KEMAL YILDIZ HABERLERİ

Kemal Yıldız haber, Kemal Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Yıldız

Kemal Yıldız

Doğum Yeri Türkiye

Kemal Yıldız Kimdir ?

Kemal YILDIZ,1973 yılında İstanbul’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Sivas’ta tamamladı. Kaymakam Kemal YILDIZ 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazandı.1995 yılında fakülteden mezun olan YILDIZ, 1996 yılında kaymakam adaylığı sınavını kazanarak mülki idare amirliğine adım atmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kemal Yıldız - 05.07.2021
İşitme Engelliler Dünya Güreş Şampiyonası
Gençlerde ise 1 gümüş ve 4 bronz madalyanın sahibi olan milliler, dünya üçüncülüğünü elde etti. Bu kategoride Kadir Mert Türkmen gümüş, Hamza Kurak, Kemal Yıldız, Alihan Bayraktar ve Abdi Polat ise bronz madalyaya ulaştı.
Kemal Yıldız - 10.11.2020
Kızılay yetkililerinden Çaldıran Kaymakamı Dinç'e ziyaret
Van Kızılay Bölge Müdürü Dr. İbrahim Çelik, Kızılay Bölge Planlamacısı Kemal Yıldız, Kızılay Çaldıran Muradiye Koordinatörü Selçuk Yay, Çaldıran Kaymakamı Yusuf Durani Dinç'i ziyaret etti.
Kemal Yıldız - 15.06.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Şarköy'de turizm tedbirleri toplantısı Şarköy ilçesinde Kaymakam Kemal Yıldız başkanlığında turizm tedbirleri toplantısı yapıldı.
Kemal Yıldız - 13.11.2019
2 bin 400 ortaklı zeytinyağı fabrikası kurdular
Bu arada fabrikada ilk zeytinlerin işlenmesi, Şarköy Kaymakamı Kemal Yıldız, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Sönmez, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Doğan ve Mürefte Zeytin Kooperatifi Başkanı Kahraman Koçer'in katılımıyla yapıldı.
Kemal Yıldız - 10.10.2019
Kaymakam Yıldız, hayvan barınağını ziyaret etti
Şarköy Kaymakamı Kemal Yıldız, Şarköy Hayvan Dostları Derneği Başkanı Filiz Işık tarafından oluşturulan barınağı ziyaret etti.
Kemal Yıldız - 07.10.2019
Dha yurt bülteni-14
Görüntü Dökümü ------------ Kimyasal maddenin yanmasından görüntü Okuldan görüntü Konteynerin bulunduğu yoldan görüntü -Genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Davut CAN / İZMİR, =================================== Define için kazılan kuyuya düştü, 3,5 saatte kurtarıldı BURSA'nın Orhangazi ilçesinde, Ali Kemal Yıldız (37), define aramak için kazılan 42 metrelik kuyuya inmeye çalışırken halatın boşalması ile düştü.
Kemal Yıldız - 04.10.2019
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Şarköy Müftüsü Menderes Karapunar, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Kaymakam Kemal Yıldız ve Belediye Başkanı Alpay Var'ı ziyaret etti.
Kemal Yıldız - 21.09.2018
Dha Yurt Bülteni 11
1)ŞARKÖY'DE ANAOKULUNDA YANGIN TEKİRDAĞ'ın Şarköy ilçesinde bir anaokulu, tadilat yapılan çatısında çıkan yangında kullanılmaz hale geldi. Şarköy ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde Milli Eğitim Bakanlığı'na ait tek katlı 67 öğrencisi bulunan Zeytin Dalı Anaokulu'nda sabaha karşı yangın çıktı. İki gündür tadilatın sürdüğü çatıda başlayan yangın, kısa sürede tüm okulu sardı. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yoğun çabası sonucu alevler, kontrol altına alınarak yangın söndürüldü. Şarköy Kaymakamı Kemal Yıldız da söndürme çalışmalarını yerinde izledi, yetkililerden bilgi aldı.
Kemal Yıldız - 13.05.2018
Haftanın Tarihine Bakış
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak Kurtuluş Mücadelesi'nin meşalesini yaktı.
Kemal Yıldız - 19.03.2018
Edirne'de Dere Taştı, Evleri Su Bastı
Uzunköprü İlçe Kaymakamı Kemal Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, Çakmak köyünde can kaybının kesinlikle olmadığını ve bazı evler de taşkın nedeniyle maddi hasar oluştuğunu tespit ettiklerini açıkladı.
Kemal Yıldız - 13.03.2018
Edirne'den Kısa Kısa
Hazırlanan yemeklerin vatandaşlara ulaştırılacağını aktaran Kaymakam Ataman, şunları kaydetti: "Köylerimizde ve mahallelerimizde oturan, bakacak kimsesi olmayan, yaşlı, engelli ve muhtaç durumda bulunan ve yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlarımızın yemek ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurduğumuz aşevinin açılışını yaptık. Köy ziyaretlerimde karşılaştığım en büyük problemlerden biriydi bu. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı imkanları ile yaptığımız gıda yardımlarıyla yemek yapma kuvveti bulamayan yaşlılarımız var. Bu da çok büyük mağduriyetlere yol açıyor. Bu aşevi vesilesiyle bu problemi ortadan kaldırarak, belki başımızı yastığa biraz daha rahat koyabileceğiz. Burası hepimizin katkıları ile açıldı ve inanıyorum ki yine hepimizin, Havsalıların katkıları ile devam edecektir. Bu noktada desteklerini esirgemeyen iş adamlarımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum." Uzunköprü Kaymakamı Yıldız'a ziyaret Kazakistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız'ı ziyaret etti.
Kemal Yıldız - 12.03.2018
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97'nci Yıl Dönümü
Atatürk Kültür Merkezinde yapılan anma törenine Kaymakam Kemal Yıldız, Belediye Başkanı Enis İşbilen, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Ersungur, 102'nci Topçu Alayı Komutanı Topçu Kurmay Albay Bayram Önel ve siyasi parti başkanlarının yanı sıra çok sayıda öğrenci ve eğitimci katıldı.
Kemal Yıldız - 15.02.2018
Bolu'da Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Çorbada kendilerinin de tuzunun bulunması için Mehmetçik Vakfına bağış kampanyası yaptıklarını anlatan Çağlar, "Bu fikri veren Sanayi Sitesi Başkanımız Sayın Kemal Yıldız ve tüm parti ilçe başkanlarımıza ve sivil toplum örgütlerimize teşekkür ediyorum.
Kemal Yıldız - 06.12.2017
Edirne'den Kısa Kısa
Açılışa, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Yıldız - 01.11.2017
Geleceği İnşa Eden Hayırseverler Buluşması" Programı
Türk toplumunun her zaman birbirine yardım ettiği için ayakta kaldığını belirten Cırıt, şöyle devam etti: "Bizim özümüz, kültür varlığımız, geleneklerimizin inceliklerinde gizlidir. Kaşgarlı Mahmut'un kaleme aldığı ve ilk sözlüğümüz kabul edilen Divan-ı Lügati-t Türk'te yardımlaşmayı ve dayanışmayı ifade eden 39 sözcük mevcuttur. Bu millet, 'Nerede birlik, orada dirlik', 'Bir elin nesi var, iki elin sesi var' diyerek bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın, birbirinin derdine derman olmanın bir çabası içerisindedir. Bu millet, 'İyilik eden, iyilik bulur', 'Ne verirsen elinle, o da gider seninle' inancıyla yaşayarak Kur'an-ı Kerim'in Bakara Suresi'nde geçen 'Mallarını gece, gündüz gizli ve açık Allah yolunda harcayanlar var ya, onların Rab'leri katında mükafatları vardır. Onlara korku yoktur. Onlar mahzun da olacak değildirler' ayetini adeta bir toplumsal barış projesine dönüştürmüş bir millettir." Programa, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Havsa Kaymakamı Yunus Ataman, Lalapaşa Kaymakamı ve Süloğlu Kaymakam Vekili Şenol Öztürk, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, ilçe milli eğitim müdürleri, hayırseverler ve hayırseverlerin yakınları katıldı.
Kemal Yıldız - 23.07.2017
Şehit Babası Ali Bülbül: Oğlumun Tek Hedefi Polis Olmaktı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yunus ekibinde görevli polis memurları Burak Bülbül ve arkadaşı Ertuğrul Taciroğlu motosikletle Bayrampaşa-Hal bağlantı yolunda bariyerlere çarparak şehit oldu. Şehit polis memurlarından Burak Bülbül'ün Edirne'nin Uzunköprü İlçesi'ne bağlı Maksutlu Köyü'nde oturan ailesine acı haberi, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız verdi.
Kemal Yıldız - 23.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
1)ŞEHİT BABASI ALİ BÜLBÜL: OĞLUMUN TEK HEDEFİ POLİS OLMAKTI İSTANBUL Bayrampaşa'da Yunus olarak bilinen motosikletli ekibin bariyerlere çarpması sonucu şehit olan polis memurlarından 21 yaşındaki Burak Bülbül'ün ailesinin yaşadığı Edirne'nin Uzunköprü İlçesi'ndeki Maksutlu Köyü'nde oturan ailesine acı haber verildi. Köyün imamı olan baba Ali Bülbül, oğlunun polis olmayı çok istediğini belirterek, "Çok istemişti, 'illa polis olacağım' diye. Tek hedefim bu demişti, ulaştı hedefine. Sonra 'motosiklete geçeceğim' dedi. Bugün içinmiş her şey" dedi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yunus ekibinde görevli polis memurları Burak Bülbül ve arkadaşı Ertuğrul Taciroğlu motosikletle Bayrampaşa-Hal bağlantı yolunda bariyerlere çarparak şehit oldu. Şehit polis memurlarından 21 yaşındaki Burak Bülbül'ün Edirne'nin Uzunköprü İlçesi'ne bağlı Maksutlu Köyü'nde oturan ailesine acı haberi Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Yıldız Haberleri | Kemal Yıldız Kimdir - Haberler - Kemal Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun'da aşıya dikkat çekmek için konvoy yaptılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.09.2021 22:40:48. #1.13#

title