Sağlık Memuru Haberleri

Sağlık Memuru haber, Sağlık Memuru son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sağlık Memuru - 25.01.2021
Hastanede 'kumar' iddiasına soruşturma; 5 kişi açığa alındı
ESKİŞEHİR'de bir kamu hastanesinde aralarında doktor, sağlık memuru, temizlik personeli ve güvenlik görevlisinin bulunduğu bazı kişilerin acil servis ofis odasında iskambille 'kumar' oynadığı iddia edilen görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.
Sağlık Memuru - 18.01.2021
Son dakika haberleri: "Kovid-19 savaşçıları" ön yargılar ve bilgi kirliliğiyle de mücadele ediyor
Son dakika gündem haberine göre Kırşehir'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi sürecinde kurulan filyasyon ekibinde yer alan sağlık memuru Meral Gökşen, halk arasındaki önyargılar ve bilgi kirliliğiyle de mücadele etmek zorunda kaldıklarını belirterek, doktorların verdiği ilaçların aksatılmadan içilmesi gerektiğini söyledi.
Sağlık Memuru - 13.01.2021
Malatya'da evde sağlık hizmetleri ekipleri yoğun mesaide
Kentte, yatağa bağımlı ve yaşlılık nedeniyle öz bakımlarını yapamayan ve çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle hastaneye gelemeyen hastalara 4443833 nolu telefon numarasından alınan talep doğrultusunda doktor, hemşire, sağlık memurundan oluşan ekiple hizmet veriliyor.
Sağlık Memuru - 06.01.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'nün ilişkilerimizi zehirlemesine izin vermeyeceğiz
ERDOĞAN VE RAMA ARASINDA İLGİNÇ 'BAHİS' DİYALOĞU Rama, sözü Arnavutluk'ta Türkiye'nin 3 ayda inşa edeceği bölge hastanesi konusuna da getirerek, "Sayın Cumhurbaşkanı ile burada bahse giremezdik fakat 3 ay içinde bunun hazır olması çok güçlü bir bahis. Ben bu bahsi kaybetmekten mutluyum" diye konuştu. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sayın Başbakan özellikle hiç endişe etmesin. İstanbul'da Yeşilköy Havalimanı'nda, Sancaktepe'de 1008'er odalı iki tane hastaneyi iki ayda yaptık. Bu ise 150 odalı olacağı için üç ay dedik, bu leblebi, çekirdek. Tabi tıbbi teknik donanımları da olacak. Bizim İstanbul'daki hastanelerde 18'er ameliyathane var, herhalde buradaki ameliyathane sayısı biraz düşük olabilir. Yani bu ameliyathanelerle beraber burada artık sıkıntı yaşanmayacak ve Sağlık Bakanlığımız geçici bir süre buradan sağlık elemanlarını da doktoruyla, hemşiresiyle, sağlık memuruyla gönderecek.
Sağlık Memuru - 06.01.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Arnavutluk'ta hastane yapılacak Arnavutluk'a yapılacak hastaneyle birlikte burada artık sıkıntı yaşanmayacağına işaret eden Erdoğan, Sağlık Bakanlığının, geçici bir süre Türkiye'den doktor, hemşire ve sağlık memuru gibi sağlık elemanlarını da göndereceğini ve Türklerin, Arnavutluk'taki sağlık ekibine öğreticilik yapacağı bilgisini verdi.
Sağlık Memuru - 04.01.2021
Kovid-19'u yenen vali yardımcısı sağlıkçılara minnetini mısralara döktü
Hastalıkla mücadelesine değinen Avşarbey, sözlerini şöyle sürdürdü: "Vücut kırgınlığı ve yüksek ateş şikayetlerim oldu. Kovid-19 test sonucum pozitif çıktığı için hastanede tedavi gördüm. Tedavi sürecimde hastalıkla ilgili düşüncelerimi ve gördüklerimi şiirle dillendirdim. Kimisi hastane personelinin çabaları kimisi yaşadıklarımla ilgiliydi. Bu şiir dizisine 'Covid Günlüğü' adını verdim. Tedavimin ardından da bu süreçte fedakarca görev yapan sağlık çalışanları için bir şiir kaleme aldım. Daha önce 5 yıl sağlık memuru olarak çalıştım.
Sağlık Memuru - 30.12.2020
KİT'lerde çalışan sözleşmeli personelin ücretleri belirlendi
Bu gruba dahil pozisyonlar ise şöyle: "AIM memuru, amir yardımcısı, anbar memuru, apron memuru, ARFF memuru, asistan AIM memuru, asistan havacılık bilgi yönetimi uzmanı, başdağıtıcı, başhemşire, başrepartitör, başteknisyen, bilgisayar işletmeni, büro personeli, cer muayene memuru, çocuk gelişimcisi, çocuk eğitimcisi, dağıtıcı (PTT), daktilograf, dava takip memuru, dekoratör, eğitim uzmanı, endeks ve faturalama memuru, enformasyon memuru, gişe memuru, grafiker, haberleşme memuru, hareket memuru, havacılık bilgi yönetimi uzmanı, hemşire, hostes, itfaiyeci, kondoktör, konsrüktör, koruma ve güvenlik görevlisi, köprü operatörü, kütüphaneci, laborant, makinist, memur, merkezi satınalma uzman yardımcısı, muhasebeci yardımcısı, mutemet, öğretmen, pazarlama ve dağıtım memuru, pazarlamacı, pedagog, programcı yardımcısı, psikolog, puantör, raportör, repartitör, ressam, revizör, sağlık memuru, sağlık teknisyeni, santral memuru, satınalma memuru, satış memuru, sayman, sekreter, stajyer AIM memuru, stajyer hava trafik kontrolörü, stajyer havacılık bilgi yönetimi uzmanı, sürveyan, şef yardımcısı, teknik ressam, teknisyen, temsilci, topograf, tren teşkil memuru, uzman yardımcısı, vagon teknisyeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, veteriner sağlık teknisyeni, veznedar.
Sağlık Memuru - 25.12.2020
Kırşehir'de devrilen otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti
Öztürk'ün Boztepe Aile Sağlığı Merkezi'nde sağlık memuru olarak görev yaptığı öğrenildi.
Sağlık Memuru - 25.12.2020
Son dakika haber... Sağlık Bakanlığına 2021 yılı için 16 bin yeni sözleşmeli personel kadrosu tahsis edildi
Buna göre, istihdam edilecek 16 bin sözleşmeli sağlık personelinden 8 bin 964'ü uzman doktor, 6 bin 785'i doktor, 197'si ebe, 45'i sağlık memuru, 5'i hemşire, 1 diyetisyen, 1 diş doktoru, 1 psikolog ve 1 sağlık teknisyeni olacak.
Sağlık Memuru - 21.12.2020
Son dakika! Kenya'da hemşire ve sağlık memurlarından sonra doktorlar da grev kararı aldı
Kenya'da Kovid-19 salgını nedeniyle en az 30 doktor, 26 hemşire ve 10 sağlık memuru hayatını kaybetti.
Sağlık Memuru - 20.12.2020
Son dakika haberleri... Düzce'de sağlık personeli Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
Atay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Atatürk Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık memurunun Kovid-19 nedeniyle genç yaşta hayatını kaybettiğini teessürle öğrendiğini belirterek, Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine sabır ve baş sağlığı diledi.
Sağlık Memuru - 12.12.2020
Son dakika haber! TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Baltacı, şöyle devam etti: "Örneğin, 77 milyarlık bütçesi olan Sağlık Bakanlığı gerçekten olsaydı, yurttaşlarımız bizi her gün yoğun bakımda yer bulamadığı için aramak zorunda kalmazdı. Örneğin, hekimi, hemşiresi, sağlık çalışanı bitmiş, tükenmişken binlerce hemşire, sağlık memuru, tekniker, teknisyen atama beklemezdi.
Sağlık Memuru - 09.12.2020
Kenya'da hemşire ve sağlık memurlarından grev kararı
Kenya'da Kovid-19 salgını nedeniyle en az 30 doktor, 26 hemşire ve 10 sağlık memuru hayatını kaybetti.
Sağlık Memuru - 09.12.2020
Son dakika haberleri: DHA YURT BÜLTENİ - 24
Kaza, gece saatlerinde Kocasinan ilçesi İstasyon Caddesi ile Oğuz Caddesi kesişiminde meydana geldi. Emin Sayın yönetimindeki 38 YK 086 plakalı hafif ticari araç ile sürücüsü henüz öğrenilemeyen 38 GG 017 plakalı ambulans çarpıştı. Kazanın etkisiyle savrulan ambulans yan yattı. Kazada her iki aracın sürücüsü, ambulansta görevli 2 sağlık memuru ve hafif ticari araçtaki 4 yolcu yaralandı.
Sağlık Memuru - 04.12.2020
Evde bakım hizmeti verdiği hastanın sobasını da yakıyor
Kayseri'nin Develi ilçesinde sağlık memuru olarak görev yapan Ali Tomu, evinde bakım hizmeti alan 85 yaşındaki Aydın Deliak'ın evinin sobasını da yakıyor.
Sağlık Memuru - 04.12.2020
Son dakika sağlık: Antalya'da karantinaya uymayan 577 kişi yurtlarda zorunlu izolasyona alındı
Filyasyon ekiplerinin yoğun çaba harcadığını ifade eden Hülür, şöyle devam etti: "Filyasyon başarılı yapılırsa salgını kontrol etmemiz kolaylaşır, hastalanacak kişi sayısı azalır, hastalığın yayılımı yavaşlar ve hastanelerimizde yığılmalar azalacağından hastalarımıza çok daha kaliteli hizmet verebiliriz. Filyasyon ekiplerimiz uzman ve pratisyen hekimlerimiz, diş hekimlerimiz, hemşire, ebe ve sağlık memuru arkadaşlarımızla birlikte 7/24 görev yapıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sağlık Memuru Haberleri | Sağlık Memuru Haber - Haberler - Sağlık Memuru haberleri, son dakika sağlık memuru haber ve gelişmeleri burada. Sağlık çalışanları aldıkları simülasyon eğitimiyle saha koşullarına hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 04:25:00. #1.15#
title