DİYARBAKIR HAVALİMANI HABERLERİ

Diyarbakır Havalimanı Haberleri

Diyarbakır Havalimanı haber, Diyarbakır Havalimanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Diyarbakır Havalimanı - 25.6.2020
Son dakika haber! DHA YURT BÜLTENİ - 1
Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Tuğtepe Karakolu'nda, keşif ve gözetleme faaliyeti sırasında, İran tarafından açılan taciz ateşinde yaralanan 2 askerden Sözleşmeli Piyade Onbaşı Recep Durak, sevk edildiği hastanede kurtarılamayarak, şehit oldu. Şehit Durak'ın naaşı, bu sabah Diyarbakır Havalimanı'nda yapılan törenin ardından Elazığ'ın Maden ilçesindeki baba ocağına götürüldü.
Diyarbakır Havalimanı - 12.5.2020
Kazakistan'dan getirilen 72 Türk vatandaşı Batman'da yurda yerleştirildi
Kazakistan'dan getirilen 72 Türk vatandaşı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında gözetim altında tutulmak üzere Batman'da öğrenci yurduna yerleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonunda, Dışişleri, İçişleri, Sağlık ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının yürüttüğü tahliye kapsamında, Kazakistan'da bulunan 72 Türk vatandaşı, tahsis edilen uçakla Diyarbakır Havalimanı'na getirildi.
Diyarbakır Havalimanı - 12.5.2020
Kazakistan'dan getirilen 220 Türk vatandaşı Diyarbakır'da yurda yerleştirildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonu ve Dışişleri Bakanlığının çalışmasıyla 59 ülkeden yaklaşık 25 bin vatandaşın ramazanı ve bayramı evlerinde geçirebilmesi amacıyla başlatılan tahliye operasyonu kapsamında, 220 Türk vatandaşı, uçakla Kazakistan'dan Diyarbakır Havalimanı'na getirildi.
Diyarbakır Havalimanı - 8.5.2020
Bağlar Belediyesi Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne park kazandırdı
Bağlar Belediyesi eski Diyarbakır Havalimanı'nın bulunduğu alanda hizmet veren Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasının yer aldığı alanda park yaptı.
Diyarbakır Havalimanı - 14.2.2020
Diyarbakır'da uçuşlara sis engeli
DİYARBAKIR'da etkili olan sis nedeniyle görüş uzaklığının düşmesi sonucu havalimanında uçak seferleri yapılamıyor.  Kentte sabah saatlerinde etkili olan sis, hava ulaşımını etkiledi. Yoğun sis nedeniyle görüş uzaklığı zaman zaman 2 metreye kadar düştü. Diyarbakır Havalimanı'nda bugün saat 06.
Diyarbakır Havalimanı - 9.2.2020
Umman seferini yapan uçak havada arızalanınca Diyarbakır'a acil iniş yaptı
İsviçre'nin Zürih kentinden Umman'ın başkenti Maskat'a gitmekte olan uçak, arızalanması sonucu Diyarbakır Havalimanı'na acil iniş yaptı.
Diyarbakır Havalimanı - 9.2.2020
Diyarbakır umman hava yolları uçağı, diyarbakır'a acil iniş yaptı
Umman Hava Yolları uçağı, Diyarbakır'a acil iniş yaptıUMMAN Hava Yolları'na ait Zürih- Maskat seferini yapan yolcu uçağı, arıza nedeniyle Diyarbakır Havalimanı'na acil iniş yaptı.
Diyarbakır Havalimanı - 15.12.2019
DHMİ Bölge Koordinasyon Toplantısı'nı Diyarbakır'da yaptı
DHMİ faaliyetlerinin etkin, verimli, sürdürülebilir olması, uygulamalarda koordinasyon sağlanabilmesi amacıyla planladığı DHMİ Bölge Koordinasyon Toplantısı'nın ilkini Diyarbakır Havalimanı Müdürlüğü'nde yaptı.
Diyarbakır Havalimanı - 7.6.2019
"İstanbullular, Ekrem İmamoğlu'na çok daha güçlü sahip çıkacak"
Ekrem İmamoğlu'nun Ordu'da VIP'ten alınmamasına yönelik bir soru üzerine de Öztrak, şunları söyledi: "Burada bir kumpas var. Çünkü, Sayın Ekrem İmamoğlu'nun yanında bir kere milletvekillerimiz var. Onlarla beraber geçme hakkı var ama ben kendisini çok iyi biliyorum, son derece mütevazi bir insandır, VIP'ten geçme gibi bir iddiası yoktur. Arkadaşlarımız düşünmüşler, taşınmışlar. Sayın İmamoğlu'nu karşılamak için çok büyük kalabalıklar geliyor, çok büyük bir coşku var. Normal kapıdan çıkanları aksatmamak, onlara mani olmamak için VIP'ten çıkmayı düşünmüşler ama bunlar Türkiye'de ilk defa olan şeyler değil. Sayın İmamoğlu bundan sonra, zaten milletin gönlünde yer etmiştir, halkıyla beraber girer çıkar havaalanından." Öztrak, bir gazetecinin "İçişleri Bakanı Süleyman Soylu havalimanında kendisine yönelik provokasyona ilişkin 'onu oraya gönderenin kim olduğunu biliyoruz.' dedi" şeklindeki sözlerine karşılık şöyle konuştu: "Sormuşlar, 'kişi başkasını nasıl bilir' diye. Demişler ki 'kişi başkasını kendisi gibi bilir.' Şu anda oralara hele hele atama İçişleri Bakanlarının bulunduğu yerlere adam gönderip bu tür şeyler yapacak güce sahip Türkiye'de başka kuruluşun olduğunu ben zannetmiyorum. CHP olarak bizi kastediyorsa eğer biz bu işlere hiç tevessül etmeyiz. Kendileri ederler, yani Ankara'daki provokasyonları unuttuğumuzu zannetmesinler. Daha onun sorumlularını ortaya çıkarmadı. Dolayısıyla muhtemelen orada da bu tür bir olayı yaratmak üzere, bu kumpası kendisinin kurduğunu tahmin ediyorum. Peki Sayın İmamoğlu ve milletvekillerimiz Ordu Havalimanı'na indiğinde o miktarda, o boyutta çevik kuvvetin havaalanında ne işi vardı? Siz apronda bu tür önlemleri alacaksınız, buna karşılık da Diyarbakır Havalimanı'nda apronu Binali Yıldırım'ı karşılayan insanlarla dolduracaksınız.
Diyarbakır Havalimanı - 26.5.2019
Hostes önce şaşırttı, sonra güldürdü
24 Mayıs Cuma günü Antalya'dan 18.30'da kalkan ve Diyarbakır'a giden XQ7712 No'lu sefer sayılı uçağın Diyarbakır'a inişi sırasında gülümseten bir gelişme yaşandı. Uçağın hostes amiri, Diyarbakır Havalimanı pistine inen uçağın, Gaziantep'e başarılı bir şekilde iniş yaptığını anons etti.
Diyarbakır Havalimanı - 22.5.2019
Diyarbakır Havalimanı'na "Cıp" Salonu
Diyarbakır Havalimanı'na CIP salonu kazandırılacak.
Diyarbakır Havalimanı - 3.5.2019
Dha Yurt Bülteni -21
Ankara'dan saat 19.35'te havalanan Anadolujet'in THY 7086 sefer sayılı uçağı olumsuz hava koşulları nedeniyle Van Ferit Melen Havalimanı'na iniş yapamadı. Bunun üzerine kule uçağı uçak, Diyarbakır Havalimanı'na yönlendirdi.
Diyarbakır Havalimanı - 9.4.2019
Diyarbakır Havalimanı'nda Bakım Nedeniyle 2 Gün Uçak Seferi Yapılmayacak
DİYARBAKIR Havalimanı, ana pistte yapılacak teknik bakım nedeniyle 16- 17 Nisan tarihlerinde uçuşa kapatıldı.
Diyarbakır Havalimanı - 9.4.2019
Diyarbakır Havalimanı Ana Pisti Bakıma Alınıyor
Diyarbakır Havalimanı'ndan, ana pistte yapılacak bakım nedeni ile 16-17 Nisan tarihlerinde uçuş yapılmayacağı bildirildi.
Diyarbakır Havalimanı - 29.3.2019
Bakan Soylu: İnsansız Hava Araçlarına Öyle Bir Şey Yaptık Ki, Çıldırıyorlar
'TÜRKİYE, ESKİ TÜRKİYE DEĞİL' HDP'nin, PKK'nın bir siyasi kolu olduğunu söyleyen Soylu, Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını vurguladı. Bakan Soylu, "Bunlara kaç defa dedik ki; 'Sizi terörist cenazesine sokmayız' diye. Geçen gün bir cezaevinde terörist öldü. Diyarbakır'a gidecekler, havalimanında bu terörist cenazesini karşılayacaklar, sonra da mezarda tören yapacaklar. Diyarbakır Valisi'ni aradım, dedim ki; 'Diyarbakır Havalimanı'nın etrafında bunların esamelerini görmek istemiyoruz.
Diyarbakır Havalimanı - 27.3.2019
Onlara Güzel Bir Seçim Hediyesi Verdik"
Bakan Soylu, MİT ve TSK tarafından yürütülen ortak operasyonda, 21 Mart Perşembe günü, PKK elebaşı Bayık'ın en yakın adamlarından olan Rıza Altun ve beraberindeki isimlerin, Kandil'e yönelik hava harekatında etkisiz hale getirilmesine ilişkin, şu değerlendirmeyi yaptı: "Biz, Amerika ve Batı gibi değiliz. Sömürmüyoruz, ezmiyoruz. Tam tersi onların Türkiye'nin başına bela ettiklerini eziyoruz biz. Bugün televizyonlarda, gazetelerde var, yayımlandı değil mi? Bakın Kandil'de o Apo'nun bir adamını daha, dördüyle beraber götürdük. Onlara güzel bir seçim hediyesi verdik. Siz de pazar günü seçim hediyesi verecek misiniz? Onlara bir seçim hediyesi gönderecek misiniz?" Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde cezaevinde bir teröristin öldüğünü anımsatarak, şunları kaydetti: "Bunların vekillerine, 'Sizi terörist cenazesine sokmayız.' diyorum, değil mi? Bunlar heveslenmişler yine Diyarbakır Havalimanı'nda o cenazeyi karşılayacaklar, sonra da define gidecekler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Diyarbakır Havalimanı Haberleri | Diyarbakır Havalimanı Haber - Haberler - Diyarbakır Havalimanı haberleri, son dakika diyarbakır havalimanı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... Karaismailoğlu: 7 milyar liranın üzerinde 18 yıldır Diyarbakır'da yapmış olduğumuz ya
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 07:11:23. #1.15#
title