ABDULLAH ERİN HABERLERİ

Abdullah Erin haber, Abdullah Erin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Erin

Abdullah Erin

Doğum Yeri Mardin / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969

Abdullah Erin Kimdir ?

1969 yılında Mardin ili Savur İlçesi Gölbaşı köyünde doğdu. 1986 yılında Midyat Lisesini ve 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini ikincilikle bitirdi. 1992 yılında girdiği Kaymakamlık sınavını kazanarak Mülki İdare Mesleğine girdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdullah Erin - 15.10.2021
Şanlıurfa'da 400 Kalifiye Ayakkabı İşçisi Çalışmak İçin Sabırsızlanıyor
Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Ayakkabıcılar Sanayi Bölgesindeki faaliyetine son veren bir ayakkabı firmasında çalışan işçiler adına Vali Abdullah Erin'i ziyaret eden bir grup ustabaşı ve işçi, yaşanan gelişmeleri değerlendirerek yeni işlerine kavuşmak için sabırsızlandıklarını dile getirdiler.
Abdullah Erin - 11.10.2021
Siverek Kalesi Onarımına 3 milyon 200 Bin TL Ödenek
Şanlıurfa Valiliği toplantı salonunda, Vali Abdullah Erin huzurunda düzenlenen protokole; Şanlıurfa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) adına Vali Yardımcısı Yeliz Yıldızhan, Kültür ve Turizm Bakanlığı adına İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan ve Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak imza attı.
Abdullah Erin - 08.10.2021
Barış Pınarı Harekatının İkinci Yıldönümünde Şehitler Rahmetle Anıldı
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 7'nci Kolordu Komutanı Tümgerenal Yılmaz Yıldırım, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga, Vali Yardımcısı Oğuzhan Erdi Atak, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, İl Müftüsü Ramazan Tolan, Telabyad Mahalli Meclis Başkanı Hacı Salih Abdullah, bölgede görevli askeri yetkililer ve halkın katılımıyla Ömer Bin Hattab Camiinde Cuma namazı akabinde gerçekleşen programda, Telabyad Müftülüğü koordinesinde eğitim verilen Kur'an kurslarında dereceye giren çocuklara başarı belgesi ve bisiklet hediyeleri verildi.
Abdullah Erin - 07.10.2021
Vali Erin, Halfeti'de İncelemelerde Bulundu
Bu hafta Siverek ve Hilvan'dan sonra ilçe ziyaretlerinden üçüncüsünü Halfeti'ye gerçekleştiren Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, ilçede yapılan çalışmaları değerlendirdi.
Abdullah Erin - 07.10.2021
İl Hıfzıssıhha Kurulunun 2021 Yılı 37 Nolu Kararı
Şanlıurfa Valisi Sayın Abdullah ERİN başkanlığında 05. 10. 2021 tarihinde toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu aşağıdaki hususları karara bağlamıştır.
Abdullah Erin - 06.10.2021
Karacadağ'ın Küresel Jeoparklar Ağına Dahil Edilmesi İçin UNESCO'ya Müracaat Yapıldı
Vali Erin: Bölge ziyaretçi akınına uğrayacak Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin de bölgenin hem altın üçgen hem Mezopotamya markası adı altında yapacakları çalışmalarla büyük bir cazibe merkez haline geleceğini vurguladı.
Abdullah Erin - 27.09.2021
İl Hıfzıssıhha Kurulunun 2021 Yılı 36 Nolu Kararı
Yüksek bulaşıcılığı nedeniyle toplum sağlığı açısından ciddi risk oluşturan Koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde PCR test sonucu pozitif olanların uygun koşullarda izolasyona alınmaları salgının yayılımını kontrol altında tutma açısından büyük önem taşımaktadır.
Abdullah Erin - 27.09.2021
Yurt Sorunu Yaşayan Öğrenciler Misafirhanelerde Ağırlanacak
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, eğitimleri için Şanlıurfa'yı tercih eden üniversite öğrencilerinden yurt çıkmayan, yedekte bekleyen ve konaklama sorunu yaşayanların kamu kurumlarının misafirhanelerinde geçici olarak ağırlanacağını açıkladı.
Abdullah Erin - 24.09.2021
Şanlıurfa'daki Karahantepe Neolitik Alanı Dünyaya Tanıtıldı
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekilleri Zemzem Gülender Açanal, Ahmet Akay ve Halil Özşavli, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çok sayıda yerli ve yabancı basın kuruluşu temsilcisi, akademisyenler ve bilim adamının katılımıyla düzenlenen tanıtım toplantısı, Şanlıurfa kent merkezine 55 km.
Abdullah Erin - 24.09.2021
Türkiye'nin En Büyük Arkeoloji Projesi Şanlıurfa'da Başlıyor
Şanlıurfa'da gerçekleştirilen "2023 Dünya Neolitik Kongresi Ön Tanıtım Sempozyumu"nun son gününde, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Turizm Geliştirme ve Tanıtım Ajansı (TGA) işbirliğinde Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi'nde gerçekleştirilen "Taş Tepeler" adlı lansmana; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yerli ve yabancı akademisyenler, bilim adamları, basın mensupları ve davetliler katıldı.
Abdullah Erin - 23.09.2021
Dünya tarihini yeniden yazdıracak Taş Tepelerin tanıtımı yapıldı
Dünya tarihini yeniden yazdıracak Taş Tepelerin tanıtımı yapıldı Toplam 12 tepeden 7'inde kazı çalışmaları devam ediyor Kazılarda elde edilecek veriler tarihe yön verecek Şanlıurfa'da Taş Tepeler Tanıtım Toplantısı düzenlendi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy "Kazı ve araştırmalara aktarılan toplam ödenek miktarı 1.9 milyon liradan 58 milyon liraya ulaştı" "Göbeklitepe, arkeolojide ve ilgili tüm branşlarda bilgilerimizi güncelledi" "Türkiye topraklarının sahip olduğu medeniyet zenginliği insanlığın yoluna ışık tutacak" ŞANLIURFA - Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Turizm Geliştirme ve Tanıtım Ajansı (TGA), dünya tarihini yeniden yazdıracak Şanlıurfa'daki Göbeklitepe'ye benzeyen Taş Tepelerin tanıtımını gerçekleştirdi. Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile birlikte yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda akademisyenin katıldığı programla, dünya üzerinde ilk yerleşik yaşam ve sosyal topluluk örneklerine ev sahipliği yapan Taş Tepeler'i dünyaya tanıtıldı. Şanlıurfa'da 12 bin yıllık geçmişe sahip Unesco Dünya Mirası Listesindeki Göbeklitepe'ye benzerliğiyle dikkat çeken Taş Tepelerin tanıtımı gerçekleştirildi. Şanlıurfa Arkeoloji Müğzesinde düzenlenen program, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un yanı sıra İstanbul Üniversitesi Tarihöncesi Arkeolojisi Anabilim Dalı Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Özdoğan, Rus Bilimler Akademisi Sibirya Bölümü Arkeoloji ve Etnografya Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Andrei V. Tabarev, İstanbul Üniversitesi Tarihöncesi Arkeolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Necmi Karul, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa milletvekilleri, bilim insanları ile ulusal ve uluslararası basının katılımıyla gerçekleştirildi.
Abdullah Erin - 20.09.2021
Şanlıurfa'da Şehit ve Gaziler Onuruna Yemek Verildi
Bir otelin teras katında düzenlenen programa, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve eşi Gülhan Erin, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici, İl Müftüsü Ramazan Tolan, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hasan Aslan ile Şanlıurfa'da yaşayan şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.
Abdullah Erin - 19.09.2021
Vali Erin, Kısas'ta Gençlere Seslendi
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Alevi-Türkmen kültürünün yaşatıldığı Haliliye ilçesine bağlı Kısas Mahallesinde bu yıl 14'üncüsü düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.
Abdullah Erin - 19.09.2021
Şanlıurfa'da Gaziler Günü Etkinliği
Şanlıurfa şehitliğinde düzenlenen törene, Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hasan Aslan ile protokol üyeleri katıldı.
Abdullah Erin - 17.09.2021
Birecikliler Hayırda Yarışmaya Devam Ediyor
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ve Birecik Kaymakamı Kadir Duman ile iş adamı Dr.
Abdullah Erin - 17.09.2021
Vali Erin: Bireciklilere Hayırlı Olsun
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Birecik'teki okul açılışları ve protokol imza töreninin ardından, yenilikleriyle örnek olarak gösterilen Gül Mirkelam Anaokulu'nu, Birecik STEM Akademi ve Kariyer Merkezi ile tadilat çalışmaları tamamlanan Birecik Spor Salonunu ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Erin Haberleri | Abdullah Erin Kimdir - Haberler - Abdullah Erin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Erin kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya ve Kilis'te Muhtarlar Günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 04:34:38. #1.16#

title