Osman Arslan Haberleri

Osman Arslan haber, Osman Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Arslan - 12.11.2020
Halkbank'tan 2 milyar 90 milyon TL net kar
"Türkiye ekonomisi pandemide en zorlu süreci geride bıraktı" Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, haziran ayında başlayan normalleşme sürecinin, yılın ilk yarısında salgın nedeniyle yavaşlayan ekonomiye hız ve moral verdiğine dikkati çekti.
Osman Arslan - 12.11.2020
CEO Club Bankacılık Zirvesi
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Fonlama tarafına baktığımız zaman özellikle mevduat tarafında yabancı paraya eğilim hala devam ediyor.
Osman Arslan - 9.11.2020
Halkbank'tan ikinci el araç alış-satışında Güvenli Ödeme Sistemi
"İkinci el araç alım-satım işlemlerine Halkbank güvencesi getiriyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, ikinci el araç piyasasındaki canlılığı olumsuz etkileyecek birtakım riskler tespit ettiklerini ve bu sorunları ortadan kaldırmak üzere özel bir çözüm ürettiklerini belirtti.
Osman Arslan - 19.9.2020
Ahilik Hizmet Ödülü bu yıl Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'a verildi
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Ahilik Hizmet Ödülünü aldı.
Osman Arslan - 18.9.2020
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 33. Ahilik Haftası kapanış törenine katıldı Açıklaması
Ticaret Bakanlığı olarak esnafa mümkün olan en etkin hizmeti sunmak için gayret gösterdiklerinin altını çizen Pekcan, şöyle konuştu: "Esnafımızın, sanatkarımızın, iş insanlarımızın yeni nesil teknolojiyle tanışması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bildiğiniz üzere, esnaflarımıza yönelik iş ve işlemlerin büyük bölümü e-Devlet kapısı ile entegre biçimde çalışan Esnaf Bilgi Sistemimiz üzerinden sağlanmaktadır. Son dönemde yaptığımız yeni yatırımlarla bu sistemimiz altında Coğrafi Bilgi Sistemini de kurduk ve Esnaf Rehberi Mobil Uygulamasını devreye aldık. Ayrıca, esnaf odalarımızın işlemlerini kolaylaştırıcı ve esnafımıza daha iyi hizmet sağlamalarına yarayacak yeni dijital altyapıları da hayata geçirdik. Bakanlık olarak, girişimcilik, e-ticaret ve ihracat konularında ücretsiz online eğitimler veriyoruz. Tüm esnaf, sanatkar kardeşlerimi ve tüm vatandaşlarımızı bu eğitimlerden faydalanmaya davet ediyorum." Bakan Pekcan, pandemi şartlarındaki esnafın mali durumlarının desteklenmesi için de gerekli tüm kaynakların seferber edildiğini hatırlattı. Esnaf ve sanatkarların kooperatif kefaletiyle veya doğrudan Halkbank'tan kullanmış oldukları kredilerin geri ödemelerine de değinen Bakan Pekcan, şunları kaydetti: "Esnafımızın taksitleri nisan, mayıs ve haziran ayları için 3 ay süreyle faizsiz olarak ertelenmişti. Söz konusu ertelemeden 374 bin 674 esnafımız faydalandı. Esnafımızın 3 milyar liranın üzerindeki kredisini erteledik. Bununla birlikte temmuz, ağustos ve eylül aylarına ait taksitleri de üçer ay süreyle ertelenmiştir. Yine bu dönemde Halkbank tarafından hayata geçirilen 'İşletme Kredisi' kapsamında bugüne kadar 18,1 milyar lira faiz indirimli kredi sağlandı. Ayrıca, önemli bir kolaylık olarak pek çok faaliyet kolundaki işletmelere Hazine ve Maliye Bakanlığımızca KDV ve stopaj indirimi sağlanmıştır. Devletimiz ve hükümetimiz, her zaman olduğu gibi içinden geçtiğimiz bu olağanüstü süreçte de esnaf ve sanatkarımızın yanında olmaya devam etmiştir. Hep birlikte, devlet ve millet dayanışması ile aşamayacağımız engel, ulaşamayacağımız hedef yoktur. Ülkemizin refahı ve kalkınması adına hep birlikte gayretlerimizi sürdüreceğiz." Konuşmaların ardından Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'a yılın Ahilik Hizmet Ödülü verildi ve şed kuşatıldı.
Osman Arslan - 14.8.2020
Halkbank'tan yılın ilk yarısında 1,8 milyar TL net kar
Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, ikinci çeyrekte pandemiyle mücadeleyi başarıyla yöneten Türkiye'nin, normalleşme adımlarıyla birlikte yeniden büyüme ivmesi kazandığını belirtti.
Osman Arslan - 28.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Şehit Piyade Er Kerim Arslan'ın acı haberi, Konya'nın merkez Selçuklu ilçesi Bosna Hersek Mahallesi'nde oturan ailesine askeri yetkililer tarafından verildi. Anne Güler Arslan ile diğer yakınları, acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu. Şehit Arslan'ın babası Osman Arslan'ın ise kaza haberini aldıktan sonra Mersin'e gittiği belirtildi.
Osman Arslan - 19.6.2020
ATO Başkanı Baran'dan Kovid-19'la ekonomik mücadelede kamu bankası vurgusu Açıklaması
Oda'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ATO Meclis Salonu'nda Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'ın da katıldığı ve yeni normalleşmede sektörlerin yaşadığı finansal sorunların ele alındığı "Pandemi Sürecinde Finansal Gelişmeler İstişare Toplantısı" gerçekleştirildi.
Osman Arslan - 17.6.2020
Deloitte Türkiye: Restoran sektörünü sağlıklı ve taşınabilir ürünler kurtaracak
"Restoranların dijital araçlara yatırımı sürecek" Açıklamada görüşlerine yer verilen Deloitte Ulaştırma Turizm ve Hizmet Lideri Osman Arslan, gelecek dönemde restoranların dijital araçlara yönelik yatırımlarını artırmayı sürdüreceğini bildirdi.
Osman Arslan - 13.6.2020
Son dakika haberleri... Halkbank Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi
Osman Arslan, Kerem Alkin, Meltem Taylan Aydın ve Maksut Serim de 3 yıl süreyle Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi.
Osman Arslan - 22.5.2020
Halkbank Genel Müdürü Arslan: Biz 82 yıldır önce halk, sonra bankayız
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, kamu bankalarının bugün geldiği noktada reel sektöre sunulan kredilerin yüzde 50'sini karşılar duruma geldiğini belirterek, "Kuruluşundan itibaren reel sektörün destekçisi olan Halkbank'ın KOBİ Bankacılığı alanındaki pazar payı yüzde 19,4'e ulaşmıştır.
Osman Arslan - 14.5.2020
Halkbank'tan ilk çeyrekte 825 milyon TL net kar
"İmalat sanayiini desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Türkiye'nin yeni yıla mali anlamda pozitif göstergelerle başladığını belirterek, "Bankamız bu yılın başında hedeflerini belirlerken istihdama ve ihracata odaklanmıştır, firmaları özellikle bu yönde teşvik edecek ürünlere öncelik vermiştir.
Osman Arslan - 14.5.2020
Halkbank'ın aktif büyüklüğü 491.2 milyar liraya yükseldi
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Bankamız bu yılın başında hedeflerini belirlerken istihdama ve ihracata odaklanmıştır, firmaları özellikle bu yönde teşvik edecek ürünlere öncelik vermiştir" dedi.
Osman Arslan - 16.4.2020
Turizm sektörü koronavirüs sonrası fırsatları bekliyor
Yeni iş modelleri ve fırsatlar Açıklamada görüşlerine yer verilen Deloitte Ulaştırma, Turizm ve Hizmet Sektör Lideri Osman Arslan, koronavirüsün hem gelirler hem de tedarik zincirleri üzerinde çok büyük ve henüz tam ölçülemeyen bir etkisi olduğuna dikkati çekerek, "Küresel virüs krizine en çok maruz kalan sektörlerden biri olan otelcilik ve konaklama endüstrisindeki müşterilerimizin, hızla hareket ettiğini ve sektörlerindeki operasyonel ve finansal etkisini anlamaya ve ölçmeye odaklanmış olduklarını gözlemlerken, bir taraftan da mekanlarını hastaneler ve hastane çalışanları için kullanılabilir hale getirmeleri gurur verici.
Osman Arslan - 16.4.2020
Turizm sektörü Covid-19 sonrası fırsatları bekliyor
Covid-19 pandemisinin hem gelirler hem de tedarik zincirleri üzerinde çok büyük ve henüz tam ölçülemeyen bir etkisi olduğuna dikkat çeken Deloitte Ulaştırma, Turizm ve Hizmet Sektör Lideri Osman Arslan, "Küresel virüs krizine en çok maruz kalan sektörlerden biri olan otelcilik ve konaklama endüstrisindeki müşterilerimizin, hızla hareket ettiğini ve sektörlerindeki operasyonel ve finansal etkisini anlamaya ve ölçmeye odaklanmış olduklarını gözlemlerken, bir taraftan da mekanlarını hastaneler ve hastane çalışanları için kullanılabilir hale getirmeleri gurur verici" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Arslan Haberleri | Osman Arslan Kimdir - Haberler - Osman Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. İHA Batman muhabiri ödül aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 21:49:04. #1.14#
title