BAŞAK DEMİRTAŞ HABERLERİ

Başak Demirtaş Haberleri

Başak Demirtaş haber, Başak Demirtaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Başak Demirtaş 3.7.2020
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Aklı başında herkes tarafından kınandı" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın uğradığı alçakça saldırının, bu ülkedeki aklı başında herkes tarafından kınandığını belirten Öztrak, "Elbette olması gereken de buydu. Kaynağı ne olursa olsun, kimden gelirse gelsin nefret diline, itibar suikastlarına karşı ortak tutum alınmalıdır ama şu da bir gerçek, Sayın Meral Akşener, Sayın Canan Kaftancıoğlu, Sayın Başak Demirtaş ve toplum önündeki daha pek çok kadın için, yeşil benekli troller sosyal medyada itibar suikastları düzenlerken neden bu kadar öfkelenmediniz, had bildirmeye kalkmadınız Sayın Erdoğan?" diye konuştu.
Başak Demirtaş 1.7.2020
CHP'den sosyal medya açıklaması
"Bizler kimden gelirse gelsin sosyal medyadaki her türlü ahlak dışı, nefret içerikli, cinsiyetçi saldırı karşısında bugüne kadar mücadele ettik, bundan sonra da mücadele edeceğiz." ifadelerini kullanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Adıgüzel, şu görüşleri paylaştı: "Ancak bu çirkin, ahlak dışı ifadelerin arkasına sığınarak sosyal medya platformlarının kapatılması emrini vermek fırsatçılıktan başka bir şey değildir. Bu ahlak dışı paylaşımların tek sorumlusu vardır. O da sosyal medyayı kirli siyasetlerine alet eden, kendinden olmayanlara yönelik hakareti, nefreti sineye çekenler, buna alkış tutanlardır. Cumhurbaşkanı keşke bu hassasiyeti partisinden maaş alan yeşil toplu trollerin Canan Kaftancıoğlu'na, Meral Akşener'e ya da Başak Demirtaş'a karşı yaptığı saldırılar karşısında da gösterseydi.
Başak Demirtaş 1.7.2020
TBMM Genel Kurulu
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç da "Esra Albayrak'a yönelik bu ağır saldırıyı amasız, fakatsız lanetliyoruz. Çünkü kişilik haklarına yönelik bu tür saldırılar, insanın haysiyetine yönelik bu tür saldırılar hiçbir şekilde kabul edilemez. İsterdik ki siz de geçen hafta Sayın Başak Demirtaş'a saldırı yapıldığı zaman aynı hassasiyeti gösterseydiniz.
Başak Demirtaş 1.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Bir gazetecinin, "Başak Demirtaş ile Esra Albayrak'a yönelik sosyal medyadan saldırılar oldu.
Başak Demirtaş 1.7.2020
Bakan Albayrak'a yönelik hakaret içerikli yorumlara tepkiler
Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce de söz konusu paylaşımlara ilişkin sosyal medyadan paylaşımda bulundu. İnce, paylaşımında, "Sosyal medyada Esra Albayrak'a yönelik yapılan paylaşım ahlaksızlıktır. Bu tür paylaşımlar ister Başak Demirtaş'a yapılsın, ister Esra Albayrak'a yapılsın, kime yapılırsa yapılsın karşı çıkmalıyız, kınamalıyız, yapanı da cezalandırmalıyız.
Başak Demirtaş 1.7.2020
30 Haziran 2020 Haberleri
30 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Başak Demirtaş 26.6.2020
25 Haziran 2020 Haberleri
25 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Başak Demirtaş 17.6.2020
Son dakika haber | CHP'li Adıgüzel'den "yeşil küre" açıklaması Açıklaması
Yeşil küre projesi sayesinde Canan Kaftancıoğlu'na, Meral Akşener'e, Başak Demirtaş'a ve daha birçok kişiye sosyal medyadan cinsiyetçi saldırılarda bulunanların hangi zihniyeti yansıttıklarının öğrenildiğini belirten Adıgüzel, "Yıllardır kökü kazınamayan trol hesapları 'yeşil küre' ile işaretleyerek kapatılmalarına olanak sağlayanlara aslında teşekkür etmemiz gerekiyor.
Başak Demirtaş 17.6.2020
İYİ Parti Grup Toplantısı
Akşener, ahlaki bozulmaya işaret ederek, Başak Demirtaş'ın yaşadıklarını örnek gösterdi.
Başak Demirtaş 16.6.2020
Kılıçdaroğlu: Belediye başkanlarımız tarih yazdı
'AKILLARINI KİRAYA VERİYORLAR' Kemal Kılıçdaroğlu, tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a yönelik çirkin sosyal medya paylaşımını bir kez daha kınadı.
Başak Demirtaş 16.6.2020
Başak Demirtaş hakkında çirkin paylaşımı yapan kişi tutuklandı
HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ilgili sosyal medya sitesinde çirkin paylaşımlar yapan V.M., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Başak Demirtaş 16.6.2020
Başak Demirtaş hakkkında paylaşımı yapan kişi tutuklandı
HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ilgili sosyal medya sitesinde yaptığı paylaşımlarla tepki çeken V.M. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Başak Demirtaş 16.6.2020
Selahattin Demirtaş'ın eşine yönelik yapılan paylaşımda 1 kişi tutuklandı
Sakarya'da, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve eşi Başak Demirtaş'a yönelik paylaşım sonrasında gözaltındaki V.M., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Başak Demirtaş 15.6.2020
Son dakika haberi... CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"Mahir Ünal partimizden özür dilemelidir" AK Parti'nin algı operasyonlarında kullandığı 7 bin 340 hesabın Twitter tarafından kapatıldığını iddia eden Öztrak, konuşmasına şu sözlerle devam etti: "AK Parti ile iltisaklı hesaplar kapatılırken, tepki AK Parti'den değil, sarayın pergola uzmanı propaganda memurundan geldi. Devlet ile parti iç içe geçince, birbirinden rol çalmalar da ortaya çıkıyor. Devlet görevlisi, sarayın propaganda memuru, AK Parti'yi ilgilendiren bir konuda üstüne vazife olmamasına rağmen çıkıp, saraydan açıklama yapıyor. AK Parti'nin konuyla ilgili Genel Başkan Yardımcısı da partimizle ilgili gibi gösterdiği sahte mesaj üzerinden onları kullanarak sarayın propaganda memuruna laf çakıyor. Kendi aralarındaki itişip kakışmalara diyeceğimiz bir şey yok. Ama bu kavgada Mahir Ünal partimizle ilgili montaj iftira görüntülerini kullanıyor. Yeşil benek mucidi Mahir Ünal, kullandığı bu montaj görüntüler nedeniyle derhal partimizden özür dilemelidir. Yok, eğer Mahir Ünal bu montaj görüntüleri kendi ürettirip milletimizi trollemeye kalktıysa, AK Parti siyasetinin iflasınının göstergesidir. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı'nın bu tavrı ne etik ne de ahlakidir. Derhal yardımcısının gösterdiği erdemi göstermeli ve istifa etmelidir. Biz Parti olarak bu konuyu yargıya taşıdık. Takipçisi olacağız." Öztrak, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a sosyal medya üzerinden yapılan saldırıyı kınadı, paylaşımda bulunan kişinin en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.
Başak Demirtaş 15.6.2020
Başak Demirtaş'a yönelik çirkin paylaşımda soruşturma sürüyor
HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ilgili sosyal medya sitesinde çirkin paylaşımlar yapılmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan V.Y. emniyetteki sorgusunun ardından serbest kalırken, mesajı atan V.M.'nin ise sorgusu sürüyor.
Başak Demirtaş 15.6.2020
Selahattin Demirtaş ve eşine yönelik paylaşıma ilişkin 2 kişinin gözaltına alınması
Sakarya'da, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve eşi Başak Demirtaş'a yönelik sosyal medyada yapılan paylaşıma ilişkin gözaltına alınan 2 kişiden biri serbest bırakıldı.
Başak Demirtaş 15.6.2020
14 Haziran 2020 Haberleri
14 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Selahattin Demirtaş ve eşine yönelik paylaşıma ilişkin 1 kişi daha gözaltına alındı
Sakarya'da, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve eşi Başak Demirtaş'a yönelik sosyal medyada yapılan paylaşıma ilişkin 1 kişi daha gözaltına alındı.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Başak Demirtaş'a çirkin paylaşıma gözaltı (2)
GÖZALTI SAYISI 2'YE YÜKSELDİ HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ilgili sosyal medya sitesinde çirkin paylaşımlar yapılmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında V.M. gözaltına alınırken, devam eden soruşturma kapsamında V.Y.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Başak Demirtaş'la telefonda görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ı telefonla aradı.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Başak Demirtaş'a çirkin paylaşıma gözaltı
HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ilgili sosyal medya sitesinde çirkin paylaşımlar yapan V.M., Sakarya'da gözaltına alındı.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Selahattin Demirtaş ve eşine yönelik paylaşıma ilişkin bir kişi gözaltına alındı
Sakarya'da eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve eşi Başak Demirtaş'a yönelik sosyal medyada yapılan paylaşıma ilişkin bir kişi gözaltına alındı.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Son dakika haber! Selahattin Demirtaş ve eşine yönelik paylaşıma ilişkin gözaltı kararı
Son dakika güncel haberi: Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve eşi Başak Demirtaş'a yönelik sosyal medyada paylaşım yapan kişi hakkında gözaltı kararı verildiğini bildirdi.
Başak Demirtaş 14.6.2020
Bakan Gül'den, 'Başak Demirtaş' açıklaması
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, "Başak Demirtaş'a yönelik çirkin paylaşımı kınıyor, bu ahlaksız ve tahkir edici eylemi en ağır şekilde lanetliyorum" dedi.
Başak Demirtaş 14.6.2020
AK Parti'li Bostancı'dan 'Başak Demirtaş' açıklaması
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, "Başak Demirtaş hakkında utanç verici paylaşımlar yapan kişi muhakkak hukuka hesap verecektir" dedi.
Şu an buradasınız: Başak Demirtaş Haberleri | Başak Demirtaş Kimdir - Haberler - Başak Demirtaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Başak Demirtaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Meral Akşener, İYİ Partili Levent Özeren'in hakaret mesajları için Semiha Yıldırım'd
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.8.2020 16:12:22. #1.15#
title