MAZHAR ALANSON HABERLERİ

Mazhar Alanson haber, Mazhar Alanson son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mazhar Alanson

Mazhar Alanson

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 13.2.1950 -

Mazhar Alanson Kimdir ?

Mahmut Mazhar Alanson, ya da bilinen adıyla Mazhar Alanson (d. 13 Şubat 1950, Ankara), Türk şarkıcı, gitarist, söz yazarı ve oyuncu. Mazhar-Fuat-Özkan grubunun vokalisti olarak tanınır. Solo Kariyeri 1995'te Mazeretim Var Asabiyim ben albümünden sonra MFÖ müzikal çalışmalarına ara verince, Mazhar Alanson solo kariyerine başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mazhar Alanson: Linet: Âşık olmayı özledimMazhar Alanson 28.7.2020
Mazhar Alanson 23.7.2020
"Tövbeler Olsun" dizisinin jenerik müziğini Mazhar Alanson yaptı
TRT 1'in çekimleri devam eden yeni dizisi "Tövbeler Olsun"un jenerik müziğini sanatçı Mazhar Alanson hazırladı.
Mazhar Alanson: 27 Mayıs 2020 Atv Yayın AkışıMazhar Alanson 27.5.2020
Mazhar Alanson 26.5.2020
Mazhar Alanson, "Evde Bayram Konserleri" kapsamında sahne aldı
Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen "Türkiye'nin Kültür Hazineleri Sahnesinde Evde Bayram Konserleri" çerçevesinde Mazhar Alanson, İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde sahne aldı.
Mazhar Alanson: 26 Mayıs 2020 Atv Yayın AkışıMazhar Alanson 26.5.2020
Mazhar Alanson 20.5.2020
Sağlık Bakanı Koca'dan "MFÖ" paylaşımı Açıklaması
Twitter hesabından müzik grubu MFÖ üyeleri Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'un Kovid-19 tedbirlerine ilişkin şarkısını paylaşan Koca, şunları kaydetti: "Mazhar-Fuat-Özkan, Türk popunun ustaları, bir aradan sonra ilk ortak şarkılarında, tedbirlerin müziğini yaptı.
Mazhar Alanson 19.5.2020
Türkiye'nin kültür hazineleri sahnesinde "Evde Bayram Konserleri"
Konserlerin program takvimi ve sanatçıları şöyle: "20 Mayıs - Ferman Akgül ve Ethnic Band - Türküler ve Folk Rock Ezgileri (Kapadokya) 21 Mayıs - Serkan Çağrı ve Balkan Ensemble & Elif Buse Doğan - Trakya ve Balkan Ezgileri (Patara Antik Kenti) 22 Mayıs - Yusuf Güney (Efes Antik Kenti) 23 Mayıs - Murat Karahan ve Antalya Devlet Opera Balesi Orkestrası - TSM Konseri (Hierapolis Antik Tiyatrosu) 24 Mayıs - Kubat - Vazgeçilmeyen Türküler (Safranbolu) 25 Mayıs - Fettah Can (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) 26 Mayıs - Mazhar Alanson (İstanbul Arkeoloji Müzesi)" Bu arada, konserlerin organizasyonu sürecinde salgın kapsamında gerekli tedbirlerin alındığı, hijyen ve güvenlik önlemlerine harfiyen uyulduğu bildirildi.
Mazhar Alanson 16.5.2020
İstanbul Valiliğinden Kız Kulesi'nde "19 Mayıs" konseri
Daha önce de İstanbul Valiliği tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Gülhane Parkı'nda Mazhar Alanson ve Fuat Güner, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde ise yerin 72 metre altındaki Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro inşaatında Kıraç konseri düzenlenmişti.
Mazhar Alanson 15.5.2020
Türkiye'nin kültür hazineleri sahnesinde "Evde Bayram Konserleri"
Cumhurbaşkanlığının, 23 Nisan'da "7 Tepeden 7 Kıtaya" projesiyle İstanbul'dan başlatılan konserler dizisini, ramazan ve Ramazan Bayramı sürecinde Türkiye'nin birbirinden değerli tarihi noktalarına taşıyarak devam ettireceği vurgulanan açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Cumhurbaşkanlığı, bu kez de Türkiye'nin farklı şehirlerindeki kültür hazinelerimizde düzenlediği konserlerle Türk milletini evlerinde geçirmekte olduğu şu günlerde hem adeta tarih içinde bir yolculuğa çıkaracak hem de müziğin farklı türlerinden oluşturulmuş çok renkli bir konser programıyla yılın bu en özel günlerinde gönüllere dokunacak. Afrodisias, Kapadokya, Patara, Efes, Hierapolis, Safranbolu, İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde gerçekleşecek konserlerde, Ferman Akgül, Şirin Pancaroğlu-Bora Uymaz, Serkan Çağrı, Yusuf Güney, Murat Karahan, Kubat, Fettah Can, Mazhar Alanson izleyiciyle buluşacak.
Mazhar Alanson 15.5.2020
Cumhurbaşkanlığı tarafından bayram konserleri tanıtım filmi yayınlandı
Kültür hazinelerinde yapılacak konserler ise şekilde: 19 Mayıs Şirin Pancaroğlu ve Bora Uymaz - "Marifetnağme" Türk Müziği Konseri Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri, Hacı Fehim Efendi, Hakkı İbrahimhakkıoğlu ve Belkıs İbrahimhakkıoğlu'nun şiirleri üzerine Şirin Pancaroğlu ve Bora Uymaz tarafından projelendirilen Tasavvuf Musikisi Konseri.20 Mayıs'ta Ferman Akgül ve Ethnic Band - "Türküler ve Folk Rock Ezgileri" Kapadokya, 21 Mayıs'ta Serkan Çağrı ve Balkan Ensemble & Elif Buse Doğan - "Trakya ve Balkan Ezgileri" Patara Antik Kenti, 22 Mayıs'ta Yusuf Güney Efes Antik Kenti, 23 Mayıs'ta Murat Karahan ve Antalya Devlet Opera Balesi Orkestrası - TSM Konseri Hierapolis Antik Tiyatrosu, 24 Mayıs Kubat - "Vazgeçilmeyen Türküler" Safranbolu, 25 Mayıs'ta Fettah Can İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi, 26 Mayıs Mazhar alanson İstanbul arkeoloji müzesi'nde konser verecek.
Mazhar Alanson 23.4.2020
"Türkiye'nin Çocukları" 23 Nisan'ı konserle kutladı
Konserde, sanatçılar Mazhar Alanson, Burak Kut, Bengü, Özgün, Buray ve Melis Fis, sevilen şarkılarını seslendirdi.
Mazhar Alanson 23.4.2020
İstanbul Valiliği'nden Gülhane Parkında Mazhar, Fuat konseri
İstanbul Valiliği'nden Gülhane Parkında Mazhar, Fuat konseri İstanbul Valiliği, TBMM'nin açılışının 100. Yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Gülhane Parkında düzenlediği Mazhar Alanson ve Fuat Güner konseriyle kutladı.
Mazhar Alanson 23.4.2020
Mazhar ve Fuat'tan Gülhane Parkı'nda 23 Nisan konseri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. yılı sebebiyle İstanbul Valiliği tarafından Gülhane Parkı'nda konser düzenlendi. Konserde Mazhar Alanson ve Fuat Güner izleyicilerle buluştu.
Mazhar Alanson 23.4.2020
MAZHAR VE FUAT'TAN GÜLHANE PARKI'NDA 23 NİSAN KONSERİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. yılı sebebiyle İstanbul Valiliği tarafından Gülhane Parkı'nda konser düzenlendi. Konserde Mazhar Alanson ve Fuat Güner izleyicilerle buluştu.
Mazhar Alanson 23.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 28
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan 'turkiyenincocuklari.org' internet sitesinin açıldığı belirtilen açıklamada, "İnternet sitesinde, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle internet üzerinden takip edilebilecek 23 Nisan etkinliklerine ilişkin bilgilere ulaşılabiliyor. Türkiye Büyük Milleti Meclisi'nin 100'üncü yılına ilişkin özel bir bölümün de yer aldığı sitede, çocukların 23 Nisan'a ilişkin fotoğraf ve videolarının gönderilip yayınlanacağı bir bölüm de bulunuyor. 23 Nisan Perşembe günü saat 21.30'da Mazhar Alanson, Burak Kut, Bengü, Özgün, Buray ve Melis Fis tarafından gerçekleştirilecek Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel konseri de 'Türkiye'nin Çocukları' YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak" ifadeleri kaydedildi.
Mazhar Alanson 23.4.2020
İletişim Başkanlığı'ndan 'İstiklal Marşı' çağrısı
İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Türkiye'nin farklı illerinden çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kovid-19 tedbirleri nedeniyle 23 Nisan saat 21.00'de evlerin balkonlarından ve pencerelerinden bayraklarla İstiklal Marşı'nı okuyarak kutlama çağrısı yaptı. Çocukların 23 Nisan kutlama çağrılarına ilişkin videolar, sosyal medyada '#TürkiyeninÇocukları' etiketini içeren mesajlarla paylaşıldı" denildi.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan 'turkiyenincocuklari.org' internet sitesinin açıldığı belirtilen açıklamada, "İnternet sitesinde, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle internet üzerinden takip edilebilecek 23 Nisan etkinliklerine ilişkin bilgilere ulaşılabiliyor. Türkiye Büyük Milleti Meclisi'nin 100'üncü yılına ilişkin özel bir bölümün de yer aldığı sitede, çocukların 23 Nisan'a ilişkin fotoğraf ve videolarının gönderilip yayınlanacağı bir bölüm de bulunuyor. 23 Nisan Perşembe günü saat 21.30'da Mazhar Alanson, Burak Kut, Bengü, Özgün, Buray ve Melis Fis tarafından gerçekleştirilecek Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel konseri de 'Türkiye'nin Çocukları' YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak" ifadeleri kaydedildi.
Mazhar Alanson 23.4.2020
İletişim Başkanlığı'ndan 'İstiklal Marşı' çağrısı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan 'turkiyenincocuklari.org' internet sitesinin açıldığı belirtilen açıklamada, "İnternet sitesinde, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle internet üzerinden takip edilebilecek 23 Nisan etkinliklerine ilişkin bilgilere ulaşılabiliyor. Türkiye Büyük Milleti Meclisi'nin 100'üncü yılına ilişkin özel bir bölümün de yer aldığı sitede, çocukların 23 Nisan'a ilişkin fotoğraf ve videolarının gönderilip yayınlanacağı bir bölüm de bulunuyor. 23 Nisan Perşembe günü saat 21.30'da Mazhar Alanson, Burak Kut, Bengü, Özgün, Buray ve Melis Fis tarafından gerçekleştirilecek Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel konseri de 'Türkiye'nin Çocukları' YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak" ifadeleri kaydedildi.
Mazhar Alanson 22.4.2020
"Türkiye'nin Çocukları" 23 Nisan'ı kutlamaya hazırlanıyor
Yarın ayrıca sanatçılar Mazhar Alanson, Burak Kut, Bengü, Özgün, Buray ve Melis Fis tarafından saat 21.
Mazhar Alanson 27.3.2020
Turkcell, müşterilerini "ünlülerle" uyardı
Verilen bilgiye göre, Hadise, Hülya Avşar, Mazhar Alanson, Murat Boz ve Ali Poyrazoğlu'nun seslendirdiği anonsta "Merhaba Türkiye, zor günlerden geçiyoruz.
Şu an buradasınız: Mazhar Alanson Haberleri | Mazhar Alanson Kimdir - Haberler - Mazhar Alanson haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mazhar Alanson kimdir, hayatı ve biyografisi. Linet: Âşık olmayı özledim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 00:46:47. #1.15#
title