman haber, Mehmet Kerman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kerman

Mehmet Kerman

Doğum Yeri Edirne / Türkiye
Doğum Tarihi 15.12.1963 - ...

Mehmet Kerman Kimdir ?

15 Aralık 1963 tarihinde Edirne İpsala İlçesi Sarıcaali köyünde doğdu. İlkokulu Sarıcaali İlkokulu’nda, ortaokulu Kırklareli Pehlivanköy’de, Pehlivanköy Ortaokulu’nda, liseyi Edirne Keşan İlçesi’nde Keşan Lisesi’nde tamamladı. Trakya üniversitesi elektrik bölümünden iş hayatına atılması nedeniyle ayrıldı. Askerlik görevini 1988 yılında Siirt ilinde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Kerman - 6.8.2020
KEFEK Başkanı Aksal İpsala'da ziyaretlerde bulundu
Aksal, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İpsala Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı İlhan Dalkıran, İpsala Ziraat Odası Başkanı Sayın Hüseyin Darcan, İpsala Belediyesi Meclis Üyesi Ogün Kurt, eski İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve esnafı da ziyaret etti.
Mehmet Kerman - 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Edirne'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mehmet Kerman - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Edirne'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mehmet Kerman - 14.1.2019
Enez'de Başkan Bostancı İle Yola Devam
İpsala'da ilçesinde Mehmet Kerman, Meriç'te Nihat Yörük, Keşan'da Mustafa Helvacıoğlu, Havsa'da Aydın Balkan, , Lalapaşa'da İsmail Arslan,Süloğlu'da Saim Kulaklı ve Uzunköprü'de Azbiye Ataş belediye başkan adayı oldu.
Mehmet Kerman - 12.1.2019
Edirne, AK Parti Belediyeciliğiyle Tanışacak"
Karaaslan, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz politikalarımızı gündelik tartışmalara hapsetmiyor, kısır tartışmalar içinde yok etmiyoruz. 2023 ve arkasından 2053 vizyonu ve 2071 ile birlikte ilk kez Türkiye için hayal kurduk yeniden. Ben Samsum milletvekiliyim Samsun'da 2019 yılının tabii ki başka bir anlamı var. Sadece Samsun için değil Türkiye için. 2019 aynı zamanda 1919'da Mustafa Kemal Atatürk'ün o attığı ilk adımın tarihidir. Samsun bu anlamda bir şehir ya da bir mekan değildir sadece aynı zamanda bir zaman dilimidir. Bugün biz hakikaten ülkemizde bu 100 yıllık cumhuriyet tarihimizin kazanımları üzerine koymak için, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmak için Türkiye Cumhuriyeti devletinin bütün dünyada hak ettiği karşılığa erişmesi için mücadele veriyoruz. Bu anlamda hizmet yarışındayız. 'Biz çevreciyiz' diyenlerin, gençleri provokasyonlara alet edenlerin bugün gelmiş olduğu hal ortada. Şimdi plastik poşet dağıtacaklarmış marketlerin önünde, buyursunlar dağıtsınlar, halkın cevabını alacaklarını düşünüyoruz." AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe ve AK Parti Edirne Belediye Başkanı Koray Uymaz'ın da konuştuğu toplantıda, AK Parti Belediye Başkan Adayları, Abdullah Bostancı (Enez), Aydın Balkan (Havsa), Mehmet Kerman (İpsala), Mustafa Helvacıoğlu (Keşan), İsmail Arslan (Lalapaşa), Nihat Yörük (Meriç), Saim Kulaklı (Süloğlu), Azbiye Ataş (Uzunköprü), Ferat Gülver (Beyendik) Cemal Deniz (Esetçe) Necmettin Parazik (Kırcasalih) Salih Derin (Küplü), Hasan Çatalkaya (Subaşı), Ufuk Atalay (Yenikarpuzlu), Mustafa Türker (Yenimuhacir) tanıtıldı.
Mehmet Kerman - 25.12.2018
Edirne'den Kısa Kısa
Etkinliğe, İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman,TÜ İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.
Mehmet Kerman - 17.12.2018
Gümülcine Türk Gençler Birliğinin Kuruluşunun 90. Yıl Dönümü
Gümülcine'de düzenlenen programa Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan müftüsü Mehmet Yiğit, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine seçilmiş müftüsü İbrahim Şerif, Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı Mustafa Aliçavuş, SYRIZA'nın Gümülcine milletvekili Mustafa Mustafa, azınlık kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve soydaşlar katıldı.
Mehmet Kerman - 3.11.2018
Türkiye'nin Çeltik Ambarında Lisanslı Depoculuk Hayata Geçti
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İpsala'nın Türkiye'nin çeltik ambarı olduğunu söyledi.
Mehmet Kerman - 16.10.2018
Çeltik Arazisi İhalesinde Paralar Kasalarla Taşındı
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, burada yaptığı konuşmada, ihalenin 5 saat sürdüğünü belirterek, çeltik arazilerinin üreticilere hayırlı olmasını diledi.
Mehmet Kerman - 12.10.2018
Ticaret Bakan Yardımcısı Batur İpsala Sınır Kapısı'nda
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman da Batur'a yeniden yapılması planlanan İpsala Gümrük Kapısı'nın inşaat ruhsatını takdim etti.
Mehmet Kerman - 22.9.2018
İpsala'da Vatandaşa Aşure İkramı
İpsala Belediyesi önünde muharrem ayında geleneksel olarak yapılan aşure dağıtımına, İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kerman - 31.8.2018
Kel Aliço Pehlivanı Anma ve Yağlı Güreşleri
Güreşlerin ağalığını İbrahim Girgin aldı. Güreşçilere ödüllerini İpsala Kaymakamı Süleyman Bakan, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Edirne AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kerman - 29.8.2018
Türkiye, ABD'nin Başını Çektiği Bir Operasyona Maruz Kalıyor"
Dünyanın çeşitli ülkelerinde dolar üzerinden yürütülen ekonomik saldırıların, ABD'nin eski başkanı Bush döneminde başlatıldığını dile getiren Şentop, şunları kaydetti: "Ekonomik saldırılar yalnız Türkiye'ye değil Çin, Rusya gibi birçok ülkeye de yapılıyor. Bu konuda en çok Türkiye'ye saldırılmasının sebebi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın; 'Milli para, uluslararası alışverişlerimizi milli paramızla yapalım. ABD doları üstünde uluslararası bir ticaret olmaz, ya herkes milli parası ile ya da altına endeksli bir parametre ile yapalım.' sözleridir. Bu da ABD'nin Türkiye'ye karşı saldırmasına yol açıyor. Türkiye'nin parametreleri bunlara karşı gelebilecek güçtedir. Yeni kurulacak uluslararası düzenin adil ve temel fikirlerini ortaya koyan, diğer ülkeleri de arkasına alacak ve bu iradeye, güce sahip olan Türkiye'dir." İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman da Mustafa Kemal Atatürk'ün "Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.
Mehmet Kerman - 29.8.2018
Thk İpsala Şubesi 2 Bin 386 Deri Topladı
Kurban Bayramı süresince yoğun çalışmalarının sonucunu aldıklarını belirten Akıncı, şöyle konuştu: "Türk Hava Kurumu her zaman halktan aldığı destekle kendisine yakışan görevin bilincinde olarak hedefine ulaşmıştır. Kurban derilerinin toplanmasında kurumumuza desteklerini esirgemeyen araç temininde bulunan İpsala Kaymakamı Süleyman Bakan, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve Paşaköy Muhtarı Cevat Baş'a ve derilerin toplanmasında büyük desteleri olan köy ve mahalle muhtarlarımıza ve bizlere güvenerek her zaman destekleyen İpsala merkez, belde ve köylerdeki tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Mehmet Kerman - 13.8.2018
İpsala Küçük Sanayi Sitesi Genel Kurulu
Toplantıya, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve sanayi sitesi üyeleri katıldı.
Mehmet Kerman - 27.7.2018
İpsala Atık Su Arıtma Tesisinin Temeli Atıldı
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, İpsala'da yaptıkları çalışmalar konusunda bilgi verdi.
Mehmet Kerman - 20.7.2018
19. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı'na Doğru
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, 19. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı'nın 29 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde yapılacağını bildirdi.
Mehmet Kerman - 5.7.2018
Edirne'den Kısa Kısa
İpsala'da yol yapım çalışması İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, ilçedeki yol yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Mehmet Kerman - 12.6.2018
İpsala Devlet Hastanesi Açılış Töreni
Sağlıkta verilen hizmetlerin kalitesinin arttığını ifade eden Şentop, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Yerli ilaç üretmeye başladık. Önemli ölçüde ilaç sektöründe yerli firmaların etkinliğini arttırdık. Yine akılcı ilaç kullanımına karşı tedbirler alındı. Geçtiğimiz hafta yapılan bir araştırmada insanlarımıza sorulmuş, 'sağlık açısından gelecek kaygınız var mı?' diye, yüzde 90 oranında olmadığı söylenmiş. Bu, şu demek, insanlarımızın Türkiye'de sağlık açısından geleceğe dönük kaygısı bulunmuyor, bu başarılı çalışmaların sonucudur. AK Parti hükümetleri için iftihar kaynağıdır. Ayrıca dünyada sağlık açısından ilk 3 ülke arasındayız. Türkiye'de sağlık hizmetlerini hem yaygın hale getirdik, hem de vatandaşlarımıza ucuz sunduk. Ayrıca ülkemizde büyük şehir hastaneleri çalışmaları devam ediyor. Eskiden tedavi için büyük İllere gidilirdi, artık ilçelerde de aynı hizmeti vermeye başladık." İpsala Kaymakam Vekili Süleyman Bakan ve Belediye Başkanı Mehmet Kerman da hastanenin ilçeye hayırlı olmasını diledi.
Mehmet Kerman - 23.5.2018
Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri
İpsala'da esnaf ve İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman'ın ziyaret edilmesi sonrası milletvekili adayları, Yenikarpuzlu beldesine geçti.
Mehmet Kerman - 16.5.2018
Ata Toprağı Türkiye'de
30'uncu Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu kapsamında İpsala Sınır Kapısı'nda gerçekleştirilen törene, İpsala Kaymakam Vekili ve Keşan Kaymakamı Nuri Özder, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosluğu'nda görevli konsolos Neslihan Altay, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Necmettin Hüseyin, atletler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kerman - 16.5.2018
30. Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu
İpsala Kaymakam Vekili ve Keşan Kaymakamı Nuri Özder, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosluğunda görevli konsolos Neslihan Altay, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Necmettin Hüseyin ve vatandaşların katıldığı törende, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu, halk oyunları gösterileri sunuldu.
Mehmet Kerman - 27.4.2018
İpsala'ya Yeni Köpek Barınağı Yapılıyor
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, ilçeye yeni köpek barınağı yapılacağını bildirdi.
Mehmet Kerman - 26.4.2018
Gala Gölü ve İpsala" Fotoğraf Sergisi Açıldı
Sergiyi, Uysal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler gezdi.
Mehmet Kerman - 18.4.2018
İpsala'da Olumsuz Şartlarda Kalan Köpekler Nakledilecek
BELEDİYE BAŞKANI KERMAN: 'BİZ ÇEVREDEN ATILAN KÖPEKLERİ BESLİYORUZ' İpsala Belediye Başkanı Ak Parti'li Mehmet Kerman, geçen yıl Kasım ayında kapatılan barınağa özellikle köylerden getirilip bırakılan köpeklere mama desteği verdiklerini belirterek, "Biz sadece besleme yapıyoruz.
Mehmet Kerman - 17.4.2018
Hayvanseverlerden Barınaktaki Köpeklerin Durumuna Tepki
İpsala Belediye Başkanı Ak Parti'li Mehmet Kerman, barınaktaki köpeklerin birçoğunun hasta ve yaşlı olduğunu belirterek, gerekli mama desteğini verdiklerini söyledi.
Mehmet Kerman - 17.4.2018
Dha Yurt Bülteni-8
İpsala Belediyesi'ne ait sokak hayvanları barınma evinde sağlıksız koşullarda bakılan köpeklerin görüntüleri, hayvanseverlerin tepkisine neden oldu. İlçeye 2 kilometre mesafede kurulan ve yaklaşık 30 köpeğin bulunduğu barınaktaki hayvanlar olumsuz şartlarda yaşam mücadelesi veriyor. Hayvanseverler, birçoğu yaşlı ve hasta olan köpeklere gerekli bakımın yapılmadığını iddia ederek, barınma evinde çektikleri fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarından paylaşarak, duruma tepki gösterdi. Vatandaşlar, hayvanların daha hijyenik bir ortamda tutulmalarını ve hastalıklı köpeklerle sağlıklı köpeklerin ayrı yerlerde bakılmalarını istedi. İpsala Belediye Başkanı Ak Partili Mehmet Kerman, barınaktaki köpeklerin birçoğunun hasta ve yaşlı olduğunu belirterek, gerekli mama desteğini verdiklerini söyledi.
Mehmet Kerman - 16.4.2018
Tarımsal Gayrisafi Milli Hasılada Avrupa Birincisiyiz"
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ve partililerin karşıladığı Daniş, depoların yapıldığı Bozkurt Mahallesi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, tarım gelirinin 15 yılda iki katına çıktığını anlattı.
Mehmet Kerman - 2.4.2018
Dünya Otizm Farkındalık Günü
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende yaptığı konuşmada, özel çocukların her zaman sorunlarını en aza indirmek için çalıştıklarını söyledi.
Mehmet Kerman - 31.3.2018
İpsala'da Belediyenin Çalışmaları
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, düzenlediği toplantıyla belediyenin çalışmalarını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kerman Haberleri | Mehmet Kerman Kimdir - Haberler - Mehmet Kerman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kerman kimdir, hayatı ve biyografisi. KEFEK Başkanı Aksal İpsala'da ziyaretlerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 20:23:02. #1.14#
title