GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Gebze Teknik Üniversitesi Haberleri

Gebze Teknik Üniversitesi haber, Gebze Teknik Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gebze Teknik Üniversitesi - 30.11.2021
Son dakika haber: Bakan Varank, 5. Ulusal Kutup Bilimleri Çalıştayı'nda konuştu: (1)
Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 5.
Gebze Teknik Üniversitesi - 29.11.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 30 Kasım 2021
(TBMM/10.45/15.00) EKONOMİ FİNANS 1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gebze Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde 5.
Gebze Teknik Üniversitesi - 29.11.2021
Büyükşehir, Akıllı Şehirler Durum Analiz Raporu tamamlandı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce şehrin akıllı şehir projelerine destek vermek ve ortak akılla projeler oluşturmak için kurulan Akıllı Şehirler Yürütme Komitesi bir yılını değerlendi. Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi'nin katkılarıyla bir yıldır sürdürülen Akıllı Şehir Kocaeli çalışmaları kapsamında Akıllı Şehirler Durum Analiz Raporu tamamlandı.
Gebze Teknik Üniversitesi - 29.11.2021
Sürdürülebilir Tarım Eylem Planı için ilk büyük adım atılıyor;
ORTAK AKIL YÜRÜTÜLECEK Kocaeli Sürdürülebilir Tarım Eylem Planı çalışmalarına altlık oluşturmak, kentin ihtiyaçlarını ortak akıl ile belirlemek ve elde edilecek çıktıların uygulamaya geçirilmesini sağlamak amacıyla yapılacak Kocaeli Tarım Şurası ve Çalıştayına Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı,Kocaeli Kent Konseyi, Kocaeli İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, Kocaeli Çevre, Şehircilik Ve İklim İl Müdürlüğü, Ziraat Mühendisleri Odası, Veteriner Hekimleri Odası, tarımla ilgili kooperatifler ve birlikler, ilçe belediyeleri, çiftçiler katılım sağlayacak.
Gebze Teknik Üniversitesi - 27.10.2021
GTÜ Kelebek Ateşi Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla tutuştu
Gebze Teknik Üniversitesi'nde öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen Kelebek Ateşi etkinliğine bu yıl Cumhuriyet Bayramı coşkusu damgasını vurdu.
Gebze Teknik Üniversitesi - 27.10.2021
Son dakika haber! GTÜ öğrencileri roketlerini ABD'deki yarışmanın finalinde ateşleyecek
Son dakika gündem haberi: Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) öğrencilerinden oluşan ETERNAL Roket Takımı, ABD'de yapılacak Uluslararası Roket Mühendisliği Yarışması'nda (IREC) finale kalarak atış yapmaya hak kazandı.
Gebze Teknik Üniversitesi - 12.10.2021
6. Uluslararası Deprem Mühendisliği ve Sismoloji Konferansı yarın başlıyor
Türksat AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) ev sahipliğinde, GTÜ Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek konferansın bu yılki ana temaları "Afetlere Hazırlık Yılı Kapsamında Afet Risklerinin Azaltılmasında Yenilikçi Teknolojiler" ve "Sismik Dirençlilik" olarak belirlendi.
Gebze Teknik Üniversitesi - 12.10.2021
Sporun Başkenti Kocaeli hedefi gerçek oluyor
ORTAK AKIL ŞURADA BULUŞTU Kocaeli Spor Master Planı çalışmalarına altlık oluşturmak, kentin ihtiyaçlarını ortak akıl ile belirlemek ve elde edilecek çıktıların aksiyona dönüşmesini sağlaması amacıyla başlayan Kocaeli Spor Şurası ve Çalıştayına Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, MARKA, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Kocaeli Kent Konseyi, STKlar, özel tesis yöneticileri, fikir liderleri ve spor yöneticileri, antrenörler, sporcular ve sporcu aileleri katılım sağlıyor.
Gebze Teknik Üniversitesi - 08.10.2021
Kocaeli'de "Spor Şurası ve Çalıştayı" düzenlenecek
"Kocaeli Spor Master Planı" çalışmalarına altlık oluşturmak, kentin ihtiyaçlarını ortak akılla belirlemek ve elde edilecek çıktıların aksiyona dönüşmesini sağlamak amacıyla yapılacak çalıştaya, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Kocaeli Kent Konseyi yetkilileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, spor yöneticileri, antrenörler, sporcular ve sporcu aileleri katılacak.
Gebze Teknik Üniversitesi - 06.10.2021
Kocaeli'de "6. Uluslararası Deprem Mühendisliği ve Sismoloji Konferansı" düzenlenecek
Türkiye Deprem Mühendisliği Derneğince organize edilen 6. Uluslararası Deprem Mühendisliği ve Sismoloji Konferansı, Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gebze Teknik Üniversitesi Haberleri | Gebze Teknik Üniversitesi Haber - Haberler - Gebze Teknik Üniversitesi haberleri, son dakika gebze teknik üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, 5. Ulusal Kutup Bilimleri Çalıştayı'na katılarak konuşma yaptı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 14:04:11. #1.16#

title