Altın Koza Haberleri

Altın Koza haber, Altın Koza son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Altın Koza - 02.07.2021
"Bir Umut" filmi Karlovy Vary Festivali'nde First Cut+'a seçildi
"Halef" filmindeki performansıyla 2018 Malatya Uluslararası Film Festivali'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Baran Şükrü Babacan, "Eğreti Gelin" filmindeki performansıyla 2005 Adana Altın Koza Film Festivali'nde "Umut Vadeden Kadın Oyuncu" ödülünü alan Eylem Yıldız ve Devlet Tiyatroları sanatçısı Funda Eskioğlu filmdeki başrolleri paylaştı.
Altın Koza - 08.06.2021
Piyasalarda gün sonu
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 0,51 puan artarak 1.447,59 puandan kapandı.
Altın Koza - 02.06.2021
Zeydan Karalar, "Adana'ya Gelin Yeter, Ciğerimiz Boldur Herkese Yeter."
FESTİVALLER, KARNAVALLAR KENTİ ADANA Başkan Zeydan Karalar, "Sanatın, kültürün, edebiyatın, sinemanın, lezzetin kentine hoş geldiniz. Ovanın, denizin, nehirlerin, Yılmaz Güney'in, Yaşar Kemal'in, Orhan Kemal'in, Karacaoğlan'ın, Dadaloğlu'nun, güzel, mert, delikanlı, sıcak insanların şehri Adana'ya hoş geldiniz. Adana hangi açıdan bakarsanız bakın olağanüstü zenginlikleri, güzellikleri olan bir kent olmasına karşın uzun süre bu güzelliklerle değil, olumsuz olaylarla anıldı. 7-8 yıldır Adana bir başka konuşulmaya, güzellikleriyle anılmaya başlandı. Bir Adanalı olarak biz bundan büyük mutluluk duyuyorum. Ama Ali Haydar'ın dediği gibi; eğer bir kentte bir güzelliği kentin bütünü paylaşmazsa, o sokağı temizleyen, o çayı dağıtan, o kebabı yapan, yemeği yapan güzellikleri ruhunda hissetmezse, bunun ötesinde dışarıdan gelen konukları sıcak karşılayan insanlar olmazsa, bu güzellikler bu derece kabul görmez. ve öyle oldu ki; bütün Adana büyüğüyle, küçüğüyle, her kesimiyle bu işe sarıldı ve karnaval bu hale geldi. 2019 Nisan'ında sokaklarda yaklaşık 1 milyon insan vardı. Dünyada kaç tane böyle karnaval var. ve netice itibari ile Adana zaten artık festivaller ve karnavallar kenti oldu. Altın Koza Film Festivali'ni ehil ellere teslim ettik.
Altın Koza - 14.04.2021
Annenin evladını sevdiği gibi sinemayı seven oyuncu: Hayati Hamzaoğlu
1969'daki Altın Koza Film Şenliği'nde en iyi yardımcı aktör ödülünü kazandı Sanatçı, 1961 yapımı "Ölüm Kayalıkları" filminde, Erol Taş ve Hüseyin Baradan'la ilk başrolünü oynadı.
Altın Koza - 06.03.2021
Müzisyen, yönetmen ve yapımcı Nedim Otyam, vefatının 13. yılında anılıyor
Yaşam Boyu Onur Ödülü aldı Altın Koza, Altın Portakal, Artemis gibi birçok ödülün sahibi de olan Otyam, "36.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Altın Koza Haberleri | Altın Koza Haber - Haberler - Altın Koza haberleri, son dakika altın koza haber ve gelişmeleri burada. Fatma Girik kimdir? Fatma Girik kaç yaşında, nereli? Fatma Girik biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 10:32:17. #1.16#

title