Araştırma Geliştirme Haberleri

Araştırma Geliştirme haber, Araştırma Geliştirme son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Araştırma Geliştirme - Bugün
TEKNOFEST 2022'de Samsun'da yapılacak
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un güçlü altyapısı ve üstyapısıyla, konaklama kapasitesiyle, ulusal ve uluslararası organizasyonların gerçekleştirilmesine olanak sağlayan tesisleriyle, 2 devlet üniversitesiyle, gençlere sunduğu imkanlarla 2022'de Havacılık, Uzay...
Araştırma Geliştirme - Dün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'te konuştu: (2)
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Önümüzdeki yıldan itibaren TEKNOFEST'i uluslararası bir marka haline getirecek, can Azerbaycan'dan başlayarak dost ve müttefik ülkelerde de düzenleyeceğiz.
Araştırma Geliştirme - 24.09.2021
VII. Istanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül'de
Karbon Kahramanları Zirve'nin neşesi, heyecanı, umudu ve gururu olacak SÜT-D'nin Türkiye'de karbon yönetimi kapasitesini artırma görev tanımına uygun olarak yaygın etki yaratma hedefi için her yıl ilan ettiği Küçük Karbon Kahramanı ile Düşük Karbon Kahramanı ödülleri sahiplerini bulacak. 2021 SÜT-D Küçük Karbon Kahramanı, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV)'in Çevreci Kahramanları oldu.
Araştırma Geliştirme - 24.09.2021
YÖKAK, İTÜ'ye 5 yıl süreyle "tam akreditasyon" hakkı verdi
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından Türkiye'de ilk kez uygulanan Kurumsal Akreditasyon Programı kapsamında 5 yıl süreyle "tam akreditasyon" almaya hak kazandı.
Araştırma Geliştirme - 24.09.2021
Hazır giyim endüstrisi teşvikli yatırımlarla 10 yılda 386 bin yeni istihdam yarattı
İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Mustafa Gültepe, İstanbul'u moda merkezi, Anadolu'yu üretim üssü yapma projelerine teşvikli yatırımlarla hız verdiklerini belirterek, hazır giyim endüstrisinin 10 yılda 15 milyar liralık teşvikli yatırımla 386 bin...
Araştırma Geliştirme - 24.09.2021
Üniversitemizde Kalite Komisyonu İyileştirme Çalışmaları İş Birliği Toplantıları Devam Ediyor
Uygulama ve Araştırma Merkezlerince hazırlanan 2020 İç Değerlendirme Raporları ile İyileştirme Planlarını inceleyen Araştırma Geliştirme Kurum Koordinatörü ve Kalite Komisyonu Üyesi Prof.
Araştırma Geliştirme - 24.09.2021
Bilim ve iş insanı Raşit Dinç tarafından geliştirilen tıbbi cihaz sistemine Amerika patenti
RD GLOBAL Yönetim Kurulu Başkanı, bilim ve iş insanı Raşit Dinç tarafından anevrizmaların tedavisi içi geliştirilen tıbbi cihaz sistemi, Amerika'dan patent aldı.
Araştırma Geliştirme - 23.09.2021
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile Tez-Koop İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Başladı
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Yekbaş başkanlığında Tez-Koop-İş Sendikası ve kurum yetkililerinin katılımıyla Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine başlandı.
Araştırma Geliştirme - 23.09.2021
Kılıçdaroğlu, Rize'de kanaat önderleri, muhtarlar ve STK temsilcileriyle buluştu: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "ÇAYKUR'un bu hale gelmesinde de çayın bu hale gelmesinde de en büyük kabahat politikacılardadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Araştırma Geliştirme Haberleri | Araştırma Geliştirme Haber - Haberler - Araştırma Geliştirme haberleri, son dakika araştırma geliştirme haber ve gelişmeleri burada. TEKNOFEST 2022'de Samsun'da yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 23:05:39. #1.13#

title