KADİR PERÇİ HABERLERİ

Kadir Perçi haber, Kadir Perçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Perçi

Kadir Perçi

Doğum Tarihi 21.8.1978 - ...

Kadir Perçi Kimdir ?

Kadir Perçi, 21.08.1978'de Ordu'nun Çaybaşı ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Çaybaşı'nda tamamladı. Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Bankacılık Bölümü'nden 1995 yılında birincilik ile mezun oldu. Bir yıl Çaybaşı Halk Bankası'nda staj yaptı. 1996 yılında Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Kamu Yönetimi'ni kazanarak 2001 yılında mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kadir Perçi - 19.04.2019
Şehit Teğmen İçin Mezun Olduğu Lisede Şehit Köşesi Oluşturuldu
Şehit Teğmen Muhammed Kır için mezun olduğu Pasinler Anadolu Lisesi'nin birinci katında şehit köşesi oluşturuldu. Şehit köşesinin açılışına anne Hemra Cömert, çocukları, İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Kaya, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Recep Akgül, Anadolu Lisesi Müdürü Yaşar Uzun, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
Kadir Perçi - 01.09.2018
Erzurum'a 10 Atama
Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile birlikte 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.
Kadir Perçi - 30.08.2018
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen törende Halfeti Kaymakam Vekili Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Kadir Perçi - 23.07.2018
Şanlıurfa'da Hacı Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı
Kaymakam Kadir Perçi, törende yaptığı konuşmada, hac vazifesinin bütün Müslümanlara nasip olmasını diledi.
Kadir Perçi - 16.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Nikah kıydıktan sonra gelinlik ve damatlıklarıyla alana gelen Uğur ve Sevim Eskin çiftini Kaymakam Kadir Perçi tebrik etti.
Kadir Perçi - 16.05.2018
Şanlıurfa'da Erkek Hafızlık Külliyesi'nin Temeli Atıldı
Kur'an-ı Kerim tilaveti ve öğrencilerin ilahi dinletisiyle başlayan törende konuşan Kaymakam Kadir Perçi, ilçenin güzel bir esere daha kavuşacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Kadir Perçi - 08.05.2018
Birecik'te Selin İzleri Siliniyor
Kaymakam Kadir Perçi, AA muhabirine yaptığına açıklamada, olayın hemen ardından bölgeye gittiklerini ve gece boyunca çalışmaları takip ettiklerini belirtti.
Kadir Perçi - 27.04.2018
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Şenliğe katılan Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, yaptığı açıklamada, ilçede okullaşma oranı yükseltmeye çalıştıklarını belirterek, "Hedefimiz yüzde yüz okullaşma oranına varmak.
Kadir Perçi - 23.04.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Etkinliğe Kaymakam Kadir Perçi, Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çopur, İlçe Jandarma Komutanı Yzb.
Kadir Perçi - 22.04.2018
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Şanlıurfa'da
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ve Birecik Sanayi Odası (BSO) Başkanı Saadettin Bilgin ile görüştü.
Kadir Perçi - 20.04.2018
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makamını öğrencilere devretti.
Kadir Perçi - 19.04.2018
Biz Anadoluyuz Projesi
Kaymakam Kadir Perçi, ilçeden ayrılmadan önce öğrencilerle bir süre görüşerek, iyi yolculuklar temennisinde bulundu.
Kadir Perçi - 16.04.2018
Fırat"In Balıkları Yurt Dışına Satılıyor
Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, AA muhabirine, Şanlıurfa'nın Atatürk, Birecik ve Karkamış barajları sayesinde su ürünleri yetiştiriciliğinde ön plana çıktığını söyledi.
Kadir Perçi - 03.04.2018
Birecik'te Kadem Kadınların Umudu Oldu
Birecik Kaymakamlığınca hayata geçirilen KADEM'de eğitim gören kadınlar, başta kuaför, halı dokuma, yöresel yemek, dikiş nakış kursu, okuma-yazmadan Kur'an-ı Kerim kurslarına kadar birçok alanda eğitim alarak, aile bütçelerine katkı sağlıyorlar. Kurslara katılan ev hanımlarının çocukları için 'Kadın Destek Merkezleri'nde kreş açılarak kadınların kurslara katılmaları kolaylaştırıldı. Çocuklar, bu kreşlerde eğlenirken anneleri de kurslara devam ediyor. Kurslara katılan bir kadın kursiyerin İlk defa kıymetli olduğumuzu hissettik sözleri ise bu merkezlerin önemini gösteriyor. Günün büyük bir bölümünü merkezdeki kurslara katılarak geçirdiklerini ifade eden kadın kursiyerler, Burası bizim için çok güzel oldu. Evde boş boş duruyorduk. Şuan çocuklarımızı götürdük, işleri bitirip oturuyorduk. Kreşe çocukları bırakıyoruz şimdi. Vaktimizi burada değerlendiriyoruz. Mutluyuz. Hocamızdan da çok memnunuz. diyor.Kursiyerler, tek amaçlarının bir dükkan açıp geçimlerini sağlamak olduğunu ifade ediyor. Kadın destek merkezinde, okuma-yazma bilmeyenlere yönelik gerçekleştiren kurslara katılan kadınlar ise ilerlemiş yaşlarına rağmen ilk defa bir harfi öğrenmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Birecik'te kadınların KADEM'e yoğun ilgi gösterdiklerini ifade eden Kaymakam Kadir Perçi, şunları söyledi Bu merkezimize ilçe kadınlarımızdan müthiş bir talep var.
Kadir Perçi - 03.04.2018
Dha Yurt Bülteni-6
Birecik Kaymakamlığınca hayata geçirilen KADEM'de eğitim gören kadınlar, başta kuaför, halı dokuma, yöresel yemek, dikiş nakış kursu, okuma-yazmadan Kur'an-ı Kerim kurslarına kadar birçok alanda eğitim alarak, aile bütçelerine katkı sağlıyorlar. Kurslara katılan ev hanımlarının çocukları için 'Kadın Destek Merkezleri'nde kreş açılarak kadınların kurslara katılmaları kolaylaştırıldı. Çocuklar, bu kreşlerde eğlenirken anneleri de kurslara devam ediyor. Kurslara katılan bir kadın kursiyerin "İlk defa kıymetli olduğumuzu hissettik" sözleri ise bu merkezlerin önemini gösteriyor. Günün büyük bir bölümünü merkezdeki kurslara katılarak geçirdiklerini ifade eden kadın kursiyerler, "Burası bizim için çok güzel oldu. Evde boş boş duruyorduk. Şuan çocuklarımızı götürdük, işleri bitirip oturuyorduk. Kreşe çocukları bırakıyoruz şimdi. Vaktimizi burada değerlendiriyoruz. Mutluyuz. Hocamızdan da çok memnunuz." diyor.Kursiyerler, tek amaçlarının bir dükkan açıp geçimlerini sağlamak olduğunu ifade ediyor. Kadın destek merkezinde, okuma-yazma bilmeyenlere yönelik gerçekleştiren kurslara katılan kadınlar ise ilerlemiş yaşlarına rağmen ilk defa bir harfi öğrenmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Birecik'te kadınların KADEM'e yoğun ilgi gösterdiklerini ifade eden  Kaymakam Kadir Perçi, şunları söyledi: Bu merkezimize ilçe kadınlarımızdan müthiş bir talep var.
Kadir Perçi - 31.03.2018
Vali Erin, 15 Temmuz Gazisinin Düğününe Katıldı
Mezra Mahallesi'nde düzenlenen törene, Kaymakam Kadir Perçi, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioglu, Birecik İlçe Jandarma Komutanı Harun Çetinkaya ve Birecik İlçe Emniyet Müdürü Levent Eker ile vatandaşlar katıldı.
Kadir Perçi - 18.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Törene, Kaymakam Kadir Perçi, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Yener Umul, Jandarma Komutanı Harun Çetinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Levent Eker ile bazı kurum müdürleri katıldı.
Kadir Perçi - 21.02.2018
Birecik'te Altyapı Yenileniyor
Kaymakam Kadir Perçi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle, Birecik'in altyapı sisteminin yenileneceğini söyledi.
Kadir Perçi - 15.02.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 1977 yılında Birecik'teki Fırat Nehri kıyısında kurulan Kelaynak Üreme İstasyonunda bulunan 241 kelaynak, yağsız kıyma, haşlanmış yumurta, rendelenmiş havuç, tavuk yemi ve tuzsuz peynirle beslenip her yıl Şubat ayı sonunda doğaya bırakılıyor. Göç zamanı olan Temmuz- Ağustos aylarında tekrar kafeslere alınacak olan kelaynaklar, üremeleri için törenle doğaya bırakıldı. Törende; Vali Abdullah Erin, 20'nci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali, İl Jandarma Komutanı Albay Nuri Öztürk, Doğa Koruma ve Milli Parklar 3'üncü Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ve diğer katılımcılar, kafesin kapılarını açarak kelaynakları doğaya bıraktı.
Kadir Perçi - 08.02.2018
Birecik Doğalgaza Kavuşuyor
Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Kaymakam Kadir Perçi, Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çopur, AKSA Şanlıurfa Doğalgaz Dağıtım Şirket Müdürü Muhammed Nezih Ural katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kadir Perçi Haberleri | Kadir Perçi Kimdir - Haberler - Kadir Perçi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Perçi kimdir, hayatı ve biyografisi. Pasinler'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 10:19:01. #1.16#
title