Mogan Gölü Haberleri

Mogan Gölü haber, Mogan Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mogan Gölü - 01.04.2021
Son dakika haberi! Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca korunan alan sayısı 3 bin 534'e yükseldi
Mogan Gölü dip çamuru temizlenmesi projesinde ise 2016-2018 yılları arasında 3 milyon metreküp çamur tarama işlemi yapıldı.
Mogan Gölü - 26.03.2021
Gölbaşı Belediyesi 56. yaşını kutladı
Mogan Gölü kıyı bandına yaptıkları yürüyüş yolu ve bisiklet yolunun tamamlandığını ve bu hizmetin vatandaşlar tarafından büyük heyecanla ve mutlulukla karşılandığını ifade eden Şimşek, "2.
Mogan Gölü - 04.02.2021
Mamak-Gölbaşı içme suyu hattı projesiyle 650 bin kişinin su ihtiyacı karşılanacak
Öztürk, "Gölbaşı Özel Çevre Koruma Bölgesi"de yer alan Mogan Gölü'ne karışan atık su hatlarıyla ilgili özel çalışma yapacaklarını belirtti.
Mogan Gölü - 10.12.2020
Bakan Kurum "Millet Bahçeleri İlk Fidanıyla Buluşuyor" programında konuştu: (2)
Bakan Kurum, tarihi yeniden gün yüzüne çıkarma projesiyle Atatürk Orman Çiftliği'yle başlayan Atatürk Kültür Merkezi, yeni Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestra binasının, AKM Millet Bahçesi, Gençlik Parkı ve eski 19 Mayıs Stadı'nın içinde yer aldığı son derece geniş bir kültür ve tarih aksını, Ankaralılarla buluşturduklarına işaret ederek, şunları kaydetti: "Ankara'mıza değer katacak, İmrahor Millet Bahçesi'nden başlayarak, Eymir Gölü, Gölbaşı Millet Bahçesi, Mogan Gölü ve Gölbaşı Arboretum alanı içerisinde yer alan yeşil koridoru da güneyde oluşturuyoruz.
Mogan Gölü - 10.12.2020
Gölbaşı Belediyesi, 1. Etap Bisiklet Yolu'nu tamamladı
Şimşek, yaptığı açıklamada, vatandaşların Mogan Gölü manzarası eşliğinde bisiklet sürme keyfini yaşayacağını belirterek, projenin Gölbaşı'na hayırlı olmasını temenni etti.
Mogan Gölü - 27.11.2020
Belediye Başkanı Şimşek, GÖL-DER Başkanı Demirci ile bir araya geldi
Gerçekleşen ziyaret sonrası Mogan Gölü'nde incelemelerde bulunan heyet, Şimşek'ten bilgi aldı.
Mogan Gölü - 22.10.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Saraçoğlu Mahallesi Koruma Yenileme ve Yaşatma Projesi'ni tanıttı Açıklaması
Ankara'yı "Güçlü Türkiye'nin Güçlü Başkenti" yapmak için, dünya başkentleri arasında en üst sıralara sokmak için büyük projeleri tek tek hayata geçirdiklerini belirten Kurum, şöyle konuştu: "Başkentimizi doğal güzelliklerini, göllerini, akarsularını, yeşil alanlarını koruyan bir çevre ve şehircilik hamlesiyle, 2023'e, 2053'e, 2071'e hazırlıyoruz. Bir taraftan 'Ankara'nın her yerinde kentsel dönüşüm' diyor, 21 riskli ve 33 rezerv yapı alanımızda deprem dönüşüm projelerimizi sürdürüyoruz, diğer taraftan birbirinden güzel ve sağlam kamu binalarıyla, sokak sağlıklaştırma, cephe yenileme çalışmalarımızla Ankara'nın çehresini baştan başa yeniliyoruz. Özellikle Eski Ankara adıyla andığımız Altındağımızda Hamam arkası mevkiindeki konakların restorasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor." Altındağ'da tarihi, kültürü ön plana çıkaran çok önemli bir yenileme projesini de hayata geçirdiklerini belirten Kurum, şunları kaydetti: "Ankaralıları tarihle buluşturacak bu projemizi Ankara Kalesi çevresinden başlayarak, Hergelen Meydanı'nın, Ulus'taki Yahudi Mahallesi'nin ve belediye binasının bulunduğu bölgeleri kapsayacak şekilde planladık. Bu tarihimizi yeniden gün yüzüne çıkarma projesi Hergelen Meydanı'ndan başlayıp, Atatürk Orman Çiftliği, AKM Millet Bahçesi, Gençlik Parkı ve eski 19 Mayıs Stadı'nın olduğu alanı içine alan son derece geniş bir yeşil koridorla birleşiyor. Projemiz tamamlandığında Ankara'nın göbeğinde kilometrelerce uzunluktaki bir kültür ve tarih aksını, yeşil koridoru Ankaralılarla buluşturmuş olacağız. Bununla da yetinmedik. Yeşil Ankara'mıza değer katacak İmrahor Vadisi Millet Bahçesi'nden başlayarak, Eymir Gölü, Gölbaşı Millet Bahçesi, Mogan Gölü ve Gölbaşı Arboretum alanını içine alan yeni bir yeşil koridor daha oluşturuyoruz.
Mogan Gölü - 08.09.2020
Gölbaşı'nda Mogan Gölü 1. etap kıyı bandı çalışmaları ekim ayında tamamlanıyor
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Mogan Gölü 1. etap kıyı bandı rehabilitasyon ve rekreasyon alanı çevre düzenlemesinin ekim ayında tamamlanacağını bildirdi.
Mogan Gölü - 03.06.2020
Başkentte toplu taşıma araçlarına normalleşme düzenlemesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi, yeni normalleşme sürecinde belediye otobüslerinde ayakta yolcuda yüzde 30, raylı sistemlerde yüzde 50 kuralıyla hizmet verilmesini kararlaştırdı.
Mogan Gölü - 20.05.2020
Bakan Kurum: "Mogan Gölü'nde su kalitesinin artmasıyla yaşayan canlı türü de arttı"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Mogan Gölü'nü doğal haline kavuşturmak için şimdiye kadar 3 milyon 200 bin metreküp dip çamuru çıkardıklarını, su kalitesinin artmasıyla gölde yaşayan canlı türlerinde de artış sağlandığını bildirdi.
Mogan Gölü - 14.05.2020
Mogan Gölü'ne 35 bin sazan yavrusu bırakıldı
Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki Mogan Gölü'ne Tarım ve Orman Bakanlığınca 35 bin sazan yavrusu bırakıldı.
Mogan Gölü - 14.05.2020
Mogan Gölü'ne 35 bin sazan yavrusu bırakıldı
TARIM ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü'nce yürtülen proje kapsamında, 63 ildeki 766 su kaynağına 5 milyon adet sazan yavrusu bırakılacak.
Mogan Gölü - 29.03.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Ankara'da hafta sonları girişi yasaklanan piknik alanları, ormanlar ve ören yerlerinde gerekli önlemler alındı. Güvenlik görevlileri, Mogan Gölü, Mavi Göl, Göksu Parkı ve diğer piknik alanlarının girişlerini dubalarla kapattı, güvenlik şeridi çekti.
Mogan Gölü - 28.03.2020
Ankara'da piknik alanları, ormanlar ve ören yerlerinde önlemler alındı
Güvenlik görevlileri, Mogan Gölü, Mavi Göl, Göksu Parkı ve diğer piknik alanlarının girişlerini dubalarla kapattı, güvenlik şeridi çekti.
Mogan Gölü - 07.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Bakan Kurum, "Bakanlığımızın Konya Projeleri arasında siz öğrencilerimizi özellikle mutlu edecek projelerimiz de bulunuyor. Ankara'dan başlamak üzere Mogan Gölü, Tuz Gölü, Aksaray, Konya rotasını kapsayan Bisiklet Yolu Ağı için, çalışmalarımızı başlattık.
Mogan Gölü - 07.03.2020
Bakan Kurum: Kanlı senaryonun asıl hedefi Suriye değil, Türkiye (2)
Bakan Kurum, "Bakanlığımızın Konya Projeleri arasında siz öğrencilerimizi özellikle mutlu edecek projelerimiz de bulunuyor. Ankara'dan başlamak üzere Mogan Gölü, Tuz Gölü, Aksaray, Konya rotasını kapsayan Bisiklet Yolu Ağı için, çalışmalarımızı başlattık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mogan Gölü Haberleri | Mogan Gölü Haber - Haberler - Mogan Gölü haberleri, son dakika mogan gölü haber ve gelişmeleri burada. Ankara Büyükşehir Belediyesi 40 taşınmazı kiraya verecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 18:58:10. #1.16#

title