Yeniay Haberleri

Yeniay haber, Yeniay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeniay - 19.05.2021
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Kutlamaya İlçe Kaymakamı Abdil Koç, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, İlçe Emniyet Müdürü Oray Yeniay, Garnizon Komutanı Binbaşı Ufuk Arabacı, Cumhuriyet Başsavcısı Emre Vurmaz, Gençlik Merkezi Müdürü Nebi Bulut ve gençler katıldı.
Yeniay - 05.05.2021
Mersin'de kamyonet takla attı: 2 yaralı
Kazada sürücü ve araçta bulunan Hasan Yeniay yaralandı.
Yeniay - 06.01.2021
Güdül'e fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi kurulması için çalışma
Yalçın, AK Parti Ankara milletvekilleri Arife Polat Düzgün ve Zeynep Yıldız ile TKDK Ankara İl Koordinatörü Emre Yeniay, AK Parti Güdül İlçe Başkanı Sadettin Erdoğan, Çağa ve Güneyce mahallelerinde incelemelerde bulunduğunu belirtti.
Yeniay - 11.12.2020
Evren ilçesinde kalkınma kooperatifi kuruldu
Toplantıya Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Koordinatörü Emre Yeniay, Evren Belediye Başkanı Hüsamettin Ünsal, çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.
Yeniay - 17.11.2020
Seyhan'da aşevinin kapasitesi arttırılıyor
Belediyeden yapılan açıklamada, ihtiyaç sahiplerinin Fatih ile Bey Mahallesi Şehit Fatih Yeniay aşevlerinden faydalandığı belirtildi.
Yeniay - 04.11.2020
Başkentte soğanların raf ömrünü uzatacak yatırım için imzalar atıldı
TKDK Ankara İl Koordinatörü Emre Yeniay, konuya ilişkin değerlendirmesinde, projenin Polatlı başta olmak üzere Ankara'nın diğer ilçeleri ve Eskişehir yetiştiricilerine hayırlı olması dileğinde bulundu.
Yeniay - 24.10.2020
Diyarbakır'da Eğitim Olimpiyatlarının hazırlık toplantısı yapıldı
Toplantıda, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Vali Yardımcısı Onur Yeniay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Ayhan Kardan, Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr.
Yeniay - 05.10.2020
TKDK Ankara İl Koordinatörlüğüne Emre Yeniay getirildi
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ankara İl Koordinatörlüğüne Yüksek Ziraat Mühendis Emre Yeniay getirildi.
title