Bilkent Üniversitesi Haberleri

Bilkent Üniversitesi haber, Bilkent Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilkent Üniversitesi - 21.04.2021
UNDP Türkiye'den "2020 İnsani Gelişme Raporu Türkiye Takip Toplantısı" etkinliği
UNDP Türkiye Suriye Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Programı İletişim Yöneticisi Eşref Ruşen İnceoğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen, "İnsan Hareketliliği, zorla yer değiştirme, mülteciler ve ötesi: Bir göç laboratuvarı olarak Türkiye" konulu diğer panelde ise, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Kaya, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Bilkent Üniversitesi - 12.04.2021
2021 Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri ve Anma Töreni
Sümer, ilk makale başlığının Yaşar Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Alper'in "Kovid-19 Komplo Teorilerine İnanışlar ve Toplumsal Düzeyde Yordayıcıları: Bir Hata, Sapma Değil Bir İnsan Doğasının Bir Özelliği", iki yazarlı ikinci makale başlığının Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden Dr.
Bilkent Üniversitesi - 31.03.2021
Türk Kütüphaneciler Derneği'nin panelinde "Bilgi İşletmesi Olarak Kütüphaneler ve Halkla İlişkiler" konuşuldu
Kütüphanelerin halkla ilişkiler bilim dalıyla ilişkilerinin kuvvetlendirilmesini konu alan panele Bilkent Üniversitesi Kütüphane Direktörü Dr.
Bilkent Üniversitesi - 29.03.2021
18 Mart mutabakatının 5. yılında düzensiz göç ele alındı
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Saime Özçürümez ve Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Bilkent Üniversitesi - 25.03.2021
Mersin'de zorunlu göç deneyimi ve toplumsal bütünleşme konuları ele alındı
MERGÖÇ söyleşileri, Koç Üniversitesi Göç Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Direktörü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet İçduygu ile Bilkent Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilkent Üniversitesi Haberleri | Bilkent Üniversitesi Haber - Haberler - Bilkent Üniversitesi haberleri, son dakika bilkent üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Haluk Tolga İlhan kimdir? Haluk Tolga İlhan kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 03:52:19. #1.15#

title