Maden İş Haberleri

Maden İş haber, Maden İş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maden İş - Dün
İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti alan yeraltı maden iş yerlerine 3 ayda 2,5 milyon TL hibe desteği
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) Finansal Destek ve Rehberlik Programı faydalanıcısı olan 80 yeraltı maden işletmesine üçüncü hibe desteği ödemesini gerçekleştirdi.
Maden İş - 29.08.2021
Maden işletmelerine 850 bin lira hibe desteği
ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) Finansal Destek ve Rehberlik Programı kapsamında, maden iş yerlerine toplamda 850 bin lira destek sağlandığını açıkladı.
Maden İş - 16.08.2021
Maden-İş, İzmir'de 120 yataklı misafirhane açtı
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) tarafından İzmir'de yaptırılan misafirhane, törenle hizmete açıldı.
Maden İş - 14.07.2021
60 maden işletmecisine 732 bin lira hibe desteği
ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) Finansal Destek ve Rehberlik Programı kapsamında 60 maden işletmecisine 732 bin lira hibe desteği ödendiği açıklandı.
Maden İş - 06.06.2021
Seydişehir Belediyesi'nde toplu sözleşme sevinci
Seydişehir Belediyesi iştiraki olan SEBELTAŞ AŞ bünyesindeki 25 çalışanını kapsayan 2 yıllık toplu sözleşme imzalandı.
Maden İş - 02.03.2021
Tarihte bugün ne oldu? 2 Mart tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu? İşte, 2 Mart'ta yaşananlar!
Tarihte bugün yaşanmış yeni doğumlar, yaşanan vefatlar ve meydana gelen önemli olayları kronoloji sırayla sizlerle aktarıyoruz. Peki, 2 Mart tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu? İşte, 2 Mart'ta yaşanan doğum, ölüm ve önemli olaylar!
Maden İş - 25.01.2021
Maden-İş heyetinden Soma'da siyasi partileri temsilcilerine teşekkür ziyareti
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) heyeti, Soma'daki maden kazası sonrasında tazminat alamadan işten çıkarılan Soma Kömür İşletmelerine bağlı Atabacası, Işıklar ve Geventepe maden ocakları çalışanlarına kıdem tazminatı alacaklarının ödenmesini sağlayan yasal düzenlemeye nedeniyle...
Maden İş - 20.01.2021
Ilgın'da, Maden İş Sendikası yem bulmakta güçlük çeken hayvanlar için yemleme çalışması başlattı
Maden İş Sendikası Konya ve Havalisi Ilgın Şube Başkanı Yıldırım Beyazıt Çetin, kar yağışının ardından etkili olan dondurucu soğuk nedeniyle doğada yem bulmakta güçlük çeken hayvanlar için hafta sonu yemleme çalışması yapacaklarını bildirdi.
Maden İş - 26.12.2020
Soma'da "Okulum Temiz" belgesi alan okul sayısı 24 oldu
Manisa'nın Soma ilçesinde "Okulum Temiz" belgesi alan okul sayısı 24'e yükseldi.
Maden İş - 04.12.2020
4 Aralık Dünya Madenciler Günü
Maden-İş Sendikası Sorgun Temsilcisi Soner Erdal, dünyanın en zor ve anlamlı mesleklerinden birini de madencilerin yaptığını belirtti.
Maden İş - 03.12.2020
4 Aralık Dünya Madenciler Günü'ne doğru
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Genel Başkanı Nurettin Akçul, madencilik konusunda toplumsal bilinç ve sorumluluk oluşturulması gerektiğini bildirdi.
Maden İş - 27.10.2020
Maden-İş Genel Başkanı Nurettin Akçul'dan eylem açıklaması Açıklaması
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Genel Başkanı Nurettin Akçul, kimsenin kendilerinden ülkeyi ve maden işçisini zora sokacak bir eylem beklememesi gerektiğini söyledi.
Maden İş - 19.08.2020
Muğla Valisi Orhan Tavlı'ya ziyaretler
Muğla Karya İzcilik ve Gençlik Spor Kulübü Derneği ile Tes-İş ve Maden-İş Sendika İl Temsilcileri, Vali Orhan Tavlı'yı makamında ziyaret etti.
Maden İş - 19.07.2020
Haftanın tarihine bakış
Türkiye'nin bağımsız ve egemen bir devlet olarak tanınmasını sağlayan Lozan Barış Antlaşması, 24 Temmuz 1923'te imzalandı.
Maden İş - 18.07.2020
Yeraltı maden işletmelerine 24 ay hibe desteği
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca, Avrupa Birliği (AB) Projesi kapsamında iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesi amacıyla yeraltı kömür ve metal maden iş yerlerine 24 ay boyunca hibe desteği verilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Maden İş Haberleri | Maden İş Haber - Haberler - Maden İş haberleri, son dakika maden iş haber ve gelişmeleri burada. İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti alan yeraltı maden iş yerlerine 3 ayda 2,5 milyon TL hibe desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 10:28:36. #1.15#

title