SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.06.2021
SATSO'dan esnafa kademeli normalleşmenin ilk gününde "hayırlı olsun" ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve yönetimi, kademeli normalleşme sürecinin ilk gününde esnafa ziyarette bulundu.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 27.05.2021
Sakarya'dan 37 firma ilk 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (SATSO) yapılan açıklamaya göre, listede üretimden net satış miktarına göre Sakarya'dan 37 firma yer buldu.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 18.05.2021
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, mesajında, gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan ulusların, geleceğe güvenle bakabildiğini kaydetti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 18.05.2021
TÜRKPATENT'in Hezarfen Projesi bu kez Sakarya ve Düzce'deki KOBİ'ler için uygulanacak
"Rekabette önde olmak için yeteneklerimizi geliştirmeliyiz" Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ da projenin KOBİ'lerde yenilikçilik kültürünün artırılmasına katkı sağlamayı ve KOBİ'lerde fikri mülkiyet stratejisi oluşturmayı amaçladığını söyledi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.05.2021
Sakarya'da Ramazan Bayramı mesajları
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Ramazan Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.05.2021
SATSO'dan üyelerine ücretsiz ihracat danışmanlığı desteği
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), üyelerine ücretsiz ihracat danışmanlığı desteği verileceğini duyurdu.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.05.2021
SATSO Başkanı Altuğ, nisan ayı ihracat verilerini değerlendirdi Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Türk ihracatçısının dünya üretimindeki küresel değişim dengelerini, fırsatları ve ihtiyaçları doğru analiz ederek üretim modellerini bu ihtiyaca göre biçimlendirmeye devam ettiğini bildirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.05.2021
Sakarya'da, kentin yüz ölçümünün yüzde 3'ünün OSB'lere ayrılması hedefleniyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, AA muhabirine, kuzeyden güneye, doğudan batıya geçiş sağlayan bütün yolların Sakarya'dan geçtiğini söyledi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.04.2021
SATSO Meclisi "tam kapanma" ve salgının sektörlere etkilerini değerlendirdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan 17 günlük tam kapanma kararını ve salgının sektörlere etkisini değerlendirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 28.04.2021
SATSO Başkanı Altuğ'da ham madde sıkıntısı açıklaması Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, iş dünyasında ham madde temininde yaşanan sıkıntıların hem üretimi etkilediğini hem de halka negatif yönde yansıdığını bildirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 27.04.2021
SATSO Başkanı Altuğ, tam kapanma sürecini değerlendirdi Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, tam kapanma sürecinin ticari ve üretim anlamında da kapanmayı beraberinde getirdiği için iş dünyasını rahatlatacak güçlü bir koruma paketinin hayata geçirilmesini beklediklerini belirtti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 27.04.2021
AA Sakarya Bölge Müdürü Velioğlu'ndan SATSO'ya ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'u ziyaret etti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.04.2021
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, "Adapazarı Kabak Tatlısı" tescil sürecinde sona yaklaşıldığını bildirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.04.2021
Son dakika haberi: Sakarya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, 23 Nisan 1920'nin milletin bağımsızlık iradesi ve egemenliğini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı, birlik ve beraberlik ile hür yaşama uğruna sergilenen fedakarlığın temsili olan bir gün olduğunu belirtti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 15.04.2021
Sakarya'dan mart ayında 118 ülkeye ihracat
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, mart ayında Sakarya'nın 118 ülkeye ihracat gerçekleştirme başarısını gösterdiğini bildirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.04.2021
MEB Daire Başkanı Akgül, temizlik malzemesi üreten meslek liselerini ve merkezleri ziyaret etti
Mesleki Eğitimi Tanıtma ve Yaygınlaştırma Projesi (METYAP) kapsamında kente gelen Akgül, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) düzenlenen programın ardından Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sakarya Mesleki Eğitim Merkezi ile SATSO Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde incelemelerde bulundu.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 24.03.2021
SATSO'da bölge gümrüklerinin verimli işleyişinin sağlanması tartışıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, ihracatçı firmaları artırmaya yönelik yoğun çaba sarf ettiklerini, hedefe ulaşma yolunda gümrüklerin etkin çalışmasının en büyük destekçileri olacağını belirtti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 15.03.2021
Kuzey Marmara Otoyolu, Sakarya'ya olan sanayi yatırım talebini artırdı
Kuzey Marmara Otoyolu'nun 6. kesiminin 68 kilometre uzunluğundaki son bölümü olan TEM İzmit-1 Kavşağı ile proje sonu TEM-Akyazı kavşakları arasının 19 Aralık 2020'de hizmete alınmasının ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasına (SATSO) yatırım talepleri gelmeye başladı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.03.2021
Miraç Kandili
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, masajında, mübarek üç ayların içinde müstesna bir yeri olan Miraç Kandili'ni idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.03.2021
SUBÜ'deki yabancı öğrenciler firmalarda staj yaparak gönüllü ticaret elçisi olacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasından (SATSO) yapılan açıklamaya göre, SATSO Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu yürütücülüğünde Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Uluslararası Ticaret bölümü iş birliğinde 2014 yılında başlatılan UPEP için SATSO ve SUBÜ Uygulamalı Bilimler Fakültesi iş birliğinde protokol imzalandı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.03.2021
Sakarya'da üretim ve istihdamda daha fazla kadın yer alacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasından (SATSO) yapılan açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde hazırlanan "81 İlde Türkiye'nin Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Karnesi" 2019 sonuçlarında, ülkenin bu konuda en çok gelişim göstermesi gereken alanın, "kadınların üretim faaliyetlerine katılmasının artırılması" olduğu anımsatıldı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.03.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sevgileri, emekleri ve fedakarlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum."
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sevgileri, emekleri ve fedakarlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.03.2021
Sakarya'da Kovid-19'a karşı ek tedbirler alınacak
İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü'nün son durum hakkında brifing sunduğu toplantıda, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan da yer aldı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.03.2021
SATSO ekonomik tabanlı sivil toplum kuruluşlarıyla değerlendirme toplantısı düzenledi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), Sakarya'da faaliyet gösteren ekonomik tabanlı sivil toplum kuruluşları ile ortak değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Sakarya'nın beton raporu hazırlandı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde, inşaat, müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik sektörü temsilcilerinin talebiyle oluşturulan Beton Araştırma Komisyonu çalışmalarını tamamladı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Sakarya'da gazaltı ve çelik kaynakçılığı eğitimi verilecek
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (SATSO) yapılan açıklamaya göre, iş verenlerin bulmakta zorlandıkları gazaltı ve çelik kaynakçılığına ortak çözüm bulundu.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 25.02.2021
Son dakika haberi | Sakarya'da Kovid-19 sürecinin İslam iktisadı yönünden çözüm arayışları konuşuldu
Diğer katılımcıların konuşmalarının ardından son bulan programa, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Katılım Emeklilik, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Din İşleri Yüksek Kurulu ve Türkiye Katılım Bankaları Birliği gibi çeşitli kurumsal temsilcilerin ve lisansüstü öğrencileri de katıldı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.02.2021
"Sakarya Genç Girişimci Online Network Toplantısı" gerçekleştirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Dairesi Başkanlığı işbirliğinde "Sakarya Genç Girişimci Online Network Toplantısı" yapıldı.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.02.2021
Sakarya'da Azerbaycan işbirliği fırsatları toplantısı gerçekleştirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu, T.C. Bakü Büyükelçiliği ve Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğiyle Azerbaycan-Sakarya arasındaki ticari işbirliğini güçlendirmek ve Sakaryalı firmaları Azerbaycan ekonomisi ile pazarı hakkında bilgilendirmek amacıyla...
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.02.2021
"Şehrimiz İçin Pandemiyle Mücadele Edelim" basın toplantısı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) düzenlenen programda konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, insanlığın bir yılı aşkın süredir küresel bir salgınla mücadele ettiğini kaydetti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 18.02.2021
Çevrimiçi buluşmada Bangladeş-Sakarya arasındaki yatırım fırsatları görüşüldü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Bangladeş İş Konseyi işbirliğiyle "Bangladeş-Sakarya İş Adamları Buluşma Webinarı" gerçekleştirildi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.02.2021
Hırvatistan İstanbul Başkonsolosu İvana Zerec Sakarya'da temaslarda bulundu Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'u ziyaret eden Zerec, iki ülkenin ortak geçmiş tarihi süreçleri, sanayi ve ticaret ile karşılıklı yatırım fırsatlarını değerlendirdi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.02.2021
BİK Genel Müdürü Duran, Sakarya'da ziyaretlerde bulundu
Duran, daha sonra Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.02.2021
Vali Kaldırım ve SATSO Başkanı Altuğ'dan inceleme
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Arifiye ilçesinde bulunan ve şehrin ilk organize sanayi bölgesi olan 1. Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) ziyaret etti.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.02.2021
Yerli Malı Belgesi'nde yüzde 6,5'lık artış yaşandı
Verilere göre 2020 yılında onaylanan en fazla Yerli Malı Belgesi'nin 2 bin 716 belge ile İstanbul Sanayi Odası'nda olduğu belirtildi. Belgelerin 2 bin 82'sinin Ankara Sanayi Odası, bin 438'inin Ege Bölgesi Sanayi Odası, 594'ünün Konya Sanayi Odası, 573'ünün İstanbul Ticaret Odası, 563'ünün Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, 558'inin Kocaeli Sanayi Odası, 411'inin Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, 368'inin Ankara Ticaret Odası, 347'sinin Adana Sanayi Odası, 289'unun Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 235'inin Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, 214'ünün Konya Ticaret Odası, 198'inin Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlendiği bildirildi.
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.02.2021
Sakarya Valisi Kaldırım'dan 100 milyon avroluk yatırım açıklaması
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, daha önce yatırım sözü aldıkları yatırımcılarla son görüşmeyi yaptıklarını belirterek, "Kendilerinden yatırımı 100 milyon avroya (857 milyon lira) çıkarma sözü aldım." ifadesini kullandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika sakarya ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Ülke ekonomisine katkıda bulunan Sakaryalı firmalar ve iş insanları ödüllendirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.07.2021 18:11:00. #1.13#

title