Karakurt Haberleri

Karakurt haber, Karakurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karakurt - 19.08.2021
18 Ağustos 2021 Haberleri
18 Ağustos 2021 Manşet Haberleri.
Karakurt - 29.06.2021
Karakurt AAT muhtarların ve mahallelilerin takdirini topladı
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Kırkağaç ilçesine bağlı Karakurt mahallesinde bulunan Atıksu Arıtma Tesisinde mahalle muhtarlarını ve vatandaşları ağırladı.
Karakurt - 15.04.2021
Gaziantep'te başarı ile temsil ederek derece kazanan sporcular ödüllendirdi
Ödül törenine, 7'nci Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası'nda 3'üncü olan Vakkas Yasin Alan, Atalay Karaburan, Osman Akpınar, Muhammet Emin Şahin, 2'nci olan Makbule Yağmur Yıldırım ile 1'inci olan Yunus Emre Taş, 33'üncü Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası'nda üçüncülük derecesi elde eden Sabri Mert Mülhim, Halit Ulukök, Mehmet Mustafa Kaplan, Kübra Seren Kılınçkıran, Nursena Karakurt, Zeliha Ergün, 2'nci olan Yasin Uçar ve 1'inci olan Eren Akkurt, Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası'nda birincilik derecesiyle dönen Bilal Bayramoğlu katıldı.
Karakurt - 24.03.2021
Şarkışla'da Kovid-19 değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı
Toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Emniyet Müdür Vekili Tugay Keten, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgür Cengiz, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Halil Atalay, Şarkışla Devlet Hastanesi Başhekim vekili Dr. Mehmet İlker Özel, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, İlçe Tarım ve Orman Müdür vekili Uğur Furkan Yurt, Özel İdare Müdürü Yavuz Şükrü Yılmaz ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür vekili Aysel Karakurt katıldı.
Karakurt - 16.01.2021
Son dakika... Halfetili öğrenciler Şehit polislerin portrelerini meslektaşlarına hediye etti
Öğrenciler Melek Koşun ve Gülsan Karakurt yaptıkları şehit Fethi Sekin ile Şükrü Can Kayadibi'nin portrelerini Halfeti Emniyet Müdür Vekili Mehmet Sönmez'e teslim etti.
Karakurt - 14.01.2021
Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan görevine başladı
Süreç Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un "zimmet ve irtikap" suçlarından hakkında yürütülen soruşturma nedeniyle İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılmasının ardından Belediye Meclisindeki oylamada 4. turda da sonuç alınamayınca yapılan kura çekiminde Belediye Başkan Vekilliği görevine Deniz Karakurt getirilmişti.
Karakurt - 13.01.2021
Menemen Belediye Başkan Vekili, kura çekimiyle AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan oldu
CHP'den toplantıya sadece Başkan Vekili Adayı Deniz Karakurt ve CHP İlçe Başkanı Turan Erdoğan katılırken, İYİ Partili meclis üyeleri meclis toplantısına katılmadı.
Karakurt - 13.01.2021
Menemen Belediye Başkan Vekili, kura çekimiyle AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan oldu
CHP'den toplantıya sadece Başkan Vekili Adayı Deniz Karakurt ve CHP İlçe Başkanı Turan Erdoğan katılırken, İYİ Partili meclis üyeleri meclis toplantısına katılmadı.
Karakurt - 06.01.2021
AK Parti Menemen İlçe Başkanı Çelik'ten "Başkan Vekilliği kurası" açıklaması Açıklaması
Menemen'de yaşananların güvensizlik atmosferi oluşturduğuna dikkate çeken Çelik, şunları kaydetti: "CHP için zor bir durum. Ancak onlar da bu yasal süreci tamamlayarak üzerlerine düşeni yapmakla yükümlüdür. Algı yaratmak ya da değiştirmek çabası da bu noktadan sonra kimseye fayda getirmeyecektir. Yarınki meclisin yasal süreci tamamlaması elzemdir. Bu meseleye nokta koyarak, gerekli görevlendirme yapılmalı ve Menemen halkının kaygıları, güvensizliği giderilmelidir. Kim gelirse gelsin, amaç bu olmalıdır. Eğer Cumhur İttifakı'nın adayı, partimiz meclis üyesi Aydın Pehlivan'ın ismi ortaya çıkarsa, kimsenin şüphesi olmasın ki Menemen kaybettiği zamanı hızla ve fazlasıyla geri kazanacaktır. İlçeye yaptığımız yatırımlara yerel idare noktasında da yeni bir heyecan ve soluksuz bir hizmet anlayışı eklenecektir. Gelinen noktada, tüm siyasetçilere düşen sağduyulu olmaktır. Menemen'e zaman kaybettirme lüksümüz yok. Halkımız hizmet bekliyor. Kriz değil, hizmet üretmek dolayısıyla yarın bu prosedürü tamamlayarak önümüze bakmak zorundayız." Dava süreci Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un "zimmet ve irtikap" suçlarından hakkında yürütülen soruşturma nedeniyle İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırmasının ardından Belediye Meclisindeki oylamada 4. turda da sonuç alınamayınca yapılan kura çekiminde Belediye Başkan Vekilliği görevine Deniz Karakurt getirilmişti.
Karakurt - 20.12.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Nurper Özbar, Tuncay SevimFenerbahçe Opet: Naz Aydemir Akyol, Mhajlovic, Dicle Nur Babat, Vargas, Busa, Eda Erdem Dündar, (Melis Yılmaz, Cansu Çetin,Türk Hava Yolları: Şeyma Ercan, Büşra Şahin, Carlini, Lynn, Aslı Kalaç, Ebrar Karakurt, (Merve Saniye...
Karakurt - 19.12.2020
Kuzey Marmara Otoyolu'nun 6. kesimi hizmete açıldı
Bakan Karaismailoğlu, "Sadece geçtiğimiz bir aylık dönemde Samsun-Sivas demir yolu hattı, Kahramanmaraş-Göksun-Kayseri yolu, Formula 1 Pisti, Hayrabolu-Tekirdağ yolu, Sarıkamış-Karakurt Horasan yolu ve Manisa Akhisar çevre yolu açılışlarını gerçekleştirdik.
Karakurt - 18.12.2020
AK Parti Menemen İlçe Başkanı Çelik'ten CHP'ye tepki Açıklaması
- Süreç Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un "zimmet ve irtikap" suçlarından hakkında yürütülen soruşturma nedeniyle İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırmasının ardından Belediye Meclisindeki oylamada 4. turda da sonuç alınamayınca yapılan kurada Belediye Başkan Vekilliği görevine Deniz Karakurt getirilmişti.
Karakurt - 18.12.2020
Acil servis çalışanları "asılsız ihbarlardan" dertli
112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi İshak Karakurt, pandemi sürecinde 112 Acil Sağlık ekiplerinin büyük fedakarlıkla mücadele ettiklerini söyledi.
Karakurt - 17.12.2020
Son dakika haberi: Menemen Belediye Başkan Vekilliği seçimi için yürütmeyi durdurma kararı
Mahkemenin kararında olayın özetine yer verilirken davacı Aydın Pehlivan ve Deniz Karakurt arasında geçen başkan vekilliği seçiminin ilk üç turunda seçilmeye yeter oy sayısına her iki adayın da ulaşamaması ve son turda her iki adayın eşit oy alması üzerine kura çekilmesi suretiyle seçimin tamamlandığı belirtildi.
Karakurt - 16.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Niğde-Ankara Otoyolu 2. Kesim Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Dünyanın salgın felaketinin şaşkınlığını yaşadığı bir dönemde kendilerinin hem sağlık alanında dev adımlar attıklarına hem de yatırımları hız kesmeden sürdürdüklerine işaret eden Erdoğan, Türkiye'ye diğer alanlarla birlikte ulaştırma yatırımlarında da çağ atlattıklarını söyledi. Manisa-Akhisar Çevre Yolu ile Karakurt-Horasan yolunun açılışlarını geçen hafta gerçekleştirdiklerini hatırlatan Erdoğan, cumartesi günü de Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kısmı olan 72 kilometrelik İzmit-Akyazı kesiminin açılışını yapacaklarını bildirdi.
Karakurt - 12.12.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Seçkin Yener, Mehmet TopalSistem9 Yeşilyurt: Buket Gülübay, Derya Cebecioğlu, İlayda Uçak, Carutasu, Scuka, Cross (Bihter Dumanoğlu, Aybüke Çetinay Tuna, Ece Hocaoğlu Şanlı, Zeynep Sude Demirel, Burcu Yönder, Derya Güç)Türk Hava Yolları: Şeyma Ercan, Büşra...
title