Alibaba Haberleri

Alibaba haber, Alibaba son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alibaba - 21.10.2021
Dünya E-Ticaret Forumu başladı
Türkiye'nin e-ticaret ve e-ihracatta büyük bir potansiyele sahip olduğuna işaret eden Nart, "Stratejik konumu, kaliteli ürünleri ve nitelikli iş gücü sayesinde Türkiye, pandemi döneminde Çin'den pay almaya başladı. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere MENA, Orta Doğu, Akdeniz ve Asya'dan birçok ülke için Türkiye, Çin'n en büyük alternatifi haline geldi. Decacorn seviyesinde e-ticaret şirketlerinin ortaya çıktığı Türkiye, dünyanın farklı ülkelerinde e-ticaret yatırımcıları için cazip bir pazar haline geldi. Yeni Alibaba'lar Türkiye'den çıkabilir.
Alibaba - 19.10.2021
Mastercard'ın Aliexpress'te e-ihracatçılara destek kampanyası sürüyor
"Pandemiyle birlikte KOBİ'lerin dijital dönüşüm hızı durmadan artıyor" Açıklamada görüşlerine yer verilen Mastercard Hızlı Gelişen Pazarlar, Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı Ceren Türkben Kaya, pandemiyle birlikte KOBİ'lerin dijital dönüşüm hızının durmadan arttığını belirterek, şunları kaydetti: "Türkiye'de de e-ticarete atılıp küresel pazarlarda rekabete girecek KOBİ'lerin oranı her geçen gün yükseliyor. Biz de Mastercard olarak Türkiye'deki e-ticaret faaliyetlerini destekleyecek ve KOBİ'lerimizin dünyada rakipleriyle kıyasıya mücadele edebileceği uygulamalar geliştirmeyi ve kolaylıklar sağlamayı önceliklerimizden biri haline getirdik. Bu kapsamda, AliExpress ve ShipEntegra ile yaptığımız iş birliği ile yılın en büyük alışveriş festivali 11.11'de Türk satıcılara bu yıl da destek olacağımız için mutluyuz. Devam eden süreçte MasterKobi platformu aracılığıyla dijital dünyaya entegre olmayı hedefleyen KOBİ'lere en uygun çözümleri sunmaya devam edeceğiz." AliExpress Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Yaman Alpata da Alibaba Group'taki misyonlarının dünyanın neresinde olursa olsun iş yapmayı kolaylaştırmak olduğunu aktararak, "Bir işletme için e-ihracat'taki en önemli adımın lojistik olduğunu biliyoruz.
Alibaba - 08.10.2021
e-ticaret şirketi Meituan'a 533 milyon dolarlık para cezası
Nisan ayında bir diğer e-ticaret şirketi Alibaba'ya tekel karşıtı düzenlemeleri ihlal eden uygulamaları nedeniyle 2,8 milyar dolar para cezası verilmişti.
Alibaba - 06.10.2021
Arçelik, World Retail Awards'ta dünyanın en iyisi seçildi
World Retail Awards'ta, Sosyal Farkındalık, En Başarılı Perakende İnovasyonu, En Başarılı Eve Teslim Deneyimi, Perakendede Kapsayıcılık ve Çeşitlilik, Sürdürülebilir Gelecek ve En Başarılı Müşteri Deneyimi olmak üzere farklı kategorilerde ödüller verildi. Arçelik'in yanı sıra El Corte Ingles, Alibaba, Walgreens, Carrefour, IKEA, Walmart ve SM Supermalls gibi dünya devi şirketler ödüle layık görüldü.
Alibaba - 19.09.2021
Ünlü sanatçı Alpay'ın acı günü
Emine Alpay, Malatya Kernek Karagözlüler Cami'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Battalgazi Alibaba mezarlığına defnedildi.
Alibaba - 07.09.2021
Alibaba şirketi eski yöneticisinin yargılandığı cinsel istismar davası düşürüldü
Çinli e-ticaret şirketi Alibaba'nın eski yöneticisinin çalışma arkadaşına cinsel tacizde bulunduğu suçlamasıyla yargılandığı dava savcılar tarafından düşürüldü.
Alibaba - 02.09.2021
Çin'den mobil taksi hizmeti veren şirketlere rekabet dışı uygulamalarını düzeltme uyarısı
Çin hükümeti, daha önce tüketici haklarını ve siber güvenliği ihlal ettiği gerekçesiyle "piyasa düzenini bozan" internet uygulamalarının zararlı içeriklerden arındırılması ve yeniden düzenlenmesi için çalışma başlatmış, ayrıca aralarında Alibaba, Baidu, Didi ve Softbank'ın bulunduğu şirketlere tekelleşme karşıtı yasayı ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezaları kesmişti.
Alibaba - 31.08.2021
Son dakika haberi! Google'dan Almanya'daki veri merkezlerine ve yeşil enerjiye 1 milyar avroluk yatırım
İnternet üzerinden depolama, yazılım ve bilgi işlem hizmeti sağlayan gelişen bulut ağında Amazon, IBM, Google, ve Microsoft gibi ABD'li şirketlerin Avrupa'da yüksek pazar payına sahip olması ve Alibaba gibi Çinli şirketlerin son dönemdeki yüksek yatırımları dikkati çekiyor.
Alibaba - 27.08.2021
Çin'de teknoloji firmalarının kullandığı algoritmalar üzerinde daha fazla kontrol uygulanacak
Taslak algoritma yönetimi düzenlemelerinin video platformları Douyin ve TikTok'un yanı sıra e-ticaret firması Alibaba gibi şirketleri etkilemesi bekleniyor.
Alibaba - 20.08.2021
Çin'de yeni kişisel verileri koruma kanunu, müşteri verileri üzerindeki kontrolü artırıyor
Yeni yasal düzenlemelerin ardından e-ticaret şirketi "Alibaba" ile sosyal medya ve oyun şirketi "Tencent" gibi firmaların hisse senedi fiyatları düşmüştü.
Alibaba - 21.07.2021
Çin'de teknoloji platformlarına çocukların kullanıldığı müstehcen içerikler nedeniyle ceza kesildi
HONG Çin'de aralarında Alibaba ve Tencent gibi dev şirketlerin de sahibi olduğu birçok platforma çocukların kullanıldığı müstehcen içerikler nedeniyle para cezası uygulandı.
Alibaba - 18.07.2021
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAYRAM SÜRESİNCE TEYAKKUZDA OLACAK Sorunlarınız için 444 51 44'ü arayabilirsiniz
Ayrıca MOTAŞ tarafından Arefe Günü itibariyle Şehir Mezarlığı ile Alibaba ve Karababa mezarlıklarını ziyaret edecek vatandaşların mağduriyet yaşamaması için ek seferler düzenlenecek.
Alibaba - 28.06.2021
Migros, öncü uygulamalarını dünya perakendesine taşıdı
Perakende başkanlığı görevini haziran ayında Alibaba Group Üst Yöneticisi (CEO) Daniel Zhang'e devredecek olan Tort, yönetim kurulu ve yönetişim komitesindeki görevlerine devam ederek CGF'ye katkıda bulunmayı sürdürecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alibaba Haberleri | Alibaba Haber - Haberler - Alibaba haberleri, son dakika alibaba haber ve gelişmeleri burada. SULTAN 4'ÜNCÜ MURAT GELENEĞİ 300 YILDIR ŞANLIURFA'DA YAŞATILIYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 23:11:49. #1.15#

title