Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)

Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)

Foto.Sipahioğlu.Büyükşehir yasa tasarısını değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Ak Partili Hasan Sipahioğlu, "Kimse peşin mazeret üretmesin."

Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)

Foto: Menderes Türel, Ömer Çırpar, Nail Dülgeroğlu, Hasan Sipahioğlu

--- KUTU ---

Sipahioğlu: Kimse peşin mazeret üretmesin

Büyükşehir yasa tasarısını değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Ak Partili Hasan Sipahioğlu, "Kimse peşin mazeret üretmesin. Yasa nasıl çıkarsa çıksın biz söz verdiklerimizi ve halkımızın isteklerini yetki aldığımız süre içerisinde yerine getireceğiz" dedi. Sipahioğlu, yerel yönetimlerin böyle bir yasaya ihtiyaç duyduğunu, ancak eksik taraflarının da olduğunu, tartışmayı doğru bulduğunu söyledi.

Yasa tasarısının bazı bölümlerinde düzenlemeler yapılabileceğini dile getiren Sipahioğlu, "Bizim görevimiz kanun yapmak değil. Biz düşüncülerimizi daha önceki toplantılarda yazılı ve sözlü olarak ilettik. Aklımızdan geçenleri toplumun beklentilerini belirttik Bundan sonraki süreçte, komisyon üyelerine, milletvekillerine ve yetkili organlara halkın beklentilerini anlatacağız" dedi.

Sipahioğlu, "Yasa nasıl çıkarsa çıksın biz söz verdiklerimizi ve halkımızın isteklerini yetki aldığımız süre içerisinde yerine getireceğiz. Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Alanya Belediyesi olarak bugüne kadar Alanya'nın beklentilerini, il olma konusu ve yeni ilçeler kurulması da dahil olmak üzere taleplerimizi ilettik. Sonuçta yetki bizde değil" diye konuştu.

--- KUTU ---

Muhalefet tepkili

Kaş'a bağlı Kalkan Belediye Başkanı CHP'li Ömer Saim Karakurt, Kalkan'ın, nüfusunun yarısına yakınını yabancıların oluşturduğu bir dünya kenti olduğunu belirterek, "Kalkan'ı Kaş'tan idare etmek çok zor. Yeni yasa, sorunları çözmek yerine çözümsüzlük getirecek" dedi. Kaş'a bağlı Ova Beldesi'nin DP'li Belediye Başkanı Tevfik Taner, "Beldemiz Kaş'a 42 kilometre. Burasını Kaş'tan yönetmek olanaksız. Beldemizin nüfusu 4 bin 861. Yeni yasa ile bu kadar insan sahipsiz kalacak" dedi.

Kaş'a bağlı Kınık Beldesi'nin AK Parti'li Belediye Başkanı Ali Beki, "Biz ne dersek diyelim belediyeler kapanacak. Hizmetler belirli ölçüde aksayacak. Ancak Kaş'a çalışkan bir belediye başkanı seçilirse, daha iyi hizmet verilebilir" dedi. Kaş'a bağlı Yeşilköy Beldesi'nin AK Parti'li Belediye Başkanı Ahmet Akdeniz, "Belediyelerin birleşmesi ile daha güçlü belediyeler ortaya çıkacak. Bu güçlü belediyelerle daha iyi hizmetin geleceğine inanıyorum" dedi.

Kaş'a bağlı Gömbe Beldesi'nin AK Parti'li Belediye Başkanı Hasan Toker, "Gömbe, Türkiye'nin en güzel üç yaylasından biri. Doğal bir cennet. Kaş'a 70 kilometre uzaklıkta. Gömbe'yi Kaş'tan idare etmek olanaksız. Bu yasa, Gömbe'ye bir şey vermek yerine, çok şeyi alacaktır" dedi. Demre'ye bağlı Beymelek Beldesi'nin AK Parti'li Belediye Başkanı Osman Güngör, "Yeni yasa ile daha güçlü belediyeler oluşacak. Kaynakların daha ekonomik kullanılacağına inanıyorum" diye konuştu.

Manavgat'ın Oymapınar Belde Belediye Başkanı CHP'li Tevfik Güven, Büyükşehir Yasa Tasarısı'na karşı olduğunu söyledi. Belde belediyelerinin kapanmaması gerektiğini aktaran Güven, şöyle dedi; "Şu anda Türkiye bunu kaldıramaz. Hizmetlerde büyük aksaklıklar meydana gelir. Manavgat'ta yakın olduğu kadar uzak beldelerimiz de var. Buralarda çok ciddi hizmet sıkıntıları yaşanacaktır. Manavgat'ta birçok beldemiz turizmle iç içe. Beldenin kapanması turizm açısından büyük kayıp olur."

===

Festival konukları yemekte buluştu

Toplantı salonunda gerçekleşen söyleşiyle başlayan organizasyonda konuşan Salman, "Film festivalleri sinema denen sanatla insan denen varlığın buluştuğu yerdir. Amacımız insana aşkı aşılamak, hepimiz bir olursak bu çocuk büyüyecek. Tüm organizasyonlara katılarak sanata destek verelim" sözleriyle salondan alkış aldı. Salman gördüğü yoğun ilgi karşısında "Bu gidişle şöhret olacağız" diyerek sevenlerini bir kez daha güldürdü.

Yusuf TÜRKÖZÜ/ANTALYA, (DHA)

Foto: Yemekten çeşitli fotolar

===

Hedefleri Türkiye birinciliği

ANTALYA'daki Efem Akdeniz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyesi gençler, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nce Bursa'da düzenlenen 'Bölgelerarası Türk Halk Müziği Yarışması'nda ilk üçe girmeyi başardı. '15-20 Yaş Solo Çalgı' dalında Ali Eren bölge birincisi olurken, Merve Özdemir de ikinciliği elde etti. Antalya Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü üyesi Yasin sevimli de 'Solo Ses' dalında ikincilik kazandı. Dereceye giren gençler, Aralık ayında Antalya'da gerçekleşecek Türkiye finalinde yarışacak. Dernek başkanı Rahmi Turan, "Gençlerimiz yarışmaya çok iyi hazırlandı, karşılığını da aldı. Finalde de Türkiye birinciliği için yarışacaklar. Şimdiden sıkı bir çalışmanın içine girdiler" diyerek kutladı.

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA)

Foto: Yarışmadan, dereceye giren öğrencilere teşekkür belgesi verirlirken, iki öğrencinin

===

Parkta 'ud' dersi

ANTALYALI müzikseverler, aralarında oluşturdukları grupla ud çalmayı öğreniyor. Şirinyalı Mahallesi 1489'uncu Sokak'taki Tophane Sanat Cafe' de çalışmalarını udi Mustafa Coşkun'un gözetiminde sürdüren grup, güneşli havada da bitişikteki parkı ud sesiyle inletiyor. Antalya Çağdaş Türk Müziği Derneği (ANÇAD) kurucusu ve ud kursları sorumlusu Arzu Sınger Dede'nin ev sahipliği yaptığı dört ay süreli kurs sonunda, park ya da kafeterya içinde mahalle sakinlerine mini bir ud dinletisi sunulacak.

"Ud sesiyle, ud eşliğinde okunan şarkılarla ruhumuz dinleniyor" diyen Dede, "Kısa süreli kursumuza, temel ud kursunu bitirmiş ve kendini daha da geliştirmek isteyenler katılabiliyor. Kursta, udu tutuş pozisyonu, güçlü ve zayıf mızrap vurma, nota parçalama, ses kaydırma, uzun sesleri ezgiye dönüştürme, üçleme-gizli üçleme, kesik çalış, aynı sese peş peşe çarpma tekniklerini öğretiyoruz" dedi.

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA)

Foto: grup, parkta ud çalışması yaparken toplu ve tek görüntüler.

===

Atatürk'e 8 dönümlük yeşil alan

KEPEZ Belediyesi, Atatürk Mahallesi'nde atıl haldeki 8 dönümlük iki alanı yeşil alan olarak düzenleyerek vatandaşların kullanımına açtı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, meclis kararıyla Cudi Dağı'nda bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan Özel Harekat Başpolisi Kadir Can'ın isminin verildiği parkta başlattığı yenileme çalışmalarını tamamladı. Atatürk Halı Saha Tesisleri'nin yanında yer alan ve içerisindeki mobilyaları, peyzajı, spor alanları eskidiği için kullanılamaz hale gelen park yeniden inşa edildi.

Parkın, kullanılamaz hale gelen su ve elektrik altyapısı ile park mobilyaları yenileriyle değiştirildi. Çeşitli ağaçların ve çiçeklerin dikildiği alan, yeniden çimlendirilerek güzelleştirildi. Yeni çocuk oyun mobilyalarının konulduğu parkta, açık hava spor aletleriyle de mahalle sakinlerine spor yapma imkanı sunuldu. Parkta atıl halde duran iki basketbol ve futbol sahası da yenilenerek çocukların kullanımına açıldı.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Yeşil alandan foto

===

Çevreye duyarlı havalimanı

DÜNYANIN karbon salınımı en düşük 8 havalimanı arasına girmeyi başaran ICF Airports Antalya Havalimanı, ACI Europe tarafından "Havalimanı Karbon Akreditasyon Optimizasyon" sertifikası ile ödüllendirildi. Antalya Havalimanı, 'Karbon Akreditasyon' programında üçüncü etap olan 'optimizasyon' seviyesine yükselen Türkiye'deki ilk havalimanı oldu. ACI Europe tarafından onaylanan sertifika, ACI Europe Başkanı Declan Collier ve ICF Airports Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen tarafından DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal'a takdim edildi.

2009 yılından beri Avrupa Havaalanları Birliği Projesi kapsamında karbon emisyonunu azaltma çalışmalarını sürdüren ICF Airports Antalya Havalimanı, 2010 yılında ilk aşamayı, 2011 yılında da akreditasyon aşamalarının ikincisi olan 'reduction' (karbon emisyon azaltımı) safhasını tamamladı. ICF Airports Antalya Havalimanı, kendi faaliyetlerinden kaynaklanan karbondioksit salınımını düşürmenin yanı sıra iş ortaklarının da karbondioksit emisyonlarını düşürmelerine katkı sağlayarak karbon akreditasyonunda optimizasyon seviyesine ulaştı.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Declan Collier, Orhan Birdal, Serhat Çeçen

===

GÜNLÜ

İki mahallede kesinti

AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamada, Antalya'da bugün (Cuma) 2 mahallede enerji kesintisi uygulanacağı kaydedildi. 09.00-12.00 ile 14.00-17.00 saatleri arasında Konyaaltı İlçesi Liman Mahallesi ve Hurma Mahallesi'nin bir kısmı elektriksiz kalacak. Çalışmaların erken bitmesi durumunda belirtilen saatten önce hatlara enerji verilebilecek.

ANTALYA, (DHA)

Fotosuz

12 EKİM CUMA SABİTLERİ

======================

HAVA DURUMU

-----------

ANTALYA : 18/25 (AZ BULUTLU)

BURDUR : 10/24 (AZ BULUTLU)

ISPARTA : 05/23 (AZ BULUTLU)

ALANYA : 20/29 (PARÇALI BULUTLU)

KEMER : 17/27 (PARÇALI BULUTLU)

AFYONKARAHİSAR : 08/21 (AZ BULUTLU)

MANAVGAT : 16/29 (PARÇALI BULUTLU)

KUMLUCA : 14/27 (PARÇALI BULUTLU)

BUCAK : 07/24 (PARÇALI BULUTLU)

EĞİRDİR : 06/21 (PARÇALI BULUTLU)

SANDIKLI : 06/22 (HAFİF SAĞANAK YAĞIŞLI)

FETHİYE : 15/28 (PARÇALI BULUTLU)

NAMAZ VAKİTLERİ

---------------

İMSAK GÜNEŞ ÖĞLE İKİNDİ AKŞAM YATSI

ANTALYA : 05.34 06.55 12.51 16.01 18.34 19.48

AFYONKARAHİSAR: 05.34 06.57 12.51 15.59 18.33 19.50

BURDUR : 05.36 06.57 12.52 16.01 18.35 19.50

ISPARTA : 05.34 06.56 12.51 16.00 18.34 19.49

ALANYA : 05.29 06.50 12.46 15.56 18.29 19.43

KEMER : 05.35 06.56 12.52 16.02 18.35 19.49

KUMLUCA : 05.36 06.57 12.53 16.03 18.36 19.50

FETHİYE : 05.40 07.02 12.57 16.07 18.40 19.55

NÖBETÇİ ECZANELER

-----------------

ANTALYA

-------

AYSUN Altınkum Mah. 460 Sk. No: 20/B 229 04 43

BAHÇELİEVLER Şirinyalı Mah. 1487 Sk. No: 8/B 316 07 37

ERMAN Atatürk Devlet Hast. karşısı 344 26 45

HİKMET Namık Kemal Blv. No: 104/A 345 50 99

ÖZDEMİR Fener Mah. 1968 Sk. No: 9/1 323 71 14

ÖZHALK Siteler Mah. 1329. Sk. Genç Alara Sit. 227 23 03

SEÇKİN Meltem Mah. 3. Cad. Ankara Sit. 237 45 10

SEVGİ Güneş Mah. Ekin Sitesi 338 38 73

UĞUR Cumhuriyet Cad. No: 74 242 11 17

AFYONKARAHİSAR

--------------

BAŞAK 2 Nolu Sağlık Ocağı karş. 214 09 03

İSTANBUL Uzunçarşı No: 25 215 12 28

YÖRÜKOĞLU 8 Nolu Sağlık Ocağı karş. 217 25 50

ISPARTA

-------

GÜLŞEHİR Hızırbey Mah. 1559 Sk. No: 10 228 34 98

SANAYİ Yeni Sanayi Sit. 1.Blok No: 2 218 84 41

BURDUR

------

TÜREL Şehit Teğmen Halil Demirörs Cad. No: 16 233 83 90

ALANYA

------

DEFNE Ş.Hane Mah. Ş.Tokuş Cad. 511 57 24

TOROS Ş.Hane Mah. Hacıkura Cami yanı 513 44 20

KEMER

-----

ÇAVUŞOĞLU Atatürk Blv. Selahattin Pasajı 814 31 01

MANAVGAT

--------

HÜLYA 1 Nolu Sağlık Ocağı yanı 746 60 96

KORUCU 2 Nolu Sağlık Ocağı karş. 746 35 80

FETHİYE

-------

İLHAN ŞENEL Devlet Hast. arkası 613 23 06

MAVİ Bahriye Üçok Park yanı 614 93 94

==========

ALO SİNEMA

==========

ANTALYA

=======

SİNEMAY LAURA : 0 242 324 40 00

-------------

SALON 1 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 2 NAPCAZ ŞİMDİ?

SALON 3 UZUN HİKAYE

SALON 4 UZUN HİKAYE

SALON 5 YARGIÇ DREDD

SALON 6 TAKİP İSTANBUL

CINEMAXIMUM : 0 242 230 14 14

-----------

SALON 1 49. ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ

SALON 2 TAKİP: İSTANBUL 2

SALON 3 AYI TEDDY

SALON 4 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 5 CESUR-YARGIÇ DREDD

SALON 6 UZUN HİKAYE

SALON 7 49. ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ

SALON 8 TETİKÇİLER

CINETIME ÖZDİLEK: 0 242 345 90 00

-----------------

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 SAMMY'NİN MACERALARI-ÖLÜMCÜL DENEY 5

SALON 3 UZUN HİKAYE

SALON 4 YARGIÇ DREDD

SALON 5 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 6 TAKİP 2

SALON 7 NAPCAZ ŞİMDİ?

DEEPO : 0 242 340 62 00

-----

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 NAPCAZ ŞİMDİ?

SALON 3 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 4 YARGIÇ DREDD 3D

SALON 5 SAMMY'NİN MACERALARI 3D

SHEMALL CİNEMAPİNK : 0 242 324 14 85

------------------

SALON 1 SAFTİRİK

SALON 2 UZUN HİKAYE

SALON 3 UZUN HİKAYE

SALON 4 TAKİP İSTANBUL

SALON 5 SAMMY'NİN MACERALARI 2

SALON 6 SAMMY'NİN MACERALARI 2-ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

MEGAPOL : 0 242 237 01 31

-------

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 UZUN HİKAYE-ÇANAKKALE 1915 (18 EKİM İTİBARİYLE)

SALON 3 SAMMY'NİN MACERALARI 2

SALON 4 BASKIN

PLAZA : 0 242 312 62 96

-----

SALON 1 SAMMY'NİN MACERALARI 2

SALON 2 UZUN HİKAYE

SALON 3 UZUN HİKAYE-ÇANAKKALE 1915 (18 EKİM İTİBARİYLE)

SALON 4 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI-ÇANAKKALE 1915 (18 EKİM İTİBARİYLE)

SALON 5 NAPCAZ ŞİMDİ?

SALON 6 205 KORKU ODASI

SALON 7 BASKIN

BURDUR

======

OSKAR: 0 248 233 19 66

------

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 3 LANETLİ RUH

OSKAR 2: 0 248 233 19 66

--------

SALON 1 UZUN HİKAYE

ISPARTA

=======

PRESTIGE-PİNK: 0 246 228 26 88

--------------

SALON 1 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 2 SAFTİRİK 2-LAL GECE

SALON 3 SAMMY 2

SALON 4 DİRİLİŞ

SALON 5 TEHLİKELİ TAKİP

SALON 6 SIR

SİNEMETRİK SARAÇ: 0 246 232 69 14

-----------------

SALON 1 CEHENNEM MELEKLERİ 2

SALON 2 NAPCAZ ŞİMDİ?

SALON 3 AYI TEDDY

AFYONKARAHİSAR

==============

CINEMOVIE KILER : 0 272 215 99 10

---------------

SALON 1 NAPCAZ ŞİMDİ?

SALON 2 PARİS MANHATTAN

SALON 3 TOPRAĞIN ÇOCUKLARI

SALON 4 KABUS

SALON 5 BUZ DEVRİ 4-ŞİMDİ GEL GÖR BENİ

SALON 6 AŞKIN ÖMRÜ 3 YILDIR

CINEMOVIE AFIUM : 0 272 252 55 35

---------------

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 UZUN HİKAYE

SALON 3 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 4 SAMMY'NİN MACERALARI

SALON 5 KORKU KAPANI

SALON 6 YARGIÇ DREDD

SALON 7 BAHSE VAR MISIN?

SALON 8 AYI TEDDY

SALON 9 İLK VE SON AŞKIM

ZEYLAND CINENS : 0 272 246 30 22

---------------

SALON 1 BUZ DEVRİ 4-VİKİNG EFSANESİ

SALON 2 VAMPİR AVCISI

SALON 3 İLK VE SON AŞKIM

SALON 4 KABUS

SALON 5 NAPCAZ ŞİMDİ?

SALON 6 BAHSE VAR MISIN?

ALANYA

======

ALANYUM : 0 242 515 21 69

-------

SALON 1 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

SALON 2 CESUR-CEHENNEM MELEKLERİ 2

SALON 3 TOPRAĞIN ÇOCUKLARI

DAMLATAŞ ÖRNEK: 0 242 513 26 71

---------------

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 UZUN HİKAYE

SALON VIP BUZ DEVRİ 4-DABBE: BİR CİN VAKASI

MANAVGAT

========

MANAVGAT KÜLTÜR MERKEZİ: 0 242 743 05 24

-----------------------

SALON 1 BATMAN: KARA ŞÖVALYE

SALON 2 UZUN HİKAYE

SALON 4 MAX MACERALARI 2

SALON 5 VAMPİR AVCISI

KUMLUCA

=======

50. YIL KÜLTÜR MERKEZİ: 0 242 887 50 70

----------------------

SALON 1 GERÇEĞE ÇAĞRI

FETHİYE

=======

HAYAL : 0 252 612 13 14

------

SALON 1 UZUN HİKAYE

SALON 2 UZUN HİKAYE

SALON 3 TOPRAĞIN ÇOCUKLARI

SALON 4 CESUR-VAMPİR AVCISI

SALON 5 ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

-----------------

HAFTANIN FİLMLERİ

-----------------

UZUN HİKAYE

-----------

"Uzun Hikaye", 1950'li yıllarda Bulgaryalı Ali'nin delikanlılık çağlarında Eyüp'te yazlık sinema işletmecisinin kızı Münire ile kaçmasını ve birbirlerine olan sevda öyküsünü anlatıyor. Mustafa Kutlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan filmde, Ali'nin eşitlik ve adalet tutkusunun doğurduğu sonuçlar nedeniyle kasaba kasaba dolaşan bu aile; gittiği her kasabada hayatın farklı bir yüzüyle tanışıp birçok şeye direnmek zorunda kalır.

TAKİP İSTANBUL

--------------

Emekli CIA ajanı Bryan Mills ve karısı, Mills'in kendi kızını kurtarmak için öldürdüğü katilin babası tarafından İstanbul'da rehin alınırlar. Bryan Mills, ailesini kurtarmak için İstanbul'da yüksek aksiyonlu bir kovalamacaya girer ve ajanlık günlerinden edindiği tüm gizli yeteneklerini ve kabiliyetini kullanır.

SAMMY'NİN MACERALARI 2

----------------------

Sammy ve Ray, mercan adasında kumun ve denizin tadını çıkarmakta ve kaplumbağa yavruları Ricky ve Ella'yı denize götürmektedir. Aniden, yanlarına yasak bölgede avlanmaktan çekinmeyen bir avcı yanaşır ve ikisini, turistlere gösterilecekleri özel bir akvaryuma götürür. Çeşitli kaçış denemesinden sonra güney denizlerine doğru yol alırlar.

ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

-------------------

Bir anne rüyasında iki oğlunun Çanakkale Savaşı'nda birbirini öldürdüğünü görür. Üstelik biri İngiliz, diğeri Osmanlı siperindedir. Bunu kocası Kasım Bey'le paylaştığında kocası onun delirdiğini düşünür. Ancak evlatlarının tehlikede olduğunu hisseden annenin durmaya niyeti yoktur. Çıktığı bu yolculuk anneyi Çanakkale Savaşı'nın kanlı meydanlarına kadar sürükleyecektir.

NAPCAZ ŞİMDİ?

-------------

Nalan ve Toygar büyük bir aşkla evlenmişlerdir. Ancak fazla zaman geçmeden bu evlilik bir kabusa dönüşür. Toygar da kaçışı metresi Alev ile yaşadığı yasak aşkta bulur. Bir yandan hayatı kendisine dar eden karısı ve evlilik düzeni, diğer yandan Alev ile olan ilişkisinin açığa çıkma ihtimali Toygar'a karmaşık planlar yaptıracaktır.

YARGIÇ DREDD

------------

Dünyanın Atom Çağı'na girdiği karanlık bir gelecekte, bildiğimiz şehirler yok olmuş ve insanlar yüz binlerce nüfuslu megapollerde yaşamaya başlamıştır. Suça karşı zerre kadar acıması olmayan polis güçleri, suçlu potansiyali gördükleri her insanı acımasızca cezalandırmaktadır. Polis şimdi hem jüri hem yargıç hem de cellattır.

AYI TEDDY

---------

Family Guy'ın yaratıcısı, yönetmen Seth Macfarlane, sınırları zorlayan mizah anlayışını hem yazdığı hem yönettiği hem de seslendirdiği Ayı Teddy ile beyazperdeye getiriyor. Bu canlı aksiyon animasyon komedide John Bennet isimli bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan ve sürekli el üstünde tutulan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikayesi anlatılıyor. - Antalya