KADİR TOPBAŞ HABERLERİ

Kadir Topbaş haber, Kadir Topbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Topbaş

Kadir Topbaş

Doğum Yeri Artvin / Türkiye
Doğum Tarihi 8.1.1945 - ...

Kadir Topbaş Kimdir ?

Kadir Topbaş (d. 8 Ocak 1945, Altıparmak, Yusufeli), Türk mimar, iş adamı ve siyasetçi. Topbaş, 2004'ten beri İstanbul Büyükşehir Belediye başkanıdır. Annesinin savaş yılları boyunca bulunduğu Artvin ilinin Yusufeli ilçesinde bağlı Altıparmak köyünde 1945 yılında doğan Topbaş, henüz üç aylıkken İstanbul'a geldi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kadir Topbaş - 30.9.2020
Esenler Belediyesi kültür sanat sezonu Mazhar Alanson ile açılacak
Alanson'un sahne alacağı "Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu"nun açılış gecesi 9 Ekim'de, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak.
Kadir Topbaş - 30.9.2020
"Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu" kültür ve sanatla yeniden buluşuyor
Pandemi sebebiyle geçtiğimiz sezon seyircilere erken veda eden sahneler "Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu"nda yeniden kapılarını açıyor. 9 Ekim Cuma günü, saat 20.00'de, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek açılış gecesinde, usta sanatçı Mazhar Alanson sahne alacak.
Kadir Topbaş - 15.7.2020
15 Temmuz Derneği Başkanı Şebik'ten İBB ile olan protokolün sonlandırılmasına ilişkin açıklama...
Şehit ve gazi aileleriyle kardeşlik hukuku kurmayı, hain darbe girişimini milli hafızada tutarak gelecek nesillere aktarmayı amaçladıklarını belirten Şebik, "Biz 15 Temmuz Derneği olarak programlarımıza, kurulduktan sonra başladık. Devamında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız o zaman Kadir Topbaş'tı.
Kadir Topbaş - 8.7.2020
Maltepe Belediyesinin 2019 yılı faaliyet raporu kabul edildi
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, bir hizmet yılını daha geride bırakırken Maltepe halkına teşekkürü borç bildiğini ifade ederek, "2014'te göreve geldiğimizde sevgi ve kucaklaşma hareketi başlattık. Kimseyi ayrıştırmadan Maltepe mozaiği anlayışıyla hareket ettik. Göreve geldiğimizde Maltepe'nin birikmiş sorunları vardı. Gülensu-Gülsuyu-Başıbüyük kentsel dönüşüm planlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesinden geçmesinde emeği geçen herkese, dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a çabaları için bir kez daha teşekkür ederim" dedi.
Kadir Topbaş - 9.3.2020
ESEV'den "Kadınlar Günü"ne Özel Sergi
Öğrencilerim Artık Profesyonel Ressamlığa Aday Daha önce de öğrencileriyle birlikte Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nde birçok kez sergi açtıklarını kaydeden Kader Peker, şöyle devam etti: "Sergide eser yapan öğrencilerim arasında 5-6 yıl boyunca eğitim alanlar var.
Kadir Topbaş - 5.3.2020
Bir annenin gözünden sistinozis hastalığı
Esenler Belediyesi'nin Medipol Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediği ve toplumda nadir görülen hastalıkların uzman doktorlar tarafından hastalığın tanıtılması ve hastaların hayatını kolaylaştıracak bilgilerin verildiği"Nadir Hastalıklar" programı, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşti.
Kadir Topbaş - 24.2.2020
Oyuncu Turgay Tanülkü 57 cezaevinde 100 bin mahkuma tiyatroyla ulaştı
Tanülkü, Şeref Yumurtacı moderatörlüğünde Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, babasız büyüdüğünü ve annesinin çamaşır yıkayarak kendilerine baktığını söyledi.
Kadir Topbaş - 21.2.2020
Oyuncu Turgay Tanülkü "Film Gibi"nin ilk konuğu olacak
Etkinlik, Şeref Yumurtacı moderatörlüğünde Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Kadir Topbaş - 21.2.2020
"Doğunun Aklına Hakim İnsanlar" sergisi açıldı
"Doğunun Aklına Hakim İnsanlar" (DAHİ) projesi kapsamında hazırlanan sergi, Esenler Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde sanat ve tarih meraklılarının beğenisine sunuldu.
Kadir Topbaş - 21.2.2020
'DAHİ'ler Esenler'de Sergilendi
Edebiyattan felsefeye, astronomiden geometriye, müzikten botaniğe kadar her bir dalda birbirinden kıymetli buluşlar yaparak bilimin temelini oluşturan 50 ilim ve bilim insanı, "DAHİ" projesi kapsamında hazırlanan sergiyle vatandaşla buluştu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşen sergi açılışına Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Taşçı, Kültür İşleri Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu, Esenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Feyzullah Sert, ESKON Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Kadir Topbaş - 21.2.2020
İstanbul Bölge Müdürlüğü Gündemi
İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜNDEMİ: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 21 Şubat Cuma günü İstanbul'da belediye başkanlarıyla kentsel dönüşüm istişare toplantısı gerçekleştirecektir.
Kadir Topbaş - 20.2.2020
"Karınca" filminin galası yapıldı
Yönetmen Nazif Tunç, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen gala gösterimi öncesinde AA muhabirine açıklama yaptı.
Kadir Topbaş - 20.2.2020
"Doğu'nun Aklına Hakim İnsanlar" projesinin sergisi yarın Esenler'de açılacak
"Doğu'nun Aklına Hakim İnsanlar" (DAHİ) projesi kapsamında hazırlanan sergi, yarın Esenler Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde meraklılarıyla buluşacak.
Kadir Topbaş - 13.2.2020
Esenler'deki Okulların 'En'leri Seçildi!
Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen ödül törenine; Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nurettin Aras, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve veliler de katıldı.
Kadir Topbaş - 11.2.2020
İskilipli Âtıf Hoca, vefatının 94. yılında Esenler'de anıldı
Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği programda, İskilipli Atıf Hoca olarak bilinen ve 4 Şubat 1926 yılında Şapka Kanunu'na muhalefet ettiği için İstiklal Mahkemesi'nde yargılanarak idam edilen Mehmet Atıf Hoca anıldı. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşen etkinlikte, "Kelebekler Sonsuza Uçar" filminin gösteriminin ardından yönetmen Mesut Uçakan, Şehit Türkmen Tekin Kız İHL öğrencilerinin sorularını cevapladı.
Kadir Topbaş - 7.2.2020
Medya Akademisi'nden Mezun Oldular
Esenler Belediyesi'nin medya sektörüne yönelmeyi düşünen gençler için sektöre dair bilgi almaları, eğitim aldıkları konularla ilgili pratik yaparak tecrübe kazanmaları ve alanında işinin ehli kişilerle bir araya gelerek tecrübe paylaşım toplantıları yapmaları amacıyla hayata geçirdiği "Esenler Medya Akademisi" final yaptı. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşen programda, öğrencilere sertifika verildi.
Kadir Topbaş - 6.2.2020
"Savaşın Efsaneleri" belgeselinin ekibi Esenler'e konuk oldu
Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte belgeselin yapımcısı Bekir Yusuf Açıksöz, ilk olarak prodüksiyon dizaynı üzerine "Savaşın Dahileri" adlı bir pilot bölüm hazırladıklarını aktararak, birtakım değişikliklerle seri belgesel dizisi olarak "Savaşın Efsaneleri"ni yaklaşık 2 buçuk yılda tamamladıklarını söyledi.
Kadir Topbaş - 3.2.2020
'Denizden Gelen'ler Esenler'de Sergilendi
Sanatçı Şinasi Yelkenci'nin, denizden çıkardığı çöplerden yaptığı ve her biri toplumsal mesaj içeren eserlerinin yer aldığı sergisi 'Denizden Gelen', Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde açıldı.
Kadir Topbaş - 17.1.2020
"Dilsiz" filminin galası Esenler'de yapıldı
Murat Pay'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Vildan Atasever, Ozan Çelik ve Mim Kemal Öke'nin başrollerini paylaştığı "Dilsiz" filminin gala gösterimi, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Kadir Topbaş - 25.12.2019
Tanburi Sadun Aksüt'e saygı gecesi
Esenler Belediyesi, İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı iş birliğiyle tanburi, besteci ve yazar Sadun Aksüt'e özel saygı gecesi düzenlendi. Türk müziğine 100'den fazla beste kazandıran 87 yaşındaki tanburi Sadun Aksüt'ün hayatını anlatan bir video gösterimiyle başlayan gecede, TRT Sanatçısı Yaprak Sayar, Sadun Aksüt'ün ve Selahattin Pınar'ın eserlerinden oluşan konserle davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Aksüt'ün kişisel arşivinden seçilen fotoğraflardan oluşan galeri Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nin fuaye alanında sergilendi.
Kadir Topbaş - 24.12.2019
Eskilerin Sosyal Medyası Türkülerdi
Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Zevk-i Tahattur' programının bu ayki konuğu karikatürist Hasan Kaçan oldu. Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde moderatörlüğünü İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kadir Topbaş Haberleri | Kadir Topbaş Kimdir - Haberler - Kadir Topbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Topbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Gel Gör Beni Aşk Neyledi oyunu ilk kez Esenler'de sahnelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 04:35:26. #1.15#
title