Mustafa Yaman Haberleri

Mustafa Yaman haber, Mustafa Yaman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yaman - 12.10.2020
Gaziantep'te husumetli iki aile barıştırıldı
Barış yemeğine İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Jandarma Komutanı Yarbay Mehmet Diki, İlçe Müftüsü Musa Çiftçi ve davetliler katıldı.
Mustafa Yaman - 6.10.2020
AK Parti Osmaneli Gençlik Kolları Olağan Kongresi yapıldı
Gümüş, yaptığı konuşmada, kongrenin hayırlı olmasını dileyerek, şöyle konuştu: "Kongre sürecindeki desteklerinden dolayı milletvekilimiz Selim Yağcı'ya, belediye başkanımız Münür Şahin'e, ilçe başkanımız Şaban Güdem'e teşekkür ediyorum. Osmaneli için güzel çalışmalar yapacağız, hep birlikte güzel işler başaracağımıza inancım tam." Kongreye, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Osmaneli AK Parti İlçe Başkanı Şaban Güdem ve partililer katıldı.
Mustafa Yaman - 5.10.2020
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şahin'in acı günü
Cenazeye Şahin, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gaziantep Valisi Davut Gül, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Nizip İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Nizip İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki, AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan, AK Parti Karkamış İlçe Başkanı Ahmet Özaslan ile vatandaşlar katıldı.
Mustafa Yaman - 17.9.2020
Son dakika... Bilecik'te Kovid-19 denetimi yapıldı
Denetimlerde, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Faruk Dirgen, İl Sağlık Müdürü Kadir Keskin ile Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman hazır bulundu.
Mustafa Yaman - 11.9.2020
Son dakika ekonomi: Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Geleneksel gıdalarımızın üretimini teşvik ediyoruz"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, organik gıda ihtiyacının karşılanması ve köylerde üretimin artırılması için Keçiören'e bağlı Kösrelik köyünde kerpiçten tandır damı yapımının başladığını belirtti. Keçiören Belediyesi açıklamasında görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Köylerimizdeki ekonomik kalkınmaya katkı sunmak ve geleneksel gıdalarımızın üretimini teşvik etmek için kerpiçten tandır damı yapacağımızın sözünü vermiştik. Damın temelini attık ve kerpiçlerimizi kesmeye başladık. Tandır damı kısa süre içerisinde Kösrelik köyü sakinlerimizin hizmetine açılacak." ifadelerini kullandı "Köylülerimize gelir kapısı sağlayacak" Tandır damında üretilecek olan ekmeklerin köylülere gelir kapısı sağlayacağını, vatandaşa ise sağlıklı ekmek tüketme imkanı sunacağını aktaran Altınok, şunları kaydetti: "Sofralarımızın vazgeçilmezi olan tandır ekmeğinin köylülerimize iş kapısı olması için üretimi teşvik ediyoruz. Bu nedenle de geleneksel yöntemlerle kerpiçten tandır yapımına başladık. Köylerimizde yaşayan kadınlarımız hem ekmek ihtiyaçlarını karşılayacaklar hem de ürettikleri ekmekleri şehir merkezinde satarak ev ekonomilerine katkı sunacaklar. Unutulmaya yüz tutmuş olan bu geleneğimizi bir yandan yaşatacağız diğer yandan da sağlıklı ekmek tüketeceğiz." Kösrelik Köyü Muhtarı Mustafa Yaman ise Altınok'un Keçiören'e bağlı köylere verdiği desteklerden memnuniyet duyduklarını belirterek, "Başkanımız tarımsal üretim için çiftçilerimize fide, tohum ve gübre desteği sağladı.
Mustafa Yaman - 1.9.2020
Son dakika haber | Kaymakam ve belediye başkanından şehit ailesine taziye ziyareti
Şehit için okunan dualara eşlik eden Şahin ve Sarı'ya, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki, İlçe Müftüsü Musa Çiftçi ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan da eşlik eşlik etti.
Mustafa Yaman - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yaman, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Horzum, İlçe Sağlık Müdürü Rıdvan Selvi, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Ergen, Ak Parti İlçe Başkanı Resul Bulut ve kurum amirleri katıldı.
Mustafa Yaman - 26.8.2020
Bolu'da lise birincilerine ödül verildi
Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen ödül törenine, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkan Vekili Mustafa Güldal, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, İzzet Baysal Vakfı Genel Sekreteri Mustafa Yaman, vakfın yönetim kurulu ve mütevelli heyet üyeleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Mustafa Yaman - 24.8.2020
Bolu'da 'Ata Tohumları Bahçesi' açıldı
Bolu'da 'Ata Tohumları Bahçesi' açıldı BOLU'nun Seben ilçesinde Bağışçılar Vakfı tarafından Kuzgölcük Köyü'nde yaptırılan Şerafettin Erbayram Ata Tohumları Bahçesi açıldı. Bahçede Bolu'ya özgü 10 çeşit ürün yetiştirilecek. Yetiştirilen ürünlerden elde edilecek tohumlar ekim alanlarının yaygınlaştırılması amacıyla Bolu'da dağıtılacak. Bolu'nun hayırseverliği ile tanınan Yüksek Ziraat Mühendisi ve iş insanı merhum Şerafettin Erbayram'ın memleketine kazandırmak istediği Ata Tohumları Bahçesi, Seben Kuzgölcük Köyü'nde hayata geçirildi. Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından yaptırılan ve 2 bin 300 metrekare alana kurulu Ata Tohumları Bahçesi'nde, Merhum Şeraffettin Erbayram'ın bulduğu ve sakladığı ata tohumları toprakla buluştu. Şerafettin Erbayram Ata Tohumları Bahçesi'nin açılış töreninde bir konuşma yapan Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Nahit Abak, gelişmişliğin en önemli ölçütlerinden birinin tarımsal üretim olduğuna vurgu yaparak, Bolu Bağışçılar Vakfı olarak her zaman Şerafettin Erbayram'ın izinden yürümeye devam edeceklerini söyledi. Abak vakıflarının kurucu başkanı Şerafettin Erbayram'ın bir hayalini gerçekleştirdiklerini belirterek, 'Şerafettin Erbayram hayatını memleketinin ve ülkesinin kalkınmasına adamış örnek bir şahsiyetti. Gelişmenin temel şartı olarak gördüğü tarımsal kalkınma için merhum Erbayram'ın Bolu'ya yaptığı katkıları anlatmaya saatlerimiz yetmez. Bolu'da modern tarıma geçilmesinde, alternatif ürünlerin yetiştirilmesinde ve çiftçimizin doğru yöntemlerle tarım yapmasında Şerafettin Erbayram'ın emeklerini kimse yadsıyamaz. Sayın Erbayram'ın en büyük hayallerinden biri de tamamen yerli olan ata tohumlarının üretilmesiydi. Genetiği ile oynanmamış, hormonsuz, tamamen yerli olan bu tohumlardan elde edilecek ürünler sağlıklı bir neslin meydana gelmesinde en önemli unsurlardan biriydi O'na göre. Bolu Bağışçılar Vakfı olarak bugün, kurucu başkanımızın sağlığında büyük emeklerle bulduğu, topladığı ve koruduğu tohumları kurduğumuz bu bahçede toprakla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu bahçede üretilecek tohumların tüm Bolu'ya yayılacağını, çiftçimizin kendi topraklarımızda kendimize ait yerli tohumlarla tarım yapacağını ümit ediyoruz. Bu güzel günde Şerafettin Erbayram'ın hayaline bir adım daha yaklaşmanın verdiği mutluluk gerçekten tarifi zor bir duygu" dedi. Konuşmaların ardından İzzet Baysal Vakfı Genel Sekreteri Mustafa Yaman tarafından Kur'an-ı Kerim okundu.
Mustafa Yaman - 2.8.2020
Şehitlerin anılarını rölyef sanatıyla yaşatıyorlar
Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Cem Kambur, Şehit Piyade Uzman Çavuş Uğur Akyer, Şehit Piyade Er Ayhan Erdoğan, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sinan Oruç ve 15 Temmuz şehidi din görevlisi Mustafa Yaman'ın fotoğraflarından yapılan kağıt rölyef tablolar görselliğiyle de dikkati çekiyor.
Mustafa Yaman - 31.7.2020
Son dakika haberi: Gaziantep'te Kurban Bayramı
Kurban Bayramı nedeniyle Kaymakam Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki ve birim amirleri şehitliği ziyaret etti.
Mustafa Yaman - 9.7.2020
TBMM Genel Kurulu
Mardin Büyükşehir Belediyesinde kayyum atanmasının ardından yolsuzluk yapıldığını iddia eden Oluç, "Mustafa Yaman sanmasın ki merkeze alınarak kurtuldu, iki elimiz onun yakasındadır.
Mustafa Yaman - 6.7.2020
Keçiören Belediyesi'nden organik tarıma destek
Köserlik Mahalle Muhtarı Mustafa Yaman da belediyenin yaptığı hizmetlerden gayet memnun olduklarını belirterek, "Köyümüze hizmet devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yaman Haberleri | Mustafa Yaman Kimdir - Haberler - Mustafa Yaman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yaman kimdir, hayatı ve biyografisi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.11.2020 05:41:27. #1.14#
title