Türk Eğitim Vakfı Haberleri

Türk Eğitim Vakfı haber, Türk Eğitim Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Eğitim Vakfı - 18.09.2021
Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'nde genç tiyatrocular da desteklenecek
Bu kapsamda Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Yapı Kredi'nin Türk Eğitim Vakfı'nda oluşturduğu burs fonu aracılığıyla tiyatro alanında eğitim almış ve yüksek lisans eğitimini tiyatro alanında yapmak isteyen 10 öğrenciye burs sağlıyor.
Türk Eğitim Vakfı - 16.09.2021
Gelin birlikte temizleyelim!
KURUM VE KURULUŞLARDAN DESTEK Etkinliğe çevre gönüllülerinin yanı sıra Kocaeli Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli Liman Başkanlığı, Kocaeli Deniz Ticaret Odası, Çevre Mühendisleri Odası, TÜRÇEV Ulusal Mavi Bayrak Koordinatörlüğü, Nicomedia Su Sporları ve Su Altı Avcılığı Spor Kulübü Derneği, Kocaeli Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğayı Koruma Derneği, Kocaeli Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği, TEMA Vakfı, KOBİDOS, Türkchopper Kocaeli Motosiklet Kulübü, KOMEK Medya, Turizm ve Doğal Yaşam Alanları (İzci Grupları), Sağlık ve Sosyal Hizmetler (Kadın ve Aile Grupları), Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği, Tütünçiftlik Sahili Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Kandıra Babalı Çevre ve Doğal Hayatı Koruma Ve Yaşatma Derneği, Kartepe Doğal Hayatı Koruma Kültür ve Turizm Derneği, Orman Çevre Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği, Türk Eğitim Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Genç Kocaelililer Derneği, TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı), Ensar Vakfı, Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü, Akademi Lise, Bilgievleri gibi kurum ve kuruluşlar katılım sağlayacak.
Türk Eğitim Vakfı - 16.09.2021
"Yapı Kredi Özel Bankacılık Sanat Bursu" fonu hayata geçti
Yapı Kredi Özel Bankacılık'tan yapılan açıklamaya göre, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile birlikte oluşturulan Yapı Kredi Özel Bankacılık Sanat Bursu Fonu sayesinde "Üstün Başarı Sanat Bursu" ve "Yüksek Öğretim Eğitim Sanat Bursu" programlarına katkı sağlanarak sanat alanında eğitim gören genç yeteneklerin desteklenmesi hedefleniyor.
Türk Eğitim Vakfı - 17.03.2021
Cargill, TEV ile "Geleceğe 60 Lider" programını başlattı
Cargill, Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde başlattığı "Geleceğe 60 Lider" programıyla, 66 kız öğrenciye staj, mentorluk, proje yarışmaları, workshop, fabrika ziyareti ve Cargill'in liderleriyle gerçekleştirilecek eğitici çalışmalara katılma gibi imkanlar sunacak.
Türk Eğitim Vakfı - 24.02.2021
Koç Holding'in Kurucusu Vehbi Koç'un vefatının 25'inci yılı
Türk Eğitim Vakfı ve Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı Başkanlıklarını yapan Vehbi Koç, 1987'de Milletlerarası Ticaret Odası tarafından Dünyada Yılın İşadamı da seçilmişti.
Türk Eğitim Vakfı - 06.02.2021
Tiyatro oyuncusu Macide Tanır anıldı
Tanır için Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından düzenlenen "Zehra Macide Tanır 8.
Türk Eğitim Vakfı - 26.12.2020
Edebiyat, müzik ve sanat dünyasının ünlü isimleri, 2020'de hayata veda etti
Vehbi Koç ve Sadberk Koç'un dördüncü ve son çocuğu olarak dünyaya gelen Kıraç, İstanbul Arnavutköy Amerikan Kız Koleji son sınıfındayken ABD'ye gidip işletme ve finans okumaya karar verdi ve Pennsylvania Üniversitesi Wharton School of Finance'ten başvurusuna olumlu yanıt aldı. Ancak babası Vehbi Koç'un, "Benim tezgahım en iyi üniversitedir. Seni ben yetiştireceğim." demesi üzerine İstanbul'da kalan Kıraç, bankacılık ve finans okumak üzere Robert Kolejin yüksek kısmına kaydoldu. Ekim 1960'ta Koç Ticaret AŞ'nin Beyoğlu Merkez Han'daki İstanbul şubesinde, babası Vehbi Koç'un yanında çalışmaya başlayan Kıraç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Vehbi Koç Vakfı İcra Komitesi Başkanı ve İdare Heyeti Üyesi, Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı, Koç Üniversitesi, Türk Eğitim Vakfı ve Robert Kolej Mütevelli Heyeti üyesi, Koç Okulu İcra Kurulu Başkanı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı, Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı.
Türk Eğitim Vakfı - 25.11.2020
Son dakika haberi | TİSK, Kovid-19 ile mücadelede örnek uygulama ve projeleri ödüllendirecek
Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde, başvurular karşılığında yapılacak her bir gönüllü bağış için, Ortak Yarınlar Ödül Programı da TEV Korona Kahramanları Vefa Fonu'na ek bağış yapacak.
Türk Eğitim Vakfı - 04.11.2020
Trendyol ve TEV'den İzmir'deki depremzede öğrencilere eğitim bursu
Trendyol, Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle İzmir'deki depremzede öğrenciler için 1 milyon TL'lik burs fonu oluşturdu.
Türk Eğitim Vakfı - 24.10.2020
Son dakika gündem: TEV ile KAHEV, Kovid-19'dan ölen sağlık çalışanlarının çocukları için harekete geçti
Son dakika haberine göre Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocukları, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı'nın (KAHEV), desteğiyle eğitim hayatlarına devam edecek.
Türk Eğitim Vakfı - 06.10.2020
TEV, 75 gencin daha hayallerini gerçeğe dönüştürüyor
Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından Türkiye'nin yetişmiş insan gücü kaynağını zenginleştirmek amacıyla verilen yüksek lisans ve üst ihtisas yurt dışı eğitim bursundan bu yıl 75 öğrenci yararlanmaya hak kazandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türk Eğitim Vakfı Haberleri | Türk Eğitim Vakfı Haber - Haberler - Türk Eğitim Vakfı haberleri, son dakika türk eğitim vakfı haber ve gelişmeleri burada. Gönüllüler kıyıdan, dalgıçlar sudan atık topladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 13:52:15. #1.15#

title